Opinie o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Magazynier

Jeśli zastanawiasz się czy pracować w dr.Schneiderze czy w innym zakładzie wybierz to drugie. Ponieważ w doktorze masz tylko miesiąc aby dorównać najlepszym. Jeśli Ci się nie uda. Wypadasz z firmy. W ostatnim dniu powiedzą, że nie dostaniesz umowy jak się nie sprawdzisz. Mnie potraktowali jak śmiecia. Nic o mnie nie wiedzieli a potraktowali jak największe zło. Teraz pracuje na spółdzielczej i jest o niebo lepiej.

Szczera

Potrzebują pracowników i zawsze będą potrzebowali gdyż w miejscu pracy gdy nie szanuje się pracowników to zwyczajnie ich ubywa. Ukrainki sobie na takie traktowanie nie pozwolą i już szukają czegoś lepszego a Polki jak zwykle. ... dużo do powiedzenia tylko nie tam gdzie trzeba. Praca tu jest ciężka bo nawet lekarze na badaniach okresowych łapią się za głowę co tam się ze zdrowych ludzi robi a nawet jak się ma nakaz od lekarza zmiany stanowiska to w zakładzie nikogo to nie interesuje.

Iwona

@Niezastapiony, wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że jesteś pracownikiem firmy. Czy sytuacja w pracy wygląda tak jak opisują ją inni użytkownicy forum, czy Ty masz inna opinię na ten temat? Czy pracownicy mają zapełniony dostęp do pakietu socjalnego i szkoleń zawodowych? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Podziel się swoimi doświadczeniami, na pewno wiele osób z tego skorzysta. @Senna, rozumiem że możesz mieć negatywną opinię o firmie, ale wyrażaj się w sposób kulturalny. Komentarze w wulgarnym tonie nie są mile widziane na forum.

Werty
@Iwona

Mam wrażenie ze jesteś osobą która ma jakiś związek z ta firma .Ja tobie napiszą .Zarząd bezprawnie chce zabrać wolny dzień za praca w sobotę która również jest dniem dla nas wolny art151 mało tego decyzję podja sam bez konsultacji z przedstawicielem załogi,sądzę tak dlatego że nie wiem kto nim jest a jeżeli jest to wybrał to sam zarząd.I jeszcze jedna ważna kwestia każda rozporządzenie ma 2 tygodnie czasu zanim wejdzie na dobre do zycia i na pewni musi opierać się na kodeksie Tak więc jeżeli jest zabronione placic za praca za wolny dzień to jest zabronione ,chyba że pracodawca nie może to oddać do końca okresu rozliczeniowego.Zagrywka zarządu niestety łamie kodeks pracy.

Rozczarowana
@Werty

Kodeks pracy? Tutaj nawet w kadrach go nie znają, więc czego od nich wymagać. Ta firma stosuje swoje zasady, ale i na to przyjdzie kres.

Niezastapiony
@Iwona

Social jest całkiem spory. Karta lux med, Karta multi sport, urlopówki, kasa na święta Bożego Narodzenia, dopłata do jedzenia w kantynie, pieniądze na pranie ubrań, dopłata comiesięczna do przedszkoli, paczki na dzien dziecka, kwiaty na dzień kobiet, dopłaty do okularów, dopłata do ubezpieczenia grupowego itd itd. Ale oczywiście wszystkim zawsze mało, przychodzą do pracy z nastawieniemiem że są tutaj za karę. Za atmosferę w pracy odpowiadamy sami, ale ciągłe plotki, pomówienia tego nie ułatwiają. Ciągle pretensje o wszystko do wszystkich. Kierownik jest jeden, a osób na zmianie 40,nie ma możliwości zadowolić wszystkich.

