Opinie o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Zirytowany

Wstyd i porazka czlowiek przyjezdza zeby go zaladowali, a oni maja w (usunięte przez administratora) Cie I Twoj czas ! Czekasz kilka godzin zeby laskawie mogli Cie zaladowac kiedy rano juz to moglo spokojnie czekac ... co z tego , ze zamowienie jest wczesniej ..brak poszanowania !! Najgorsza firma w Jg

KERZE43

WITAM.Mam pytanie-czy są przyjęcia do pracy dla kobiet???Poszukuję pracy.Jakie są warunki dla nowych pracowników?Na czym polega praca w owej firmie?Wszelkie pomocne opinie-mile widziane.

K.
@KERZE43

Potrzebują non stop. Ale naszykuj się do pracy psychicznie jak i fizycznie.. ????

K.

Pracowałam kilka lat w tej firmie, u różnych kierowników. Niektórzy nie zasługują na miano 'kierownika.. Brak kultury, wychowania, poszanowania, a uważają się za lepszych, bo są wyżej na stanowisku. Praca manualna ok, ale normy są zawyżone, patrzą tylko żeby podnieść.. Nie daj Bóg skończysz przed czasem to zaraz afera.. Zdziwienie potem, że reklamacje przychodzą.. A jak dochodzi dodatkowe stanowisko, bo zdarzy się tak że nie ma kogoś albo ktoś pójdzie na inny projekt, to musisz ogarnąć maszynę, nie jedną bo nawet dwie, bądź trzy.. Okej, norme masz obniżoną.. Ale jak dostajesz kogoś nowego, z innego projektu, to dają na 100% i rób co chcesz. A co kierownika obchodzi to czy masz normę.. Powie Ci, iż masz po premii za wydajność.. No nadrobić duże normy jest bardzo ciężko.. Praca na lince, zależy jacy ludzie są.. współpraca jest, to robota idzie.. Nie ma współpracy to wiadomo jak jest. Atmosferę sami sobie wdrażamy.. Co do wypłat to Ok, jest na czas. Socjalne też nie jest najgorsze. Ale stawki zdecydowanie mogli by podnieść. Prócz maszyn które umiesz.. bo to jest dodatkowo.. umiesz, nie umiesz. Firmy nie polecam jeżeli chodzi o traktowanie ludzi. A jeżeli chodzi o pracę to jak każda inna...

Ktoś

Niektórzy ludzie zachowują się tam jakby niewiadomo kim byli pracuje tam i w większości wszystko co było tu pisane to prawda

Magazynier

Bardzo przyjemna i konkretna rozmowa. Kierownik Magazynów bardzo szczegółowo opisał wymagania i zadania. Pozdrawiam Pana.

Same konkrety i świetna prezentacja magazynu.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Była Pracowniczka

W administracji praca na pograniczu mobbingu. W dziale, którym pracowałam kierownictwo nie reaguje na problemy wyżywania się na innych, na groźby od współpracowników. Ogólnie zezwalają osobą tj. kluczowym pracownikom oraz protegowanym na pomiatanie, ubliżanie, nierówne traktowanie. Oczywiście szkolenia, podwyżki, awansy otrzymują tacy jak oni, którzy krzykiem, chamstwem wymuszą szybszą pracę. Po zgłoszeniu kierowniczce sytuacji gróźb od współpracowniczki otrzymuję odpowiedź ona taka jest i koniec, bez upomnień i działania. Mam nadzieje, że ktoś zrobi kiedyś z tym porządek.

nadzieja

Fakt człowiek człowiekowi wilkiem,ale pracodawca celowo stwarza konflikty,stara się stworzyć chorą rywalizację,w sensie np: co ja nie zrobię,ja jej pokarzę że jestem najlepsza.I tak właśnie pracodawca dostaje to co chce tzn.ma narzędzie by podnieść normę. Wiele karierowiczek myśli że zabłyśnie no cóż,mają takie prawo.Tylko niech pamiętają,że karma wraca ,w sposób najmniej spodziewany.A przychodzić do pracy tylko dla fajnej atmosfery to też nie jest fajne,ktoś pluje ci w twarz a ty się śmiejesz bo jest zabawnie,jest to tylko świadectwem tego,że ludzie nie myślą i są pozbawieni godności.

