Pro-Activ Dobre Studium

Opinie o Pro-Activ Dobre Studium

Iwona

Właśnie ukończyłam kilka dni temu kurs stylizacji paznokci w Pro Active i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona.Fakt słyszałam o rotacji Trenerek od klientek ale trej obecnej Pani Kasi nie mogę nic zarzucić Profesjonalne podejście fajna luzna atmosfera i pomimo 4 dni kursu nauczyłam się bardzo dużo Materiały średniej jakości ale przeciez sa to szkolenia a nie salon kosmetyczny Z jednym się zgodze że modele są robieni akurat na co się zapiszą ale trenerka stawała na głowie żeby przekazać nam jak najwiecej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej Poza tym wspiera nas jeszcze po kursie więc jak najbardziej polecam

Monia

Robiłam tu kurs stylizacji paznokci i szkoda że wcześniej nie przeczytałam tych opinii. Mogę stwierdzić tylko 1 słowem PORAŻKA! Pieniądze wyrzucone w błoto. Wymieszany 1 stopień z 2, kursanci robią tylko to, na co akurat się zapiszą klientki a w planie szkolenia jest o wiele więcej. Pani prowadząca niekompetentna nie zainteresowana kursantkami. Nie pomaga, nie ma doświadczenia, nie potrafi wykonać nawet najprostrzych wzorków na paznokciach. Jeśli ktoś chce się czegoś naprawdę nauczyć to lepiej dołożyć trochę kasy i iść na normalny kurs.

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że wypowiadają się sami klienci. Czy ktoś może pracuje aktualnie w firmie Pro-Activ Dobre Studium i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą? Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy w studium?

kursanka

Cena szkoleń to jedyny plusów, a raczej cena za certyfikat. Jeśli ktoś chce się naprawdę czegoś nauczyć to lepiej dołoży. Instruktorka nie zbyt zainteresowana tym co robią kursantki, ciągle wisząca na telefonie. Produkty bardzo słabej jakości, rzęsy do ćwiczeń na lalkach od chińczyka. Taśma do podklejania dolnych rzęs to zwykła apteczna taśma, którą miałam problem żeby oderwać z reki, a co dopiero powiedzieć z pod oczu. Horror dla modelek, za dopłatą bym nie została modelką w tej firmie. Wisienką na torcie jest Pani manager, Praga bije od niej na kilometr, arogancka, niedouczona, zero podejścia do klienta(to pani jest dla klienta, a nie odwrotnie i mimo podeszłego wieku proponuje to zrozumieć). Jedyne co pozwala wam przetrwac na tym rynku to ceny, właścicielowi proponowałabym przeszkolić ekipe zarówno z wiedzy jak i z zakresu kontaktu z klientem. NIE POLECAM

Ewelina M

Witam! Jestem po szkoleniu z Makijażu Permanentnego w Pro Active u Pani Doroty Frey i jestem bardzo zadowolona.Szkolenie trwało dwa dni tylko, ale nauczyłam sie bardzo dużo i chciałam dodac,że Pani Dorora jest super nauczycielem i odrazu widac,że kocha to co robi a poza tym świetnie robi makijaż permanentny.Wszyscy pracownicy w Pro Active są bardzo pomocni i sympatyczni. Namawiam wszystkich na szkolenie z makijażu permanentnego u Pani Doroty Fray-szkolenie warte każdego grosza! Dziękuje za wszystko! Ewelina M

Edyta S

witajcie.czy ktos z was robil szkolenie z przedłużania rzęs w szkole? 80% to negatywne opinie, ale zasada jest prosta -taka skala % opinii negatywnych nie może byc tylko podpadnięciem komuś, zbyt duza róznica. a waśnie szykuje sie na szkolenie z przedłużania rzęs hmm..cena jest kusząca le moga byc równie dobrze stracone pieniądze . przyjezdzam spoza granic kraju , nie znam szkól godnych uwagi a jednoczesnie korzystna oferta cenową prosze o informacje .

