Opinie o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie "Manko". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie "Manko" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie "Manko" w Kraków

AbcD

Manko to jedna wielka manipulacja ludźmi młodymi i starszymi. Młodymi - dlatego, że stowarzyszenie zatrudnia głównie na bezpłatne staże, praktyki, wolontariat, a jeśli ktoś zarabia, to bardzo mało i jest wykorzystywany. Straszymi- dlatego, że wciska się im kit o trosce o nich, a chodzi tak naprawdę o wolne datki z ich strony i umowy między manko, a uzdrowiskami itd. Stowarzyszenie dno, które ma pewien potencjał, ale jego właściciel to człowiek o osobowości psychopatycznej. Jego największym problemem jest jego dwulicowość, narcyzm i nieustanna skłonność do manipulacji - traktuje ludzi z wielką pogardą, wyśmiewa, sypie obrazliwymi tekstami, wydzwania po godzinach pracy, złorzeczy. Gdyby biedni seniorzy wiedzieli to wszystko.

Seniorka
@AbcD

Niektórzy wiedzą, i to dużo ... . Powyższy post w punkt opisuje to co się dzieje w manko. Wg mnie to nie jest żaden ngo's tylko normalny biznes, który, dzięki zabiegom PR i marketingowi, jest finansowany głównie ze środków publicznych. Mają rację ci dyskutanci na tym forum, którzy podkreślają, że dużo się nauczyli dzięki manko. Tylko szkoda mi ich, że zachwycają się "taką" nauką i doświadczeniem :(. Szkoda, że ci młodzi ludzie nie nauczyli się tam prawdziwej troski o osoby starsze i o tym jak zaspokoić ich potrzeby, jak im NAPRAWDĘ pomóc. Ja dopiero po dwu latach współpracy z manko zorientowałam się jak "to" działa. Teraz trzymam się od nich jak najdalej!

lolo
@Seniorka

lepiej dla wszystkich :)

Seniorka z opola

Gratuluję Stowarzyszeniu Manko wspaniałej pracy na rzecz seniorów w calej Polsce. Wczoraj byłam na cudownym wydarzeniu w Krakowie .. tysiace ludzi seniorów z całej Polski.. masza parada.. bezpłatne badania pokaz mody koncerty nagrody.. gratulacje.. bardzo dziękuję i gratulacje !!!!

Patrycja

@Mega ZADOWOLONY PRACOWNIK, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na forum! Możesz napisać, w jakim trybie pracuje się w Stowarzyszeniu "Manko" i jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu? @Były pracownik Manko, a czy mogę zapytać, dlaczego zakończyłeś swoją przygodę z tą firmą? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć.

Mega ZADOWOLONY PRACOWNIK

Polecam pracę w Manko! - tu rozwój zawodowy gwarantowany w ekspresowym tempie! W innych firmach? - lata...!. Ludziom z doświadczeniem zawodowym i kompetencjami, do których ja należę oddaje się pole do działania i samodzielność do realizacji własnych pomysłów. A zatem - jak nie umiesz, nic nie wiesz to w mig się nauczysz. Jak umiesz i pokażesz, że umiesz i można na Ciebie liczyć, można mieć do Ciebie zaufanie... masz pole do działania i czujesz, że jesteś współtwórcą firmy i jej rozwoju. Ze świecą szukać takiego miejsca pracy, a jest na wyciągnięcie ręki. Ślepi i głusi... tego nie widzą ani nie słyszą... Głupcy...

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pracownica

Kiedyś wam opowiem jak wyglada księgowość i rozliczanie w manko ... a czym bardziej rozliczanie projektów finansowanych z ministerstwa... salwarowski pakuj walizę !

baretek
@Pracownica

no ja bym sie bał.. bo to prawda

śmiechy i chichy z krynicy

Królu seniorów dalej wciskasz biednym seniorom swoją gazetkę w ręce i robisz sobie z nimi zdjęcia?

