Opinie o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie "Manko". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie "Manko" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

Stowarzyszenie MANKO oferuje pracę w zakresie PR'u, promocji, organizacji wydarzeń. W każdej z tej dziedzin można nauczyć się tutaj czegoś nowego i zdobyć przydatne doświadczenie. Polecam.

Wolontariuszka

Uczestniczyłam w Senioraliach w ubiegłym roku jako wolontariusz. Świetna organizacja, pracownicy. Widać, że praca na rzecz seniorów owocuję i ma sens. Czy prowadzicie teraz rekrutację na jakiekolwiek stanowiska?

eW

Maturzystko, Niezapominajko... Co wy potraficie,... pisać na go work na obronę siebie? Wasz czas w Manko pokazał na ile macie kompetencji, umiejętności, rzetelności w pracy. Skoro tu jesteście i macie czas a nie jesteście w Manko to mam dla Was smutną prawdę - jesteście zawodowo beznadziejne ... więc na go work się się udzielacie. No bo co robić jak się nie umie robić... znaleźć sobie go work.

Byłem na stażu, mam dobrą opinię , polecam :)

NIck
@Tomek

Dzięki Tomku za info :)

Pytający
@Tomek

Co dokładnie robiłeś na stażu? Ile pracowałeś? Na jaki rodzaj umowy? I skoro było tak fajnie to czemu nie zostałeś dłużej? :D

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Szanowny "pracodawco", może byś już przestał sam sobie wustawiać pozytywne opinie. To naprawdę jest żenujące.

lew

Ludzie wymieniają się cały czas - niestety prezes stał w kolejce po ego, a nie po mózg. Jest furiatem, który nie umie sobie radzić ze sobą i przelewa swoje żale na pracowników. Myślę, ze średni czas pracy tam to jakieś 3 miesiące - zawyżane znacznie przez całą elitę mankową w tym prezesa.

stokrotka

znana mi osoba , która musiała odejść po krótkim bardzo czasie , przez ciągłe unoszenie się podniesionym głosem i to wobec innych co pracują ... brak poszanowania pracowników, niejedni po krótkiej pracy opuszczają Stowarzyszenie Manko ... opinia negatywna co do zachowania się wobec danej osoby

Staszek

Warto składać cv? Jakie pieniądze można zarobić i czy w ogóle potrzebujecie kogoś?

Pracowałem i pracuje i dalej chce pracować. Polecam i pozdrawiam :)

krynica 2019

Królu seniorów dalej wciskasz biednym seniorom swoją gazetkę w ręce i robisz sobie z nimi zdjęcia?

kontrachent

alwaroswski a już zapłaciłeś za tablice ze szkła przed wejściem do kamienicy? żydzie w klapkach?

Patrycja

@Magda J., a czy mogłabyś napisać, w jaki sposób Stowarzyszenie "Manko" sprawiło, że bardzo rozwinęłaś się w firmie? Wszelkie tego typu szczegóły mile widziane na forum! Jestem ciekawa, czy chodzi tu na przykład o samodzielne prowadzenie różnego rodzaju projektów czy też szkolenia podnoszące kompetencje.

Patrycja

@pracownik, nie bardzo rozumiem wydźwięk i sens Twojego komentarza. Piszesz z perspektywy obecnego czy byłego pracownika Stowarzyszenia "Manko"? Gdybyś mógł napisać, na czym polega praca w tym miejscu i jaka atmosfera panuje wśród współpracowników, byłabym wdzięczna (i myślę, że nie tylko ja).

kto w manko pracuje w cyrku się nie śmieje.

Patrycja

@Seniorka, rozumiem, że współpracowałaś ze Stowarzyszeniem "Manko". Możesz napisać, na czym polegała Wasza współpraca? Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o rzeczowe i kulturalne wypowiedzi! Czy któryś z użytkowników forum obecnie pracuje w tym miejscu?

Seniorka z Miechowa

Ogolnopolskie Senioralia organizacja na najwyższym poziomie ; wykłady,pokaz mody "Stylowi seniorzy",konkursy, badania lekarskie,stoiska proseniorskie znalazły odbicie w radości seniorów.Było kolorowo, wesoło, radośnie i ogrom pozytywnej energii.Dzięki takiej imprezie pozostaną nam miłe wspomnienia.Na Senioraliach pozostawiliśmy odrobinę siebie.

Beata
@Seniorka z Miechowa

Moja mam wróciła z Senioraliów organizowanych przez Manko., bardzo zadowlona i szczęśliwa. Myślę, że Manko robi wspaniałą robotę dla seniorów. Tak trzymać :)

Seniorzy aktywni
@Beata

GRATULACJE ZA ORGANIZACJE !!!! Brawo dla MANKO !!! za rok też będziemy ..

