Opinie o HYBNER w Środa Śląska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HYBNER. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HYBNER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYBNER w Środa Śląska

Karol Nowy wpis

Czy firma zmieniła może swoją siedzibę ?

ZIOMAL Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje, Może się odrodzi jak znajdzie się nowy właściciel z głową na karku.

Jasiek Nowy wpis

Szukałem pracy w firmie i nie udało mi się znaleźć.Co aktualnie słychać? Potrzeba ludzi w firmie?

Paulina Nowy wpis

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w HYBNER? Co możecie napisać więcej o jej przebiegu? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HYBNER spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
iluzja

Hej, jakich zarobków może się spodziewać kierownik działu sprzedaży? Widocznie zarobki są tutaj adekwatne do powierzanych obowiązków, a pewnie są do tego jeszcze jakieś premie. Ciekawe że nawet relacje między pracownikami również są całkiem dobre. Pozdrawiam

Danuta

Witam , czy ktos mi moze odpowiedziec czy ta firma jeszcze istnieje ? od roku probuje sie skontaktowac mailowo , telefonicznie ...bez skutku! Dzisiaj sie dodzwonilam pod podany w internecie numer tel. i sie okazalo ze pod tym numeren jest zupelnie inna firma produkcyjna w Srodzie Wielkopolskiej

Danuta

hihihihik

Jakies dziwne wiesci słyszałem ostatnio czy to prawda ?

bob kanciastoporty

Generalnie kazdy kto rozgarniety ma juz inna prace i watpie by ktokolwiek wrocil do ceramiki!!

stretchman

pozostawiając już śp. SA Hybner, wie ktoś co dalej? "Na mieście mówią" - a o hybnerze cała środa zawsze wszystko wiedziała(usunięte przez administratora_ Prawda to? Ma ktoś jakieś źródła? Internety niestety milczą a z chęcią wróciłbym pracować przy ceramice. Było minęło, zakład wspominam dobrze. Pozdrawiam

GANDALF

Ta "firma" jeszcze istnieje?????

skrapi

Takie śmieci wychodzą jak się pisze przez translator...polsko-grecki....

janusz szkliwierni

Odlewnik płakał jak sie zwalniał

nina

ZWOLNIONY Masz racje prawie cała firma wiedziała co i jak wyjezdza bokami i nikt z tym nic nie zrobił a ci ludzie dalej jeszcze podobno pracuja i a juz nie mój ogródek.

ZWOLNIONY

Pieniaźki były bardzo dobre.Praca lekka mozna było sie poobijac . (usunięte przez administratora)

ZWOLNIONY

Pracowałem w tej firmie kilkanaście lat,(usunięte przez administratora) Powiem tak gdy szefował Senior było naprawdę ok, były godziwe zarobki, poszanowanie człowieka, każdy wiedział co ma robić, ile zarobi i czuł że jest potrzebny.Po zmianie władzy i ich dziwnych pomysłach bardzo wyuczonych ludzi było coraz gorzej, starzy doświadczeni pracownicy odchodzili(usunięte przez administratora) Jestem pewien że gdyby Senior nie odpuścił to firma wyglądała by inaczej. Ale niestety jak to w przysłowiu bywa GDZIE KOTA NIE MA (CZYTAJ SZEFA) TAM MYSZY HARCUJĄ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH WYTRWAŁYCH Zwolniony

karamba

Czytam te wasze opinie oczywiscie zmalazlam prace w innym zakladzie w Srodzie gdzie pracujà byli pracownicy hybner i wyciągam wnioski..Zaklad nie ma dobrej opini moze jest zle zarządzany .Wasi koledzy pracujacy ze mna twierdza ze zaloga teź przyczynia sie do calej sytuacji w zakladzi. Ze w calym procesie produkcji nie ma sumiennosci i starannosci uzyskania pelnowartosciowych produktów.Moze warto porozmawiac z osoba kierujaca tym zakładem i znalez jakies wyjscie (usunięte przez administratora) Piszecie o najnizszych krajowych,z relacji moich kolegów wynika ze zarobki sa tam bardzo dobre ale nie w czasie.Przegladajac internet w branzy ceramicznej wiele firm ma klopoty lub ogasza upadlosc.Hybner to Polska firma lokalna i jednak zatrudniajaca z tego co wiem ponad 100 osób .Morze to wiele malych problemow które da sie rozwiazac i w tym zakladzie bedzie ok.Trzymam za was kciuki troszke optymizmu.

marcin

Jeszcze nie ma kasy za grudzień a nie długo już powinni płacić za styczeń to co tu się dzieje To jakaś parodia ludzie odchodzą. Jeśli nic się nie zmieni to nie będzie dobrze

PIP

Dziś 21 a kasy niema ani centa. Prezes tylko obiecuje że dostaniemy np 20 ale pi 500 zł. Reszta Bóg wie kiedy????W grudniu kasę dał na 3dni przed świętami i jeszcze prosił o wyrozumiałość- śmiech na sali!!!!!!żadnej premi na święta, żadnych paczek dla dzieciaków!!!!Social ogólnie leży- wody do picia to od grudnia nie ma,bo kto im da na kreche jak wokoło same długi!!!!!tylko patrzeć jak ten wielki kolos padnie i się nie podniesie!!!!szkoda tylko Stacha bo pewnie krew go zalewa jak na to patrzy jak można popieprzyć to co stworzył od podstaw!!!

szymon

witam lemingi .takiego KIBLA w całej okazałości słowa i przekroju produkcyjnego jak w hybner nie widziałem nigdy.Wypłata widmo min krajowe, pył kurz i smród, dobrze jedynie że pozbyli sie gejostwa z kucykami bo wstyd na polskę, ogólnie firma choć wielka to toy toy przy nich to pałac elizejski,co ty dużo pisać... typowy moloch gdzie traktują pracownika jak wyrobnika, żadnych praw same obowiązki, pod..lanie, latryniarskie odzywki, zero powtarzam ZERO szacunku dla gatunku ludzkiego, jestes tam tylko po to żeby być pachołem i robić, nie myśleć nic nie mówić. jak by mogli to wogóle by nie płacili ludziom, aktyalnie opóżnienia sięgają 60 dni, sypną po 500 złotych a reszta ?... dowiaduj się a jak nie pasi to won. praca dla spadochroniarzy lub takich co to dopiero wyszli z kryminału i gdziekolwiek na przeczekanie ale nie wiem na co, bo większość manufaktur w tym poj..nym kraju jest taka sama. HYBNER ? nie polecam, chyba, że narobić kupę w biurze tam gdzie stoją kible i inne akcesoria tego typu.dno

Zostaw merytoryczną opinię o HYBNER - Środa Śląska

HYBNER