Opinie o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEMEX Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

myślałem że operatora pompy do betonu potrzebują

A jak się później okazało to pompę chcieli mieć pomalowaną i po 10 latach eksploatacji odnowioną do stanu początkowego.Nie dość że pracownik zatrudniony jako mięso armatnie czyli na działalności miał to zrobić na własny koszt pod karą natychmiastowego zerwania umowy . Czyli człowieku zapierdalaj, 24 na dobę ,bez urlopu ,bez odpoczynku wyniki w tabelkach były najważniejsze .Mają takiego swojego bata na roboli , Grodzki Grzegorz się nazywa . Gamoń do potęgi, napompowany bzdetami z książek , nie mający zielonego pojęcia o pracy w terenie . Cemex....Jak najbardziej do pierwszego spotkania z przełożonymi , jakieś dwa miesiące

Robot

Płacą regularnie, ale niezbyt dużo. Lepiej zerknąć do konkurencji. BHP to taka 'napinka' dla ludzi z zewnątrz. Pięknie to wygląda, kiedy zerka się na firmę z boku. Co do zwalniania to nie wiem, ale jeśli chodzi o degradację doświadczonych ludzi, to znam takie przypadki osobiście niestety. On32 dobrze napisał - jeśli masz swoje zdanie i zostaniesz osobą niepożądaną w cemexie (o to nie jest trudno, jeśli nie kiwasz głową na 'tak' za głupotami), to powoli przygotowują 'odstrzał'. Plany i ich idee to serio jakaś paranoja. Wiele negatywnych opinii, jakie tutaj czytam, są jak najbardziej trafne. Popytajcie pracowników (szczególnie z produkcji) co myślą o firmie... sporo się rozjaśni. Oczywiście szanse rozwoju są raczej marne, znam to na własnym przykładzie. Dodatkowo fajnie jeśli będziesz robił wiele rzeczy naraz (czyli sporo poza twoimi obowiązkami, bo fajnie jak im się uda połączyć 3 stanowiska w jedno przy tej samej płacy).

On32

Firma zwalnia wielu doświadczonych pracowników, nie tylko handlowców... Jeśli masz swoje zdanie i nie pozwolisz zrobić z siebie niewolnika to już jesteś osobą niepożądaną w jednej wielkiej rodzinie cemexu i na odstrzał Cię szykują. taka prawda.... Co do bhp to sama prawda- nieprzestrzegane i tyle. Sam byłem świadkiem wielu ukrytych wypadków a o wielu słyszałem. Np poparzenia czy złamania kończyn - rzecz normalna. Za pracę w tej firmie to odszkodowanie się należy za urazy psychiczne i fizyczne.

Mirek

Czy to prawda, że firma zwalnia doświadczonych handlowców, którzy później idą promować produkty konkurencji ?

Nie polecam. Odrzucają aplikacje nawet ich nie czytając. Za to od momentu złożenia CV dostaje mnóstwo spamu na maila. Typowe firma której zalezy tylko na adrssach mailowych by spamować.Nie polecam nikomu

Brak

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
robert

a propo nagród ? warto wspomnieć o zatajaniu wypadków na zakładach pracy Pracownicy są w pewnym stopniu ugiąć się ( dla dobra zakładu ) i nie zgłaszać nigdzie wypadków a trochę ich było

@robert

Robert to normalne ponieważ dyrekcja dostaje premie za BHP w regionie i jakikolwiek wypadek nie dotyczący jego podwładnego ma wpływ na jego wynagrodzenie zmienne. Dlatego się tego nie wykazuje centrali. Był taki przypadek, że wystrzeliła opona i pracownik wpadł w poślizg i BHP chciało udowodnić, że to wina pracownika. Tylko nikt nie sprawdził jaki miał wymiar opony założony w samochodzie, niezgodny z zaleceniem producenta samochodu. Przypadków było wiele. Oby kiedyś nie skończyło się to tragicznie dla jakiegoś pracownika.

piotr

Jak się tam pracowało to się pisze prawde

ogłupiały_w_pracy

aaaa HR Service w tej firmie to odrębny temat rzeka- panoszą się, najlepsze jest to w Cemexie, że o twojej np. podwyżce czy premii nie decyduje Twój kierownik, który na co dzień Cię ocenia i któremu podlegasz tylko jakieś obce osoby z HR- hahhah - tylko pozostaje się śmiać

Firma szczyci się nagrodami jaki to wielki i uczciwy pracodawca, a po ustaniu zatrudnienia nie potrafi wysłać do ZUSu zwolnienia lekarskiego pracownika, co jest jej za.... obowiązkiem. Tacy fachowcy od HR tam pracują.

czesiek

Ilonko nie pchaj się do tego syfu warszawskiego

piotrek

Firma porażka a zwłaszcza dział kruszyw co roku zmiany dyrektorów, kierowników na wyższym szczeblu ale nie tak że inni odchodzą z firma nowi przychodzą o nie nie- oni po prostu zamieniają się stanowiskami- młodzi, za ambitni bez wiedzy i szacunku do podwładnych. Wprowadzają co pół roku nowe- durne strategie, które nic nie przynoszą- bezsens. Od dwóch lat firma powoli się stacza na dno i traci renomę na rynku. Dokładnie brak strategii, przekręty to dzień powszedni w tej firmie. Radzę jak jest okazja poszukać pracy u konkurencji, z tego co słyszałem jest trochę lepiej, albo popytać zwykłych pracowników co sądzą o swej fimię oooo to się nasłuchacie............