Monika

Jestem po szkoleniu z makijażu permanentnego w pro activ i z dużym szacunkiem... Szkolenie było bardzo dokladne..p.szkoleniowiec przekazała mi duza wiedzę na temat technik wykonania makijażu..zajęcia praktyczne wykonywalam na każdej klientce... Polecam wszystkim panią które chcialy by zrobić szkolenie z makijażu permanentnego... Cena też jest bardzo kusząca.. Chore jest dla mnie płacić 4000 lub więcej.. za szkolenie jak i tak taka sama wiedzę przekaza... Z czystym sumieniem polecam..

użytkownik zarejestrowany

A jak oceniacie Pro-Activ Dobre Studium jako pracodawcę? Co lubicie w swojej pracy?

RQ

Właśnie ukończyłam kurs fryzjerski I stopnia i powiem wam szczerze, że mi się podobało. Ogólnie jeśli nie interesujesz się fryzjerstwem i nie jesteś zbyt odważną osobą, to nie polecam - strzyżenie zaczyna się tego samego dnia, w którym rozpoczynasz kurs i to na żywych modelach ( głównie starsze panie). Szkolenie jest na zasadzie prowadzenia salonu fryzjerskiego pod okiem profesjonalisty. Pierwszego dnia mieliśmy około 2 godzin teorii (były tylko dwie kursantki poza mną + fryzjer), potem od razu mycie włosów klientkom i cięcie według instrukcji, które dawała nam na bieżąco fryzjerka. Jest to dość stresujące nawet jeśli klientki doskonale wiedzą, gdzie są i kto ich strzyże ;) Jeśli chodzi o warunki to powiedziałabym, że dość średnie. Nie jest to jakiś super profesjonalny kurs z nie wiadomo jak nowoczesnym sprzętem, ot - przeciętny salon fryzjerski. Coś jak zatrudnienie do przyuczenia, z tym, że to ty płacisz i robisz znacznie więcej niż osoba na takim stanowisku. Tak więc jeśli ktoś się interesuje tym tematem, ma już jakiekolwiek pojęcie lub po prostu bardzo szybko się uczy i jest osobą odważną, to jak najbardziej polecam, bo można się nauczyć czegoś szybko i za małe pieniądze.

Kar

Nie polecam. Mialam robione rzesy i wszystkie wypadly po dwoch dniach. Rzesy zakladam sobie kilka razy w roku i wiem jak o nie dbac. Wiec to nie moj blad ze wypadly. Wien ze sa to osoby uczace sie ale pod okiem NAUCZYCIELKI. W innej szkole w ktorej zakladam sobie rzeski- rzeski trzymają sie. Tam NAUCZYCIELKA na bierzaco czuwa na kursantami mimo ze ma 5 modelek a nie dwie i nie siedzi w telefonie caly czas tylko pracuje z uczniami. Jako uczen nic bym sie nie nauczyla.

nail

Przestrzegam wszystkim ! Robiłam kurs paznokci w pro-activ i nic kompletnie z niego nie wyniosłam tak jak pozostałe koleżanki.Pieniądze wyrzucone w błoto. Instruktorka znudzona kompletnie, nie poświęcała uwagi ani kursantką ani tym jak wykonują pracę na modelkach ( które zresztą płacą za zle wykonane paznokcie ) produkty na których pracowałyśmy były bardzo złej jakości, część pochodziła z Aliexpres ! Jednym słowem MASAKRA !!!!

eds
użytkownik zarejestrowany

Ale wiesz czy te oferty są wciąż aktualne @sun? Doświadczenie musi być cenne, zwłaszca u nich zdobyte.

Kamil

FRYZJERSTWO PRO ACTIV WARSZAWA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Właśnie oburzony wyszedłem w trakcie drugiego dnia zajęć. Az mi się nie chce wymieniać, po prostu tam nie idźcie. Byłem na innych szkoleniach, dawno i zamierzalem po prostu przypomnieć sobie cięcia więc wiem o czym mówię. Nie marnujcie ma to czasu. Zero tłumaczeń, jedna przerwa w ciągu dnia? Brzmi jak solidna nauka tylko szkoda że co i jlraz jak klientka siedzi z farbą to w milczeniu czekamy te 20 minut, szkoleniowiec daje Ci kogoś do wymodwlowqnia bez żadnego krótkiego nawet słowa jak to robić I wychodzi. ch im w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie chce mi się dalej wymieniać.

Moja

Możesz powiedzieć coś więcej? Jak było na tym kursie?

Mis

Kursy tam to jedna wielka zenada! Byłam na kursie wizażu i orzez cały kurs nauczylan się cieniowania oczu. Tym co prowadza nie chce sie nic tylko siedzą i gapia się w telefon na Facebooku. Wybierają sobie osoby na różne iventy a innych mają w du.... znaczy mówię tu o jednej osobie. Niby profesjonal a nie pokazala nic miało być 10 makijazu do nauczenia były tylko dwa przez cały kurs zenada zenada i jeszcze raz zenada

FancyNails

Oni mają zdawalność 100% bo nie ma żadnej weryfikacji umiejętności masz mieć obecność i nara! Ja już nigdy nie pójdę na kurs z promocji to jest wielki błąd lepiej zaczekać i dołożyć. Oni na tym żerują że komuś brakuje kilku stówek a i tak nic się nie nauczysz.

jagoda

no ja sie zapisalam na kurs wizazu 40 h weekendowy. pierwszy termin mial byc na dzis czyli 6.02.2016 no i juz niestety zostal przesuniety o tydzien. wiec zobaczymy jak to bedzie. zaczynam miec mieszane uczucia co do kursu tamn

Patrycja
@jagoda 06.02.2016, 16:28

Hej ? miałaś już pierwsze zajęcia może ? Możesz powiedzieć jak to wyglądało?

monia

hejka wlasnie jestem na ich stronie i maja w pakiecie kurs kosmetyczny I,II,III stopnia za 1099 zl tygodniowy...zastaanawialam się nad odbyciem tego kursu ale czytając te opinie mam mieszane uczucia..czy ktoras z was była może na takim szkoleniu z kosemtyki ??? bardzo proszę o opinie ale prawdziwe pozdrawiam :) ps. a jeśli nie proactive to może doradzcie jakas porzadna placówke gdzie warto zrobić taki papierek ?? :D

Hana

Witam. Zastanawiam sie nad kursem wizażu w Pro. Chociaż czytając opinie zastanawiam się czy są jeszcze organizowane jakieś pożądne kursy? Robiłam kurs w Gowork. Fryzjerski. Pieniądze wyrzucone w błoto. Brak modeli, stare farby, atmosfera była fajna ale nie za to płaciłam 1500 zł!!! Jeżeli ktoś się zastanawia nad Goworkiem to odradzam. Instruktor codziennie spóźniony minimum godzinę, a jak już przychodził to robci co chcecie a on se w laptop sie gapił. Żal... I pieniędzy oczywiście też nie chcą zwrócić... .

rozczarowana

Jestem zawiedziona kursem stylizacji paznokci 1i2stopień. Zmarnowany czas,strata pieniedzy,nie potrafia niczego nauczyc. Nie polecam.

Kursantka

Witam. Bylam na kursie stylizacji paznokci i nie polecan nikomu!!! Nie nauczylam sie za wiele,wiecej skorzystalabym z filikow na internecie. To strata czasu!lepiej poszukac drozszy kurs i innej szkoly . Brak warunkow do nauki,brak materialow do szkolen,wszystko zuzyte,stare.lakiery zaschniete,pilniki nie nadajace sie do pilownia,ciagle brakuje rekawicze.Jesli zglosisz brak czegos to i tak to maja gdzies,bo na nastepnych zajeciach widzisz to samo. Traktuja kursantki jako tania sile robocza. Nie przerabiaja wszystkiego materialu jaki jest napisany w programie zajec, nie ucza Cie podstaw tylko musisz juz robic paznokcie klientce,ktora zaplacila za usluge. Pomimo,ze w ogole nigdy nie robilas nikomu paznokci . Mozna powiedziec,ze sama praktyka bez teorii tam obowiazuje.Instruktor olewczy stosunek ma do kursantek,trzeba sie prosic zeby cos pokazala jak to robisz pierwszy raz...Modelki ktore zapewniaja to panie,ktore zaplacily np. Za hybryde i ty masz im to robic. Nie wazne,ze chcialabys cos innego sie nauczyc,bo juz np.robilas kilka hybryd na tych zajeciach. Dziewczyny szkoda waszego czasu i pieniedzy na kurs stylizacji paznokci w szkole Pro activ.

