Opinie o Pro-Activ Dobre Studium w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro-Activ Dobre Studium. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Activ Dobre Studium o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Activ Dobre Studium w Warszawa

FancyNails

Oni mają zdawalność 100% bo nie ma żadnej weryfikacji umiejętności masz mieć obecność i nara! Ja już nigdy nie pójdę na kurs z promocji to jest wielki błąd lepiej zaczekać i dołożyć. Oni na tym żerują że komuś brakuje kilku stówek a i tak nic się nie nauczysz.

jagoda

no ja sie zapisalam na kurs wizazu 40 h weekendowy. pierwszy termin mial byc na dzis czyli 6.02.2016 no i juz niestety zostal przesuniety o tydzien. wiec zobaczymy jak to bedzie. zaczynam miec mieszane uczucia co do kursu tamn

Patrycja
@jagoda

Hej ? miałaś już pierwsze zajęcia może ? Możesz powiedzieć jak to wyglądało?

monia

hejka wlasnie jestem na ich stronie i maja w pakiecie kurs kosmetyczny I,II,III stopnia za 1099 zl tygodniowy...zastaanawialam się nad odbyciem tego kursu ale czytając te opinie mam mieszane uczucia..czy ktoras z was była może na takim szkoleniu z kosemtyki ??? bardzo proszę o opinie ale prawdziwe pozdrawiam :) ps. a jeśli nie proactive to może doradzcie jakas porzadna placówke gdzie warto zrobić taki papierek ?? :D

Hana

Witam. Zastanawiam sie nad kursem wizażu w Pro. Chociaż czytając opinie zastanawiam się czy są jeszcze organizowane jakieś pożądne kursy? Robiłam kurs w Gowork. Fryzjerski. Pieniądze wyrzucone w błoto. Brak modeli, stare farby, atmosfera była fajna ale nie za to płaciłam 1500 zł!!! Jeżeli ktoś się zastanawia nad Goworkiem to odradzam. Instruktor codziennie spóźniony minimum godzinę, a jak już przychodził to robci co chcecie a on se w laptop sie gapił. Żal... I pieniędzy oczywiście też nie chcą zwrócić... .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pro-Activ Dobre Studium? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
rozczarowana

Jestem zawiedziona kursem stylizacji paznokci 1i2stopień. Zmarnowany czas,strata pieniedzy,nie potrafia niczego nauczyc. Nie polecam.

Kursantka

Witam. Bylam na kursie stylizacji paznokci i nie polecan nikomu!!! Nie nauczylam sie za wiele,wiecej skorzystalabym z filikow na internecie. To strata czasu!lepiej poszukac drozszy kurs i innej szkoly . Brak warunkow do nauki,brak materialow do szkolen,wszystko zuzyte,stare.lakiery zaschniete,pilniki nie nadajace sie do pilownia,ciagle brakuje rekawicze.Jesli zglosisz brak czegos to i tak to maja gdzies,bo na nastepnych zajeciach widzisz to samo. Traktuja kursantki jako tania sile robocza. Nie przerabiaja wszystkiego materialu jaki jest napisany w programie zajec, nie ucza Cie podstaw tylko musisz juz robic paznokcie klientce,ktora zaplacila za usluge. Pomimo,ze w ogole nigdy nie robilas nikomu paznokci . Mozna powiedziec,ze sama praktyka bez teorii tam obowiazuje.Instruktor olewczy stosunek ma do kursantek,trzeba sie prosic zeby cos pokazala jak to robisz pierwszy raz...Modelki ktore zapewniaja to panie,ktore zaplacily np. Za hybryde i ty masz im to robic. Nie wazne,ze chcialabys cos innego sie nauczyc,bo juz np.robilas kilka hybryd na tych zajeciach. Dziewczyny szkoda waszego czasu i pieniedzy na kurs stylizacji paznokci w szkole Pro activ.

Wyszkolona

Witam ponownie pisząc opinie nie napisałam jaki kurs ukończyłam.Naprawiam błąd, byłam na Stylizacji paznokci 1i2 stopień.

Wyszkolona

Cześć. Ostatnio ukończyłam kurs w Pro active, faktycznie co do jakości produktów zostawia wiele do życzenia. Natomiast co do personelu ja byłam mile zaskoczona.Panie w recepcji jak dla mnie były zawsze miłe.Trenerka Kasia była naprawdę super zawsze pomocna potrafiła dzielić się swoją wiedzą, ale niestety Kasi juz nie ma, a szkoda bo naprawdę robiła fajną atmosferę super dogadywała się z kursantkami.Ja jestem zadowolona, a poszłam z kiepskim nastawieniem po przeczytaniu opini na forum.

była-pracownica

Pracowałam kiedyś w tej firmie, ale na szczęście niezbyt długo. Brak warunków do normalnej pracy, wyposażenie w materiały jest tragiczne i aby cokolwiek nauczać musiałam cały sprzęt i materiały przynosić swoje. Rotacja pracowników jest ogromna, bardzo często, gdy były zapisy a nie było instruktora brali z "łapanki", byle kogo. Byłam tym wszystkim przerażona i uciekłam jak najszybciej. Nie polecam placówki, potencjalni klienci omijajcie ja z daleka.

KursWizażu

Odbyłam kurs wizażu w Pro-Activ i muszę przyznać, że bardzo żałuję wydanych pieniędzy. Wybrałam kurs pełny makijażu i stylizacji I, II i III stopniowy za który słono zapłaciłam i spodziewałam się dużych efektów. W praktyce poznałam może 3 nowe triki makijażowe co nie jest adekwatne do wydanych pieniędzy. Instruktorka wizażu i fryzur wybierała sobie osoby, które wyraźnie chciała uczyć i takie, które wg niej nie mają predyspozycji do tego zawodu co ostentacyjnie wygłaszała przy grupie innych koleżanek. Było to co najmniej przykre dla negowanych uczestniczek. W takcie przerw wyrażałyśmy między sobą swoje niezadowolenie. Instruktorka grupie dziewczyn wg niej bardziej zaawansowanych zdradziła więcej sekretów i przykuwała więcej swojej uwagi a inne lekceważyła zamiast pomóc. Odnoszę wrażenie, że bardziej szukała osób do swojego zespołu bowiem chwaliła się, ze szuka nowej dziewczyny do współpracy co jeszcze bardziej podkręcało atmosferę wyścigu szczurów. W praktyce wiem, że nawet wybrała sobie jedną, a kilka zabrała ze sobą do pracowni artystycznej profesjonalnego fotografa chcąc pomóc im w stworzeniu port folio. Uważam, że danie takiej szansy tylko grupie kilku uczestniczek było co najmniej nie sprawiedliwe. Osobiście nie wiążę przyszłości z tym zawodem a tylko jest to moje hobby, ale były też dziewczyny z naszej grupy bardzo przeżywające te podziały. Dla instruktorki z tego co zaobserwowałam nie do końca były ważne umiejętności uczestniczek a ich zachowania i fakt czy podlizują się jej. W związku z tym jedne nauczyła mniej inne więcej. No cóż. Tak to bywa w życiu. Dlatego oceniam negatywnie ten kurs i dziwię się co taka nieprofesjonalna osoba robi w takiej szkole.

FancyNails

FancyNails niestety odbyłam tam kurs i NIE POLECAM wydałam dużo pieniędzy na dwa stopnie a nie nauczyłam się nic jeśli chodzi o zdobienia zabiegi dodatkowe a nawet podstawy. Sprzęt jest bardzo stary sala to klitka. Jeżeli ktoś chciałaby być instruktorem to z tego co widziałam jako kursant wszelkie prośby dokupienia czegoś nowego są pomijane. Np instruktor zgłaszał że nie ma pędzli że nie ma lakierów ale nikt z tym nic nie robił pomijam fakt że instruktorzy nie maja zielonego pojęcia o one stroke ombre zdobieniach 3D itp Kursanci mają zajęcia razem ! i drugi stopień co utrudnia zajęcia, jeżeli nie masz podstaw to ciężko będzie cokolwiek załapać od zera DNO i PORAŻKA!!!

FancyNails

Hej czy ktoś z was był na kursie Pro-avtive stylizacja paznokci ostatnio? zapisałam się i wpłaciłam zaliczkę ale nie chciałabym stracić czasu i pieniędzy ;/ Czy na serio jest tak źle? Bo kurcze czytam na jednym forum że jest ok a na innym że do bani i sama nie wiem co o tym myśleć.... Firma działa od 4 lat więc nie jest jakąś firmą krzak dają kurs 80h i certyfikaty proszę o jakąś obiektywna opinię...

ona

Warto isć na masaż ,byłam i jestem zadowolona .

if

wita, jestem zainteresowana kursem masażu w pro aktiv własciwie juz wpłaciłam I ratę ale może ktoś ma jakies szersze informacje na temat tego kursu, czy warto?jeśli nie czy mogę wycofać ratę:)

honolulu
@if

Witam,czy odbyłas ten kurs?

ita

Nie można o wszystko obwiniać instruktorów ,na zajęcia przychodzą, też takie osoby ,które nie nadają się na wybrane przez siebie kursy.

Edith

Właśnie czy był ktoś w pro-activ na kursie fryzjerskim? Jak jest? Czy osoba bez żadnego doświadczenia nauczy się czegoś?

edith

Co możecie powiedzieć o kursie fryzjerskim w pro-acttiv? Jaki zakres szkolenia czy mozna się czegoś nauczyć?

nowa

rozczarowana poziomem kursu masażu

poirytowana

To centrum szkoleniowe to jakaś tragedia instruktorów nie ma albo sa caly czas jest jakaś rotacja kadry pani na recepcji chyba ruda w ogóle tragicznie niekompetentna niemila wplacilam za kurs nie mogę go ukończyć bo nie ma trenera ciągle przesuwanie kursu a pieniadze maja być natychmiast malo tegoo co się okazalo to ze trenerzy to byli kursanci pro- activ odradzam jakiekolwiek kursy tam

makabra

Zero profesionalizmu. Pani Magda (instruktor rzęs, włosów) była zainteresowana tylko i wyłącznie swoim telefonem a nie uczestnikami kursu. ponadto niestety ale nie umie przedłużać rzęs jak się okazuje. naprawde ci instruktorzy są chyba świeżo po kursach. nie traćcie pieniędzy, to jest jakas tragedia co tam sie dzieje powinni ich zamknąć!

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Activ Dobre Studium - Warszawa

Pro-Activ Dobre Studium
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Komandorska 50
    81-232 Warszawa