Iwona

@KERZE43, wszystkie aktualne oferty pracy w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. znajdziesz na stronie internetowej: http://dr-schneider.pl/jobs/ - na jakim stanowisku chciałabyś pracować? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Ktoś, pracujesz w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Mariajal

Ludzie jak to czytam to myślę sobie Polak Polakowi gotuje taki los...Nie trzeba obozów sami siebie niszczycie! Ukraińcy pewnie trzymają się razem! Wiem,że nie każda praca jest tą wymarzoną,ale idźcie do niej i zróbcie wszystko żeby było przyjemnie. Nie patrzcie na innych zacznijcie od siebie! I jeszcze jedno bardzo trafne powiedzenie"punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" Sama się o tym przekonałam.Co nie oznacza,że jak się jest na wyższym stanowisku to się ma większe prawa! ma się tylko więcej obowiązków...Pozdrawiam i życzę Wszystkim wzajemnego zrozumienia,serdeczności wobec siebie.

Maria

Ludzie! Nie pracuję w tym zakładzie,ale jak to czytam to myślę sobie Polak Polakowi gotuje taki los...Ukrainki pewnie trzymają sie razem..Nie trzeba obozów-sami siebie niszczycie nawzajem. Ja rozumię, że nie każda praca jest tą wymarzoną,ale spróbujcie zrobić wszystko, aby każdy dzień w niej był jak najlepszy.Uśmiechajcie się do siebie,rozmawiajcie ze sobą ,a nie jesteście na wszystkich i wszystko wrogo nastawieni.

pola

Panie dyrektorze niech pan coś zrobi aby było lepiej w tym zakładzie bo chyba nie wie pan co się dzieje na produkcji

@pola

Olek nic nie zrobi z tym zakładem skoro traktuje ten zakład jak zabawę a dyrektor produkcji Dagmara jest tylko od tego by gnębić nowo przyjętych ludzi. Powiem tak zakład leci na oparach absurdu.

Ktoś
@Kayak

Przykro się czyta twoje wywody.

@Ktoś

Przykro to się pracuje w tym kołchozie gdzie ludzie przychodząc do pracy nie wiedzą co będą robić. A pracownicy którzy pracują kilka lat wiedzą tyle ile muszą wiedzieć i często jak się o coś pytasz starszych kolegów to sami nie wiedzą ale za to widzą że trzeba przynieść 10kg ciasta na swoje imieniny. Jedyne co jest pewne w tym chorym zakładzie to wypłata co miesiąc.

bardzo mi zalezy

ludzie pracowałam w tym drugim zakładzie na końcu Jeleniej ale robota taka że siąść i płakać... jak jest u was ? mega ciężko ? da się przezyć ? napiszcie cokolwiek

@bardzo mi zalezy

Skoro tyle osób pracuje to znaczy że nie jest źle. Zależy gdzie trafisz.

@Silver

Jest super hahaha Gold napisał prawdę ...

as
@Silver

to że tyle osób tam pracuje,nie znaczy że jest dobrze.Bardzo dużo młodych, którzy zaraz uciekną,a i co drugi to z Ukrainy.

@as

Taaaa jasne. Połowa pracowników to osoby z kilkuletnim nawet 10 letnim stażem. Każdy sądzi wg siebie, jak się komuś pracować nie chce no to sorry, w żadnym zakładzie nie zagrzeje miejsca

@Silver

Wiesz co to jest zasiedzenie.Pewnie że są z starzy pracownicy,ale i tak nie zmienia to faktu że rotacja w tym zakładzie jest powalająca.Dlaczego jest tylu Ukraińców,bo brak rąk do pracy,ludzie nie chcą tutaj pracować.Zresztą w każdym zakładzie nawet tym byle jakim znajdą się osoby które chcą tam pracować.Ten zakład jest dobry żeby na chwilę się przyjąć i zaraz szukać innej pracy.Taka poczekalnia.

@anonymous

Jasne. Zobaczymy czy taka poczekalnia. Tak narzekacie a wszyscy posłusznie idą w soboty na pierwszą i drugą zmianę. Tylko tutaj jest każdy mądry, nie potraficie mówić wprost pracodawcy co was boli dlatego jest jak jest.

@Silver

A czy Ty pracujesz w tym zakładzie ,chyba nie bo jakbyś pracował to byś wiedział, że nikt nie słucha pracowników przykładem jest aplikacja która działa w tym zakładzie ,ludzie piszą i zero jakiej kolwiek reakcji

@XXX

Aplikacja sprawy nie załatwi. Trzeba mówić o tym głośno a nie pisać anonimowo tutaj czy na aplikacji. Nikt was tam siłą nie trzyma.

