Opinie o TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wieliczka

Olga

W ogłoszeniu sprzed roku na Inżyniera Budowy podali tam widełki płacowe 4100 - 4200 zł brutto. A co wiecie o premiach? Można liczyć na premie np. inflacyjne albo jakieś podwyżki?

zainteresowany

a możesz rozwinąć, min. o jakich gratyfikacjach mowa?

Odnośnie tych rewelacji, którym dawano tu upust, jakoby kierownik budowy mógł tu pracować bez uprawnień, to w świeżym ogłoszeniu znajduję, że ma to być ktoś z uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, doświadczeniem w prowadzeniu robót ogólnobudowlanych min. 3 letnim, zdolny zakończyć to, co zaczął. W zamian 9 000–11 000 zł brutto przy umowie o pracę. Chętnie się natomiast dowiem od kogoś z pracowników, czy atmosfera rzeczywiście tak dobra i otwarta na własne pomysły, jak sugeruje ogłoszenie?

Olga

Nict
@Olga

Zapomnijcie

Agnieszka
@Nict

To nie było żadnej podwyżki? Bo jeśli nie to pensja inżyniera budowy zaraz ledwie przewyższy najniższa krajowa... Przyjmują ludzi bez doświadczenia czy ludzie z doświadczeniem tyle zarabiają?

Nie ważne
@Agnieszka

Bez doświadczenia, kieruąja się tym że zatrudniają ludzi bez wykształcenia kierownika budowy, sami im ten tytuł nadają i prowadzą budowę bez prawa..tak to wygląda

Nie ważne
@Nie ważne

Bez bhp... ich to nie interesuje do póki ktoś krzywdy nie zrobi przez ich głupie myślenie.. kasa kasa kasa to ci motto .. Jak wdpanie bhp to wtedy robią wszystko barierki, ale też z oszczędnością bo szkoda materiału był pan z bhp i poszedł mają to w gdzieś....

@Nie ważne

Skoro tak, to jak wygląda kwestia z ubezpieczeniem? Chcę być pewna po prostu, czy rejestrują ludzi i płacą składki w razie czego. Umowa od razu podpisywana jest?

@Nie ważne

Widać od razu że nie pracowałaś w tej firmie, wszystkie osoby sprawujące funkcje nadzoru są po studiach budowlanych. Kolejna sprawa jak ktoś może nadać tytuł kierownika budowy!? Prawo budowlane jasno określa kto może sprawować funkcję kierownika budowy i jakie wymagania musi spełniać, zalecam przeczytać coś dwa razy zanim napisze się jakąś głupotę albo najlepiej jak się na czymś nie znasz to lepiej się nie wypowiadać. W sprawie prowadzenia budowy bez pozwolenia, pozostawię bez komentarza.

zainteresowany Nowy wpis

a możesz rozwinąć, min. o jakich gratyfikacjach mowa?

Jakie godziny pracy obowiązują w TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Ula Nowy wpis

Piszesz, że firma tnie koszta na pracownikach, chodzi ci tylko o strój roboczy czy coś jeszcze? Jakieś widełki zarobkowe możesz podać? Oczywiście chodzi mi o stanowiska ogólno budowlane...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierownik Budowy?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko brak do pracy w Wieliczka. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Mario

Pracuje już tutaj ponad rok i nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności Spoko firma, fajni ludzie

Agnieszka
@Mario

A oprócz dobrej atmosfery można tu liczyć na dobre zarobki?

Czytam wszystkie poniższe opinie i nie wierzę że dotyczą one firmy TM Grupa Budowlana. Wszystkie negatywne opinie pochodzą prawdopodobnie od niezadowolonych podwykonawców, którzy robotę najpewniej spaprali a teraz mają pretensje do całego świata. Pracuje w tej firmie od ponad pół roku i na prawdę nie ma na co narzekać. Jeżeli jesteś pracowity i coś potrafisz, firma odwdzięczy się miłą atmosferą i atrakcyjnymi zarobkami.

Gur

Co za bujda. Widać, że opinia pisana przez znajomego zarządu od kieliszka. Ja tam trafiłem z olx i pracowałem ponad 2 lata. To typowy polski januszex zarówno dla pracowników jak i klientów.

Katarzyna
@Gur

2 lata to spore doświadczenie tak w sumie. I co dopiero po takim czasie się zorientowałeś, że coś Ci się nie podoba? Ciekawa jestem powodu odejścia

Firma dramat. W ofercie 3000 netto dla inzyniera z 2 letnim doświadczeniem. Bo zdaniem szefostwa tyle u nich zarabiaja inżynierowie. To niech ida skonczyc 5 lat studiów i zarabiaja po tym 3k.

Arek
@Kandydat

Mialem dokadnie taką samą sytuacje. Smiech na sali az sie prosilo wyjsc ze spotkania bez słowa

Byłem na rozmowie
@Kandydat

To dziwne byłem na rozmowie i zaproponowali 4k na rękę na okres próbny- z niemal rocznym doświadczeniem. Fakt faktem, na rozmowie trochę nadgorliwie wypytywali, również z teori jak na jakimś egzaminie :D

Jarosław
@Byłem na rozmowie

Może lepiej negocjowałeś :D I co, przyjąłeś ofertę?

@Kandydat

Skąd wiesz że firma to '' dramat " skoro w niej nie pracowałeś?! Jak ci nie pasowały warunki oferty to po co aplikowałeś?! Na temat studiów, obecnie ludzie po 5 letnich studiach nie wiedzą co to są klasy betonu, po co się zbroi elementy żelbetowe, jakie są rodzaje oraz warstwy stropodachów, nie umieją czytać rysunków, itd. Samo skończenie studiów nic nie znaczy, a liczy się wiedza jaką z tych studiów wyniosłeś oraz chęć do rozwoju i pracy.

Katarzyna
@Andrzej

A to prawda akurat, różnie to bywa. Szkolenia są tu normalnie?

Gur
@Andrzej

Po to jest rozmowa kwalifikacyjna zeby w jakimkolwiek stopniu zweryfikować taką wiedzę, ale firma nawet na to nie jest przygotowana. Dwa to co opisujesz nie jest zasadą w szkolnictwie wyższym, nie musi to dotyczyć wszystkich. Nie ładnie generalizować. A co do zarobków i aplikacji.... żal pracodawcy widełki podać w ogłoszeniu to efekt jest jaki jest, a kto by się spodziewał takiej kasy!

Aleksandra

A ty tam pracowałeś, czy wiesz to z drugiej ręki? bo twoja wypowiedź jest dosyć niejednoznaczna

Były

Dziwię się, że tego typu firmy w obecnej rzeczywistości budowlanej jeszcze funkcjonują. Iście folwarczne podejście do pracowników i poszanowania ich czasu. Szefostwo zapomina, że z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika. Jedyna neutralna cecha to wypłata w terminie(usunięte przez administratora). Podsumowując- szanujcie swój czas - nie watro.

Marzena
@Były

Folwarczne podejście? Czyli jakie? Możesz podać jakieś przykłady sytuacji?

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Czekamy na informacje od Was na temat firmy Grupa Budowlana TM Sp. z o.o. w mieście Wieliczka.

Xyz

Najpierw nie kasujecie opinii - go work jest przekupiony ewidentnie.

pytanie

Dlaczego go work kasuje nieprzychylne opinie o firmie? Opłacony?

Zostaw merytoryczną opinię o TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wieliczka

• Jak się pracuje w TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TM GRUPA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • EDWARDA DEMBOWSKIEGO 5 /200