Opinie o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie "Manko". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie "Manko" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

nie zmanipulowana

Polecam pracę w Manko. Miejsce do zdobycia doświadczenia - dla tych którzy go nie mają i miejsce do realizacji i dalszego zawodowego rozwoju - dla tych którzy doświadczenie już mają. Miejsce dla ludzi z klasą a nie maruderów i narzekaczy. Ci drudzy szybko odpadają - ku mojemu wielkiemu zadowoleniu, bo z maruderami i narzekaczami to żadna przyjemność współpracować. Nie polecam natomiast czytania portalu. Portal służy tylko i wyłącznie jego właścicielom, którzy postanowili dorobić się w najbardziej perfidny sposób... na emocjach, na manipulacji ludźmi. To jest obrzydliwe! Szanowna Pani Patrycjo! - współczuję Pani. Jest tyle miejsc pracy, w której można robić coś dobrego, a Pani tkwi w miejscu, które Panią czyni zakładnikiem manipulacji i na tym dorabianiu się pieniędzy. Odradzam Pani dalszą prace w GoWork i napominam. Proszę szukać innego miejsca pracy. Brać pieniądze za manipulowanie? Ten porta? to tylko opakowanie dobre a tak na prawdę w środku złe intencje. Proszę zapamiętać, że był ktoś kto Pani dobrze radził!

Bruno

Tak zgadzam się z Józefem Baryłą. Potwierdzam jego zdanie o Manko. Tam zmuszają wszystkich do picia... Przy drzwiach stoi Pani ze szklanką ..wszystkim polewa i każdy musi przed wejściem do biura pić.. każdy petent, każdy klient, każdy pracownik MUSI pić .. straszne i nikczemne.. . strach się bać ...

Beata

Ohhhh Juzek nie daruje Ci tej nocy :)

Patrycja

@Osoba Niepełnosprawna, długo już pracujesz w Stowarzyszeniu "Manko"? Jaka atmosfera panuje w firmie? Chętnie dowiem się też, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne. @Pati, rozważasz powrót do pracy w tym miejscu? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Ponownie upominam osoby wypowiadające się w wątku - nie jest to miejsce na obelgi! Wasze komentarze zostaną usunięte przez administratora forum.

elo

Salwarowski to król PR całego świata!

Elo fun
@elo

Elo nie masz racji Łukasz nie jest Królem PR - jest Bogiem :)

Hehe
@Elo fun

Salwarowski to pała

Hehe
@Hehe

pała to ty ... i to jeszcze bardzo mała :) he he

Juhc
@Hehe

Uraziłem wyżelowanego pajaca? Uuuuuuu zgłoś to waflu na policję jak wszystkich straszysz

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Mariola Barszcz

Bo zupa była za słona :)

Józefa Żurek
@Mariola Barszcz

Nie przejmuj się Mariolu, u nas - w innej organizacji od czterech miesięcy jest zupa ogórkowa - ludzie są na granicy wytrzymałości - u was to El Dorado

Natalia
@Józefa Żurek

U nas nie ma zupy ani stołówki pobliżu. sama gotuje i przynoszę do roboty

Mariola Barszcz

Dziś w firmowej stołówce znowu był żurek. ile można jeść tej chorej zupy ... podobno sam prezes ją lubi i dlatego w kółko ją podają. Co za egoista !! mam tego dość. Czy mogę zaapelować o wsparcie w tej sprawie. My chcemy barszczu!

@Mariola Barszcz

Dziś był przecież rosół. O co chodzi z tym barszczem - ja wole żurek!

Jakie to ma znaczenie Pani Aniu czy Pani Karlino felicjo, genowefo.. tu same anonimy z Panią na czele .. Mam 16 lat i piszę do pelemele :) Nie jest Pani Anną to ja nią jestem .. nie podszywaj się pode mnie :)

Zenia

A wg mnie Ania to Frania i siostra Zeni Mania :)

nick

chyba ktos ma kompleksy... prawda ł?

