Frito Lay Tomaszów Maz.

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Frito Lay Tomaszów Maz.

Alek

Przecież są są sale pomieszczą nawet 300 osoby wystarczy zmiany podzielić na pół dodać partnerow i załatwione ale trzeba chcieć

Robert
użytkownik zarejestrowany

Skoro się tylko imprezuje to chyba większość jest zadowolona? A tak na marginesie jaka jest atmosfera w firmie? Mam zamiar aplikować dlatego dopytuję. Czy w firmie są jakieś dodatki socjalne do podstawy?

Tomek

Kto jedzie do gawryszewskiegona ślub?

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Obecnie poszukują na stanowisko Technik Serwisu w dziale Utrzymania Ruchu. Z oferty pracy wynika, że zapewniają stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport), pracę na samodzielnym stanowisku w międzynarodowej organizacji, dającej duże możliwości rozwoju, możliwość udziału w ciekawych projektach.Czy ktoś aplikuje?A może ktoś opowie jak się pracuje na takim stanowisku pracy?

Nowy

Bo w tej firmie się tylko imprezuje

Bezluk
użytkownik zarejestrowany

Bardzo mało na tym wątku piszecie o firmie! Jak się we Frito Lay pracuje? Czy zarobki są w miarę godziwe?

Bystry

Oj Wera ty poprostu nie chcesz chłopa zabrać i co tu dużo gadać a impa jest przecież dla każdego

Wera

To prawda zakład stać żeby na 200 osób zrobić imprezę to niech podzieli zmiany albo wymyśli coś mnie już też chłop nie chce samej puszczać.moze warto coś wymyślić

Tomek

To jest niesprawiedliwe że znowu tylko dla pracowników a gdzie ich rodziny miało być teraz z osobami a tu co?

Jula

Czy my płacimy za coś na takiej imprezie jestem od niedawna w firmie i się nie orientuję

Bzik
użytkownik zarejestrowany

Czy firma potrzebuje aktualnie przedstawicieli handlowych?Dajcie info

Oleś miało być na pary

Wera

A jaki charakter ma mieć ta impreza bardziej na luzie czy elegancki jestem na urlopie i nie wszystko do mnie dociera napiszcie coś

Co z tą imprezą 2 września

Klakier
użytkownik zarejestrowany

Słyszałem, że spora część osób idzie na urlopy, czyli będzie cisza?

Olek

Dajcie znać o jakieś imprezie kiedy najbliższą?( usunięte przez administratora )

Bzik
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że wakacje zrobiły swoje i na forum jest stosunkowo mało wpisów. Pochwalcie się co nowego w firmie? Może jakąś rozbudowa? Widać, że potrzebują sporo osób

Krysia

Nawet największemu wrogowi nie polecam Pepsico.Robią z ludzi cyborgi!

Ziko
użytkownik zarejestrowany

Narzekać to każdy potrafi i to nawet za darmo! Jak by trzeba było solidnie popracować to przypuszczam, że zrobilibyście wielkie larum za ile. Nie ma zysków nie ma dobrych zarobków i to cała filozofia.

Oleerrrrr

Dajcie spokoj z taka robota! Po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam !

Nowy
użytkownik zarejestrowany

Fajnie, że firma potrzebuje do pracy przedstawicieli handlowych. Właśnie złozyłem cv i mam pytanie czy zarobie tu godziwe pieniądze? Jak atmosfera.?

Wera

I tu się z tobą zgadzam Mieciu wcale nie był ok według nas i wcale za nami nie stał jak to mam wmuwiono po prostu za dużo skarg na niego było od ludzi

Olek

No tak każdy teraz udaje że Mietek to taki swój chłop a jak się okazało to jest wśród nas kto babiego stale donosił a i on sam był nielepszy a teraz imprezkę mu robią śmiech na sali żenada fałszywi jesteście

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że Frito Lay nie ma ofert, a te z czerwca pewnie nieaktualne.?