Bruno

GO WORK - to dno .. co ja gadam poniżej dna :)

Jaro
@Bruno

Co za denny portalik , tu wszyscy mogą napisać wszystko anonimowo. Zero wiarygodności. W dodatku oferta moderowania wpisów za kasę. Żenada!

tiger :)

Manko to miejsce dla twardzieli, a nie dzieci z problemami i kompleksami ... to jest jazda i szkoła życia, a nie świetlica terapeutyczna ... tu się zmienia rzeczywistość.. tu się walczy ... a nie niańczy... Jesteś słaby - nie przychodź do MANKO.. nie chce ci się żyć i pracować ... nie przychodź do Manko... .. jesteś socjalem ..to nie miejsce dla Ciebie ... pozdro :)

obiektywny
@tiger :)

Nie chcesz zarabiać... przyjdź do Manko!

Pozdro dla Tigera
@tiger :)

Tiger zawsze pozostaje Tigerem .. za nim słabe owieczki nie nadążą :) pozdro dla Tigera !!! rób swoje brachu ... słabe pieski szczekają .. a karawana idzie dalej !!!

@tiger :)

Takie fora to nieporozumienie! Nic z tego sensownego ani wiarygodnego nie będzie... Jeśli ludzie wypowiadają się anonimowo to ich wiarygodność i użyteczność jest zerowa

Boryna
@tiger :)

Pozdro dla TIGERA :) sieManko !!

Mateo

GOP WORK .. portalik co opluwa ... a potem chce kaskę za moderowanie i czyszczenie, co nazywa archiwizacją, bo ładniej... ale obciach pracować w takim g... jak bym, wolał rowy kopać ..

ANTY-SRANTY
@Mateo

Popieram .. takie portaliki to żenada, Ile tam płacą za pracę ... Patrycjo oceń pracodawcę, jaka płaca, jaka atmosfera, jaka prowizja za to jak jakaś firma się ugnie i dam wam kasę za moderowanie tej chały :)

Patrycja

@Ania, czyli rozumiem, że nie jesteś już związana z firmą. Cieszę się, że nabyłaś cennego doświadczenia zawodowego w Stowarzyszeniu "Manko". Pozdrawiam Cię serdecznie! Jak aktualnie wygląda praca w Stowarzyszeniu "Manko" w Krakowie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Szymon
@Patrycja

Zamierzam aplikować, słyszałem sporo o tej organizacji. Szczególnie w temacie kampanii społecznych mają wiele sukcesów i to mnie bardzo zachęca

@Szymon

Aplikuj :) Bardzo dobre miejsce pracy i realizacji świetnych działań. Pracowałam tam , więc mogę potwierdzić !! :)

@Iza

Chyba na kolanach

@anonymous

Proszę swoją frustracje eksponować w innych formach. Szczególnie w takich, które pomogą się z niej wyleczyć. Jest wiele sposobów. Życzę powodzenia oraz satysfakcji zawodowej i życiowej.

Spiralny
@Iza

Iza - kocham Cię :)

@Spiralny

Spiralny - doceniam docenienie :) Pracowałam w Manko więc mogę potwierdzić, że jest to idealne miejsce dla kreatywnych ludzi z pasją! Natomiast komentarze nawet negatywne powinny mieć styl i poziom. Myślę, że niektórzy użytkownicy Gowork powinni przejść solidną lekcję życia w celu nabrania dojrzałości i wyleczenia się frustracji.

Patrycja

@Piotr, dlaczego kogoś wypowiedź ma kompromitować portal? Jako GoWork.pl nie mamy wpływu na komentarze zamieszczane na użytkowników - wszelkie niezgodności z regulaminem i uchybienia staramy się jednak wychwytywać od razu. Pracujesz lub pracowałeś w Stowarzyszeniu "Manko"? Jeśli tak, to zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy!

@Patrycja

Pani Patrycjo, bo moderacja powinna polegać na usuwaniu niemerytorycznych i obrażających inne osoby komentarzy. Tolerując takie wpisy stajcie się brukowcem .. i spluwaczką dla frustratów, tracąc całkowicie swoją wiarogodność, nie wspominając o etyce zawodowej moderatora czy czegokolwiek innego ..