Patrycja

@Prezes prezesów, co chciałeś przekazać swoim komentarzem? Jego ton jest niedopuszczalny, a Twoje "oskarżenia" nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością. Przypominam, że znajdujemy się na forum GoWork.pl, które służy wymianie rzetelnych i merytorycznych opinii na temat pracodawców. Komentarze nie mające związku z tematem nie będą tolerowane i mogą zostać usunięte przez administratora. Jeśli ktoś z Was zechciałby wyrazić swoją rzetelną i kulturalną opinię na temat pracy w Stowarzyszeniu "Manko" - zachęcam.

Manko fun

Taki Jacuś.. stażysta przychodzi ... nie sprawdza się bo EGO 10 razy wyższe niż możliwości i kompetencje... .. roszczenia .. brak szacunku dla innych ... więc nie dostaje propozycji pracy, wpada wtedy w szał i mści się na niedoszłym pracodawcy :) na jakiś marnych forach.. oferujących płatne moderowanie :) obciach ..

Arapaho
@Manko fun

hmmm .... jak zamieszczasz opinię to pisz bez błędów......tak będzie lepiej :/

@Manko fun

Dziwna sprawa. Pewnie mało kto generuje swoje opinie na temat pracodawcy tylko w oparciu o portal internetowy. Bądźmy szczerzy, można w mediach społecznościowych napisać wszystko. Ale mam wrażenie, że osoby broniące Stowarzyszenia po części pogrążają się. Nie rażą mnie wypowiedzi pracowników/ byłych pracowników, nawet jeśli są negatywne. Natomiast odpowiedzi osób pracujących bardzo mnie zniechęcają. To pokazuje, że nie macie szacunku do drugiego człowieka. Ktoś napisał negatywną opinię aa Wy piszecie, że "taki Jacuś/// stażysta" ma ego ponad normę. MOŻE, ale wasze wypowiedzi są mało kulturalne. To tylko pokazuje, że na drodze do porozumienia między pracodawcą a pracownikiem, relację niszczy pracodawca. Wstyd

Wstydliwy
@wstyd

Tak anonimowe odpowiedzi anonimowych ludzi na anonimowe wpisy anonimowych potwierdzają brak szacunku anonimów broniących manko wobec anonimów go atakujących wstyd :)

ELO
@Manko fun

Pozdrowienia dla Jacusia, co szacunku do seniorów, ani kobiet nie miał, wyleciał i płacze na forach, jaki to biedny :) Może się czegoś nauczy chłopina.

@Wstydliwy

Anonimy anonimom anonimowe anonimy anonimowo piszą :)

Elo

Drodzy maili anonimowi hejterzy - frustraci szukający sprawiedliwości i zemsty na pracodawcach i rynku pracy na hejterskich portalikach, polecam psychologa co Wam trochę żółci upuści, albo sportu zażyjcie albo dobrego sexu.. wtedy życie stanie się piękniejsze .. :) a były lub niedoszły pracodawca.. fajniejszy :)

Elo fun
@Elo

otóż to.. do roboty a nie siedzieć na forach :) mam nadzieję , że nie w robocie nieroby he he :)

Bajlando

Jak tam jąkayy król Publik relejszszyn

Bajlando
@Bajlando

Jąkaty

Chciałem wysłać aplikacje do MANKO, już rok temu 2016/2017 ale dobrze ze się wstrzymałem, opinie z forum potwierdziły się w 100% czyli 98% złych, śmiem twierdzić iż ten 1-2% to piszą pracownicy na umowie i dzieło czy zlecenie, czy stażyści ratować to stowarzyszenie studentów. przykra sprawa.

frania
@Piotr

jak wierzysz hejtom i się nimi kierujesz to przykra sprawa... słabo o tobie świadczy i twojej inteligencji, ja zawsze sprawdzam sama bo wiem kto stoi za hejtem, ktoś kto na tym zarabia... porażka to twoje myślenie i wierzenie hejtom, wierz w karty i idź do wróżki, ona też ci wiele powie.... i zapłacisz jej bo goworkowi też płacisz....

