Opinie o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie "Manko". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie "Manko" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

Patrycja

@Były pracownik, mogłabyś napisać jakieś konkrety, szczegóły? Twoja opinia jest dość ogólna i niewiele mówi w tym momencie osobom zainteresowanym pracą w Stowarzyszenie "Manko". Czy znajdą się na forum osoby, które obecnie pracują w Stowarzyszenie "Manko"? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Manko fil :)
@Patrycja

Halo Patrycjo, halo jesteś ???? napisz nam jak Cię traktują w GO WORK, czy płaca ci nad godziny, czy szef jest miły, kiedy i jaka wypłata, czy ładna toaleta ile masz kaski.. za złą opinię ??? jesteś dawaj .. czekamy ...

Patrycja

@Były pracownik, a może odbiór nadgodzin był możliwy na przykład poprzez odbiór dni wolnych? Była taka możliwość? @Senior, jakie jest w takim razie Twoje zdanie na temat pracy w Stowarzyszenie "Manko"? Zechciałbyś się z nami nim podzielić? @Obecny Pracownik- Kobieta:), długo już pracujesz w Stowarzyszenie "Manko"? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Drodzy! Po pracy w Stowarzyszeniu MANKO chciałem podzielic się z wami kilkoma obserwacjami. Prezes z 20 letnim doświadczeniem , powinien chyba używać słów z 20-letnim opóznieniem! Ostrzegam szczególnie wszystkie dziewczyny przed seksistowskim, a racze szowinistycznym traktowaniem. Niestety kobiety i ich praca nie jest wcale doceniana, a lądowanie na dywaniku jest na porzadku dziennym. Nigdy, w żadnej pracy nie spotkałem się z takim chamstwem i poniżaniem pracowników. Brak szacunku! Za nadgodziny nikt nigdy nie dostał złamanego grosza. Prezes wymaga dostępności 24/h i w weekendy, nie placi za to, a wrecz poniża jesli się odmawia. Nie polecam! Uważajcie na każde ogłoszenie dodane przez to stowarzyszenie! Szkoda, że panstwowe pieniądze (bardzo duze) idą na projekty pisane przez tak niekometentne osoby! Tak samo poniża się osoby z nadwagą i nie szanuje niepełnosprawnych. Szkoda, ze niepełnosprawne ososby są tutakj traktowane jak tania siła robocza.

Też byly

Potwierdzam

Właśnie natknęłam się na ofertę pracy w Stowarzyszeniu. Wygląda ciekawie, ale po tym co czytam tutaj szczerze się obawiam. Mogę wiedzieć czym się tam zajmowałaś i jak długo? Na każdym stanowisku wygląda to tak samo?

Manko gang :)

Jak tu zaglądasz i czytasz brednie frustratów, i portalik zarabiający na moderowaniu pozytywnym to się nie nadajesz :)

madras

Drogi były pracowniku, a raczej 5 dniowy stażysto... z nadwagą nie tylko fizyczną ale też mentalną .. spójrz w lustro .. obrażasz kobiety... nie masz szacunku dla starszych i pracy dla nich... i mówisz o kulturze... .. żal pl :)

Arapaho

hmmm .... jak zamieszczasz opinię to pisz bez błędów......tak będzie lepiej :/ ja jestem kobietą i nie zdarzyło mi się być poniżoną i nie narzekam, to zależy jak się do wszystkiego podchodzi :)

Senior

też były potwierdza opinię byłego ? też były zdążył w ciągu 1 ( słownie jednej minuty ) zapoznać się z opinią i zareagować - to Was jest dwóch w jednej osobie ? stwierdzam, że ktoś ma "rozdwojenie jaźni" a z opinią się nie zgadzam !

Obecny Pracownik- Kobieta:)

Były pracowniku o czym ty piszesz? ... poznaliśmy się, no raczej bo tu pracuję i jedyne co zapamiętałam to twoje (usunięte przez administratora) niekulturalną postawę, odpowiedzi bez szacunku bez kultury.... od początku domyślałam się, że taki właśnie jesteś, z gestów wiele można wyczytać, sposobu mówienia no... i się nie pomyliłam... dobrze że cię tu nie ma... na ciebie trzeba uważać i mówię to jako kobieta, niekulturalny młody człowieku!