Spirala pi-aru

Wyżelowany oszuście daj głos !

@Spirala pi-aru

Poziom i forma wypowiedzi jest tak niska, że kompletnie kompromituje portal GoWork i osobę która ją wpisała.

Póki ten marny portalik i inne będą anonimowe i każdy będzie mógł tu napisać co mu ślina na język przyniesie, bezkarnie pomawiając i opowiadając brednie bez pokrycia faktów i dowodów, nikt tego poważnie nie będzie traktował :)

Pozdro
@Marek

Marku przecież nikt tego nie tratuje poważnie, chyba że jest dziecinny i naiwny.. Nikt anonimowych anonimów nie traktuje serio - bo to oczywiste :) To tylko taka zabawa i miejsce aby upuścić sobie trochę jadu i frustracji.. albo się wyżyć na kimś z pracy lub byłej pracy :)

Greg
@Marek

Ten portal to kompletny absurd - przestrzeń i fabryka frustratów i co gorsze anonimowych hejterów !!

@Marek

ha ha ha ktoś tu pisze o moderowaniu i rzetelności :) niskie loty...

Pozdro
@Marek

GO work to dno dna :(((( ble ble ble ... aninowa spluwaczka

Bruno

popieram te portal to spluwaczka i dno .... :((((

Markus

Pracowałem w Manko prawie rok, rzadko można spotkać tak aktywną, twórcza i kreatywną organizację. Zmieniłem pracę (to normalne w dzisiejszym świecie) ale zdobyłem tam ogromne doświadczenie i szlif warsztatu PR i marketingu. Całe grono hejterów i frustratów wynika z ich nieporadności życiowej, słabości charakteru i osobistych problemów, które najłatwiej przenieść do anonimowego świata - to jest chore.

Seba
@Markus

Dziękujemy za pierwszą sensowną i wiarygodną wypowiedź jaką tu przeczytałem :)

@Seba

Popieram opinię Markusa. Jest merytoryczna i na temat.

obserwator
@Markus

Przypadkiem znalazlem sie na stronie stowarzyszenia i na tej podstawie moge poprzec twoja opinie. Wyjatkowo jasno sformulowane cele, wymogi co do posiadaczy Karty, partnerow i zapewne mrowcza praca, zeby zgromadzic tyle ofert. Nie jest mi wiadomo, jak to dziala w praktyce, ale przekazane zostaly informacje i formularze, wiec znajomi seniorzy poinformuja. Inicjatywa potrzebna i co najcenniejsze , bez udzialu zlotoustych rzadowych notabli. I to na poczatek najlepsza wiadomosc!

Uważajcie

Stowarzyszenie zatrudnia i wykorzystuje osoby niepełnosprawne. Współpracują z fundacjami, które zatrudniają osoby niepełnosprawne, dopłacają grosze do ich pensji i traktują je jako tanią siłę roboczą. Tak naprawdę wykorzystują osoby, które jako oranizacja pozarządowa powinny chronić. W MANKO istotne są tylko pieniądze i to ile wpadnie do kieszeni zarządu. Uciekajcie i nie manujcie czasu.

Osoba Niepełnosprawna
@Uważajcie

Dziwne oskarżenia. Sama jestem osobą niepełnosprawną, pracuje w Manko na cały etat, otrzymuje wypłatę na czas, mam umowę jestem zadowolona :) zatem chyba Pani pomyliła organizacje.

Pracuś
@Uważajcie

A to dobre .. zatrudnia i wykorzystuje :) Czyli zatrudniając wykorzystuje :))) To niezłe pierwsze słyszę aby zatrudniać i wykorzystywać. Jest oferta pracy i płacy, godzę się i pracuje :) gdzie tu miejsce na wykorzystywanie ?