XXX
@Niezastapiony

Od kiedy są paczki na dzień dziecka? Na mikołaja tak (za którą pracownik płaci 20 zł), trochę bzdury piszesz

Była pracownica

Zastanówcie się kilka razy zanim pomyślicie o pracy tutaj. Norma, norma, norma to rzecz święta. Niekompetencja na każdym kroku, począwszy od pracowników na produkcji (kierownicy, skoczkowie, utrzymanie ruchu), a o tych na górze nawet nie wspominając. Zwykły pracownik jest tu nikim, bo rączka rączkę myje. Nepotyzm i kolesiostwo na pierwszym miejscu. W końcu powiedziałam dość i to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Ulga po traumie
@Była pracownica

Dla mnie to też była najlepsza decyzja jaką podjęłam . W nowej pracy miałam jeszcze zachowania jak po obozie koncentracyjnym przez Schneidera ale już wracam do normalności. Pozdrawiam byłych pracowników tego miejsca oraz współczuję tym którzy są zmuszeni tam harować. Mam to szczęście że pracuję na jedną zmianę w spokojnej i miłej atmosferze za większe pieniążki niż w Schneiderze.

Magazynier

Bardzo przyjemna i konkretna rozmowa. Kierownik Magazynów bardzo szczegółowo opisał wymagania i zadania. Pozdrawiam Pana.

Same konkrety i świetna prezentacja magazynu.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Opinia

Ukrainki już pokazują na co je stać. Pracują gdzie chcą, gdzie jest łatwiej, a jak nie to zaczynają płakać i płaczem załatwiają wszystko. Pyskuja do przełożonych, przychodzą kiedy chcą do pracy, wymuszają pracujące soboty ale za to nie przychodzą w tygodniu. Rozumieją polski kiedy chcą i kiedy jest im wygodnie. Jak zrobią coś źle to od razu mówią że niezrozumieja.

Senna
@Opinia

To są cwane koorwy

pracownick

i przyszedł czas na urlop,firma daje zapomogę urlopową i aby było ciekawiej i wlicza świadczenie 500+ do dochodu.W związku z tym większość nie łapie się na te nędzne średnie widełki .

Załamana

Zarządzanie ludźmi poprzez podziały i sztuczne etaty kupujące lojalność swoich donosicieli, a reszta jest zastraszana. Tak to wygląda jak ludzie bez kompetencji są zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych. A firma się dziwi że nie ma ludzi do pracy. Przyjrzyjcie się ich pracy, bo łatwiej zastąpić jednego kierownika niż 30-40 osób na linii.

Niezastapiony
@Załamana

Zawsze możesz zostać kierownikiem, skoro jesteś taka kompetentna. Zapraszamy.

Patrzę i widzę

Administracji można wszystko, na nowej antresoli ciągłe spacerki pomiędzy stołówka i automatami... Nic nie robią tylko rozmawiają przez prywatne telefony, kawa w ręku, ciągle śmiechy, a na produkcji na telefon nawet nie ma kiedy spojrzeć..czesto nawet do toalety nie ma kiedy iść. Ale przecież pracownicy administracji to święci pracownicy...

Szkoda gadać
@Patrzę i widzę

A nam nawet zakręcili gorącą wodę w automatach. Wszystkich nas Ukrainkami nie zastąpicie, bo i one się na tej firmie poznają. Idzie ku gorszemu, a brak szacunku do innych i wywyższanie się kierownictwa przy obojętności zarządu jeszcze się im czkawką odbije

Gigs

Nikt o tym nie mówi ale administracja stosuje w polskim oddziale na ludziach atak soniczny który powoli lecz systematycznie niszczy mózg. Dlatego nawet wysoko postawieni pracownicy od których zależy koordynacja procesemi produkcyjnymi oraz zapotrzebowaniem na dane elementy zachowują się irracjonalnie jak by od pracay w DRS zależało ich życie mimo że normy produkcyjne zaspokajają w 200% zlecenia.

skaczaca z lamelami
@Gigs

zaspokajają?Wątpliwa sprawa,bo raz każą iść do domu,innym rozsyłają po innych projektach, bo zamówień nie ma. czasem soboty na dwie zmiany. A sytuacja zmienna jak kobieta na poczatku tygodnia,ktoś nie panuje nad tym

Leszek Januchta
@Gigs

Atak soniczny to nic, co zmianę stosuje się impuls elektromagnetyczny, tak żeby pracownicy nie mogli grać w gierki na swoich telefonach. Bumelanctwo, nieróbstwo i zazdrość cechuje negatywne komentarze. Praca nie jest zła, tyle że wykonanie ponad normę jest źle postrzegane, bo nie będzie czasu na ploteczki i gadanie o d**ie maryny.