Manko fil
@Piotr

Piotrusiu, na tak słabych gości jak ty, nie ma w Manko miejsca, nic nie wysyłaj ..bo nie masz szans :) To jest miejsce na dojrzałych ludzi, co chcą zmieniać świat, a nie czytać fora, które chcą od pracodawców kasę za pozytywne wypowiedzi i moderowanie. Wracaj do mamusi, da ci etatcik i podwieczorek :)

@Manko fil

Obrażanie. Słabe. TO chyba nie powinno być w guście osób, które pracują na rzecz drugiego człowieka? Tematy kontrowersyjne kampanii się skończyły, zaczęły się ale "kontrowersyje" odpowiedzi, przykre Wstyd!

wstyd

No właśnie musiał Pan określić wszystkich miernotami, a przy tym zostać samemu anonimowym. :) Jak widać wszyscy są anonimowi. Czy wypowiadający się o firmie pozytywnie czy negatywie. Tak prosperuje ten portal (oby to było weryfikowane). Jeśli o mnie chodzi, niczego nie "hejowałem", a wypowiedziałem się na temat tego, co tutaj widzę. Chyba łatwo jest ocenić, że dyskusje tutaj są trochę bezsensu i na pewno nie na poziomie, na jakim powinny być. Nie bronię osób komentujących negatywnie, ale też nie stoję po stronie osób wypowiadających się pozytywnie, a już tym bardziej osób atakujących z powodu niechlubnej opinii. Zwłaszcza, że opinie negatywne są często tutaj tylko uwagami, odniesieniami do panującej sytuacji i nie ma w nich nic obraźliwego (skłaniają tylko do przemyśleń).

Patrycja

@Manko fun, o jakie opinie ukrywane przez nas Ci chodzi? Jeśli jakieś komentarze zostały usunięte przez administratora forum to tylko dlatego, że były napisane w sposób niekulturalny i niemerytoryczny. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Mankofil, komentarz, na który ktoś odpowie, automatycznie pojawia się na górze listy. Jak możesz zauważyć, moderatorzy nie piszą w odpowiedzi do poszczególnych wypowiedzi, tylko w nowych komentarzach, nie mamy więc możliwości "windowania" opinii.

Pamela

Pani Patrycjo, Moderatorze GO WORK, dlaczego winduje Pani negatywne posty na samą górę. a pozytywne spycha na dół ? Dlaczego Pani poprzez pozycjonowanie manipuluje przekazem?

NICK
@Pamela

STOP MANIPULACJI GO_WORK !!!!

Manko fun

STOP MANIPULACJI GO WORK !!!! No to zaczynamy akcję :) Drogi Portalu GO WORK, nie manipuluj opiniami o pracodawcach poprzez windowanie i promowanie negatywnych, a ukrywanie pozytywnych. To jest bezprawne i nieetyczne, ale o etyce w przypadku waszej działalności to bez sensu wspominać :)

senior
@Manko fun

ale obciach portalik daje na górę negaty, aby potem proponować kaskę za moderowanie .. ale wiocha ... trzeba to podać na Prokuraturę !!!

