Opinie o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie "Manko". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie "Manko" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

Pracuje w Manko od ponad 3 lat. Jestem bardzo zadowolony. Polecam innym. pozdrawiam Marek

Alek

dzięki

Ola

Dzięki Marku za opinie. Będę aplikować. pozdrawiam

Mariusz
@Marek

Marku - dziękujemy za informacje i pomoc innym. (usunięte przez administratora)

Pracowałem tam jakiś czas temu.Atmosfera wśród współpracowników była bardzo fajna.Gorzej już to wypadało jeśli chodziło o relacje z zarządem.Bardzo duży chaos dezinformacyjny, decyzje prezesa zmieniały się jak w kalejdoskopie w zależności od humoru.Bardzo duża rotacja pracowników.Prezes chciałby aby większość ludzi pracowała w ramach wolontariatu, bo nie można inaczej nazwać zostawanie po godzinach.Działalność Stowarzyszenia w zamyśle była dobra ale wiele było niedociągnięć spowodowanych właśnie częstymi zmianami decyzji.Praca dla ludzi o mocnych nerwach i cierpliwości.

kunegunda

@no to jak to jest? Jeśli ktoś nie pracuje w firmie a wystawia negatywną opinię to chyba ocenia firmę według siebie? Ja polecam pracę!!

Seniorka z Oświęcimia

Nie mogę się doczekać kolejnych Senioraliów!

Nickjk
@Seniorka z Oświęcimia

Czy jest już ustalona data?

Seniorka z Oświęcimia
@Nickjk

19 września nickjk

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy PPC Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Niezapominajka

Wracam po latach i czytam te komentarze i widzę, że nic się w Manko nie zmieniło. Pracy nie wspominam najlepiej, kilku miesięczny bezpłatny staż, a potem praca za 1000 zł na umowie o dzieło oczywiście, bo na umowę o pracę nie można było liczyć. Poza tym wiele niemiłych wspomnień, krzyków, wyzwisk, przekleństw, kłótni prezesa z pracownikami, pranie prywatnych brudów przy wszystkich. Ze łzami w oczach wracam do wspomnień, jak prezes za moimi plecami nazwał mnie puszczalską, chamską, niewychowaną ku*wą, nie dowiedziałabym się o tym pewnie nigdy, gdyby nie życzliwa mi osoba, która pokazała mi całą rozmowę. I choć było to kilkanaście lat temu i chcę o tym zapomnieć , jest mi bardzo trudno. Byłam młoda i wystraszona, chciałam pracować i zmieniać z Manko świat na lepsze, ale tak się nie da, nie w Manko i nie z Prezesem S. Gdyby dziś zdarzyła się taka sytuacja, zareagowałabym inaczej i najpewniej poprosiła kogoś o pomoc i zgłosiła takie traktowanie do odpowiednich służb i może udałoby mi się uniknąć załamania i depresji z którą do dziś walczę.

@Niezapominajka

Co to za brednie i oszczerstwa? Czy nie jest Pani wstyd? Pracuje w manko kupę czasu i nigdy się z tym nie spotkałam. Czy naprawdę takie wymysły są w porządku? Cała historyjka brzmi absurdalnie i ma jeden cel - wzbudzenie poczucia winy w żałosny sposób. Marna osóbko odpuść już sobie i zachowaj resztki klasy

Niezapominkamacośzgłową
@Niezapominajka

Co za kłamstwa, pracuje w manko od początku i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Polecam dobre leki na głowę albo dłuższą wizytę w psychiatryku

Mariusz T.

Jestem studentem i chciałem dowiedzieć się czy jest możliwość stażu w tej firmie. Ale czytając wszystkie opinie tutaj mam pewne wątpliwości. Wszystkie pozytywne są dodawane w jednym momencie i wyglądają jak jakaś manipulacja. Czy gowork może to jakoś wyjaśnić? Może wystarczy sprawdzić czy wszystkie pozytywne nie są dodawane z jednego adresu IP. Ale jeśli to jednak dziwny przypadek to jakie są możliwości pracy tam?

Nick.
@Mariusz T.

W szczególności sprawdzić IP negatywnych komentarzy, ciekawe kto rzuca takie oszczerstwa, również w podobnym przedziale czasowym

Nick.
@Nick.

Dodam jeszcze, że gowork to jedna wielka manipulacja.

Alicja miss pcimia
@Mariusz T.

