Hybner S.A

Środa Wielkopolska

Opinie o Hybner S.A

mrozik

zawsze trzeba być na to gotowym, to prawda, trzeba również umieć negocjować, ale trzeba mieć do tego podstawy, takie właśnie jak doświadczenie w dobrych firmach i tym podobne, zgadzam się z tobą @meksu, inwestowanie we własny rozwój wtedy szybko się zwróci

zwolniony

Pracowałem w tej firmie kilkanaście lat, i zostałem kopnięty ... ..... Powiem tak gdy szefował Senior było naprawdę ok, były godziwe zarobki, poszanowanie człowieka, każdy wiedział co ma robić, ile zarobi i czuł że jest potrzebny.Po zmianie władzy i ich dziwnych pomysłach bardzo wyuczonych ludzi było coraz gorzej, starzy doświadczeni pracownicy odchodzili a ci którzy nie zgadzali sie z polityką nowych władz byli wykopani. Jestem pewien że gdyby Senior nie odpuścił to firma wyglądała by inaczej. Ale niestety jak to w przysłowiu bywa GDZIE KOTA NIE MA (CZYTAJ SZEFA) TAM MYSZY HARCUJĄ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH WYTRWAŁYCH Zwolniony

Hybner S.A Obóz

Tam panują 3 zasady 1) Padnij na ryj ale masz to zrobić bo po premi 2) Szybciej trafisz w totka jak w terminową wypłatę 3) Unikaj [usunięte przez moderatora] jak tylko możesz. (uważa że ta firma jest jego)

Zły

[usunięte przez moderatora] człowieka na maksa jakies dziwne zmiany nigdy nic nie wiadomo brak jakiej kolwiek współpracy między pracownikiem a [usunięte przez moderatora] co dyrygują tym burdelem. O wynagrodzeniu to szkoda gadać-wszystkie firmy dookoła się podniosły z kryzysu a CI nie.Mają najdłuższy kryzys nowoczesnej Europy.Wypłata jest ale na raty i nie w terminie standartowe opóźnienie to ok 5-7 dni i jeszcze z wielkim bólem. Nie polecam nikomu no chyba, że INSPEKCJI PRACY ażeby [usunięte przez moderatora] ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wzdłuż i wszerz. Jeżeli masz jakiegoś wroga to poleć mu ten [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Hybner S.A - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hybner S.A