Opinie o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEMEX Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Dawid

interesuje mnie jak wygląda praca na stanowisku operatora rozkładarki?

xero

~kudłaty cemex (2015-12-23 22:27:09)beton codziennie woże do żyda to 700 biore + 2-5 kursow po 5 dyszek z lota. Nie narzekam plus do tego dojenie gruchy jak nikt nie widzi : D : D

xero

~Bagera (2015-11-26 09:26:14)W Wawie w jednej betoniarni gość z ITD ma wstawione swoje gruchy, to jest dopiero absurd... To tak jak pracować w anty-narkotykowej i ścigać samego siebie za dystrybucję narkotyków ; )

prc

Jeśli jeszcze dodasz do tego wyjazdy po 1/2 Polski to gość w domu.

Nie polecam. Odrzucają aplikacje nawet ich nie czytając. Za to od momentu złożenia CV dostaje mnóstwo spamu na maila. Typowe firma której zalezy tylko na adrssach mailowych by spamować.Nie polecam nikomu

Brak

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

nick123

Inżynier sprzedaży czy kierownik sprzedaży to w tej firmie handlowiec :) stanowisko się tak nazywa abyś miał na wizytówce poważniejsze stanowisko wpisane bo jak to cemeksiaki uważają otwiera drzwi:))do klientów bo wtedy klient nie rozmawia z handlowcem tylko z kierownikiem. a Faktem jest to, że jak i tu czy gdzie indziej jeżeli masz wtyki to żyjesz, ile razy był prowadzony proces rekrutacyjny a wewnątrz firmy już osoba się szkoliła na dane stanowisko ale dział rekrutacji HR musi się wykazać ogłoszenie musi być i ludzie muszą mieć co robić takie życie. Z ulicy ludzie też dostają pracę ale to mały procent.

Ema

Ta firma już któryś raz z kolei wystawia ogłoszenie o pracę na stanowiska handlowe. Najprawdopodobniej mają jakiegoś psychopatę na kierowniczym stanowisku. Jak się widzi że firma ciągle szuka a rąk do pracy to coś mocno jest nie tak. Ale przecież mogę się mylić :)

Krzychu

Ogłoszenie ciekawe, tylko nie wiem czy wiesz produkty specjalistyczne, tzn. trudno zbywalne. Czyli narobisz się jak osioł i nic z tego.

Mówi się w firmie, że centrala nie jest zadowolona z wyników i mają sukcesywnie pozbywać się droższych pracowników.

dyspozytor

Witam, Mam pytanie odnosnie pracy na stanowisku dyspozytora ?(warszawa) warunnki pracy ? atmfosfera ? nadgodziny ? Zarobki ( placa conajmniej 3500 na reke ? ) wlasnie dzwonili do mnie z HR ale nie wiem czy warto tracic jeden dzien na rozmowe

firma dramat
@dyspozytor

Kolego dyspozytor ta firma to lipa. Nie wiem jak na tym stanowisku, ale jeśli atmosfera taka jak w kruszywach i produkcji cementu to daruj sobie, bo ani nie zarobisz, ani mądrzejszy nie będziesz, bo będą debila próbowali z Ciebie zrobić (o karierze zapomnij, jeśli nie podstawiasz nogi innym i nie jesteś typową świnią). Tak na marginesie 3500 zł na rękę jest nieosiągalne w działach produkcyjnych nawet przez specjalistów mgr inż... Generalnie jeśli trafisz na rozmowę to powiedz, że 3500 zł na rękę chcesz i z miejsca będziesz wiedział na czym stoisz.

Jeden z

Podobno szykował się na dyrektora handlowego ale musiał poświęcić jednego pracownika. I niestety nic z tego nie wyszło. Tylko swoim ludziom pokazał jaki ma do nich stosunek i że nie potrzebuje zespołu. Sam egoistycznie po trupach do celu. Tylko zapomniał, że najważniejsze to zgrana ekipa. Ja to mówi stare przysłowie: Przyjaciół poznaje się w biedzie. Reszta czeka kiedy się noga podwinie.

nick123

Praca W dziale logistyki Warszawa - ogólnie wyzysk i ciągłe naciskanie, żeby robić szybciej więcej. Na rozmowie mówią o pracy od 8:0 do 16:00 a po 2 miesiącach trzeba pracować od 10:00 lub 11:00 albo od 14:00. Kierowniczka każe pracownikom nowych osób nie uświadamiać, żeby nie uciekli po tygodniu z firmy jak to się zdarzało często. Dyrektor chodzi i krzyczy, że pozwalnia i wyzywa od .... różnych takich.Mili są tylko na rozmowie z pośród 5 pracowników, 4-ro szuka pracy bo się nie da wytrzymać tam. Ale do póki sam się nie przekonasz to nie uwierzysz. Powodzenia temu kto do nas trafi:)

paweł

ooo zauwazyliście jak uciekają z tonącego statku ? rozwalają firmę od środka swą myślą technologiczną zastraszają - przysyłają gazetki do domu z zakazem wypowiedzi na forum haha przynajcie się- pracownicy zarabiają po 1800 netto w szczycie sezonu- boją sie swojego cienia ważniejsze są wyniki w tabelkach niż praca człowieka ( odebrali pracownikowi premie za odruch ludzki- podwiózł łądowarką starszego człowieka w upale pod szatnie ( droga około 2 km )) nooo brawooooo

bw

Nie bądź taki lodziarz, bo idą zmiany i zakazali pisać negatywnie o firmie, bo fama idzie w świat.

