LUBGIP SP. Z O.O.

Lublin

Opinie o LUBGIP SP. Z O.O.

Damian
użytkownik zarejestrowany

@Leto dość stara i przede wszystkim chaotyczna ta Twoja wypowiedź. Zastanawiam się, czy Ty byłeś zadowolony czy raczej niezadowolony z pracy w tej firmie. Bo przyznam szczerze, że ciężko to wyczytać. A tak z innej beczki, czy ktoś się orientuje, jak wygląda obecnie rekrutacja do tej firmy, szukają może kogoś

Leto

Pracowałem tam. Zapewnienia o premiach możecie uznać za żart, rozwinąć się można tylko czasami trzeba czekać bardzo długo, aż się dostanie ciekawą działkę. Kierownik niekompetentny, robi wszystko pod dyktando prezesa. Prezes pracuje u taty (usługi tylko dla grupy SIPMA) i podobno od 10 lat wychodzi z usługami na zewnątrz. Kompleksy widać na każdym kroku. Ludzie są bardzo w porządku.

Wolf

Miałem tam pracować ale po dwóch zapoznawczych spotkaniach z prezesem zrezygnowałem. Poza tym słyszałem niepochlebne opinie o tym czlowieku.

ktoś

Tragedia ze względu na prezesa. Jeden wielki stres i zastraszanie (chyba, że ma się wszystko gdzieś i nie przeszkadza nam, gdy ktoś się wydziera - za wszystko). Brak słów. Totalnie zakompleksiony człowiek.

Zostaw opinię o LUBGIP SP. Z O.O. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUBGIP SP. Z O.O.