Opinie o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Rąba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Rąba o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Anka

Piekarnia bardzo dobra. Produkty smaczne i zawsze świeże. Obsługa przemiła, umie doradzić, panie wiedzą co sprzedają. Jakość produktów wyższa klasa.

Frago

Każdy może mieć swoje zdanie. Według mnie jest ok. Dobre pieniądze, jasne zasady współpracy

Iza
@Frago

A czy do umowy jest dołączony wykaz obowiązków też?, tak żeby każdy nie miał wątpliwości za co jest odpowiedzialny?

Dawid

Będę starał się dostać bo słyszałem że praca w Rabie jest ok

Daria

Ogolnie słyszałam że fajna praca. Zobaczymy jak to w obecnej pracy będzie. Może będę próbowała się dostać o ile będzie na to szansa

Kamila

Świetne pieczywo i super słodkości

Olo

Polecam prace tutaj

Zadowolony

W końcu mam normalną robotę. Bardzo dziękuję

Trochę pracowałam i dobrze wspominam ten czas. Wszystko zgodnie z tym co w umowie. Ekipa ok.

Kate

Suuuuuper! Dzis jak zawsze pieczywo kupione u nich. Pyyyyycha!

Sarah
@Kate

Pieczywo też jest ok. Ale dzisiejsze pączki to mistrzostwo świata.

Sarah

Najlepsze pączki! Zajadam się od rana haha

Iduum

Bardzo fajne miejsce, dołączam się do grona pozytywnych opinii. Firma zasługuje na 5 gwiazdek

Kanio

Dobre warunki, kasa i umowa pewne.

Jarosław
@Kanio

Jakieś szczegóły podaj co do tej pensji, ile można zarobić na początku?

Jak wygląda praca na kierowcę jakie są zarobki..?czy warto aplikować na kierowce

Emil

Super miejsce, super wypieki. Zamawialiśmy z żoną na ostatnią chwilę tort dla naszej córki i to była jedyna piekarnia, która podjęła się tak szybkiej realizacji! Tort był pycha, kolejne też tu zamówimy, tylko już może bez tego biegania i z lepszym zapasem czasu :) Pozdrawiamy

Kamila

Super ciasta. Jak nie mam czasu to zawsze u nich biorę. Pieczywo, wiadomo, jest najlepsze w BB

Agata

Pyszne i zdrowe pieczywo, a wypieki słodkie to po prostu palce lizać.

Trico

Kiedyś myślałem, że będzie monotonnie, ale po pewnym czasie zasuwałem jak robot - praktycznie zaprogramowany. Praca ciekawa i dużo się działo zawsze.

Jarosław
@Trico

To czym się tu konkretnie zajmowałeś? I jak wygląda typowy dzień pracy, opiszesz to?

Hehs
@Jarosław

Jak to w piekarni :D

Szymon

Polecam, super pieczywo

Wiktor

Polecam. Świeże pieczywo każdego dnia. Świetne miejsce z dużym asortymentem.

Limuu

Dobry kontakt i profesjonalne podejście do Klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rąba - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Piekarnia Rąba?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rąba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Rąba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 94 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Rąba?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Rąba napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Rąba
4.7/5 Na podstawie 384 ocen.
  • ul. Janowicka 189
    43-344 Bielsko-biała