OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J.

Toruń

Opinie o OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J.? Co najbardziej podoba wam się pracując w tej firmie? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które będą chciały w przyszłości podjąć tutaj pracę.

Gwiazdeczka

Wszystkie opinie sprzed kilku lat, a jak to wygląda teraz w Pruszkowie?

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Justa widzę , że zadowolona jesteś z pracy w firmie OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J. Ponieważ każde stanowisko jest inne powiedz na jakim Ty pracowałaś?

Justa

Pracowalam w firmie w Wawie. BARDZO POLECam .Szefostwo naprawde wporzadku. Mila atmosfera. Solidne wynagrodzenie. Stabilne warunki zatrudnienia.Bardzo polecam pracodawce.

bebe
użytkownik zarejestrowany

No niestety nic nie było od dłuższego czasu tak jak piszesz @3rt. Może ta oferta jest u nich na stronie internetowej. Warto sprawdzić i spróbować się zatrudnić, bo wiem, że firma porządna i dają pracownikom umowy o pracę.

bydle

ta firma jest w agonii dlatego nie było zadnych przyjęc od lat

Trynkiewicz

Mnie o wiarę nikt tam nie pytał. Potem były podchody do nawracania i krucjaty. Cenne wskazówki i dobre rady - wszystko w duchu ewangeli. Jakiekolwiek okrzyki w stylu O Jezu albo O Boże były równoznaczne z obowiązkowa spowiedzią. Modlili się pod figurą ale uznali że w chuja moga robić pracowników na kasie czy na zapisach w umowie. Faktycznie kilka lat temu dostali chłostę od sadu pracy. Dno i szumowina ale pod szczytnymi ideałami wiary. Typowe katole. Zryte mózgi przyjmujące jedyną słuszną drogę. Przykazań łamać nie może nikt tylko oni - wybrańcy ksiedza dobrodzieja.

Trynkiewicz

Nie ma możliwości. Za to możesz dostać dofinansowanie na roczną prenumeratę Gościa Niedzielnego lub/i Naszego Dziennika. Oczywiście modły obowiązkowe, na biurku żadnych zdjęć, głupoty czy własnego pulpitu na komputerze. Dopuszczalne są tylko pobożne obrazki.

Bydle

Praca w tym błogosławionym przybytku jest tylko dla pątników i oazowców ewentualnie ministrantów. Każdy musi regularnie przynosić kartkę że spowiedzi.

opiekun

Miałem do czynienia z nimi przez parę lat. Na szczęście uwolniłem się z tego bagna. Pracownicy jedni pracują drudzy odpoczywają ( kolegów nie ma co tam szukać). Wypłata na czas zapomnijcie trzeba się prosić o swoje. Nie polecam.

Bydle

Ksiądz przesłuchiwał kandydatów na mistrzów słuchawki. Bracia W parę razy dostali w ucho od sędziego sądu pracy bo stawiali wyżej prawo niebieskie od kodeksu pracy. Gowork sprzedaje dobre opinię bo to syf i beznadzieja. Za kasę też usuna komentarze złośliwe, chińskie, prawdziwe i niepobożne.

nie szukają to pracownik roku

opiekun
@:) 06.07.2015, 19:20
nie szukają to pracownik roku

hahahahaha............. pracownik roku nie rozśmieszajcie mnie... Chyba leń roku

happy szofer

Szukacie moze magazyniera-kierowcy? bo z opowiesci waszego lysego pracownika ktory odbiera rano POLCAN stwierdzam ze fajna praca i dbacie o pracownik. Mowil ze pracuje po 4-5 godzin i 2500zl. (Malo kasy ale na tyle godzin to spoko) ... mysle ze handlowcy maja jeszcze lepiej...

Frankie

Czy ktoś może się podzielić - bez emocji opinią nt. firmy i możliwego pułapu zarobków w tej firmie na stanowisku sprzedażowym? Czy jest to 2000 czy 6000? Rozmodlenia w trakcie rozmowy o pracę nie zauważyłem a tylko tej kwestii dotyczą powyższe wpisy.....

W TEJ sprawie się zmieniło

użytkownik zarejestrowany

Ciężko ich zlokalizować w internecie czy nada w firmie jest zatrudniony ksiadz ktory przeprowadza rozmowy rekrutacyjne?

aaaa

Brednie piszą, Firma spoko. Rozwoju w niej brak ale kasa zawsze jest na czas. Modlenie to każdy powinien zostawić ten temat dla siebie. Każdy wierzy w co chce... Pozdrawiam Były Pracownik

były pracownik
@anonim 20.06.2013, 22:49
witam, o co chodzi z tym modleniem się bo nie do końca rozumiem? :) Bardzo proszę o szybką informację... :)...

Witam 1. z tym modleniem to przesda w każdym razie nie za mojej kadencji 2. kasa przeciętna ale rzadko na czas 3. dobrych pracowników się nie docenia , lecz wymaga od nich jeszcze więcej.Ci co się .... mówiąc delikatnie nie wysilają mają lepiej :)[ czyli są kryci itp ... w normalnej firmie tacy wylatują ] przykład łysy kierowca ,ale to nie jego wina tak go ktoś przyzwyczaił choć w handlowym podobnie :) podsumowując jak jesteś pracowity i ambitny to się zastanów

wojcik

szkoda gadać

lary

a jak z zarobkami i wsparciem koledzy?

Rozalia

Nie zgodzę się z opiniami. Firma rzetelna .Super atmosfera. I Szefostwo naprawdę w porządku. Firma godna polecenia

Miki

żenada

t

Żarty. Nie firma - szerokim łuuuuukiem omijać

Zostaw opinię o OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OFFICE PULSE B. WÓJCIK SP. J.