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Patrycja

@Pracownik Manko, czy możesz opisać, jak wygląda Twój dzień pracy w Stowarzyszenie "Manko"? Jaka atmosfera panuje w zespole? @Marek, długo pracowałeś w tej firmie? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę i jego podejściu do pracowników?

Pracownik Manko

Polecam współpracę ze Stowarzyszeniem MANKO wyd. Głos Seniora. Byłam na miesięcznym bezpłatnym stażu, potem dostałem pracę i od 4 miesięcy tu pracuję. Bardzo mi się podoba, bardzo duży rozwój i dynamika, nie ma czasu na nudę .. polecam

Patrycja

@Nikolaj, rozumiem więc, że po stażu zakończyła się Twoja przygoda ze Stowarzyszenie "Manko", tak? Jakie zadania miałeś do wykonywania jako stażysta? @Pozdro, a czy Ty pracujesz w tej firmie? Jeśli tak to napisz proszę, jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę. Bardzo proszę o zaprzestanie słownych przepychanek, nie temu służy forum.

Manko fil
@Patrycja

A czemu służy to forum Patrycjo? nawalaniu na pracodawców przez rzeczywistych lub fikcyjnych pracowników - a potem portal oferuje opłate za moderowanie i pozytywne wpisy .. mam ofertę na mailu - mogę ci wysłać jak nie wierzysz.. chcesz pracy .. wysyłaj CV i przychodź na rozmowę a nie pytaj anonimów, hejterów i fikzyjne postacie o opinię ...

seniorka

dramat!

@seniorka

Manko jest zaje-fajne :) Byłem .. pracowałem i dobrze wspominam .. pozdrawiam prezesa .. i byłych i obecnych pracowników, stażystów i wolontariuszy !!!

Patrycja

Jak wyglądają staże w stowarzyszeniu? Czy praktyki są płatne? Jak wyglądają szkolenia? Wiecie coś o aktualnych ofertach pracy, np. o stażu w dziale marketingu i PR?

lolz
@Patrycja

Jeżeli jesteś masochistką i lubisz słuchać o tym, jak jesteś do (usunięte przez administratora) wysyłaj cv śmiało. Płatny staż? Zapomnij.

Nikolaj
@lolz

Dobrze mówisz. Spędziłem 3 miesiące na BEZPŁATNYM STAŻU, a prezesa czy wiceprezes guzik obchodzi za co się przez te 3 miesiące utrzymasz ... przykre ale prawdziwe. Potem umowa o dzieło za 1000 zł. Lepiej płacą na kasie w Lidlu.

Pozdro
@Nikolaj

farbowany Nikolaju ... To siadaj na kasę i jedź w Lidlu z koksem.. ktoś to robić musi :) :)

Moje pytanie jest takie do kiedy GoWork będzie bezkarnie zarabiał na manipulacji? Stowarzyszenie Manko działa od 16 lat - jest organizacją pożytku publicznego, działa na rzecz seniorów, dla ich dobra. Wydaje bezpłatnie gazetę i bezpłatnie kartę, uprawniającą seniorów do zniżek. O,5 mln seniorów już jest z Manko, które organizuje eventy z bezpłatnymi badaniami, poradami. Jak się pracuje w Manko? Trzeba się przekonać, a żeby się przekonać to warto też doświadczyć pracy w urzędzie i korporacji. trzeba też mieć podejście, że zespół manko robi coś niezwykłego w wymiarze ogólnopolskim, a teraz już także europejskim. Jak ktoś tego nie czuje idzie dalej i szuka miejsca w którym mu będzie dobrze. Opluwanie to zwykły brak dojrzałości.

Ola
@anonymous

Bla bla bla. Regułka z broszurki Manko.

Manko gang
@Ola

annymussie Olu :) zajmij się robotą .. a nie hejtem bo to dla desperatów i słabych ludzi.. co pluć potrafią tylko zza monitora..