Mariuszku, jak kształtujesz swoje opinie o kimkolwiek po ANONIMOWYCH wpisach na necie i portalikach o zerowej wiarygodności nie nadajesz się jeszcze do pracy gdziekolwiek .. PRZEKONAJ SIĘ SAM, a nie pytaj ANONIMOWYCH ludzi albo robotów, co mogą być psycholami, albo zoofilami albo 68 letnim pedofilem, co podaje się za maturzystę, biegaczkę, kasię srasię albo alicję z krainy czarów :)

@Alicja miss pcimia

Ale to kolejna odpowiedź anonimowego użytkownika czy oficjalne stanowisko firmy? Bo wygląda na to drugie, ale trochę dziwi mnie "poziom" wypowiedzi. Poza tym moim głównym zarzutem nie jest to, ze ktoś pisze złe opinie - to jest akurat w miarę standardowe, że zawsze coś komuś nie pasuje. Bardziej mi chodzi o to, że pozytywne opinie są pisane w jednej minucie i wyglądają na manipulacje prezesa (a to już jest dużym minusem w pracy tam). I co do komentarza wyżej: oczywiście opinie negatywne jeśli są z jednego IP też powinny być wyrzucone. @MANKO Na stronie nie widzę informacji o rekrutacjach. Czy jest jakaś możliwość pracy u Was? (oczywiście na jakimś normalnym i rozwojowym stanowisku, a nie np. młodszy specjalista od pisania opinii na Gowork - jeśli takie w ogóle jest)

HR
@Mariusz T.

Dzień dobry Panie Mariuszu. Narazie nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia.

@HR

Rozumiem, że skoro nikt nie odniósł się do pozostałych rzeczy to są one zgodne z tym co myślałem. Szkoda, bo idea szczytna. Szkoda, że zarządzanie kuleje...

HR
@Mariusz T.

Panie Mariuszu, wysuwanie jakichkolwiek wniosków nie mając bladego pojęcia o Stowarzyszeniu, zarządzaniu nim i funkcjonowaniu źle o Panu świadczy i wygląda na prowokację. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w życiu zawodowym.

@HR

Wnioski wysuwam na podstawie zachowania w komentarzach tutaj przez Państwa firmę. Ciężko mi uwierzyć, że firma, która w taki sposób odnosi się do krytyki i wyzywa ludzi jest świetnie zarządzana. Dziękuję za życzenia. PS. Widzę, że ogłoszenie o naborze wolontariuszy wisi w internecie. (aktualizacja 4 dni temu, a z doświadczenia wiem, że to za mało na dobrze przeprowadzoną rekrutacje). Dziwne, że Pani o tym nie wspomniała. Oczywiście rozumiem, że może Pani nie chcieć współpracować z kimś kto zadał kilka niewygodnych pytań na forum publicznym, ale mimo wszystko każdy kto wpisze nazwę stowarzyszenia i słowo praca dotrze tutaj i raczej będzie zaniepokojony opiniami (na innych portalach też podobne opinie) - szczególnie gdy wskazują na wielkie problemy w zarządzaniu oraz na wyzysk. Ewentualnie opinie są bardzo prawdziwe i dla stowarzyszenia liczy się, żeby było jak najtaniej - czyt. wolontariat. Tak czy tak szkoda: naprawdę inicjatywa pomocy seniorom jest super. Szkoda, że wykonanie wydaje się pozostawiać wiele do życzenia. W razie nowych ofert proszę się nie krępować z napisaniem na marut251@gmail.com, chętnie dowiem się jak jest naprawdę i pomogę seniorom.

Ciocia logiczna
@Mariusz T.

A na jakiej podstawie niby "Mariuszu T", twierdzisz co jest opinią instytucji, a co jest opinią fanów, sympatyków lub hejterów organizacji ? Skąd to wiesz? Masz wizje czy na podstawie "WIDZI MI SIĘ" czy tak Ci pasuje do scenariusza ? Jest tu weryfikacja osobowa albo prawdziwości treści ? Podpowiem - NIE :) Masz problemy z logicznym myśleniem, WYDAJESZ MI SIĘ słabą prowokatorką lub em i nie nadajesz się nawet na wolontariat, bo wcale go nie chcesz i nie o to ci chodzi :) pozdrowienie od logicznej cioci kloci - nota bene, na emeryturze, fanki Manko, obecnie w Ciechocinku .. do jutra

Redaktor

Mimo dużego natłoku obowiązków, praca niewątpliwie daje dużo możliwości rozwoju. Pracowałam jako redaktor 3 lata temu i wiele się nauczyłam. Jasne, że były gorsze i lepsze chwile ale podsumowując oceniam organizację bardzo na plus.

NICK
@Redaktor

Dzięki Redaktorze, pozdrawiam

Kasia T.

Gdzie mogę znaleźć informację o rekrutacji?

Kasia T.

I zapomniałabym o kampanii "stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji!", super akcja, szukacie wolontariuszy?

Kasia T.

Znalazłam was na facebooku i od razu odwiedziłam żeby babci wyrobić ogólnopolską kartę seniora. Super inicjatywa, brawo

maturzystka

brak miłej atmosfery i wyrozumiałości wobec pracowników... Krótko się raczej pracuje , niejedni przez pracodawcę są niemal nie nadający się na dłużej do pracy...sprawy nie są załatwiane sam na sam z pracownikiem a pracodawcą , ale wobec trzecich osób poza jego pokojem , nawet na korytarzu aż inni słyszą , nie brak przy tym nawet przekleństw

gimnazjalistka

Licealistko, niestety prawda, discopolo które Basia puszczała na cały regulator w biurze było dobijające, i jeszcz te zboczone komentarze, komu to ona nie ... żenada. To że jest osobą niepełnosprawną jej nie usprawiedliwia. Nie wiem dlaczego zarząd tyle czekał zanim ją zwolnił!

@maturzystka

Przekleństwa? Ale straszne. Ludzie czas wrócić do rzeczywistości, a nie żyć w krainie jednorożców. Mniej prywaty wiecej pracy. Nick chyba nie na miejscu, bo czytając Pani wpis mam wątpliwości czy matura jednak została zdana.

Pozdro
@Sandra

Jaka maturzystka :)) niezła ściema .. odkąd Manko przyjmuje maturzystów na staż :) .. może przeszkolak.. chyba mentalny ..

Yp

Prace w MANKO wspominam bardzo dobrze, wiele sie tu nauczyłam i zdobyłam cenne doświadczenie. Dodatkowo pracują tu wspaniali ludzie

@Yp

Zgadzam się, dobry start w przyszłość

Frank
@Yp

Zgadzam się

przedsiębiorca

dokładnie, zaniżają! Mojej firmie zaproponowali prostowanie negatywnych opinii, które sami wystawiają za 1800 zł miesięcznie, cwaniacy

Tobiasz

GO work to etyczne dno .. i żenada co podpuszcza zwolnionych sfrustrowanych pracowników do pisania negatywnych komentarzy, a potem oferuje pracodawocm PŁATNĄ USŁUGĘ, poprawy wizerunku jako pracodawcy :( śmieszne ... i słabe :) jako ci od haraczy :)

@przedsiębiorca

Bezszczelne, jak widać niszczenie promocyjnego wizerunku firm jest im bardzo na rękę. Goworkowe dno

Ciekawy
@Sandra

Moderatorze, może się jakoś do tego ustosunkujesz?

Busz

Fajna praca, pozwala na kreatywność i rozwój z dala od sztywnych korporacyjnych murów

Sławomir C.

Pracuję w manko, zgrany zespół, świetna idea - widzę sens w tym co robię, a co najważniejsze zauważam efekty swojej pracy. Dzięki

Tobiasz
@Sławomir C.

Dzięki Sławku za szczerą i pomocną wypowiedź na poziomie, powodzenia w pracy :)

Iza

Rekrutujecie teraz?

Basia

Manko w imieniu seniorek z Malborka dziękuje za głos seniora i kartę????????

Kamil

Pracowałem przy wydawaniu OKS-u. Super atmosfera, z przyjemnością przychodzi się do pracy. Znajomości zostały do dziś

Mega

Popieram go work to j... ana (usunięte przez administratora) co wyciąga kase od firm używając frustratów co im życie nie miłe :)

Seniorka

Uczestniczę co roku w senioraliach organizowanych przez MANKO. Super, świetna zabawa, bogu dzięki że jesteście i coś dla nas robicie, bez was w Krakowie to niczego dla seniorow nie ma

Mega
@Seniorka

Mega idea i organizacja :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie "Manko" - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie "Manko"?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie "Manko" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie "Manko"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie "Manko"?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie "Manko" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie "Manko"
3.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Siarczki 16
    30-698 Kraków