Opinie o Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. w Kraków

Inzynier

Szefowa utworzyła oddzial we Wrocławiu, sama uprzednio wysyłając do ludzi ofertę pracy na Linkedin. Kilka miesięcy później wysłała mailem ludziom wypowiedzenie, nie racząc nawet zjawić sie we Wrocławiu i wręczyć wypowiedzenia osobiście. Kontakt z szefową głównie przez maila bo telefonu przeważnie nie odbierała, chociaż z mailami też czasem był problem. Raz twierdziła, że nie dostała maila, mimo że dwa dni wcześniej na niego odpisała. Szefowa jeśli wypowiadała się na temat czyjejś pracy była to przeważnie krytyka, mimo że jak sama o osobie mówiła, jest nietechniczna. Nie było ani kursów językowych, ani multisporta, ani prywatnej opieki medycznej. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą dla tej Pani, radzę poszukać czegoś innego.

@Weronika

Powodem był brak pracy, dlatego nie polecam pracy w firmie, która otwiera oddział, a po 9 miesiącach okazuje się że nie ma zdobytych wystarczającej liczby projektów aby ten oddzial utrzymać. To jest właśnie nieudolne zarządzanie. Szefowa nie zatrudniła ludzi, którzy byli świeżo po studiach bez zobowiązań, tylko ludzi z rodzinami na utrzymaniu i kredytami hipotecznymi do spłacenia, a okres wypowiedzenia dostali miesięczny.

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 4500 można liczyć na dodatkową premię?

Agacia Nowy wpis

A ja gdzieś trafiłam na rekrutacje od nich dla architekta. Chcą, aby do cv dołączyć portfolio. Ale czy to ma byc portfolio w formie pdf? Czy jakiś link do dysku będzie ok? Czy chodzi tylko o pokazanie wykonanych projektów, czy też jakieś referencje z poprzedniej pracy?

Weronika
@Inzynier

Dawno tam pracowałeś? Możesz dać znać czy wypłata była na czas i czy stawki są tu konkurencyjne?

@Weronika

Czy pracujesz gdzieś gdzie Ci nie płacą skoro pytasz sie czy wyplata była na czas? :D Jakie znaczenie mają Twoje pytania w obliczu zwolnienia sześciu osób po 9 miesiącach od zatrudnienia? Po prostu nie polecam pracy firmie o tak niestabilnej sytuacji i nieudolnym zarządzaniu.

Weronika Nowy wpis
@Inzynier

Podali chociaż powód tego zwolnienia? Był jakiś okres wypowiedzenia chociaż zachowany? Tak żeby każdy mógł znaleźć nową pracę? Współczuję sytuacji...

Inzynier Nowy wpis

Malarz

Prowadzenie tej firmy oparte jest na kłamstwie i manipulacji. (usunięte przez administratora)na rozmowie kwalifikacyjnej obieca Ci cokolwiek tylko zechcesz. Multisporta, opieke medyczną, lekcje niemieckiego, możliwości rozwoju. Usłyszysz opowieści jak to firma się nie rozwija i ze ma kontrakty podpisane na kolejne 2-3 lata. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Nie ma żadnych benefitów, perspektyw, ani stabilności zatrudnienia. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firma bo jest po prostu nieuczciwa.

@Malarz

Czytałam właśnie o tym w innych opiniach. A możecie mi powiedzieć jak w ogóle jest wprowadzany nowy pracownik w obowiązki? Czy w ogóle tutaj osoby bez doświadczenia są przyjmowane? Bo skoro szkoleń nie ma to jak ma ta osoba się czegokolwiek nauczyć?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Głosrozsądku 2

Zignorowałem rok temu opinie napisaną przez głosrozsądku i niestety powielam jego zdanie W tej firmie nie istnieją trzy pojecia - szacunek, uczciwość i organizacja. (usunięte przez administratora)nie ma pojecia nie tylko o organizacji pracy i całego zespołu, ale przede wszystkim nie wie, jak funkcjonuje rynek pracy. W przeciągu roku zamknęła cały, nowo co otworzony oddział we Wrocławiu. Niektórym zakończyła tu umowy przed czasem, innym je wypowiedziała pomimo tego, ze zaledwie miesiąc wcześniej je przedłużyła. Nie można się z nią skontaktować, a podczas rozmów potrafi użalać się na innych pracowników i kłamać - zapewnienia o awansie i rozwoju to w tej firmie (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Odradzam pracę u tej Pani każdemu, kto poszukuje uczciwego pracodawcy. Nie macie co liczyć nie tylko na opiekę zdrowotną i wsparcie, czy nawet kursy językowe, o których Pani wspomina.(usunięte przez administratora)

@Głosrozsądku 2

A nie było opcji, żeby przejść do jakiegoś działającego oddziału? Chodzi po prostu o to, czy zaproponowali jakąś alternatywę. No i czy nie należała się jakaś odprawa przynajmniej?