Również były pracownik

Szczerze odradzam pomimo, że od czasu gdy pracowałam w tym miejscu kilka rzeczy zmieniło się na lepsze - dwa tygodnie darmowego stażu na start zamiast miesiąca czy dwóch oraz obecnie pracownik może liczyć po kilku miesiącach na kwotę powyżej 1500 zł. Wtedy to była górna, głodowa granica choć osoba, która zajmowała się wypłatami co miesiąc przelewała nie taką kwotę jaką powinna... cyrk. Praca 24 godziny na dobę; kompletny chaos - połowa nowych osób, druga połowa to kilkuletni pracownicy, którzy nie posiadają żadnej merytorycznej wiedzy, nikt nie wie co ma robić; pracownicy nie wytrzymują dłużej niż rok na swoim stanowisku; szef furiat, który wszystko wie najlepiej a jeżeli pracownik ma co do tego wątpliwości to on skrupulatnie i wulgarnie wyjaśni mu że się myli. Usłyszycie wtedy jego historie o 10 czy 15 letniej pracy w branży wydawniczej/PR/marketingu (generalnie we wszystkich obszarach a lata doświadczenia w każdej branży rosną z dnia na dzień...). Naprawdę nie polecam - MANKO jest znane wśród krakowskich pracodawców - ogromna liczba osób która przechodzi przez to miejsce powiela negatywne opinie więc organizacja i praca w niej postrzegane są jako śmieszne przedszkole. Zaczynając tam prace ma się wrażenie, że nauczy się czegoś wartościowego i przydatnego. Nie - ludzie tam pracujący nie mają żadnej wiedzy wiec niewiele są w stanie przekazać.

Ola
@Również były pracownik

Hej Pamelko :) Jak ktoś robi 4 błędy w jednym zdaniu jak Ty, powinien dopłacać aby móc gdziekolwiek pracować :)

Również były pracownik
@Ola

Nie mam na imię Pamela, ale cieszę się, że ta pani również zdecydowała się odejść. Jeżeli rzekome błędy poprawiał Pan Prezes, który nie potrafi poprawnie się wysłowić ani stworzyć kilku zdaniowego tekstu, to ta pani nie ma się czym przejmować.

logiczny
@Również były pracownik

a ja polecam Manko jako miejsce pracy... bo ciekawe i ważne społeczne projekty realizujemy i nas widać... i organizacja żyje, rozwija się, stąd i efekty ... to że w tym zespole oczekuje się poziomu drużyny piłkarskiej, która wygrywa mecze to atut bo nie ma nic gorszego niż nuda i gnuśnienie zamiast satysfakcji z wygrywania całym zespołem, jeśli ktoś jest dobry, ma kompetencje to ma pole do realizacji... jeśli tylko chce narzekać to z pewnością nie jest to dla niego miejsce...

Aureliusz

pudło to nie prezes.. :) Tylko Aureliusz

Patrycja

@Również były pracownik, czy praca 24 godziny na dobę oznacza pracę w trybie zmianowym czy po prostu gotowość do pracy? @Ola, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Stowarzyszenie "Manko". Długo jesteś związana z tą firmą? @Manko fun, możesz napisać, jakie widzisz plusy i minusy pracy w Stowarzyszenie "Manko"?

logiczny
@Patrycja

Patrycjo, w co ty się bawisz? ile ci za to płacą?... zawsze mnie bawią wpisy na pracodawców że żądają pracy 24h/doba... jak i ile innych frazesów oklepanych i powtarzanych w kółko przez pracowników a pozbawionych sensu. Pracownikom jak się nie podoba być pracownikiem i mieć szefa to niech nie pluje na niego tylko sam sobie założy firmę i temat jest zakończony. Po co ten go work?, po co te bezsensowne oskarżania pracodawców i szefów i najeżdżanie na organizację?. Czemu to ma służyć nabijania kasy go workowi?

Manko fun

Manko to miejsce - nie dzieci z problemami i kompleksami ... którym mamusi wmówiła, że się dostaje kasę za to że się jest, a nie za pracę i efekty :) Manko jest dla ludzi, którzy chcą się rozwijać PRACOWAĆ, a nie udawać i plotować i jak urzędas ... modlić się aby wyjść o 15. 59 ...z pracy..

Polecam pracę w Stowarzyszeniu Manko. Pracowałam przez 2 lata i polecam :)

2 lata?!

Ktoś pracował w MANKO przez 2 lata?! Nawet do najstarszego pracownika nie dotarły takie legendy.

lol
@2 lata?!

Podaj swoje imię podam swoje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie "Manko" - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie "Manko"?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie "Manko" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie "Manko"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie "Manko"?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie "Manko" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie "Manko"
3.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Siarczki 16
    30-698 Kraków