Wyszkolona

Witam ponownie pisząc opinie nie napisałam jaki kurs ukończyłam.Naprawiam błąd, byłam na Stylizacji paznokci 1i2 stopień.

Wyszkolona

Cześć. Ostatnio ukończyłam kurs w Pro active, faktycznie co do jakości produktów zostawia wiele do życzenia. Natomiast co do personelu ja byłam mile zaskoczona.Panie w recepcji jak dla mnie były zawsze miłe.Trenerka Kasia była naprawdę super zawsze pomocna potrafiła dzielić się swoją wiedzą, ale niestety Kasi juz nie ma, a szkoda bo naprawdę robiła fajną atmosferę super dogadywała się z kursantkami.Ja jestem zadowolona, a poszłam z kiepskim nastawieniem po przeczytaniu opini na forum.

była-pracownica

Pracowałam kiedyś w tej firmie, ale na szczęście niezbyt długo. Brak warunków do normalnej pracy, wyposażenie w materiały jest tragiczne i aby cokolwiek nauczać musiałam cały sprzęt i materiały przynosić swoje. Rotacja pracowników jest ogromna, bardzo często, gdy były zapisy a nie było instruktora brali z "łapanki", byle kogo. Byłam tym wszystkim przerażona i uciekłam jak najszybciej. Nie polecam placówki, potencjalni klienci omijajcie ja z daleka.

KursWizażu

Odbyłam kurs wizażu w Pro-Activ i muszę przyznać, że bardzo żałuję wydanych pieniędzy. Wybrałam kurs pełny makijażu i stylizacji I, II i III stopniowy za który słono zapłaciłam i spodziewałam się dużych efektów. W praktyce poznałam może 3 nowe triki makijażowe co nie jest adekwatne do wydanych pieniędzy. Instruktorka wizażu i fryzur wybierała sobie osoby, które wyraźnie chciała uczyć i takie, które wg niej nie mają predyspozycji do tego zawodu co ostentacyjnie wygłaszała przy grupie innych koleżanek. Było to co najmniej przykre dla negowanych uczestniczek. W takcie przerw wyrażałyśmy między sobą swoje niezadowolenie. Instruktorka grupie dziewczyn wg niej bardziej zaawansowanych zdradziła więcej sekretów i przykuwała więcej swojej uwagi a inne lekceważyła zamiast pomóc. Odnoszę wrażenie, że bardziej szukała osób do swojego zespołu bowiem chwaliła się, ze szuka nowej dziewczyny do współpracy co jeszcze bardziej podkręcało atmosferę wyścigu szczurów. W praktyce wiem, że nawet wybrała sobie jedną, a kilka zabrała ze sobą do pracowni artystycznej profesjonalnego fotografa chcąc pomóc im w stworzeniu port folio. Uważam, że danie takiej szansy tylko grupie kilku uczestniczek było co najmniej nie sprawiedliwe. Osobiście nie wiążę przyszłości z tym zawodem a tylko jest to moje hobby, ale były też dziewczyny z naszej grupy bardzo przeżywające te podziały. Dla instruktorki z tego co zaobserwowałam nie do końca były ważne umiejętności uczestniczek a ich zachowania i fakt czy podlizują się jej. W związku z tym jedne nauczyła mniej inne więcej. No cóż. Tak to bywa w życiu. Dlatego oceniam negatywnie ten kurs i dziwię się co taka nieprofesjonalna osoba robi w takiej szkole.

FancyNails

FancyNails niestety odbyłam tam kurs i NIE POLECAM wydałam dużo pieniędzy na dwa stopnie a nie nauczyłam się nic jeśli chodzi o zdobienia zabiegi dodatkowe a nawet podstawy. Sprzęt jest bardzo stary sala to klitka. Jeżeli ktoś chciałaby być instruktorem to z tego co widziałam jako kursant wszelkie prośby dokupienia czegoś nowego są pomijane. Np instruktor zgłaszał że nie ma pędzli że nie ma lakierów ale nikt z tym nic nie robił pomijam fakt że instruktorzy nie maja zielonego pojęcia o one stroke ombre zdobieniach 3D itp Kursanci mają zajęcia razem ! i drugi stopień co utrudnia zajęcia, jeżeli nie masz podstaw to ciężko będzie cokolwiek załapać od zera DNO i PORAŻKA!!!

FancyNails

Hej czy ktoś z was był na kursie Pro-avtive stylizacja paznokci ostatnio? zapisałam się i wpłaciłam zaliczkę ale nie chciałabym stracić czasu i pieniędzy ;/ Czy na serio jest tak źle? Bo kurcze czytam na jednym forum że jest ok a na innym że do bani i sama nie wiem co o tym myśleć.... Firma działa od 4 lat więc nie jest jakąś firmą krzak dają kurs 80h i certyfikaty proszę o jakąś obiektywna opinię...

ona

Warto isć na masaż ,byłam i jestem zadowolona .

if

wita, jestem zainteresowana kursem masażu w pro aktiv własciwie juz wpłaciłam I ratę ale może ktoś ma jakies szersze informacje na temat tego kursu, czy warto?jeśli nie czy mogę wycofać ratę:)

honolulu
@if 24.02.2015, 12:24

Witam,czy odbyłas ten kurs?

ita

Nie można o wszystko obwiniać instruktorów ,na zajęcia przychodzą, też takie osoby ,które nie nadają się na wybrane przez siebie kursy.

Edith

Właśnie czy był ktoś w pro-activ na kursie fryzjerskim? Jak jest? Czy osoba bez żadnego doświadczenia nauczy się czegoś?

edith

Co możecie powiedzieć o kursie fryzjerskim w pro-acttiv? Jaki zakres szkolenia czy mozna się czegoś nauczyć?

nowa

rozczarowana poziomem kursu masażu

poirytowana

To centrum szkoleniowe to jakaś tragedia instruktorów nie ma albo sa caly czas jest jakaś rotacja kadry pani na recepcji chyba ruda w ogóle tragicznie niekompetentna niemila wplacilam za kurs nie mogę go ukończyć bo nie ma trenera ciągle przesuwanie kursu a pieniadze maja być natychmiast malo tegoo co się okazalo to ze trenerzy to byli kursanci pro- activ odradzam jakiekolwiek kursy tam

makabra

Zero profesionalizmu. Pani Magda (instruktor rzęs, włosów) była zainteresowana tylko i wyłącznie swoim telefonem a nie uczestnikami kursu. ponadto niestety ale nie umie przedłużać rzęs jak się okazuje. naprawde ci instruktorzy są chyba świeżo po kursach. nie traćcie pieniędzy, to jest jakas tragedia co tam sie dzieje powinni ich zamknąć!

ANia

Mam pytanie co do kursu makijażu permamentnego w szkole pro-activ czy może ktoś już odbył tam kurs ? jaką macie opinie o kursie?

Maggie
@ANia 06.10.2014, 16:02
Mam pytanie co do kursu makijażu permamentnego w szkole pro-activ czy może ktoś już odbył tam kurs ? jaką macie opinie o kursie...

Byłam i ukończyłam . Szczerze polecam. Dziewczyna prowadząca przesympatyczna i z konkretna wiedza. Cudowna atmosfera. Praktyka na skórkach i na modelkach. Warto !!!!

Oli

Dziewczyno a skąd takie wiadomości ? te kursy to jakiś żart byłam na kursie wizażu po prostu jakieś nie porozumienie nie będę o wszystkim pisać bo by zajęło mi to pół dnia ,a najlepsze jest w tym wszystkim to ,że czytałam przed pójściem na ten kurs opinie na tym forum i było sporo negatywnych ,ale pomyślałam sobie,że pewnie ktoś podpadł ,,nauczycielom '' i stąd te opinie niestety przekonałam się sama na sobie ,że to prawda .Jeszcze śmieszne jest to ,że na stronie mają opisany 1,2 i 3 stopień wizażu a w kółko miałyśmy malować smoky eye lista nauczycieli jest podana na stronie pro-activ więc nie muszę pisać .Stan kosmetyków i pędzli tragiczny chyba dawno tam sanepid nie zaglądał.

Ula

Witam, jestem zainteresowana opiniami na temat kursu wizażu w Pro-Activ. Był ktoś?