Kaśka

ale(usunięte przez administratora), za kocopoły. karta bezużyteczna, dająca 5zł zniżki i co z tego ze pokazujesz cyferki ile jest kart rozdanych? jak to liczycie z tych papierów na ziemi? i grzyba na suficie? i z oszukanych rozliczeń programowych w których sama brałam udział? instytucje MANKO powinni zamknąć! dziękuje cześć czołem, a za prąd już zapłacone? a w tym kiblo srocu na korytarzu dalej deska obrobiona kałem?

franek
@Kaśka

Kaśka dziecko dorośnij... zamiast opluwać to pokaż sama na co cię stać - załóż firmę, może nawet korporację albo stowarzyszenie i działaj, zatrudniaj pracowników. Dawaj im wynagrodzenia po 10 tys. zł, a seniorom 1000 plus bo rząd sobie nie dał tego seniorom. Działaj dziewczynko. jak przejdę w wiek emerytalny to chcę mieć 1000 plus. Liczę na ciebie.

franek
@Kaśka

I wiesz chcę mieć u ciebie w pracy saunę i basen i jeszcze masaż codziennie bo kręgosłup mnie boli, a jak to za duzo dla ciebie to przynajmniej samochód firmowy i mieszkanie służbowe - przecież to standardy w wielu firmach. Więc masz wyzwanie. Zamiast tu tracić czas i energię skup się na biznesplanie. jak kasy nie masz na start to są dofinansowania do sturt-upów. Bądź pracodawcą NAJLEPSZYM.

@Kaśka

jak obrobiłaś to pewnie kałem Twoim obrobiona ... za sobą trzeba sprzątać :) u siebie w domu też ktoś za tobą deskę w EWC wyciera :) ?

MAteusz
@Paweł

Poziom obrońców Manko godny poszanowania ... Ale tak serio, byłem kiedyś z dziadkiem po wyrobienie karty, serio moglibyście posprzątać. W kuchni ciemno, pokój na przeciwko zawalony ulotkami, a sala "konferencyjna" tragedia, tylu papierów na stole, na podłodze, do tego roll'upy dawno nie widziałem ....

Manko gang :)
@MAteusz

nie kompromituj się .. farbowańcu.. z dziadkiem byłeś... ale ściema .... dziadek dostał gazetę i kartę za free (czyli za darmo).. i źle ? w kuchni ciemno? a co robiłeś w kuchni? zaglądałeś do lodówki? czy dla dziadka coś chciałeś :) :) światło włącza się po prawej stronie przy zlewie.. naczynie tez były nie umyte? po dziadku łosiu czy po babci ??? żal pl. zajmij się swoim życiem, albo weź dziadzia na imprezkę .. ..i nie zasłaniaj się więcej starszymi osobami i okaż im szacunek... a nie wykorzystuj do manipulowania i ściemy ...

Dawid

Podpowiedzcie czy stowarzyszenie potrzebuje pracowników?

rolex
@Dawid

za darmo na pewno tak.

Manko fil
@Dawid

Tyle projektów i nowych fajnych inicjatyw.. robią.. więc na pewno potrzebują :)

Stażystka

Podoba mi się idea i sens pracy w Manko i Głosie Seniora. To co tu się robi jest potrzebne. Ludzie są sobie przychylni..i dobrzy . nie ma jak w korporacji... zawiści i rywalizacji. Polecam

Pracownik MP

Bardzo polecam - super idea, świetni ludzie :) Nie da każdego tylko dla ludzi z wartościami .. rozwój, cały czas nowe idee i możliwości. Jestem bardzo zadowolony.

Pracownik_2
@Pracownik MP

W Manko trwa wielka mobilizacja i każdy pracownik musi obowiązkowo napisać pozytywny komentarz? :) zleccie to chordzie darmowych wolontariuszy

Daria
@Pracownik_2

niestety to nowy target pana Mango, Pij'arowe - budowanie wizerunku hahahah

Student
@Pracownik MP

Dzięki za info MP. Bede aplikował bo widzę fajne działania społeczne..a to lubię :)

Nick name

Niezbyt wysokie zarobki, dobra atmosfera, ciekawe projekty, fani ludzie ... :)

Pracownik dzwi obok.

H... (usunięte przez administratora) i kamieni kupa.wielcy biznesmeni zmieniający świat hahahha, stażyści praktykanci na pracach interwencyjnych. stowarzyszenie - maszynka do prania pieniędzy.

manko fil :)
@Pracownik dzwi obok.