ajj
@bardzo mi zalezy

Nie wiem co jest gorsze, ambitni kierownicy którzy cię ścigają za brak normy a sami nic nie potrafią zrobić jeśli są problemy czy stare schneiderowe pracownice, które krzykiem i wyzwiskami wymuszają pracę ponad siłe tylko aby nie tylko norma się zgadzała, bo trzeba skonczyć godzinę wcześniej i zapalić a ty w tym czasie sprzątaj. Co 3 kobieta ma orzeczenie niepełnosprawności, taka lekka praca. Na linkach jeden wielki płacz i wyzysk. Jedna drugiej oczy wydrapie jak się nie wyrabia nawet jeśli to nie jej wina, bo np części złe. Żadne rozmowy z kierownikami nigdy nic nie dały. Zero szacunku dla ludzi. A Ukrainki nie poniemają tematu i mają wszystko w (usunięte przez administratora) i rób za nie. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem od kiedy tam nie pracuje. Żaden socjal, żadne autobusy czy dopłaty do urlopu nie zachęcą mnie do powrotu. Taka moja opinia.

@ajj

Co 3 kobieta ma orzeczenie o niepełnosprawności - to chyba jakiś żart bo na cały zakład jest ich około 80 osób , zastanów się co piszesz .

@bardzo mi zalezy

Jeżeli bardzo ci zależy na pracy w DRS to dobrze się zastanów bo to jest trudniejsza praca niż w DWS. w DRS nie ma że boli i starsi pracownicy będą cię gonić by wyrobić normę chociaż wszystko zależy od twojej inteligencji i na jaki dział czy projekt trafisz.

Ķtoś
@XXX

Dodatkowe trasy dojazdów. Owoce w kantynie. Dodatkowe miejsca parkingowe. Lepsze autobusy. Itd uważasz że to jest nic. Nawet papier i mydło o toaletach lepsze.

@Ķtoś

Tylko jeszcze jakby zadbali o porządek w tych toaletach to by było dobrze. Smród straszny, czasem aż się odechciewa tam wchodzić.

@Ķtoś

Dodatkowe trasy bo ludzi brakuje i szukają gdzie się da,lepsze autobusy -kto ma lepszy są te same co były ,dodatkowe miejsce parkingowe nie dla zwykłego robola a co do papieru parę lat temu też był lepszy

@Ewa

Taki (usunięte przez administratora) robią sami pracownicy ,jeżeli każda osoba która korzysta z toalety zostawiła porządek po sobie to by tego nie było,myjąc dłonie "różowym płynem" dlaczego resztki zostawiają na umywalce,tak ciężko jest go spłukać ?

Aga

Witam. Mam pytanie ile można zarobić jako nowy pracownik

nick
@Aga

póki co 2000 podstawy 200 dyspozy. 450 za coś jeszcze + 100 toyota jakości oczywiście premię na początku ma się mniejszą .

@nick

Co ty za brednie opowiadasz że jako nowy pracownik dostaje się 2kę no chyba że coś przez dwa lata się zmieniło bo jak ja przychodziłem to dostawałem przez równe trzy miesiące 1700PLN netto +- 50zł Więc nie opowiadaj że nowi pracownicy zarobią w tym zakładzie 2kę na rękę znam wielu ludzi którzy po pół roku zarabiają po 1950PLN netto ale to bardzo młode osoby i myślą że DRS to najlepszy zakład na świecie bo to ich pierwsza praca.

@Kayak

Przecież napisałem 2000 brutto .I zaznaczyłem że premię na początku ma się mniejsza. Fajnie że wiesz dokładniej,ale nie musisz od razu atakować.

prawda 100 %
@Kayak

widze ze jestes obyty w tym zakladzie. wiec mam pytanie i potrzebuje prawdziwej odpowiedzi a nie typu kto chce pracowac ten bedzie pracowac jak jest z praca da sie wytrzymac czy istny szał i zapiernicz ? ja wiem ze wszedzie da sie pracowac ale jak ? byłam w drexie - uwiez mi lekko nie było