hehs

a jak z pracą w centrali w wawie? pracował ktoś i może przybliżyć atmosferę?

Pracujący 123

Można awansować.... i jest kilka pozytywnych aspektów pracujących w tej firmie, nie same negatywy. Opiszę przy najbliszej okazji jak ktoś będzie zainteresowany

BW

Myślę, że możesz tam zrobić karierę tylko pamiętaj język angielski w mowie i piśmie, prawo jazdy i po trupach do celu, to może i w zarządzie za kilka lat będziesz.

taki jeden

Kolego Terry, płacą mniej niż u konkurencji (piszę o produkcji cementu). Może w Wawie jest lepiej, bo mają więcej konkurencji pod nosem. Tam pewnie i stawki inne. Jeśli masz ochotę próbować się w firmie Cemex to próbuj. Ja już posmakowałem i przy najbliższej okazji ucieknę, bo ta firma nie jest warta mojej pracy dla niej. Co do rotacji, to powiem tak - nie wiem jak w Warszawie, ale jeśli o produkcję chodzi to oni mogą zwolnić i odesłać na emerutyrę, ale niekoniecznie już od nowa zatrudnić. Tak jak ludzie wyżej w komentarzach piszą - zepną 2 lub 3 stanowiska w jedno i już zadowoleni. Oszczędności przecież! A Ty sobie pracuj za takie pieniądze za trzech. Generalnie czytaj tu komentarze o firmie, bo ja się z nimi zgadzam. No i obecny jest mobbing. Różne ciekawe teksty możesz usłyszeć. Premii dla pracowników nie ma. Podwyżki są śmieszne (jeśli są). Robisz dużo, starasz się, ale nawet dziękuję nie usłyszysz jak robisz coś ponad normę i się poświęcasz. Tak to wygląda.

no i co?

No oczywiście, że wezmą wszystkich... a najlepiej takich co to praktycznie nic za pracę swoją nie chcą (no już wolontariat to dla Cemex byłby najlepszym układem). To już niestety norma w tej firmie. Płacą mało, mobbing jest obecny. Generalnie jak zapytasz o podwyżkę (bo robisz za kilka osób), to możesz mieć problemy... będziesz na celowniku. Zgnoić tam człowieka można łatwo i pokazać mu jego miejsce jeśli tylko zapyta o podwyżkę albo podważy kogoś wyżej postawionego. Specjalistów w tej firmie ma się raczej za nic. Ktokolwiek przyjdzie i weźmie mniej, to będzie lepszy (umieć nic nie musi, bo przecież specjaliści to nikt specjalny wg nich) Najlepiej to się z tej firmy zabierać, bo to lipa jest. Przy durnotach jakie tam się słyszy to o rozwoju zapomnij, bo z czasem to się zaczniesz cofać. Cemex chyba zaczyna tonąć przez butę niektórych osób na wysokich stanowiskach. Ostatnio sporo ludzi odchodzi (nawet z HR!), ale to nic dziwnego. Podejście do człowieka jest tam złe, a płacą mało.

ktoś

Ostatnio jeden z dyrektorów z centrali zatrudnił do działu sprzedaży (cement) osobę, która odpadła podczas rekrutacji do sprzedaży w dywizji betonu. Jaki z tego morał, bierzemy wszystkich byleby byli najtańsi, a to, że się nie nadają to już inna para kaloszy.

Heniek
@ktoś

Ale podobno to rodzina z Wyrostkiewiczem dlatego go zatrudnił.

@Heniek

Słyszałem, że na boku kręci lody z niektórymi klientami.

szkodaczasu

co do ludzi nie mający w głowie oleju piastujący wyższe stanowiska to jest taka jedna pani Ewa w dziale Kruszywach, bez wiedzy, doświadczenia, szkoły- totalna porażka- może nie bat na roboli ale dobry przykład kto awansuje w firmie. A pracowników produkcyjnych, doświadczonych zwalniają lub degradują Tam ostatnio chamstwo się robi e tej firmie, ludzie zarabiają gorzej niż Panie w sklepach ( nie ubliżając tym Panią )

Zostaw merytoryczną opinię o CEMEX Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEMEX Polska Sp. z o.o.