Głosrozsądku 2
@Alicja

Niestety pracodawca nie podejmuje prób dyskusji. W przypadku zakończenia stosunku o pracę związaną z upływem zatrudniednia nie ma mowy o żadnej alternatywie i żadnego wytłumaczenia. W przypadku zwolnienia większej ilości osób z oddziału, odprawa nie obowiązuje.Pani od A-Z wykazuje się brakiem szacunku i obłudą.

Sylwia

Wiecie czy szkolenia i kursy są dostępne od razu dla każdego pracownika? Trafiłam na ich dawne ogłoszenie na stanowisko Asystenta projektanta konstrukcji budowlanych i tam pisali, że właśnie firma oferuje różne doszkalanie. Ale czego się to tyczy i czy potem są jakieś podwyżki?

Olo
@Sylwia

Nie ma nic takiego , nigdy nie było .

@Olo

Nawet wdrożeniowych szkoleń? Daj znać, czy je też masz na myśli. Bo to ma znaczenie jednak dla mnie jako osoby bez doświadczenia. Jest tam jakiś okres próbny?

@Alicja

Powiem tylko że firma zapewnia darmowe lekcje językowe swoim pracownikom.

Sylwia

Oooo też super sprawa. A jak się taki kurs językowy zrobi, to to ma jakiś pozytywny wpływ na otrzymanie awansu? Jest to element rozwoju właśnie, aby móc dostać lepszą posadę, bardziej odpowiedzialną itd.?

Ignacio
@Sylwia

Lekcje niemieckiego byle jakie, 45 minut w tygodniu. Dużo się nie nauczysz.

Weronika
@Ignacio

Te lekcje to są w godzinach pracy? Czy trzeba poza godzinami się kształcić? To jest obowiązkowe? Czy tylko dla chętnych?

Czy można liczyć w Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Na opieke nie ale na porade co masz robić w czasie choroby już tak :D

Anna Maria Jopek
@Odpowiedz

Jedyna słuszna linia tej partii - bierzesz kompa do pracy (usunięte przez administratora)

Jak wygląda ścieżka kariery w Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Odpowiedź

Ścieżka kariery w tej firmie jest bardzo prosta. Szefostwo używając doskonale wyważonych słów (prawdopodobnie wyniesionych ze szkoleń) wytwarza u pracownika wrażenie możliwości rozwoju, a tak naprawdę na końcu wykonujesz te samą pracę cały czas mając do dyspozycji te same narzędzia i nikogo do wsparcia merytorycznego. Są obietnice szkoleń, ale niby kto miałby szkolić, skoro nie ma tutaj osób doświadczonych w statyce i szalunkach?

Aneta
@Odpowiedź

Czyli mówisz, że nawet jak ktoś zaczyna pracę w tej firmie, to nie ma żadnego szkolenia na swoje stanowisko? I co z tym rozwojem? Nie ma możliwości żadnego awansu? :/

Odpowiedź
@Aneta

Mówię jedynie, że nie bardzo da się awansować, jak nie ma innych stanowisk niż kreślarz. Bo przykładowo, jak można awansować na osobę wykonującą chociażby rysunki szalunkowe, jak nie bardzo masz od kogo się tego nauczyć lub nie ma osoby merytorycznie przygotowanej do tego, żeby pokazać Ci błędy? Owszem - czasem się wyłaniają osoby z lepszym potencjałem, ale w mojej prywatnej i skromnej opinii trudno to nazwać awansem. Jest również pytanie co dana osoba rozumie pod pojęciem "awans" - dla mnie jest to rozwój. Dla innych może to być nazwa stanowiska niosąca za sobą bardzo niewiele zmian.

Aneta

Opowiedz o Tej atmosferze . I jakie problemy przy odejściu robią ??

Alicja

No cóż, nawet jeśli to prawda, to chyba nie jest to nielegalne?

