Frito Lay Poland Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Frito Lay Poland Sp. z o.o.

jahaha

a mnie mimo wszystko zawsze dziwiły takie duże rekrutacje, no bo co nagle tylu ludzi potracili? Chyba że jakoś rozszerzają swoją działalność i stąd tyle ogłoszeń

marzyciel

Praca raczej ok, pensja zawsze na czas, ale dużo biurokracji w korporacji, wiecej wypełniania paierów niż realnej pracy

Weronika

Super Aga, że chwalisz firmę, w której nie ma ofert dla kobiet :) bo żadna fizycznie nie wytrzymałaby tych warunków

Zastanawiam sie czy Twoja wypowiedz jest wiarygodna...forma w jakiej piszesz jest rodzaju męskiego( używasz jej kilkakrotnie)....a podpis imię żenskie ?

Zostaw opinię o Frito Lay Poland Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frito Lay Poland Sp. z o.o.