@prawda 100 %

Powiem ci tak. Jeżeli lubisz składać zegarki na czas w towarzystwie kobiet dla których Disco-Polo to najlepsza muzyka jaką stworzył człowiek to będziesz się czuł dobrze w tym zakładzie. Zależy jeszcze jak bardzo jesteś zryty bo na początku mogą ale nie muszą prawie że doprowadzać cię do płaczu ponieważ większość pracowników ma w tym zakładzie całe rodziny i wszyscy się znają bardzo dobrze co oznacza że nowego trzeba gnoić by sam się zwolnił lub coś odwalił by jego zwolniono. Zależy jeszcze na jaki dział trafisz ja akurat trafiłem na zmianę jednego z bardziej zrytych projektów linki gdzie były rozmowy między pracownikami o tym jak lubią uprawiać sex i jakie czynności sprawiają im największą przyjemność. Wiesz to jest chrześcijansko rodzina firma w dosłownym tego słowa znaczeniu więc musisz się przygotować na wszystko. To podobnie do rządów Prawa i Sprawiedliwości z jednej strony dają 500+ a z drugiej chcą by rodziły się zdeformowane dzieci bez szans na przeżycie i umierały w męczarniach przez kilka dni. Jeżeli jesteś aktualnie bezrobotny to przyjmij się, przyjdziesz testy bo są prowadzone przez tolerancyjnego kierownika i sam się przekonasz jak wygląda rzeczywistość w DRS. Mi na przykład lepiej było w DWS i chciałem sam na najgorsze stanowiska trafić a w DRS chcę odwalić jedynie dniówkę jak zresztą wszyscy w tym zakładzie. Aha i Zorki też nie polecam no chyba że lubisz wąchać klej lub lakiery i wdychać pył nosząc kilkunasto kilogramowe drewniane elementy za te same pieniądze co wszędzie.

@nick

Te 450 to tak nie do końca prawda , nowy dostaje 300 zł a następne 150 zł dostanie jak opanuje w 100% 6 maszyn

Lola

Ja pracowałam w molochach samochodowych i wierzcie mi że w każdym mają wyje. . .e na pracowników mnie po 8 latach zwolnili lekką ręką więc nie gadajcie o sprawiedliwość w tych zakładach bo tam jesteście numerem i oni mają gdzieś was jeśli jesteś produktywna to jest ok a jak nie to spadaj a zapierdal..ać trzeba wszędzie a mam przepracowane w sumie 18 lat w tej branży więc wiem co mówię

@Lola

Zgodzę się z tym że trzeba z(usunięte przez administratora)i to nie tyczy się tylko przemysłu samochodowego lecz praktycznie większości zakładów w Polsce. Tylko że w większości zakazów nie pracuje się z wiejskimi koorwami które są twoimi brygadzistami, kierownikami, nie pracują w biurze jako asystentki działów oraz w kontroli jakości tak jak DRS.

Ktos
@Kayak

Witam. Z tej strony wiejska ... ogarnij się i nie ublizaj innym. Jeżeli jesteś z miast to gratuluję. Jestem pełna podziwu.dziwie się że wiesz tyle o tym zakładzie... Kayak na dyrektora????

@Lola

Dodała bym jeszcze , że w takich zakładach a piszemy teraz o jednym z nich panuje mobbing wiem bo sama tego doznałam

Daniel

Może lepiej trzeba pilnować swojej pracy a nie obserwować co robi kierownik??

Anonimus
@Daniel

Dobrze bez wazeliny chodzisz barana

Pola

Praca w tym zakładzie nie jest warta naszych nerwów, zdrowia ani czasu. Nie polecam nawet tym, którzy chcą się przyjąć "na chwilę". Wypowiedzenie było najlepszą decyzją w moim życiu.

Ostatnie podrygi

Traktują ludzi jak własność.Wyliczaja czas co do miinuty.Często nie masz czasu iść do toalety bo szkoda czasu bo przecież norma.To jest dobry zakład dla podpier... ,ciaglych poszukiwaczy afer i plot,muszą być również poddatni na zastraszania kierownictwa.Oczywiście pracują tam też ludzie ok.lecz coraz ich mniej.Jest to typowy zakład pracy gdzie jest stosowane tzw niewolnictwo.Oczywiście wszystko zgodnie z prawem.Pod fałszywą troską o pracownika np darmowe dojazdy itp.kryje się dewiza pozbawić człowieka jego godności ,jego praw.Typowy folwark XXl wieku.Więc jeśli jesteś w stanie zaakceptować styl autokratyczny w tym zakładzie i lubisz prace w wolontariacie to praca tutaj w sam raz dla Ciebie.

Karioshi
@Ostatnie podrygi

Uciekajmy stamtąd bo grozi nam Karioshi

ale jaja

Pracodawca bardzo wspanialomyslny przyznał pracownikom fundusz zdrowotny polegający na:podzielił rok na cztery kwartały,za każdy przepracowany kwartał bez chorobowego pracownik otrzyma 250 zł,lecz nie dostanie tego po trzech miesiącach, tylko suma jest uzbieranych kwot zostanie wypłacona w styczniu 2019.Co za gest, chce nadmienić również że zakład jest na pierwszym miejscu co do pensji jakie otrzymują pracownicy produkcyjni w branży motoryzacyjnej.Są łaskawcami że dadzą podwyżkę 100 zł , bo przecież tyle tam ludzie zarabiają ,że tak naprawdę, nie muszą nic dawać.O zapomniałem dodać że to pierwsze miejsce to oczywiście od końca.Jeżeli dadzą to na pewno napiszę.