Alek

Praca jak każda inna nigdzie nie posadzą zapieprzac trzeba

Nariox

praca jako operator ? warto aplikować tam? jak wyglada wynagrodzenie? atmosfera ? i ogolnie jak praca? czy warto isc?

oleś
użytkownik zarejestrowany

Czyżby jakieś nowe projekty? Firma potrzebuje sporo sprzedawców i ph wiecie coś o tym? Następna impreza będzie parami już zgłosili do szefa. Będzie dobrze!

Alek

No i co z tymi imprezami może tak podzielić na turyi zrobić z parami co wy na to?

użytkownik zarejestrowany

Jak atmosfera w firmie? Czytam opinie i widzę, że Frito Lay dba o pracowników. Organizują imprezy firmowe, super. Byłem pracownikiem i z sympatii interesuję się.

Zuza

A może piknik

Wera

No i cóż szału na imprezie nie było a gdyby tak na pary było napewno było by więcej ludzi

użytkownik zarejestrowany

Frito Lay chcąc utrzymać wysoką pozycje w branży dba bardzo o odpowiednie surowce i myślę, że taki kierunek daje efekty.

Ola

No dajcie znać co z tą imprezą

Monika

Ja też bym chciała się czegoś więcej dowiedzieć no. Jak się ubrać , bardziej normalnie czy elegancko czy mogę iść z mężem napiszcie coś pracuje krótko i nie jestem w temacie

Nowa
użytkownik zarejestrowany

Czy możesz napisać coś więcej o tej imprezie? Czy to jest fundowana impreza przez Frito Lay czy coś płacimy?

Aga

A co z tą imprezą kiedy w końcu jest26 czy 27 maja

Aga

Jest ciężko i tyle zwłaszcza dla kobiet

Mira
użytkownik zarejestrowany

Myślę o pracy we Frito Lay w Tomaszowie Maz. czy ktoś mi coś podpowie?

pauza

1500 na 3 zmiany niezle .to chyba jednak przemyśle te robote :)))

Zuza

Jak chcesz robić za 1500 na rękę to proszę a tyrac trzeba no niestety

Pauza

Czy ciężko jest na produkcji ?i czy naprawdę warto podjąć prace w frito-lay

Maria

Zazdrości może trochę ale ja mam ponad 50 lat i chciałabym zabrać ze sobą meza bo mi się piekli

MI

Nutka zazdrości?

Mi

Alku, spotkania działowe są organizowane. Jak długo pracujesz?

@Mi 24.04.2017, 11:41
Alku, spotkania działowe są organizowane. Jak długo pracujesz?

Ale każdy idzie sam dlaczego?

Marlena
@Alek 24.04.2017, 14:04
Ale każdy idzie sam dlaczego?

Co z tego że działowe jak idą owszem pary ale wewnątrz zakladowe Mi byłeś kiedyś tam ze swoją partnerką nie więc o co chodzi?

Ela

Ja też bym była za tym żeby iść z osobą towarzyszącą a co to zakład stać na kilka imprez w roku to niech coś zorganizuje dla par

Mi

Stadion by trzeba wynająć na tyle osób

@Mi 23.04.2017, 21:35
Stadion by trzeba wynająć na tyle osób

Nie przesadzaj nie cały zakład naraz może być zmianami to by się nazywała integracja a nie tak

Alek

I znowu impreza? Oczywiście znowu bez małżonków no może wreszcie się ktoś się odezwie ja bym z chęcią poszedł z żoną co wy na to?

Iza
użytkownik zarejestrowany

Czy firma Frito Lay ma aktualnie zapotrzebowanie na przedstawiciela handlowego? Widziałam ofertę ale w lutym. Zależy mi na pracy ponieważ słyszałam o nich same dobre opinie. Może cos jeszcze wiecie ? Jakie warunki, jaki samochód, może laptop? Z góry dziękuję

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Ela, a możesz powiedzieć coś więcej?

@Lidia 07.03.2017, 16:01
Ela, a możesz powiedzieć coś więcej?

Ganiaja za najniższą stawkę

@Ela 10.03.2017, 09:21
Ganiaja za najniższą stawkę

A już najgorsze są te imprezy samo łajdactwo

Zostaw opinię o Frito Lay Tomaszów Maz. - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frito Lay Tomaszów Maz.