Opinie o Gabinet Bioenergoterapii Urszula Tyślewicz w Gdynia

counter
5 3 19 5 1
Justyna Nowy wpis
Klient

jestem wzruszona ogromnie pięknem duszy pani Uleńki przepiękna energia Światła i Miłości ogromny dar Uzdrawiania polecam z całego serca

Marcelina Nowy wpis

Może ktoś podpowie mi czy firma zatrudnia pracowników czy to działalność jednoosobowa?

Jacek Piotr Nowy wpis
Klient

Korzystam z pomocy Pani Uli a wcześniej i Pana Mariana od ponad ćwierć wieku, niezmiennie, systematycznie każdego miesiąca co najmniej dwa razy, podobnie moja żona i moje zwierzaki... nie robiłbym tego gdyby Pani Ula nam nie pomagała. Wyciągała nas i to bardzo wiele razy, z kłopotów zarówno zdrowotnych (żona - rak IV stopnia), dolegliwości fizycznych najróżniejszego rodzaju, a także wszelkich niefizycznych. Dziś w 'średnim' wieku staram się trzymać w formie dzięki czyszczeniu fizycznemu i energetycznemu oraz podładowaniu akumulatorów. Widziałem już różne cuda w gabinecie Pani Uli, o wielu słyszałem od znajomych z których wielu też odwiedza gabinet Pani Uli, ale trzeba mieć świadomość, że nie wszystkim można pomóc. Pani Ula niemożliwe załatwia na miejscu w gabinecie, na cuda trzeba odrobinę cierpliwości. Pozdrawiam i polecam z głębi serca.

Alicja Nowy wpis

30 lat temu po raz pierwszy trafiłam szukając pomocy do pana Mariana ,a później do pani Urszuli.Przez wszystkie te lata korzystałam ja, moja rodzina i wielu znajomych z zabiegów w gabinecie i na odległość. Gabinet to przyjazne ,ciepłe ,bezpieczne miejsce , którego nie chce się opuszczać . Pani Urszula jest znakomitą i wyjątkową profesjonalistką. Bezbłędnie stawia diagnozy.Pomaga przywrócić zdrowie nawet w sytuacjach beznadziejnych, utrzymać równowagę psychiczną i wzmocnić stan ducha.Jej ciepłe pełne dobrej energii dłonie koją i uspokajają . Oprócz tego,że jest bardzo dobrym fachowcem, jest cudownym , wrażliwym ,o wielkim sercu człowieku. Zawsze i o każdej porze mogę liczyć na pomoc.Tej pomocy wielokrotnie doświadczyłam .Pani Ulu za wsparcie ,pomoc i opiekę jestem bardzo ,bardzo wdzięczna .Dziękuję.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dorota

Niestety ja nie jestem zadowolona z usług. Pani urszuli. Jestem poważnie chora .pytałam czy jest wszystko ze mną dobrze, ufałam, jeździłam i zostawiłam kupę kasy. Na darmo mam podwójnego raka z przerzutami A Pani ula uspokakala że jestem zdrowa. Totalna ściema i (usunięte przez administratora).Prosze przestać oszukiwać ludzi.zyje Pani na cudzej krzywdzie ,czas zamknąć ten pseudo gabinet niby uzdrawiajacy. Ludzie nie idźcie tam to dyplomowana (usunięte przez administratora).

Ninkapj
@Dorota

Mam zupełnie inne zdanie. Z Usług p.Uli korzystałeam ja i moi znajomi.Zawsze byliśmy bardzo zadowoleni i napewno nadal będę odwiedziała gabinet p.Uli

ewa

ponad 30lat temu poznałam juz teraz św,p pana Mariana,niejednokrotnie pomógł moim dzieciom i mnie,wspaniały,ciepły człowiek o wielkim sercu i jeszcze większych umiejętnosciach,nieco póżniej poznałam panią Urszulę.Jest przewspaniałą,kobietą mądra,dobra,bije od niej spokój,a w dłoniach ma tak niezwykłą energię,że nie chce sie wychodzić z gabinetu,znamy się od wielu lat,wiele razy pomogła mnie ,moim dzieciom i męzowi,który kiedys był niedowiarkiem i sceptykiem,ale kiedy przekonał się na własnej skórze,,,,,Od lat wracamy do jej gabinetu,bez wzgledu na lokalizacje,pani Ula jest profesjonalistka w kazdym calu,,,lepsza niż rtg,czy tez usg,,,Nigdy nie powiedziała,żeby przestać chodzić do lekarza i nie zażywać przepisanych leków,ona wspomaga naturalne siły organizmu i oczyszcza go,a tym samym człowiek zdrowieje i poprawia mu się samopoczucie,ma siłę walczyć ze słabościami,Żeby nie być gołosłowną,nadmienię,że od 36lat jestem pracownikiem służby zdrowia,a mimo to często swoje kroki kieruję do gabinetu pani ULI,Po każdej wizycie mam siłe walczyć dalej ze swoimi chorobami i słabościami-a trochę ich niestety mam-Pani ula to wspaniała kobieta,o wielkim sercu,przyjażnie nastawiona do wszystkich,gotowa niesc pomoc,Moge z pełną odpowiedzialnością powiedzieć,że poprawa stanu zdrowia u wielu osób potwierdzona jest badaniami lekarskimi i wynikami na papierze,Polecam wszystkim i zachęcam do wizyty,

Magda

@jacek a jaka tam atmosfera ?

Jacek
@Magda

@Magda Ciepła, ciepła i jeszcze raz ciepła :)

Mirosława Gemra

Pani Urszula jest profesjonalistką, znakomitą terapeutką, z pewnością jest osobą o nieprzeciętnych umiejętnościach . W przypadku moim i mojej rodziny skuteczność stawiania diagnozy - bezbłędna, skuteczność leczenia - 100%. Dzieli mnie od Pani Urszuli blisko 2000 km i jeśli mój organizm wymaga operacji Pani Urszula go naprawia bezinwazyjnie. Od wczoraj pod opieką Pani Urszuli jest nasz czworonożny przyjaciel. Dziękuję Pani Urszulo za pomoc.

Jacek

Do Pani Uli, a wcześniej i do ś.p. Pana Mariana systematycznie chodzę od 26 lat. Ciepło i dobro, trafne diagnozy i nade wszystko pomoc we wszystkich dolegliwościach na które służba zdrowia zwykle nie ma lekarstwa. Chodzę systematycznie choćby po to aby się oczyścić energetycznie, wzmocnić i uodpornić. Polecam z całego serca.

Bożena

Pani Ula jest bardzo dobrym fachowcem a przy tym ciepłym i dobrym człowiekiem. Od wielu lat ja i moja rodzina chodzimy na zabiegi a jeśli to niemożliwe korzystamy z zabiegów na odległość. Miałam raka w IV stadium, nieoperacyjnego. Przeszłam chemio i radioterapię, lekarze dawali mi 3-6 miesięcy życia. Od zakończenia leczenia minęło 12 lat! Dzięki, między innymi, pomocy Pani Uli i Św.P. Pana Mariana żyję, jestem zdrowa i czuję się bardzo dobrze. Pani Ula wyleczyła też wiele naszych zwierząt.Bardzo polecam wszystkim!

Barbara

Pani Urszula od wielu lat opiekuje się moją rodziną. Dzięki jej terapii dwoje moich dzieci nigdy nie przyjmowało antybiotyków w przypadku infekcji, co z pewnością miało pozytywny wpływ na zdolności poznawcze i rozwój fizyczny. Pani Urszula skutecznie oczyszcza aurę przywracając pozytywny stan ducha oraz poziom energii. Co ciekawe to działa również na odległość. Dzięki takiemu wsparciu mój teść bardzo szybko doszedł do siebie po operacji. Polecam wizytę w gabinecie na wszystkie problemy fizyczne i psychiczne.

Malgorzata

Jestem stałą pacjentka pani Urszuli, ona i jej Św. P. mąż pomogli mnie i mojej rodzinie w wielu problemach zdrowotnych. Poznikaly mi m. in.torbiele na jajnikach, mięśniak macicy, zlogi i polipy woreczka żółciowego, kamienie nerkowe i in. Każda wizyta u p. Urszuli to też ukojenie nerwów. Polecam serdecznie.

Arek

Miałem szczęście spotykając tak piękną duszę na swojej drodze. Urszula to nie tylko dobra i pomocna kobieta ale przede wszystkim absolutny fachowiec w swojej dziedzinie. Dziękuję za pomoc, moje życie zaczyna się od nowa.

Kasia

Przede wszystkim szybka, bezbłędna diagnoza, całościowe podejście do człowieka na każdej płaszczyźnie, odzyskanie witalności, wzmocnienie sił życiowych. Wizyta u pani Uli to ulga dla ciała i umysłu, dziękuję.

Margo

Pani Ula ma w sobie mnóstwo atencji i zrozumienia dla drugiego człowieka. Jej skupienie i spokój sprawiają, że podczas każdej wizyty czuję się bezpiecznie i komfortowo. W Jej gabinecie zawsze można liczyć na zainteresowanie, ciepłe słowa i przede wszystkim pomoc z zakresu bioenergoterapii. Szczerze polecam!

Asia

Pani Ula jest bardzo skuteczną bioterapeutką o wielkim sercu. Wielokrotnie pomogła całej mojej rodzinie .Dawniej gdy syn był mały i często chorował,teraz gdy mąż ma kłopoty ze zdrowiem .Jej działania mają też konkretne potwierdzenie w postaci wyników laboratoryjnych. Bezinteresownie pomaga zwierzętom .Gorąco polecam wszystkim w potrzebie .

Czy ktoś z użytkowników obecnie jest zatrudniony w tej firmie? Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Gabinet Bioenergoterapii Urszula Tyślewicz w mieście Gdynia. Wasza post się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Bioenergoterapii Urszula Tyślewicz - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad