Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

Józek

Dostaliscie podwyrzki ?

zwolniony

nie mam roboty co to za zastoj

lajt

MAGRPOL musi zrozumieć i dobierac sobie majstrow uklady i powazania bardzo szybko sie skoncza jak nie bedzie ludzi to ONi nie dadza Machine i placki z Bura nie mieli by roboty .Podpisalem dis urlop na SWieta w jakiej firmie sie tak rob gdie My pracujemy ??????????????

Znam Jahera

Witam chciałem podjąć pracę w Magropolu ale jak usłydzałem że mam jechać do Jahera to mi szczęka opadła . Pracowłem pod jaherem w pol-bale i znam tego człowieka to [usunięte przez administratora] i nie dziwie sie ludziom co piszą o tym człowieku lecz nie zawsze przekłada się to na całą firmę przecież są też inni kierownicy .Ja zrezygnowałem może jak bym pojechał do innego kierownika to bym pracowal w magropolu ale z drugiej strony ofert jest dla cieśli od metra Jak chcesz pracowac i znasz sie na robocie to wszędzie jest dobrze.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Cieśla , Zbrojarz , Pomocnik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
cieśla

trochę racji w tym jest, narzekają ci co siedzą w domu, bo robili już w 5, 6 firmach i dalej szukają . To w jednej stawka mi nie pasuje, w drugiej kierownik się na mnie uwziął, a w trzeciej sypie mi śnieg za kołnierz. I w żadnej nie mogą[usunięte przez administratora]poznać jaki ze mnie fachura!!! Pozdrowienia dla chłopaków z Frankfurtu/M.

Krupo

co robisz w firmie czytają to Polacy i Niemcy nikkt Was nie zmusza do Pracy wracajcie na swoje Wsie i wloscie tam bedziedziecie bardziej szczekliwi. ok jest ogień ale po zawodowce nie zarobisz tego to co tu nie oszukujmy się nie podoba się to Sindbad.NIKT TU NIE JEST ZA KARE .Firma Was sprowadziła i Was odwiezie .Jestem za firma mam co dzień Ogień i jakoś się trzymam i nie jestem w Frank AM jeszcze gdzieś dalej jak się chce to NAPRAWDĘ MOŻNA.ale trzeba chcieć wracacie do PL i praca jak będzie jak będzie to 1500 zl jak biedzie co dajemy rade ja nie dam bo jestem TU i Mam się Dobrze i lube firmę . pozd.

pawel

tak to prawda. dlatego ostro trzeba sie wziasc nie wypisywac tu tylko oddac sprawe do sadu .kierownik [usunięte przez administratora]to powinien sie leczyc .zona dobrze zrobila ze go zostawila to czlowiek ktory powinien sie leczyc. co do reszty to mozna jechac popracowac i uciekac do polski i na chorobowe..placa caly zus .nie prawda ze ze sredniej.owszem jak cie zwolnia to wtedy zus ze sredniej ci zaplaci takie przepisy

tanczy

gorol - 2013-03-10 14:10:51 firma nie jest zła, ale te wypłaty nie w terminie, budowlancy na ostatku, a biuro pierwsze... coz zrobicktos musi byc wyzej... jeden jest wyzej a drugi nizej.. taka hierarchia coz zrobic

gorol

Maciek

Nikt chyba nie pisze bo co tu pisać o dobrym jak można pisać o złym sam jestem u kier Tom si w Frankfurcie naprawdę nie narzekam . Konkretny Gosc co zrobić to zrobić i ludzki nigdy nie miałem problemu z Nim. Słabszy dzień ma każdy raz jest ogień raz olewka wiec typowe życie. Prośba nie niszczcie Firmy Bo nie jest zła i jak chce się zarobić to się da, głowa do góry i do pracy.

mysliciel

patrzyłem na infoprace, rzeczywiscie duzo jest roboty w Norwegii, mozna pojechac na odmiane. Pozdro dla Was chlopy !

luz

byle do swiąt a pózniej to ich [usunięte przez moderatora] ...... Sezon sie zaczyna i front robót też. pozdrawiam

Panie prezesie jak Pan nie uspokoi Frytka i Jahera to niedlugo bedzie się musiał Pan i pracownicy z biura przebrać i [usunięte przez moderatora] .....ać bo wszyscy ludzie wam odejda pozdrawiam i niech się Pan zastanowi

M.J.

Ja tam nie narzekam, jestem we Frankfurcie i jest calkiem znosnie, duzo pracy ale i jest dobra placa. I kierownictwo calkiem calkiem. Firma wyplacalna i solidna. Dlatego troche nierozumiem waszych komentarzy. Pozdrawiam.

@M.J.

Agitujesz bo na stołku siedzisz a nie na budowie.

M

Właściwie to nie byłoby najgorzej jakby nie kierownicy Jacher i Frytek ale cóż widocznie Firma toleruje [usunięte przez moderatora] izatrudnia takich ludzi . A tak ogólnie nie polecam tej firmy . Walka o narzedzia , kable , wyzywanie ludzi , brak opieki lekarskiej po prostu (usunięte przez administratora) no i te 6,5 euro na godzine

Magropol to (usunięte przez administratora) nie firma, ale jak slysze 10 euro za godzine to wy koledzy chyba snicie. Chyba ze minus kwatery, zarcie itd

jogi

Potwierdzam tak było ja też tam pracowałem , [usunięte przez moderatora] i brak poszanowania dla pracownika obiecują 7,5 euro a dostajesz 6,5 , ludzie radoche mają że 1600 euro zarobia a robia 270 - 300 godin jak się zastanowić to za prawie 2 miesiące pracy w miesiącu tyle w Polsce zarobi heheheheheh DALEKO OD MAGROPOLU TO DZIADOSKA FIRMA

Gosc

Panowie to co piszecie jest smieszne ,jak się robić nie chce to sie do Niemiec do roboty nie jedzie,chcielibyście zarabiać nie wiadomo ile a robić się wam nie chce.To co wypisujecie to jest poprostu żenada!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.