Opinie o Frito Lay Tomaszów Maz. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frito Lay Tomaszów Maz.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Frito Lay Tomaszów Maz. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frito Lay Tomaszów Maz. w Tomaszów Mazowiecki

RWtm

Co tam w firmie, jakieś zwolnienia, co z Ukraińcami, normalnie idzie produkcja ?

Kinia
@RWtm

Produkcja (usunięte przez administratora) trzy zmiany sobota niedziela

Kinia

Paczki świąteczne 2 stare kiełbasy słoik chrzanu słoiczek smalcu i suchy śmierdzący stęchlizną chleb a zapomniałam o jednym lukrowany ciasteczku o kształcie jajka jak ktoś ma dużo dzieci to pogryzie ? Rzenada Na tyle zasługują kilkunasto letni pracownicy PepsiCo którzy (usunięte przez administratora) trzy zmiany sobota niedziela w czasie epidemii koronawirusa Brawo PepsiCo

Jolka

Co wy za brednie wypisujecie tu panuje zaraża a wam w głowie imprezy sadzenie lasu tu wirus tu kleszcze czy wy naprawdę nie macie zajęć ludzie ogarnijcie sie

????

W frito lat nie ma brygadxistek są liderzy i kierownicy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Frito Lay Tomaszów Maz..
Leszno
????

Koronawirus

Ruda

Koło krótko mówiąc chyba wcześniejsze prima aprilis

Kolo

A co to za akcja z tym sadzeniem lasu? Gdzie i kiedy

Pink
@Kolo

Już nie mają czego wymyslac

Izabela
@Kolo

Nie wiem, o jakiej sytuacji mówisz. Możesz opisać szerzej, o co chodzi? Na jakim stanowisku pracujesz w Frito Lay?

Kolo
@Izabela

Jestem zwykłym szeregowcem chodzą słuchy w celu ratowania planety sądzimy lasy i my się ponoć dołączamy tylko teraz w koronawirusie nie wiem czy to ma sens a conic nie slyszalas

zdruzgotany

pracowałem tak 3 lata, o dziwo udało się nie zwariować. Praca w zależności od stanowiska jest ciężka bądź lekka. Operatorzy to elita, Państwo aczkolwiek bywają i tacy co są w porządku. niestety nowi pracownicy mają często problem z klimatyzacją A to dlatego że długoletni robią delikatnie pod górke. zarobki jak wszędzie w okolicy z tym że operator młodszy i np. starszy często robią to samo A dzięki ich sporą różnica ok. 1tys zł. Panienki z biura to młode, tuż po szkole laski więc dlaczego sie tutaj dziwic ze nie maja pojęcia Ale dziwi mnie fakt że ich przełożeni myślą że jakoś to będzie. kierownicy to w głównej mierze greckie (usunięte przez administratora) (star foods) co prawda ostatnio jacyś nowi się pojawili. wiedza mają taka jaka mają Ale wymagają cudów, najlepiej to pracować po na okrągło i czekać łaskawie aż Cię na odbiór wyrzuca. ja akurat trafiłem na jakiegoś "nowego" kierownika chyba Maciek, gość w porządku zawsze można było się dogadać, nigdy nie robil problemow i nie mailo to znaczenie czy jestes pracownikiem FL czy agnecji. Wdać że gość ma wiedzę i pomysł na ogarnięcie tego poerdzielnika bo wszędzie gdzie się pojawił to zawsze coś wymyślił rozwiązał i poszlo - niestety to tylko jeden A jest ich 6. pracowałem jako pracownik produkcji jak ib operaror więc opinia jest z dwóch spojrzeń. ogólnie zakładu bym nie polecał na dłuższą pracę i kariere aczkolwiek na jakiś przystanek.

01Q
@zdruzgotany

Dzień dobry, Proszę podaj przykład "braku pojęcia" dziewczyn z biura. Uważam, że jest to krzywdząca i bezpodstawna opinia.

Ilona

No właśnie ja też mam problem ten sam co jurek ja bym chętnie meza zabrała na jakąś imprezę jestem po 50cte i naprawde glupoty mi nie w glowie wszyscy dokoła młodzi to moga szalec i romansowac bo tak to sie odbywa i dlatego właśnie duzo osob rezygnuje.prosze o rozważenie mojego pytania

M
@Ilona

I szkoda

Chętny

Dostałem oferte do pracy jako młodszy operator na przyprawianiu. Czy ktos mógłby mi powiedzieć jak wygląda ta praca , jaka jest płaca i atmosfera?

Wera
@Chętny

Praca dość ciezka atmosfera tez nie ciekawa starzy pracownicy sa okropni

Sam
@Wera

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozumiem że ciężka pod kwestią fizyczną czy psychiczną? Współpracownicy nie są pomocni dla nowych osób?

@Chętny

Dostałeś ofertę, w sensie, że jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej? Jak przebiegała? dzięki za odpowiedź.

Chętny
@Marek

Żadnych zadawanych pytań , wysłałem CV w odpowiedzi na ich ogłoszenie, zaprosili mnie na rozmowę tzn Pani oprowadzila i powiedziała na czym polega praca. Następnie kontaktowali się z firmy aby przyjść po dokumenty na badania medycyny pracy.

Jurek

Ja mam zasadnicze pytanie dlaczego nadal organizowane sa imprezy dla samych pracowników czy naprawdę nie mozna czegoś zorganizować dla współmałżonków? Przecież firme na to stac my pracujemy bardzo dlugo i nie znamy współmałżonków kolegow czy kolezanek.tak tylko sa romanse i same rozwody

Mm.

Nie polecam. Praca prawie w każdy weekend w dodatku niepłatny. Co druga niedziela jest serwisowa gdzie wszyscy pracownicy ur muszą być i w dodatku zawsze wypada 1 niedziela z grafiku, więc dymasz tam 3 niedzielę za (usunięte przez administratora) Produkcja ma platną niedzielę 100% a Utrzymanie nie "bo nie". Socjal jest smieszny, bo oprócz Multisporta za 40zl miesięcznie i opieki medycznej nie ma nic. Na święta dają karton chrupek. Co do obowiązków... Biuro tj. jakość, BHP i inne stwory swoje obowiązki zrzucają na warsztat. Więc coś firma zewnętrzna odwali lub coś się stanie to pracownik jest odpowiedzialny " bo się przecież podpisałeś". Księżniczki z biura, które nie mają o niczym pojęcia wymyślają jakieś chore procedury przez, które nie da się normalnie nic zrobić. Premii nie dostaniesz jeżeli nie napiszesz raz w miesiącu gównianego świstka że znalazłeś jakieś zagrożenie które mogło spowodować wypadek tzw "o mało co". 40% premii uzależnione jest również od przestoju technicznego w danym miesiącu i uwaga !! Jest to 0.8%, gdzie inne podobne zakłady mają wyniki ok 3%. Nowy kierownik utrzymania totalny pozer, który nie ma pojęcia co się dzieje. Jest 3 inżynierów siedzących na (usunięte przez administratora) ale to technicy są odpowiedzialni za zamówienie odpowiednich czesci, wzywanie serwisu, modernizacje itd. - kolejna spychologia na warsztat.

Iwo

Praca jak praca o elastycznym grafiku zapomnijcie do piątku niewiadomo czy idzie się do pracy w sobotę i niedzielę.pakiet socjalny jakiś tam jest o prawda bywało lepiej jak były organizowane pikniki rodzinne i paczki świąteczne ale takie prawdziwe paczki a nie laysy.przyznam się ze pracuje tam już 20 lat i nie znam małżonków kolegów czy koleżanek bo imprezy są ale tylko solo no co mipo takiej imprezie nastolatki to i owszem ale my podchodzący pod 50 to chciałoby się tak normalnie parami z kulturą

Edyta
@Iwo

Co prawda trochę chaotyczny jest Twój wpis, ale da się z niego wychwycić potrzebne informacje. Jesteś już którąś z rzędu osobą, która wskazała na brak elastycznego grafiku w Frito Lay Tomaszów Maz. Ale z kolei docenić należy to, iż macie tam oferowany pakiet socjalny. Interesuje mnie, czy pracodawca ten przychylnie podchodzi do osób, które szukają jedynie tymczasowej pracy. Chętnie takie przyjmuje, czy raczej poszukuje ludzi na dłuższy okres?

Kazia

pakowaczka ok.2200zl netto chociaz slyszalam o wyplatach 2400zł w zaleznosci ile nocek sie zalapalo bo dodatek do nocy wynosi 60%, kazde stanowisko w góre plus/minus 250zł więcej, soboty do odbioru, a za niedziele płacone są setki wypłacane co kwartał

Wojciech
@Kazia

Na jakie jeszcze dodatki do wynagrodzenia może liczyć nowy pracownik? Czy pakiet socjalny zawiera bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Ilu zmianowa jest praca i czy grafik jest na tyle elastyczny, że można ułożyć go według własnych potrzeb? Może mogłabyś wspomóc swoim doświadczeniem inne osoby zainteresowane pracą?

Luz
@Wojciech

Praca na 3 zmiany. Grafik nie jest elastyczny. Jesteś dołączona do konkretnej 'zmiany' i tylko z nią chodzisz. Grafik jest ukladany z wyprzedzeniem. Jednak soboty i niedziele to zawsze wielka niewiadoma.

Edyta
@Luz

Dla wielu osób elastyczny grafik ta bardzo ważna sprawa. Dlatego szkoda, że - według Ciebie - w Frito Lay nie można go sobie dogodnie dostosować. Nie wspomniałeś nic na temat pakietu socjalnego. Czy firma zapewnia go wszystkim swoim pracownikom? Będziemy Ci bardzo wdzięczni za odpowiedź.

Zuza

Moze mi ktos opisac jak wyglada praca na produkcji?

Nie polecam

Nie polecam pracy w działach finansowych w budynku tzw. Prząśniczka. Ilość obowiązków nie do ogarnięcia, wręcz koszmarna. Procedury, kontrole, cuda wianki. Pracujesz za osoby z innych lokalizacji, rozwiązujesz problemy, jakie oni tworzą, poprawiasz ich błędy. Dlaczego musisz to robić? Bo masz pecha, że mieszkasz w Tomaszowie, tutaj w przeciwieństwie do Warszawy i okolic nie ma roboty, wiec nie dyskutuj tylko (usunięte przez administratora)za aroganckiego chłoptasia. Prawo dżungli. Kierownictwo z Warszawy jest głuche na udokumentowane argumenty i bardzo chciwe. Liczy się sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż, a backoffice niech się zesra. Sprzedaż ma chociaż premię, Ty masz ból pleców, frustrację i opiernicz. Praca w Sylwester, weekend majowy, weekend po 1 listopada, Trzech Króli itd. Zapomnij o długich weekendach, zamknięcie miesiąca rzecz święta, wolne dostaniesz wtedy tylko na pogrzeb bliskiej osoby. Atmosfera jak to w biurze między babami, każdy usiłuje jakoś się utrzymać, więc uwalniają się zwierzęce instynkty.

Aga

Prawda dużo osób poszło by z małżonkami (przeciwnicy też są) jeśli byłaby taka okazja ale kierownictwo chyba nie chce zauważyć problemu

@Aga

Może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć na pytanie związane z tym, od jak dawana organizowana jest tego typu impreza dla pracowników zatrudnionych w firmie Frito Lay w Tomaszowie Mazowieckim? W dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytania, które uważam, że są dosyć istotne dla osób, które rozważają pracę w tym miejscu. Mam nadzieję, że chociaż od Ciebie dowiem się nieco więcej.

@Marcin

Imprezy są od zawsze pracownik nic nie płaci

Alicja
@Aga

Wobec tego należałoby docenić tego pracodawcę za taki pomysł. Imprezy tego typu bardzo pozytywnie wpływają na relacje między pracownikami. Dziękuję Ci bardzo serdecznie za to, że starasz się tak aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Od jak dawna pracujesz w Frito Lay? Widzę, że właśnie poszukują tam nowych pracowników. I dlatego chciałabym Cię zapytać, jak wygląda sprawa z osobami, które nie mają żadnego doświadczenia w tej branży? Czy organizuje im się jakieś szkolenia przygotowujące?

@Alicja

Aga inaczej byś mówiła jakby to twój mąż tak chodził na te imprezy bez ciebie miło by ci było? Wątpię

Jastin

Chyba mało ludzi tu zagląda może ktoś to nagłośni ja też jestem za parami

Jola

Witam ja też miałabym ochotę na imprezę z mężem pomyslcie o tym a ta poza tym to praca jak każda inna nigdzie nie posadzą.ale rzeczywiście te imprezy to mogłyby być z małżonkami Moje sugestie dla Frito Lay Tomaszów Maz.: Uważam że fajne były pikniki dla rodzin te imprezy są trochę dla singli ( nie oszukujemy się) w innych firmach są różne pikniki albo imprezy z małżonkami dzięki

Witam od tego roku miały być imprezy z osobami towarzyszacymi.ja bym był nawet za dopłatą czy ktoś wreszcie się za to weźmie jeśli Integracja to może również z małżonkami Anię tak że po każdej imprezie jest rozwód i ślub wewnątrz zakładowy proszę o przemyślenie Moje sugestie dla Frito Lay Tomaszów Maz.: Imprezy z osobami towarzyszacymi,albo do wyboru.jak kto chce może być nawet opcjaz dopłatą

@Nowy

Do tej pory imprezy firmowe odbywały się bez osób towarzyszących? Mógłbyś proszę napisać jeszcze, od jak dawana organizowana jest tego typu impreza dla pracowników zatrudnionych w firmie Frito Lay Tomaszów Maz.? Chciałbym wiedzieć również, czy każdy z pracowników ma możliwość wzięcia w niej udziału oraz czy pracownicy ponoszą jakieś opłaty związane z organizacją tego wydarzenia? Zachęcam do odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Frito Lay Tomaszów Maz. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Frito Lay Tomaszów Maz.?

Zobacz opinie na temat firmy Frito Lay Tomaszów Maz. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frito Lay Tomaszów Maz.?

Frito Lay Tomaszów Maz.