HYBNER

Środa Śląska

HYBNER

Opinie o HYBNER

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w HYBNER? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Franek

Firma zmieniła nazwę ale istnieje?

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w HYBNER? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

ZIOMAL

Ta firma już nie istnieje, Może się odrodzi jak znajdzie się nowy właściciel z głową na karku.

Jasiek

Szukałem pracy w firmie i nie udało mi się znaleźć.Co aktualnie słychać? Potrzeba ludzi w firmie?

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w HYBNER? Co możecie napisać więcej o jej przebiegu? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

iluzja

Hej, jakich zarobków może się spodziewać kierownik działu sprzedaży? Widocznie zarobki są tutaj adekwatne do powierzanych obowiązków, a pewnie są do tego jeszcze jakieś premie. Ciekawe że nawet relacje między pracownikami również są całkiem dobre. Pozdrawiam

Danuta

Witam , czy ktos mi moze odpowiedziec czy ta firma jeszcze istnieje ? od roku probuje sie skontaktowac mailowo , telefonicznie ...bez skutku! Dzisiaj sie dodzwonilam pod podany w internecie numer tel. i sie okazalo ze pod tym numeren jest zupelnie inna firma produkcyjna w Srodzie Wielkopolskiej

Danuta

hihihihik

Jakies dziwne wiesci słyszałem ostatnio czy to prawda ?

bob kanciastoporty

Generalnie kazdy kto rozgarniety ma juz inna prace i watpie by ktokolwiek wrocil do ceramiki!!

stretchman

pozostawiając już śp. SA Hybner, wie ktoś co dalej? "Na mieście mówią" - a o hybnerze cała środa zawsze wszystko wiedziała(usunięte przez administratora_ Prawda to? Ma ktoś jakieś źródła? Internety niestety milczą a z chęcią wróciłbym pracować przy ceramice. Było minęło, zakład wspominam dobrze. Pozdrawiam

GANDALF

Ta "firma" jeszcze istnieje?????

skrapi

Takie śmieci wychodzą jak się pisze przez translator...polsko-grecki....

janusz szkliwierni

Odlewnik płakał jak sie zwalniał

nina

ZWOLNIONY Masz racje prawie cała firma wiedziała co i jak wyjezdza bokami i nikt z tym nic nie zrobił a ci ludzie dalej jeszcze podobno pracuja i a juz nie mój ogródek.

ZWOLNIONY

Pieniaźki były bardzo dobre.Praca lekka mozna było sie poobijac . (usunięte przez administratora)

ZWOLNIONY

Pracowałem w tej firmie kilkanaście lat,(usunięte przez administratora) Powiem tak gdy szefował Senior było naprawdę ok, były godziwe zarobki, poszanowanie człowieka, każdy wiedział co ma robić, ile zarobi i czuł że jest potrzebny.Po zmianie władzy i ich dziwnych pomysłach bardzo wyuczonych ludzi było coraz gorzej, starzy doświadczeni pracownicy odchodzili(usunięte przez administratora) Jestem pewien że gdyby Senior nie odpuścił to firma wyglądała by inaczej. Ale niestety jak to w przysłowiu bywa GDZIE KOTA NIE MA (CZYTAJ SZEFA) TAM MYSZY HARCUJĄ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH WYTRWAŁYCH Zwolniony

karamba

Czytam te wasze opinie oczywiscie zmalazlam prace w innym zakladzie w Srodzie gdzie pracujà byli pracownicy hybner i wyciągam wnioski..Zaklad nie ma dobrej opini moze jest zle zarządzany .Wasi koledzy pracujacy ze mna twierdza ze zaloga teź przyczynia sie do calej sytuacji w zakladzi. Ze w calym procesie produkcji nie ma sumiennosci i starannosci uzyskania pelnowartosciowych produktów.Moze warto porozmawiac z osoba kierujaca tym zakładem i znalez jakies wyjscie (usunięte przez administratora) Piszecie o najnizszych krajowych,z relacji moich kolegów wynika ze zarobki sa tam bardzo dobre ale nie w czasie.Przegladajac internet w branzy ceramicznej wiele firm ma klopoty lub ogasza upadlosc.Hybner to Polska firma lokalna i jednak zatrudniajaca z tego co wiem ponad 100 osób .Morze to wiele malych problemow które da sie rozwiazac i w tym zakladzie bedzie ok.Trzymam za was kciuki troszke optymizmu.

