Sea Lane

Gdynia

Opinie o Sea Lane

Maja

@Pracownik - rozumiem Twoje zdenerwowanie, jednak obrażanie innych pracowników, jak i samego pracodawcy, jest niezgodne z regulaminem forum. Warto wyrazić swoją opinię w sposób merytoryczny, bez zbędnych wyzwisk. Ułatwi to podjęcie decyzji osobom rozważającym zatrudnienie w danej firmie.

Maja

@Pracownik rozumiem, że podczas Twojego wyjazdu zdarzyło się wiele nieprawidłowości. Wspominasz o tym, że wynagrodzenia nie były płacone w terminie. Jak długo trwało opóźnienie? Chętnie dowiemy się również od innych pracowników firmy, czy takie sytuacje również ich spotkały.

Status
@Pracownik 13.07.2017 17:29
Nie trwało tylko nadal trwa 6 tygodni syf nie firma. I to nie tylko u mnie a u 11 osób sprawdzanie może ten puder szef zaczni...

Tu trzeba związkom zgłosić i do urzędu skarbowego. Może się wreszcie coś zmieni i nie będzie trzeba się o swoje pieniądze prosić.

Gg
@Pracownik 13.07.2017 17:29

I co wyjaśniło się raczej nie!!!!!!! Niech pudrowaty zacznie sięgać po te rezerwy z ławki rezerwowych bo pierwszy skład mu się rozpada..... Jak on to rzekł ma ławkę takom jak Mourinho ale do pięt mu nie dorasta żel jeden....

B

Odradzam, odradzam, odradzam!!! Ciagle niewywiązania sie z warunków kontraktu, problemy z płaceniem podatków. Jeden wielki szwindel. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!

Szok
@B 13.07.2017 09:44

Odradzam współpracę z tą firmą banda oszustów. Brak kontaktu z firmą, brak wypłat, nie opłacają podatku, każą ci samemu płacić podatek chociaż nie jesteś na działalności gospodarczej. Nie polecam a teraz szukają jeleni na islandie. Kolejne oszustwo.

Maja

Pracujesz w Sea Lane? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co w niej lubisz, a co według Ciebie warto by zmienić?

@Maja 06.04.2017 09:36

Nie polecam tej firmy banda złodzieji i o szustow. Brak opłacanych jakich kolwiek składek zdrowotnych nie dostajesz rozliczeń pieniądze nie płacone w terminie dziwne potracenia, jednym słowem jedno wielkie oszustwo. Nie radzę wyjazdu na islandie

@Maja 06.04.2017 09:36

fgh

Hej, wicie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na sekretarkę? Fajnie by się było załapać, bo sama szukam pracy, a tutaj mam szansę na pakiety medyczne w ramach umowy o pracę.

Silon

struna69
@Silon 29.06.2016 21:41
Witam! Czy wyjeżdża ktoś z tej firmy do Norwegii- praca w przetwórstwie rybnym? Proszę o szczere info....

Witam sam nie wiem co o tym myslec mam jechac do Norwegi do pracy przetwurstwo rybne czytałem opinie na temat tej firmy wszystkie negatywne dam chyba sobie spokój z nimi pozdrawiam Maciej z Gdanska

Adam

Tragedia UWAGA !!!!! TO JEST JAKAŚ PARANOJA TA FIRMA !!! NIE ZWROCILI ZA PODRóż pieniędzy zero kontaktu pojedziecie do pracy za 2 tygodnie będziecie wracać . W HOlandii na massvlakte prrzyjechalo 10 osób z czego pracowało 5 jeden miesiąć a reszta miała chyba po 75 godzin pracy przez miesiąc zero organizacji to PORAŻKA OSTRZEGAM !!!!!

spawacz

Witam . Nie plecam tej firmy wyłudzają dane osobowe ,dają do podpisania kontrakty pełnomocnictwa a wyjazdu nie ma.Uważaje na tą firmę jedna wielka ściema .

janosik

też uważam że z racji tego że na tego typu usługi jest coraz większe zapotrzebowanie firma się nam będzie pięknie rozwijała, a ja jako osoba pilnie szukająca pracy liczę też na to że będą też miejsca pracy o coraz korzystniejsze waunki zatrudnienie. a jak to teraz wygląda, jest jakieś woilne miejsce pracy do wzięcia?

amnb

Wiecie, że w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne , wysokiej jakości usługi firma Sea Lane Ltd wyspecjalizowała swą działalność w zarządzaniu statkami , remontach stoczniowych , logistyce i ubezpieczeniach ? Nie wiem tylko gdzie mam szukać ofert pracy, bo podejrzewam że troche ludzi zatrudniaja a co za tym idzie - rotacja, tak jak wszędzie zapewne. Może mi ktoś opisac swoje doświadczenia przy współpracy z tą firmą?

vaiaku

czy wiadomo coś na temat wyjazdu do rpa,proszę o informacje

po wielu telefonach słuchania wiecznych klamstw od pani dostalismy swoje pieniadze za swieta 36 euro(usunięte przez administratora)

zyga13

pojawiło się ogłoszenie wyjazdu do norwegi dla rurarzy z sea lane nie dajcie się skusić (usunięte przez administratora) dużo obiecują a póżniej będziecie czekać miesiącami za kasą a i tak wszystkiego wam nie wypłacą bo zawsze coś wymyślą żeby potrącić pieniądze

zyga13

(usunięte przez administratora) firma jak można to firmą nazwać (usunięte przez administratora) lepiej omijać z daleka (usunięte przez administratora)

oszukani

kontrakt był 3 miesięczny ,w swięta nie było nas w domu .po powrocie jezdzilismy do firmy upominac sie o swoje zarobione pieniądze(usunięte przez administratora)

Marek

Zgadzam się z przedmówcą, byłem tam pierwszy i ostatni raz. Problemy z pieniędzmi, nikt nic nie wie. Zero Szacunku na lini pracodawca-->pracownik.

Zyga

Dramat, czekam 3 miesiące za kasą i nic banda złodziei ludzi upośledzonych umysłowo nie potrafiących jasno określić, kiedy łaskawie wypłacą mi MOJE pieniądze które i tak mają, (usunięte przez administratora)

slavko

ja tam nie moge za bardzo narzekac, fakt na kase trzeba czekac do miesiaca, ale zawsze jest i nie kantuja, co do przejazdow z tym tez nie bylo problemu, na koszt firmy... fakt kasa mala,ale w kontrakcie wszystko napisane, wiec rewelacji nie ma ,ale wszystko raczej wedlug umowy

Henryk

Uwazajcie na ta firme jest nie wyplacalna, nie wyplacaja wyplat w terminie i zawsze cos sie nie zgadza!! poza tym nie zwracaja za srodki przejazdu!!

UWAGA NA SEA LANE NIE POLECAM WYJAZDU BO SĄ NIE WYPŁACALNI NIE OTRZYMASZ ZAPŁATY I ZERO KONTAKTU

Zostaw opinię o Sea Lane - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sea Lane