Jaki wpis taki poziom :) Wyleciał dawno z organizacji bo był za słaby i pluje na innych :) Nie ma dla takich nizin miejsca w żadnej organizacji:) bezrobocie i hejty ci zostały słabizno :)

Szczerze nie polecam... nowy pracownik może liczyć na śmieciową umowę, nerwy, chaos i niewielkie zarobki. Powszechne w organizacji jest to, że osoby najmniej kompetentne zajmują najwyzsze stanowiska i zarabiają najwiecej. Powszechne jest spychanie obowiązków przez wyższych rangą pracowników... do momentu podjęcia pracy w stowarzyszeniu osoby posiadające stopień doktora budzily mój szacunek - w tym momencie niestety się to zmieniło. Najbardziej opłaca się nie odzywać, olewać i mieć wszystko gdzieś. Takim osobom wiedzie się najlepiej...

gerard

@franiu, Piotr który tu pisze to ma móżdżek malutki skoro kieruje opiniami na tym forum. Kolega zazdrosny mu powie oj nie spotykaj się z tą dziewczyną bo ona taka i taka, bo sam się z nią będzie chciał spotykać.... a Piotr się będzie kierował opinią kolegi a nie własną. Koleżanka powie innej wiesz te buty są beznadziejne a w efekcie sama będzie je chciała kupić. Ludzie w co wy się dajecie wkręcić. Ruszcie mózgami i jak chcecie znać prawdę to najlepiej się sami przekonajcie a nie wierzcie jakiemuś goworkowi. Miejcie własne zdanie. Żeby być opiniotwórczym - chodzi o media to na to się pracuje długimi latami i niektóre treści trzeba prostować, przepraszać a nierzadko zapłacić odszkodowanie bo sąd ukaże za rozpowszechnianie nieprawdziwych treści. "Gratuluję" wszystkim małych mózgów i kierowania się opiniami o tym czy każdym innym pracodawcy na tym czy jakimkolwiek innym podobnej konstrukcji portalu. Trzeba mieć naprawdę zerowy poziom inteligencji, więc co tu mówić o zatrudnieniu się gdziekolwiek. Żaden pracodawca takich ludzi nie potrzebuje, nawet do sprzątania ulic, bo tu też wymagana jest inteligencja żeby śmieci wkładać do kosza a nie do rowu.

kaśka

Pan (usunięte przez administratora) wyprał wam muzgi na maxa po tych wpisach co czytam

Manko-fun
@kaśka

Droga Kasiu, skrzywdzona przez los. Zapraszamy do nas do biura, odkąd Cie nie ma jest pięknie i czyściutko. Mamy pełne biuro ludzi (ponad 20), ale znajdzie się miejsce dla Ciebie na kawę. Pogadamy i poradzimy Ci, jak pokierować swoim życiem abyś była bardziej szczęśliwa niż jesteś i nie marnowała czasu na hejty, które są oznaką słabości i przegranej :) Przekażemy Twoje pozdrowienia prezesowi Mango. pomyliłaś literki .. Nie G tylko K ... podobnie jak imię :) i nie tylko...

Pozdro
@kaśka

Tobie nie wyprał, bo penie nie było co prać :) pozdro ..

Iza

Interesuje mnie praca. Możecie podpowiedzieć coś?

Normalny
@Iza

Izo pytanie o porade na tym czy innym portalu to nie najlepszy pomysł. Takie portale i inne biorą kase za przychylne komentarze o firmie albo eksponują te złe i proponują firmie kase za pozytywne moderowanie. Pytaj się firm, ktire cie interesują a nie portali .. pseudo poradniczych i anonimowych hejtów

Kaśka
@Iza

W Manko byłam na miesięcznym stażu, potem dostałam pracę. Było OK, polecam.

Manko
@Iza

szef nas ciśnie :) ale jest mega interesująco i rozwojowo. Realnie pomagamy ludziom, teraz seniorom. Edukacja i aktywizacja i ich ochrona przed złymi ludźmi. Fajnie jest :) bo to ma sens ....

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie "Manko" - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie "Manko"?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie "Manko" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie "Manko"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie "Manko"?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie "Manko" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie "Manko"
3.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Siarczki 16
    30-698 Kraków