marcin

Jeszcze nie ma kasy za grudzień a nie długo już powinni płacić za styczeń to co tu się dzieje To jakaś parodia ludzie odchodzą. Jeśli nic się nie zmieni to nie będzie dobrze

PIP

Dziś 21 a kasy niema ani centa. Prezes tylko obiecuje że dostaniemy np 20 ale pi 500 zł. Reszta Bóg wie kiedy????W grudniu kasę dał na 3dni przed świętami i jeszcze prosił o wyrozumiałość- śmiech na sali!!!!!!żadnej premi na święta, żadnych paczek dla dzieciaków!!!!Social ogólnie leży- wody do picia to od grudnia nie ma,bo kto im da na kreche jak wokoło same długi!!!!!tylko patrzeć jak ten wielki kolos padnie i się nie podniesie!!!!szkoda tylko Stacha bo pewnie krew go zalewa jak na to patrzy jak można popieprzyć to co stworzył od podstaw!!!

szymon

witam lemingi .takiego KIBLA w całej okazałości słowa i przekroju produkcyjnego jak w hybner nie widziałem nigdy.Wypłata widmo min krajowe, pył kurz i smród, dobrze jedynie że pozbyli sie gejostwa z kucykami bo wstyd na polskę, ogólnie firma choć wielka to toy toy przy nich to pałac elizejski,co ty dużo pisać... typowy moloch gdzie traktują pracownika jak wyrobnika, żadnych praw same obowiązki, pod..lanie, latryniarskie odzywki, zero powtarzam ZERO szacunku dla gatunku ludzkiego, jestes tam tylko po to żeby być pachołem i robić, nie myśleć nic nie mówić. jak by mogli to wogóle by nie płacili ludziom, aktyalnie opóżnienia sięgają 60 dni, sypną po 500 złotych a reszta ?... dowiaduj się a jak nie pasi to won. praca dla spadochroniarzy lub takich co to dopiero wyszli z kryminału i gdziekolwiek na przeczekanie ale nie wiem na co, bo większość manufaktur w tym poj..nym kraju jest taka sama. HYBNER ? nie polecam, chyba, że narobić kupę w biurze tam gdzie stoją kible i inne akcesoria tego typu.dno

fff

nie polecam zero sprzedazy ,zero kasy ,zero perspektyw.

beniaminek

Jeżeli ktoś chce pracować w firmie to lepiej niech się zastanowi dwa razy.Hibner lata świetności ma już za sobą teraz to tylko wegetacji lub agonia.

Dm
@beniaminek 19.11.2014 18:47

Kolego Dzisiaj oskarzono mnie o ten komentarz ze to ja napisalem .

Karamba

Witam wszystkich piszących czy coś się zmieniło w firmie Hybner .czy warto podjąć tam prace . Czy przełożeni są ok.

mariola

plotki własnie najszybciej się rozchodzą, dlatego warto weryfikować takie informacje, bo potem wychodzą niezłe nieporozumienia. za co dokładnie firma miała te wzystkie nagrody i z którego one były roku, bo to wazne czy nadal utrzymuja tak wysoki poziom czy to są stare nagrody z kiedyś kiedys z lat świetności

drabik

nagrody dla firmy często nie mają odzwierciedlenia w sytuacji pracowników. Choć może jeden z nich to potwierdzi?

hint

No pewne jest, że dobrze i dla Hybner, bo uzyskali sporo nagród, jakieś złota roku ostatnio, ogółem pokaźna lista na ich stronie.

Małyk

Zależy dla kogo dobrze, bo nie wiem czy dla pracowników, którzy pewnie tyrają za najniższą krajową, ale reszta wygląda ok.

furgot

też wydaję mi się, że to były tylko plotki, bo o ile mi wiadomo to w Hybnerze wszystko kręci się dobrze

Zostaw opinię o HYBNER - Środa Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYBNER