Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

Pawel

Witam. Ile można zarobić na prefabrykacji?

Daniel

Niepolecam warunki mieszkaniowe kiepskie aktualnie przenoszą ludzi w kierunku Monachium gdzie nie mają mieszkań i lokują ludzi gdzie się da jak najtańszym kosztem sami rozumiecie są też kampy tak słyszałem z opowiadań kolegów

Szymek
@Daniel

Gdzie robiłeś my na budowie w ULM kierownik z Sącza robota dobra kwatera też , nikt nie mieszka na budowie po nowym roku stawki podniesli no to się da zarobić jak się tyko sie zna robote i kce sie robic ,

@Szymek

Jednemu to nawet o 10 centów podnieśli kabaret, jeżeli taki pracownik nie zasługuje na więcej to niech go zwolnią a nie robią sobie z niego jaja, a co do ULM to przetkali już te kible? Bo słyszałem że jeden zatkany kibel na kilkanaście osób to chyba trochę mało.

@Szymek

Jeżeli mówisz że nie ma kamp na budowie to się mylisz grubo jeśli chcesz to podaj e-mail to ci wyśle zdjęcie od moich kolegów jak ich poproszę

aleks
@Gość

Podnieśli 10 centów ale podnieśli. Jeżeli chodzi o toalety to nigdy czasem się zatykają i to jest wielkie halo. Ja słyszałem że płacą od 10 do 12 e tylko trzeba czytać bardzo dobrze rysunek techniczny.Jak czujesz się na siłach to ryzykuj czas zweryfikuje twoje umiejętności pozdrawiam.

Szymek
@Daniel

nam kierownik dał wiecej kasy pewne byś sam sie zwolnił .

Witam jakie są warunki pracy ??? jak wygląda sytuacja z wypłatami i ubezpieczeniem ??? proszę o opinie aktualną .

Norbi

Jaką macie atmosferę w pracy? Może coś więcej o rekrutacji?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Cieśla , Zbrojarz , Pomocnik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

MAGROPOL ma opinię dobrego pracodawcy!!

robert

witam bardzo prosze o info czy ta firma jest wiarygodna , wypłacalna ? mają oferte pracy w jakiejś firmie logistycznej przy paletach ktoś coś słyszał co to za praca jak jest ? z góry dzięki wielkie za info.

gosc

Pracowalem w Margopolu w Niemczech, nie polecam.

PAweł
@gosc

Dlaczego jak można wiedzieć bo planowałem wyjazd jakie płace tam są

Ktos

Dlaczego pan nie poleca

Waldek
@gosc

ja byłem i jest okej. chyba że ktos dobrze zna niemiecki to mozna cos lepszego znalezc ale tak to płacą na czas i robota jest

Mango
@gosc

jak gorzałę lubisz to nie polecasz ;)

Robert
@gosc

Witam dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie proszę o informację bo mam zamiar podjąć pracę u nich

pazi

witam kolegów czy polecicie firmę magropol z Krakowa bo zamierzam pojechać od nich to jest akacja pracy .

Andzejek
@pazi

Nie polecam tej firmy z Krakowa.?

Tygrys
@pazi

Pracowałem z Magropolu na Koloni i było nawet znośnie. Tempo jak na eksporcie i sporo godzin sie robi ale kasa na czas. Chlopaki co ze mną robili jeszcze tam są.

pazi
@Andzejek

A dlaczego nie polecacie tej firmy bo ja mam zamiar jechać jako murarz do niemiec ile u nich się zarobi na miesiąc jak można wiedzieć ma ktoś namiary kto tam pracuje nadal . bym był wdzięczny

Wuju
@pazi

Murarze maja lepsza kasa od ciesli, tyle na temat

Andrzejeek

Czee jestem zainteresowany praca jako zbrojarz doswiadczenie okolo 3 lat umiejetnosc spawania , na jaka stawke moge liczyc i ile srednio w miesiacu pracuje sie godzin pozdrawiam

Waldek

minimalna temperatura w pracy Foto: ilkercelik / istock minimalna temperatura w pracy Podziel się 0 ‹ wróć Przepisy regulują nie tylko minimalną temperaturę w miejscu pracy. PIP określa również, jakie warunki powinni mieć zapewnione pracownicy wykonujący swoje zadania zimą na wolnej przestrzeni. Ze względu na to, że są oni narażeni na niekorzystne warunki atmosferyczne i większe wychłodzenie, przysługują im dodatkowe prawa. Według Państwowej Inspekcji Pracy pracodawca ma obowiązek zapewnić takim pracownikom odzież ochronną, posiłki i ciepłe napoje i to już wtedy, kiedy temperatura spadnie poniżej 10 stopni Celsjusza. Regulamin pracy powinien zawierać informacje na temat tworzenia stanowisk do wydawania posiłków i napojów dla pracowników. Kolejnym obowiązkiem pracodawcy, o którym wspomina w swoim komunikacie PIP jest zapewnienie pracownikom pomieszczenia, w którym mogliby się ogrzać. Temperatura w takim pomieszczeniu musi wynosić przynajmniej 16 stopni Celsjusza. Pracodawców, którzy nie wywiążą się z tego obowiązku może spotkać kara pieniężna. Jeżeli pracownicy złożą skargę w Okręgowym Inspektoracie Pracy, pracodawca który nie zapewnił im właściwych warunków zostanie ukarany grzywną.

W magropolu sie nie zarabia 4,500 napewno .chyba na malowane maja to ogłoszenie.

Witam chłopaki na Niemcach w robocie jak wygląda sprawa z mieszkaniem chodzi mi ilu chłopa na jednej chałpie siedzi czy typowa ciasnota

Cichy
@Marcin

2 lub 3 chłopa na pokój, w jest w porzo.

Cichy
@Marcin

2 lub 3 chłopa na pokój, jest w porzo.

@Cichy

podziekował za info.pozdr

Bardzo różnią

Podpowiedzcie coś o pracy w Niemczech. jakie wymagania ma firma?

@Zainteresowany

Dzień dobry. W chwili obecnej poszukujemy cieśli, murarzy, zbrojarzy (prefabrykacja) do pracy w Niemczech. Mile widziani kandydaci z doświadczeniem, ale przyjmujemy również pracowników ogólnobudowlanych z niewielkim doświadczeniem, do przyuczenia. Prosimy o wizytę w naszym biurze na ul. Morawskiego 5 w Krakowie lub o kontakt telefoniczny pod numerami: 519 751 590 i 510 228 924.

Iwkowa

Mam pytanie,czy pracują ludzie z polbau? na przykład czyli firm które pracują w Niemczech? Pytam gdyż jestem po szkole budowlanej, znam język niemiecki a kilku znajomych z okolic Limanowej pracuje w polbau

@Iwkowa

Witam, pracują u nas ludzie z okolic Limanowej i z doświadczeniem zdobytym w wielu różnych firmach budowlanych, w tym, w wymienionej przez Pana także. Zachęcam do współpracy z nami i zapraszam do biura w Krakowie celem omówienia szczegółów naszej oferty.

walduś

Zarobki tam są jak w McDonald’s lub inne sieci jak pamietam.

@walduś

Opinia Pana jest nieprawdziwa. Proszę nie porównywać zarobków w naszej firmie do zarobków w innej firmie, w dodatku z innej branży. Nie ma pomiędzy nimi żadnej korelacji.

Marko

Mam pytanie . Jaką nazwę na nowa Firma Magropolu. I dlaczego zmieniają nazwę. Chodzi o te kary od ZOLL w DE.

Gregor
@Marko

Z tego co słyszałem ta nowa firma to Vista i mają nowe budowy. Nic nie wiem o karze, ale podobno to bujda jakaś jest.

Szczery

Magropol zawsze przyjmuje nowych bo jest duża rotacja ludzi. Na dzień dobry dostajesz 7 euro na godzinę, a jak cokolwiek potrafisz to ci podniosą na 7,25 i tyle. na więcej nie licz, chyba że popracujesz ze 2 lata. Do nas na budowę co chwile przyjezdzali nowi, po 2-15 osób w każdym tygodniu, raz więcej raz mniej. Niektórzy nigdy nie widzieli budowy i zostawali bo nie ma komu robić. Za picie zwalnia sie tylko nowych. starych sie wysyla na hotel i na nastepny dzien jak stoi na nogach to juz na budowę. I tak niedługo ich Hauptzollamt i Finanzamt za dupy weźnie.

wyjaśniający
@Szczery

nie do końca , jak masz papiery to nie masz 7 a zaczynasz od 9 . Ale reszta się zgadza, powyża się stawka po czasie przepracowanym a rotacja jest bo to budowlanka , zawsze byla jest i będzie rotacja w tym sektorze

Witek

W magropolu niema zarobku 2000- za 8 czyli ilosc godzin ustawowo.popracujesz 10go to dostajesz 600zl od kierownika.,czyli na miesiac 2600 taka prawda jest .Patrza na mlode osoby kto zeby pracował a pozniej jechal zA granice za 7 euro na miesiac.A praca jest na 12 miesiecyy w ,krakowie,a pozniej zwalniaja bo by musieli placic ubezpieczenie na pracownika takka prawda jest.

pozdrawiam
@Witek

umowa jest na okres 33 miesięcy wiec chyba jednak trochę inaczej to wygląda

Kazek

A ile magropol płaci teraz za godzine chciałem sie dowiedzieć

Pozdrawiam
@Kazek

to zależy co potrafisz i jakie masz doświadczenie. nie idzie określić ile płaci nie wiedząc dla kogo. Najlepiej nic nie umieć i żądać 30 euro za godzinę.

Julita

@Witek - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL? W swoim wpisie poruszasz kwestię wynagrodzenia - na jakim stanowisku oferowane są opisywane przez Ciebie zarobki? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.