Kosmita
@Uważajcie

Dzisiaj w każdej firmie i organizacji wszyscy wszystkich wykorzystują !!!!!! Uciekajmy z tego świata!!!!! Na tym świecie trzeba pracować !!!!!!!!!!!!! To straszne !!!!!! Wystrzelmy się gdzieś w kosmos, tam gdzie nie trzeba iść codziennie do pracy !!!!! Wtedy będzie sprawiedliwie !!! Zero pracy - to jest sprawiedliwość !!!!!

oj, gorzko
@Kosmita

Hmm...W swiecie w ktorym zyjesz juz niektorzy nie poddaja sie terrorowi pracy. Maja po kilkoro dzieci i jedyny problem, ze kiedys one dorosna i manna sie skonczy. Pozostanie tylko zostac u nich na laskawym garnuszku. A moze podatnicy, ktorzy jeszcze przetrwaja zrzuca sie na starego " wypracowanego" czlowieka. Szacunku do pracy trzeba uczyc od dziecinstwa, a nie wyciagania reki!

Patrycja

@Dawid, a na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Myślę, że zawsze warto złożyć swoje CV do firmy i czekać na kontakt z ich strony oraz zaproszenie na rozmowę. Wtedy na pewno dowiesz się więcej, niemniej jednak trzymam kciuki, abyś otrzymał satysfakcjonujące Cię odpowiedzi na forum. @Ania, długo już pracujesz w Stowarzyszeniu "Manko"? Możesz napisać, czy praca w tym miejscu jest rozwojowa, czy pracownicy mają szanse awansować? @Basia, rozumiem, dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

@Patrycja

Pracowałam prawie 2 lata w zarządzaniu projektami związanymi z działaniami PR, kampaniami społecznymi i wydawaniem ogólnopolskich czasopism. Praca jest bardzo rozwojowa! Żadna szkoła nie nauczy tak dobrze promocji, marketingu i redakcji jak organizacja która to robi z sukcesami 20 lat. Polecam!

Dawid

Zainteresowałem się działalnością Manko, mam znajomych, którzy kiedyś tam pracowali - mówią, że było spoko i działań w PR jest na maxa. Polecacie teraz aplikowanie tam?

@Dawid

Zdecydowanie tak!!! Szczególnie jeśli chcesz pracować w dziale redakcji lub PR !!

Patrycja

@nie zmanipulowana, dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię dotyczącą pracy w Stowarzyszeniu "Manko", nie rozumiem natomiast, dlaczego zwracasz się do mnie w ten sposób. Zadaję pytania, a odpowiedzi uzyskane od pracowników firmy z pewnością pomagają osobom zainteresowanym pracą w niej. Na forum natomiast pisać może każdy - a każdego użytkownika to już kwestia, czy do danych opinii będzie podchodził z dystansem. Na pewno portal Gowork.pl nie ma na celu manipulacji. Jest on po to, by każda osoba szukająca pracy mogła się dowiedzieć czegoś więcej od pracodawcy. Ważne jest to, by osoby wypowiadające się na forum pisały prawdę, a to już od nas nie zależy. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! @Basia, cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w tej firmie. Rozważałabyś w przyszłości powrót do pracy w niej?

Basia
@Patrycja

Mam stałą pracę w innym miejscu, ale chętnie wróciłabym do pracy w Stowarzyszeniu, również dlatego, że od czasu gdy tam pracowałam organizacja się ogromnie rozwinęła, jest mnóstwo nowych, ciekawych działań.

@Basia

Dzięki Basiu za pomocne info :) sieManko :)

Pracownica

Co tam królu seniorów ? Zarzuć jakimś seksistowskim żartem.

nie zmanipulowana

Pani Patrycjo, proszę mi wyjaśnić w jaki sposób się zwracam?... bo nie uściśliła Pani... jaki to sposób? Jestem niekulturalna, niegrzeczna? Piszę, bo na portalu może każdy, jak Pani sama twierdzi wyrazić swoje zdanie, co właśnie uczyniłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie "Manko" - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie "Manko"?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie "Manko" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie "Manko"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie "Manko"?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie "Manko" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie "Manko"
3.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Siarczki 16
    30-698 Kraków