Kayak

Jeżeli chce się ktoś dokształcić i mieć spojrzenie na to jak zarządzany jest DRS to polecam przeczytać: (usunięte przez administratora) Tylko że sztucznie powodowane konflikty i utrzymywane całymi latami prowadzą do progresu emocjonalnego i ekstremizacji co zrównoważonych psychicznie ludzi może ten stan rzeczy przerażać bo to bardzo destrukcyjny stan na wyjałowienie psychiczne i fizyczne człowieka.

Ulalala

Ja po zakończonej pracy idę do biurka i mówię "Do widzenia" z kultury i dobrego wychowania. Nie widzę w tym nic złego i nie wiem na jakim świecie Aga żyjesz, ale na ziemi są miejsca gdzie mówi się dzień dobry i do widzenia :)

@Ulalala

Zależy do kogo mówi się to dzień dobry i dowiedzenia. Wielu przełożonych jedynie robi to co zostanie powiedziane na zebraniu kierowników lub na maila i nie dostrzega w tym wszystkim swoich ludzi. Tutaj jest zasada że jak się sam nie zwolnisz to będą cię tak mocno gnębić i rzucać po zakładzie na różne projekty byś się samemu zwolnił no chyba że wywiozą cię wcześniej na krzesełku do karetki.

ale jaja

Dla wszystkich chcących się przyjąć.Wczoraj dostaliśmy wiadomość od kierownika dotyczącej palenia i opuszczania pracy.Jeżeli chodzi o palących mają zakaz palenia, jedynie w czasie przerwy 15 min mogą wyjść na papierosa.A prace mamy kończyć za 8 min np 6 czy 14 potem możemy sprzątać,spisywać braki których na niektórych projektach jest masę,a za dwie czyli na sprzątanie zostaje nam 6 min,pracownicy mają udać się do biurka majstra i pocałować go chyba w zad,tego nie wiem bo ogólnie jest to bzdura i poniżanie pracowników.Są to praktyki które na celu mają upokorzyć pracownika i pokazać kto jest górą.Bo czym jest nakaz chodzenia do kierownika na zakończenie zmiany,jak można straszyć że stracę premie jak tego nie zrobię.Jaki to ma zły wpływ na jakość mojej pracy,myślę że ten kto to wymyślił ma zbyt wybujałe ego.Może trzeba napisać do zarządu w Niemczech.Spytać się czy podoba im się traktowanie ludzi jak w obozie,bo to tak wygląda.Niech tylko nikt nie pisze to się zwolnij ,albo że palący nadużywali prawa do papierosa.Ja nie pale ,i jedno co chciałaby to tylko to by spokojnie skończyć prace spisać braki,bez pośpiechu, by następna zmiana nie chodziła na skargę że źle posprzątane.Chciałabym spokojnie iść do szatni przebrać się i wsiąść do autobusu.A póki co w ciągłym biegu,a pan i władca ciągle krąży i szuka jak tu zrobić żeby dopiec.Czuje się tak jakbym zarabiała bardzo,bardzo dużo i od mojej pracy zależy czyjeś życie.zaczyna być tak że jak podpiszesz umowę o pracę z tym zakładem stajesz się ich własnością ,nie pracownikiem któremu należy się szacunek.Przeczytaj definicję czym jest własność,pasuje do sytuacji jaką jest praca w tym zakładzie.

Śmieć
@ale jaja

Komentarz doskonale opisuje obecną sytuację. To już się staje coraz bardziej męczące, to traktowanie nas jak śmieci. Ludzie zaczną jeszcze bardziej stamtąd uciekać. No tak, skończyć pracę za 20 to przestępstwo....

@Śmieć

To prawda że są takie zasady w tym zakładzie ale można je po pewnym czasie naginać bo wielu pracowników wychodzi zapalić w czasie pracy. Pracownik musi odpocząć i czy to zrobi na krześle, ławce czy pod stanowiskiem to już nie powinno nikogo interesować i dlatego wielu palących wybiera wyjście na papierosa.

linka
@ale jaja

a może inaczej,więcej kasy dla niepalących i problem rozwiązany.jest jeszcze świetna aplikacja happy force,na której ludzie donoszą na siebie nawzajem aż przykro czytać.zamiast zająć się swoją robotą to patrzą na innych i kablują.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. - Radomierz

• Jak się pracuje w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.