Głos rozsądku

Wszystkich potencjalnych kandydatów chcę przestrzec: - umowy lojalnościowe istnieją, co więcej obietnica zerwania ich w momencie odejścia z firmy to mit - pani (usunięte przez administratora)celowo robi pracownikom na złość, przy czym przestaje reagować na prośby o polubowne zakończenie współpracy. Normą jest brak odpisywania na wiadomości i nieodbieranie telefonów - absolutny brak profesjonalizmu. Proszę liczyć się z tym, że po odejściu z firmy przez rok może nie być możliwości pracowania dla konkurencji. - pracownicy, którzy nie zgodzili się na podpisanie umowy lojalnościowej zostali zwolnieni. (usunięte przez administratora) - nadgodziny płacone są jako 100% pensji - nie 150% - wszelkie sprawy firmowe załatwiane są za pomocą whatsappa - nie ma żadnych spotkań lub narad. Pracownicy sami organizują sobie pracę, nadzór nie istnieje. - L4, urlopy macierzyńskie i wszelkie zwolnienia są niemile widziane - często sugerowane jest otrzymanie wypowiedzenia w przypadku zbyt częstego chorowania (mówimy tu przykładowo o 2 tygodniach w roku), zaś w przypadku konieczności opieki nad dzieckiem pani (usunięte przez administratora) sugeruje zatrudnienie opiekunki. - biuro jest przeludnione - obecnie pracują tam 3 firmy należące do pani (usunięte przez administratora)- część osób stanowisko pracy ma w sali konferencyjnej. (toaleta jest 1 dla kobiet i 1 dla mężczyzn) - rotacja w firmie jest nieustanna - z pierwotnej kadry została już tylko 1 osoba - każdy kto pracuje dłużej odchodzi, bo ma dość. Pensja oferowana na tym samym stanowisku jest z każdym ogłoszeniem niższa (Warto sprawdzić archiwalne ogłoszenia) - atmosfera w firmie jest fatalna - mimo młodej kadry każdy przez cały dzień pracy słucha muzyki przez słuchawki bojąc się, że ktoś doniesie o obijaniu się w pracy. Niedawno sugerowano, że komputery pracowników zostaną sprawdzone pod kątem korzystania z internetu w trakcie pracy. - pani (usunięte przez administratora)w trakcie 'indywidualnych spotkań' z pracownikami otwarcie krytykuje innych pracowników, prosząc o potwierdzanie negatywnych opinii (wszystko oczywiście "między nami", co oczywiście nie jest prawdą) - wszelkie dodatki pracownicze - opieka medyczna, nauka języka niemieckiego, multisport zostały zlikwidowane i nie ma perspektyw na ich powrót. Odradzam z całego serca jakąkolwiek współpracę z tą "firmą". Obecne pensje już dawno przestały być na rynku konkurencyjne - a dla zdrowia psychicznego i fizycznego najlepiej trzymać się od ofert tej firmy z daleka.

Żabnica
@Głos rozsądku

Głos rozsądku przedstawił bardzo dobry, merytoryczny ale przede wszystkim prawdziwy opis rzeczywistości panującej w tej firmie. Mogę tylko potwierdzić absolutnie wszystko. Rotacja w firmie ostatnimi czasy szaleje - ludzie nie wytrzymują psychicznie atmosfery. Oczywiście zależy to od indywidualnych preferencji człowieka i znajdą się osoby, które dla pieniędzy zrobią i wytrzymają wiele. Brak jakiejkolwiek koordynacji wewnętrznej pracy - brak osoby spinającej całość, która by czuwała nad ogólnie pojętym ładem. (usunięte przez administratora)

Smok Wawelski

Odradzam jakąkolwiek współpracę. Osoba zarządzająca bez żadnej wiedzy merytorycznej, bez żadnego wsparcia. Kompletny brak rozwoju (programy 2D) - teoretycznie rekompensowany przez stawki ale to dla ludzi ambitnych wystarczy tylko na jakiś czas. Projekty również nierozwojowe - typowa masówka byle więcej byle szybciej.

ciocia google

ad. 'kierownik' Niestety, jak internet długi i szeroki nie da się znaleźć definicji team leadera łączącej sposób i efekty pracy byłego 'kierownika' (może warto stworzyć swoją lub zdać sobie sprawę, że kierownikiem się było żadnym)... Odnośnie cech - kto tak naprawdę wie jaki był kierownik - on rozmawiał tylko z 'trzyosobowym zarządem'? Poza tym brak różnicy w biurze po odejściu 'kierownika' wystarczająco ocenia jego pracę... ad. 'informatyk' czyli teraz - jak już nie ma 'zastępcy' komputery przestały działać, e-maile nie przychodzą, a do instalacji office trzeba prosić dzieci znajomych...? Co gorsza strona internetowa przestała działać ... ? ad. 'tego trzeciego' można na jego miejscu powiesić jakiś plakat z gazety, będzie ładniej, spełni większość jego obowiązków etatowych i to przynajmniej bez błędów. Liczna gama 'umiejętności miękkich' - kogo obchodzi co on robił poza zakresem pracy etatowej? Jak z sukcesem sprzedawał perfumy na parkingu to tylko jego zysk... Docinki do anonimowości samemu pisząc z konta anonima są tak żałosne, jak cała Wasza trójka, niestety próba położenia firmy się nie udała, co jest tylko kolejną Waszą porażką. Przestańcie szkalować firmę w internecie.

zarobasekwro

Co do umów lojalnościowych wiem, że są wymagane od razu przy podpisaniu umowy o pracę, niestety jest duży problem, gdy pracownik chce zmienić miejsce pracy (usunięte przez administratora) Firma powstała w 2019 jednak rotacje jest dość spora, ciekawostką jaką się dowiedziałem jest fakt, że firmą zarządza osoba bez wykształcenia technicznego, pracownicy mogą więc liczyć jedynie na siebie, brak szkoleń i benefiów pracowniczych, wymagana deklaracja na chętne robienie nadgodzin na jednej z rozmów odwiodła mnie od dalszego aplikowania mimo kuszących stawek jak na polskie realia

Zostaw merytoryczną opinię o Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o.?

Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o.
  • Wielicka 28B
    30-552 Kraków

Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o.