Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

buła

no co ty tylko 10 euro u NIEMCA masz?.To cieniutko kochany JA MAM u JUGOLA 12 euro

JANUSZ
@buła

kolego jak robisz u jugola za 12E to dokończ że jesteś ubezpieczony na 1/4 etatu

ostry

Witam Szukam pracy w Niemczech legalnej za dobrą stawkę , Jak widzę pisze Pan że pracuje u Niemca jestem zbrojarz-cieśla jak Panu się udało znaleźć tak dobrą pracę . Proszę o informację magducha@poczta.onet.eu Z góry dziękuję

Packo

Witam panowie firma nie jest zła tylko jeden kierownik który lubi alkoholików i pociotków ale sędziwy wiek zapewne niedługo zakończy jego prostacką kariere

endo

RUDY MARIUSZ (wielki MAJSER) to gosc nie do zniesienia, ze wszystkim ma problem zawsze musi postawic na swoje

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Cieśla , Zbrojarz , Pomocnik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
maly

Gdzie buduje teraz Magropol? moze w Düseldorfie?

gosc

a ja pracuje i jest ok a jak sie komus robic nie chce to nigdzie nie bedzie mu pasowalo

KOJOT

witam. ja tez spadam z tej firmy jeszcze tylko niecaly miesiac przerobie i spadam, firma ktora nieumie sobie załatwic budowy ! to nie jest firma nas takie cos nieinteresuje jesli juz robic to wedlug mnie caly czas w jednej firmie do konca a tu sa za dlugie przerwy. takiak ja chcemy z chlopakami odejsc z firmy do innej tylko brygada, wam ktorzy to czytaja tez radzimy szkoda nerwow i pracy za smieszne pieniadze Kojot

dziadek

niepolecam tej firmy, płaca owszem zawsze na czas to jest ok! ale ja tam pracowałem 3 lata i uwieżcie mi szkoda zachodu zeby tam sie przyjmować dadzom ci na poczatu 6.5euro i rob na budowie za te pieniadze tu koledzy dobrze napisali szukaja tylko glupich. NIEPOLECAM TEJ FIRMY!!!!!!

ostry

lysy

po pierwsze za mało płaca jak na ten zawód wykonywany smieszne pieniadze 8e na godz hehe..(usunięte przez administratora)

?

witam moze mi ktos powiedziec w jakim miescie w Niemczech buduje teraz Magropol??

młody
@

w polsce stawka 11 brutto za godzine a płacą jak się im podoba.na aneksie do niemiec 16 brutto ( na wypadek przestojuw i pobytu w kraju)

operator

Nie wyjechałem mam czekać na telefon od firmy

?

tez mialem taka sama sytuacje tylko nie podawalem swoich danych a czy nie probowales jeszcze tam dzwonic

operator

Miesiąc temu miałem wyjechać do Niemiec,zadzwonił do mnie p.Franciszek że muszę podać numer dowodu osobistego i Pesel bo za 3 dni mam wyjechać,do tej pory nie wyjechałem boję się że moje dane mogą być użyte jako słup,i za rok zapuka do mnie policja albo komornik. Chciałem sie zapytac czy to jest norma w tej firmie że trzeba podawać numer dowodu osobistego i pesel

działam

hejo ! za 2 tygodnie jadę pracowac, moj szwagier tam pracuje i sobie chwali. Do zobaczenia chłopaki !

Były podnóżek Jahera

Jarają siw buraki stawką 6,50 na godzinę żenujące, jeszcze nie spotkałem firmy z taką rotacją pracowników jak by tak dobrze było to ludzie trzymali by sie rękami nogami . Pracuje w polsce w Krakowie na akord i za 10 godzin wyci (usunięte przez administratora) 5000 do 6000 tysięcy olać magropol heheheheh

pietrek

nigdzie nie ma lekko cóż zrobić..

ulubieniec

praca w magropolu to sama przyjemność super firma super zarobki gdzie by tyle w Polsce zarobił żyć nie umierać no i ostatnio dostałem podwyżkę niby 0,50€ ale zawsze coś trzeba mieć podejście do panów kierowników pozdrawiam wszystkich

dafabs

to biuro to nie za bardzo z nimi sie nic dogadac nie da ani o urlopy ani o nic. Szkoda gadac, trzeba zmienic pracownikow. A tak to magropol i chlopaki sa spoko z budowy. Pozdro

Magropol

Jak już dostaniesz podwyżkę,to proponuje zainwestować w słownik!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.