Robert
@piotrek

pracowników to nie pytać tylko dać karabiny a wystrzelają tych mądrali z Wa-wy, co emaile o godzinie 00:00 wysyłają.

Stachu

Tu nie chodzi o jakość tylko o tym ze nie zarabiają na tym co sprzedają tylko dokładają. I brak strategii nie wiedza czy podnieść cenę o 14 zł na tonie cementu. Zamiast poczekac na lidera rynkowego to zaś pierwsi podnoszą cenę. Najlepsze jest to ze sprzedają cement dla swoich klientów taniej niż da swoich betoniarni. Przykaz nowego dyrektora to wypowiadać umowę takim klientom. Bedzie sie działo.

Problem w tym, że sezon się zaczyna a oni nadal nie mają konkretnego planu. Chemia budowlana totalna porażka, kruszywa ogrodowe totalna porażka, domieszki do betonu totalna porażka (usunięte przez administratora) - cytat kienta. Ogólnie chyba im głupio, że ich Holcim nie kupił.

Uwaga Pirat

Popieram wypowiedź którą wpisał "Marek". Firma wyssie z Ciebie co tylko może. Płace niższe od tych, którzy się wypalili i zostawili miejsce dla następcy. Jak jesteś młody i ambitny to wyjdziesz z tej firmy bez tego drugiego a ile będziesz popracował w tej firmie to zależy od Twojego przełożonego i jak mocno będziesz kiwał głową "z góry na dół". Ogólnie jest na rynku wiele innych firm wartych uwagi z tej branży. Poradziłbym Ci się zastanowić.

Wynagrodzenia terminowo ale małe. Kontakt z przełożonym jest ok. Ty meldujesz jak jest, a on ci co innego. Generalnie można tam kilka lat przepracować, tylko człowiek się uwstecznia.

Handel dzwoń do cemexu, tam jest co najmniej 30 chętnych do tej pracy.

ktoś

Rberto myślę, że masz duże szanse tylko musisz mieć 2 ręce i prawo jazdy. 2 ręce do pisania nudnych emaili, a prawo jazdy, bo tam co 2 ma samochód, nawet jak tylko jeździ do domu po pracy. To wystarczy. I najważniejsze kiwać głową jak dyrekcja i będzie ok. Lepszej pracy nie znajdziesz, no chyba, że w kabarecie.

Ja się piszę na rozmowy panie dyrektorze węzła betoniarskiego, a dajecie samochód słórzbowy i komórkę? Proszę o więcej szczegółuw odnośnie zarobkuw

Handel

Prawdopodobnie bedziemy szukali kogoś z doświadczeniem w sprzedaży cementu i doradztwie technicznym . Zajmujemy sie handlem cementem i jesteśmy konkurentem Cemex - czy ktoś byłby zainteresowany ?

pytający

Widzę, że CEMEX dostarcza do dużych strategicznych inwestycji w Polsce. Chciałem wysłać swoją ofertę. Jednak po tych wpisach muszę się zastanowić.

Bodek coca cola 7 lat

Po przeczyaniu komentarzy stwierdzam ze w kazdej firmie handlowej jest tak samo tylko ludzie dzielą sie na tych zadowolonych - pracujących, średniozadowolonych trochę pracują, niezadowolonych mało pracują - tych co po 2 latach odchodzą bo myśleli że jest inaczej. Jak ktoś ma chęć wymienić poglądy to bogdanch@o2.pl. Panowie do pracy a będziemy zadowoleni a nie żalic się jest tak lub inaczej. Reasumująć pracujesz myślisz masz. Pracujesz nie, myślisz--- wydaje ci się ze mógłbyś to mieć ale niemasz bo coś tam..... wyskoczyło i sie nieudało .TZN KASA dla której pracują wszyscy......

condro
@Bodek coca cola 7 lat

widać że już długo tam pracujesz :)

konkurencja

Widać po tych wpisach że firma szuka pieniędzy. Krucho musi być w Waszej firmie jeżeli szukają ich w taki sposób. Nie zazdroszczę. :))))

Zostaw merytoryczną opinię o CEMEX Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEMEX Polska Sp. z o.o.