Młoda
@Gigs

Podobno jeszcze laleczki voodo szpilkami nabijają i zatrudnili szamana, który zaczorowuje audytorów. Tak powarznie to ja pracuje na produkcji i jest ciężko , ale nikt nie stoi z batem nad człowiekiem. Jest jakiś socjal i kto chce to pracuje. Pełno tu takich co narzekają a nic nie robią tylko paznokcie by malowały i kawusie w stołówce by piły.

Nie wiem

Polecam Narkotesty wszystkim osobą z Mysłakowic. Od kobiet aż po mężczyzn (utrzymanie ruchu).

Cezary

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy?

Aksel12

Witam.Praca na produkcji jest w godzinach 8-16 ? czy jest to praca trzyzmianowa ? pozdrawiam

XXX
@Aksel12

Praca na produkcji jest na 3 zm

marta

czytam niektore opinie i zastanawiam sie czy warto tam isc czy nie lepiej do drexa ? jak jest tak naprawde na produkcji ? (usunięte przez administratora) czy da sie przezyc

nick
@marta

Czy wypowiedzi pracowników nie dają Tobie nic do myślenia.Czego się spodziewasz że ktoś napisze że jest zajebiście.Mogę napisać jedno ,pamiętaj nikt za Ciebie nie będzie robił normy ,masz dwa tygodnie bo później stare pracownice mają zryty beret,a jak one mają zryty beret to nie będzie już tak miło.

marta
@nick

a na ile jest pierwsza umowa ? i czy po są osoby które rezygnują po pierwszej umowie ? nie wiem jak trafie a jak nie poradze sobie

;)
@marta

tez sie zastanawiam. dwa zaklady do wyboru. który lepszy ?

Dodaj odpowieź
@;)

ten w którym Cie nie ma

@marta

W dws wcale nie jest lepiej. Tyle, że więcej ludzi. Social jest o wiele marniejszy. Na święta ogółem ok 600 zł. Urlopówka ok 300. I to na tyle. Możesz korzystać tylko z dwóch benefitow. Za 1 dzień l4 zabierają całą premie. I tez ciągle norma norma i norma. Praca nie dla wszystkich jest sprawiedliwa , bo jeden będzie zapierniczal cały dzień na kaszerowaniu ( a nie jest to lekka praca) a drugi pałęta się tu i tam. I to za te same pieniądze. Ogólnie proszę sobie wejść i poczytać opinie o Dws'ie na gowork. Przekonasz się , że jest tam tak samo jak w tu.

Riti
@anonymous

Pracowałem w DWS kilka lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Natomiast o DRS mogę powiedzieć wiele ale nie to że zakład jest normalny. Faworyzowanie kompletnie zrytych ludzi którzy jedynie co to się ze wszystkiego śmieją, bez przyczyny wydają z siebie nieludzkie odgłosy lub wykopują skrzynki na ciąg komunikacyjny. Naprawdę wielu ludzi kończy z tym zakładam tego samego dnia jak zaczęło pracę a bardziej wytrwali wytrzymują kilka tygodni i po pierwszym przepracowanym dniu intensywnie szukają innej pracy. Osobiście wolałem 12tki w DWS niż 8 godzin w DRS.

Iwona

Co możecie powiedzieć o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., jakim jet pracodawcą, jaki mają stosunek do nowych pracowników? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy dla najlepszych pracowników? Każda opinia mile widziana!

Optymistka

Podejmiesz słuszną decyzję zwalniając się. Nie zapomnij o wypowiedzeniu trzy miesięcznym.. ????

poszukujaca dobrej pracy ona_

w muzycznym radiu w reklamie Dr.Schneider podali dzisiaj, ze szukaja pracownikow a aktualnie na ze 2750 zl brutto wynagrodzenie.To ile na reke i jak z dojazdami oplacony jest dojazd?To jaka prawda w koncu czy malo czy duzo placa????????

@poszukujaca dobrej pracy ona_

dostaniesz ok. 2tys na rękę

Piter
@Optymistka

Wypowiedzenie można złożyć w trybie natychmiastowym,bez ponoszenia żadnych konsekwencji.!!!

Pamiętny

Mi nie przyznali podwyzki bo bylem niedyspozycyjny (2x url. Na żądanie, 1x okolicznosciowy- pogrzeb, 7dni- L4.) pracowalem 5lat. Ludzie co chorowali po 2miesiace dostawali podwyzke co roczna wiec jaka niedyspozycyjnosc u mnie. Zlamali do mnie kodeks pracy o rownym traktowaniu udowodnilem im to ale juz mialem dosc psychicznie tej walki i pozucilem prace... Uklady, ukladziki raczka raczke myje, masz swoje zdanie to jestes zagrozeniem, masz sluchac i nic wiecej.... Mam mnostwo przykladow w tym zakladzie co i jak i z kim...

Pracowało się tam aż za długo. Niby z ludźmi o wyższym wykształceniu, niestety część z nich wyróżniało tylko kolokwialne słownictwo, mnóstwo komentarzy ociekających seksizmem, pogarda i brak kultury osobistej. Zgadzam się z poprzednikami - ludzie posiadający w tej firmie „plecy” najwięcej osiągną - nie przez swoje ambicje czy przez to, że są po prostu inteligentnymi i nadającymi się na pewne stanowisko. Mnóstwo mobbingu. Tak jest kiedy firemka zleceniobiorcza się otwiera i pracuje tam prawie całe miasto i okolice. Jeden drugiego kryje, a kadra zarządzająca nie nadaje się do niczego oprócz imprez ( dziwię się, że żadnych specjalnych kontroli na wejściu nie robią dla kierowników). Żal mi ludzi, którzy chcieliby czegoś więcej, a nie mogą zmienić miejsca zamieszkania... Ta firma może być Ok na początek, jeśli nie przeszkadzają Ci powyższe argumenty dotyczące pracowników, ale nigdy nie zrozumiem tego, że istnieją ludzie, którzy pracują tam po 10 lat - to istne samobójstwo własnych ambicji i po pewnym czasie popadnięcie w depresję. Mam jedną radę: zatrudniajcie się w firmach korporacyjnych, które nie mogą sobie pozwolić na takie wykroczenia jak ta firemka (w niej jest jak u prywaciarza). Cieszę się, że mogę podzielić się tą opinią i oczywiście tym, że tam już nie pracuję.

Syrena

Rzucają człowieka ze stanowiska na stanowisko bo wszędzie ludzi brak, skoczkowie nadużywają władzy a tekst do pracownika "co ty odpier....." mówi sam za siebie, nikt niedługo nie będzie tam pracować, nikt.

Iwona

@Optymistka, a czy możesz powiedzieć coś więcej? Może coś o samej specyfice pracy - w jakim trybie się pracuje, po ile godzin? @Zirytowany, czy takie sytuacje często mają miejsce w Dr. Schneider Automotive Polska? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które oferuje? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Iwona

@poszukujaca dobrej pracy ona_, widziałam, że jesteś zainteresowana pracą w Dr. Schneider Automotive Polska. Jakie stanowisko Cię interesuje? Zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu? @Optymistka, a czy Ty pracujesz w Dr. Schneider Automotive Polska? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, jakie oferuje? @pracownik, a czy możesz powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu?

Optymistka
@Iwona

Nie, nie pracuje już, całe szczęście. Jest dużo innych ofert pracy.. lepiej płatnych. Tam człowieka mają za nic. Nie polecam firmy..

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. - Radomierz

• Jak się pracuje w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.