Józefa
@Seniorzy aktywni

MANKO - wspaniała organizacja wspaniałych ludzi :) jestem wolontariuszką i polecam innym .. Niech Bóg będzie z Wami

Bolo

Hej klocu .. chyba ciebie a nie prezesa zabolała d.pa z powodu tylko dobrych komentarzy:) boli? ma boleć .. ból bywa przyjemny wiesz? A tak, przy okazji mały móżdżku .. ilość hejtów na necie .. miarą sukcesu.. wiec dawaj dalej .. he he ..

Były pracownik Manko

Pracowałem prawie dwa lata - zdobyłem mega doświadczenie, mnóstwo działań, organizacji imprez, kampanii społecznych, promocja w mediach. Polecam każdemu kto szuka w pracy rozwoju, wyzwań, autentyczności i prawdziwego wpływu na otoczenie !

Dzięki skorzystam :) brzmi dobrze

blebleble
@Były pracownik Manko

nie wiem jakie dopalacze brałeś pisząc tak abstrakcyjnie.

Były pracownik Manko
@blebleble

Dopalaczy to chyba Ty potrzebujesz aby polepszyć sobie sfrustrowany humor. Ale uwierz najlepszy dopalacz to rzeczywiste działania i samorealizacja życiowa i zawodowa. A krytyka najczęściej wynika z własnych kompleksów. Radzę skupić się na doskonaleniu siebie a nie na krytykowaniu innych. Naprawdę poczujesz się wtedy lepiej. Powodzenia :)

Beata
@Były pracownik Manko

Dziekuję za cenne dane i pozdrawiam:)

senior
@Były pracownik Manko

Frustracje bezrobotnie lenie niech wyładują np. tnąc krzaki, zbierając maliny .. albo biegi ... a nie wpisy w internet bredni ..

AbcD

Manko to jedna wielka manipulacja ludźmi młodymi i starszymi. Młodymi - dlatego, że stowarzyszenie zatrudnia głównie na bezpłatne staże, praktyki, wolontariat, a jeśli ktoś zarabia, to bardzo mało i jest wykorzystywany. Straszymi- dlatego, że wciska się im kit o trosce o nich, a chodzi tak naprawdę o wolne datki z ich strony i umowy między manko, a uzdrowiskami itd. Stowarzyszenie dno, które ma pewien potencjał, ale jego właściciel to człowiek o osobowości psychopatycznej. Jego największym problemem jest jego dwulicowość, narcyzm i nieustanna skłonność do manipulacji - traktuje ludzi z wielką pogardą, wyśmiewa, sypie obrazliwymi tekstami, wydzwania po godzinach pracy, złorzeczy. Gdyby biedni seniorzy wiedzieli to wszystko.

Seniorka
@AbcD

Niektórzy wiedzą, i to dużo ... . Powyższy post w punkt opisuje to co się dzieje w manko. Wg mnie to nie jest żaden ngo's tylko normalny biznes, który, dzięki zabiegom PR i marketingowi, jest finansowany głównie ze środków publicznych. Mają rację ci dyskutanci na tym forum, którzy podkreślają, że dużo się nauczyli dzięki manko. Tylko szkoda mi ich, że zachwycają się "taką" nauką i doświadczeniem :(. Szkoda, że ci młodzi ludzie nie nauczyli się tam prawdziwej troski o osoby starsze i o tym jak zaspokoić ich potrzeby, jak im NAPRAWDĘ pomóc. Ja dopiero po dwu latach współpracy z manko zorientowałam się jak "to" działa. Teraz trzymam się od nich jak najdalej!

lolo
@Seniorka

lepiej dla wszystkich :)

Seniorka z opola

Gratuluję Stowarzyszeniu Manko wspaniałej pracy na rzecz seniorów w calej Polsce. Wczoraj byłam na cudownym wydarzeniu w Krakowie .. tysiace ludzi seniorów z całej Polski.. masza parada.. bezpłatne badania pokaz mody koncerty nagrody.. gratulacje.. bardzo dziękuję i gratulacje !!!!

Patrycja

@Mega ZADOWOLONY PRACOWNIK, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na forum! Możesz napisać, w jakim trybie pracuje się w Stowarzyszeniu "Manko" i jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu? @Były pracownik Manko, a czy mogę zapytać, dlaczego zakończyłeś swoją przygodę z tą firmą? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie "Manko" - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie "Manko"?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie "Manko" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie "Manko"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie "Manko"?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie "Manko" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie "Manko"
3.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Siarczki 16
    30-698 Kraków