Pola

Witam, Jestem zainteresowana opiniami kursu fryzjerskiego. Nie mogę znaleźć opinii na temat tych kursów. Czy ktoś wie jak wyglądają zajęcia? Czy są godne polecenia, czy jest dużo praktyki? Bardzo proszę o wszelkie informacje..

niki

witam kolezanki odbylam kurs w go worku i szczerze mowiac nie jestem zadowolona kosmetyki stare pedzle brudne pozatym brak modeli non stop sie slyszy nie ma kasy na nowe palety czy tusze jak i wiele innych rzeczy trzeba czekac dlugo az zbierze sie grupa wplacacie zaliczke i czekacie......z tego co wiem w pro-activ wplacacie dopiero jak zaczynacie kurs bylam w pro jako model zrobilam sobie day spa i czuje sie usatysfakcjonowana pazurki kosmetyka fryzjer masaz i wizaz spedzilam tam caly dzien polecam kazdemu ludzie prowadzacy kursy sa bardzo mili i bardzo profesjonalni

ostry
użytkownik zarejestrowany

zgadzam się z Tobą Asia. Z doświadczenia mogę polecić kursy goworka. Jeśli chodzi o pro-activ to z tego co wiem komentarze są podzielone

Asia
użytkownik zarejestrowany

No to faktycznie, ja się zastanawiam nad kursem w pro-activ albo w gowork kursy, no i po tych komentarza skłaniam się ku drugiej opcji.

szelma
użytkownik zarejestrowany

to rzeczywiście brzmi tragicznie... a osoba prowadząca ten cały kurs miała chociażby minimalne kompetencje ku temu?

niezadowolona

hej byłam na kursie stylizacji paznokci (od razu mówię że mam jako takie doświadczenie, chodziło mi głównie o papier i dowiedzieć się czegoś nowego ewentualnie), ogólnie Pani prowadząca kurs bardzo miła, ale również bardzo olewcza niestety, sprzęt stary i mocno zużyty albo w ogóle niedziałający(np. frezarka nie działała przez cały mój kurs), kursantki z tego co zauważyłam robią za tanią siłę roboczą bo za wszystko modelki muszą płacić(ceny mają przybliżone do tanich salonów).

Była uczestniczka

Niestety zgadzam sie z opinia, iż osoby ktore prowadzą kursy sa niekompetentne... Nie bede wymieniać imion ze względu na szacunek dla tych osób. Przyszłam na kurs żeby sie czegoś nauczyć, niestety nie wyniosłam z niego nic. Strata pieniędzy... I przede wszystkim czasu.

anielskooka2

Pani ( usunięte przez administratora ) est Trenerem Kosmetyki ,więc raczej jest to niemożliwe aby to ona wykonała ten zabieg,a raczej jej kursantka

Aktualna uczestniczka

Ja akurat nie z kosmetyki się szkoliłam. Poszłam do niej na zabieg. I po tym jak go wykonała stwierdzam fakty. A to że Tobie akurat pasowało.... Ja wyrażam swoją opinię

Kosmetyczka

Witam, trudno jest mi się zgodzić z opinią w kierunku Pani (usunięte przez administratora), gdyż byłam uczestniczką kursu parę miesięcy temu i jej nauki są w pełni profesjonalne, może warto zacząć od siebie i stwierdzić, że nauka, która jest przekazywana nie jest łatwa do przyswojenia , ja to co przekazywała mi Pani Monika z kosmetyki zrozumiałam bardzo szybko. W obecnej chwili pracuję w salonie w Warszawie i mile wspominam chwile spędzone na kurskie w Pro-Activ. Dziękuję Pani Moniko za bardzo dobre wyszkolenie.

anielskooka2

zgadzam się z Pani opinią ,gdyż Pani (usunięte przez administratora) jest profesjonalistką w każdym calu ,a jeżeli jest Pani uprzedzona do pewnych osób bezpodstawnie to proszę pozostawić te swoje złote myśli dla siebie ,a nie oczernia szanowna Pani ludzi publicznie.

Zadowolona

Polecam kursy w pro,obsada trenerska jest świetna:P

Aktualna uczestniczka
@Zadowolona 09.12.2013, 21:17
Polecam kursy w pro,obsada trenerska jest świetna:P

To pewnie jesteś jedną z nich

Zostaw opinię o Pro-Activ Dobre Studium - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Activ Dobre Studium