Opinie o Pro-Activ Dobre Studium w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro-Activ Dobre Studium. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Activ Dobre Studium o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Activ Dobre Studium w Warszawa

Ups Nowy wpis

Stanowczo nie polecam kursu rzęs !!!!! Strata czasu i pieniędzy.

Kosmetologia Nowy wpis

Tragedia. Jak najdalej od takich miejsc pseudo szkolen! Strata pieniędzy urlopu cennego czasu !

Kamil Nowy wpis
@Kosmetologia

Dlaczego nie jesteś zadowolona ze szkolenia w Pro-Activ Dobre Studium? Możesz mi powiedzieć co jest przyczyną tak złej opinii na temat firmy? Mam nadzieję że niedługo dasz mi znać, liczę na więcej szczegółów.

zainteresowana Nowy wpis

Tragedia!!!!!!! Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!! Zacznijmy od samego lokalu, wchodząc tam myślałam, że ktoś się wyprowadził i zostawił pusty lokal. Dosłownie nie ma nic, oprócz gabinetu właścicielki i w drugim pomieszczeniu na kupie stojących dwóch biurek i foteli kosmetycznych. Zero sprzętu do pracy, Pani ,,wykładowczyni"" przyniosła wszystko w torebce, tzn rękawiczki, które są zdejmowane i znów zakładane. Za gaziki do dezynfekcji służyły płatki kosmetyczne. Pod zlewem rozwalona szafka, w łazience (usunięte przez administratora) Jadąc tam na kilka godzin trzeba być pewnym, że nie dostaniesz nawet szklanki wody, o herbacie nawet nie wspomnę- po prostu tam nie ma.Zapisując się na kurs z kwasu hialuronowego I< II< III stopień nic kompletnie nie wyniosłam oprócz skrawka informacji o rodzajach i pozyskiwaniu kwasu hialuronowego. Były 3 modelki- ja do jednej się spóźniłam więc nie mam pretensji- moja strata. Drugą zdyskwalifikowano ze względu na chorobę, została tylko 1 Pani, której instruktorka sama wykonała krótki zabieg. I tyle się nauczyłam!!! Koszt 3900, czas szkolenia 2,5 godziny. Niemożliwe?- możliwe!!! Tak się zarabia kasę , nie patrząc czy się kogoś nauczy i czy ktoś wystawi negatywną opinię.Mają to w głębokim poważaniu. Zawsze się trafi jakiś ,,jeleń'' kto się na to nabierze i zapłaci. NIE POLECAM!!! A tak naprawdę ktoś powinien się tym zająć.

zażenowana

Witam. JEDNA WIELKA KATASTROFA! To co sie dzieje w tej firmie nie mieści mi się w głowie. Szefowa - brak słów, niekompetentna i chamska osoba. Chaos, brak profesjonalizmu. Ostrzegam przed tym miejscem. Nie polecam jako pracodawcy i nie polecam jako miejsce robienia kursów.

Izka
@zażenowana

Na jakim stanowisku pracowałaś ??

Kamil
@Izka

Też jestem ciekawy, jakiego stanowiska dotyczy dodana wypowiedź. Obserwujesz wątek, ponieważ zamierzasz aplikować do pracy w firmie Pro-Activ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pro-Activ Dobre Studium? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Kaja

Masakra (usunięte przez administratora) nic nie mają do zaoferowania tylko kasę chcą zainkasować.

Henryk

@Dolores Możesz uzupełnić swoją opinię? Słyszałem, że firma jest spoko więc trochę dziwnie to wygląda.

Dolores

Nie polecam ani jaki pracodawcy, ani jako miejsca na szkolenie. Omijać szerokim łukiem.

Lazyday

Chciałabym pójść na kurs stylizacji paznokci? Ktoś był i poleca?

Aga

Cześć , wybieram sie na kurs rzęs czy ktoś cos może mi podpowiedzieć czy warto , ale tak szczerze

Ola
@Aga

Nie warto, brak jakiejkolwiek organizacji, nie przygotowana instruktorka , stary sprzęt, szczerze odradzam, żałuje ze tam poszłam.

Olga

wybieram sie na kurs masażu II stopnia. warto czy nie?

Były
@Olga

Podobno P Rafał o ile się nie mylę jest dobry , wiec do niego warto ale jako ogół i tą szkole to nie polecam . Jedyny plus to niskie ceny ale to odbija się na jakości !

gość

Omijać z daleka. Odkąd tam pracuję menadżerowie zmieniali się z 6 razy.Nie wspomnę o wykładowcach.

@gość

Potwierdzam wypowiedź wyżej. Niestety ale kursy często prowadzone są przez osoby świeżo po ukończonym kursie. Rotacja ogromna. Nie polecam jako miejsca pracy i miejsca gdzie powinniśmy zgłębiać naszą wiedzę !

Jakub
@gość

Ja długo już pracujesz w firmie Pro-Activ Dobre Studium? Z tego, co piszesz, nie jesteś zadowolony ze zmian kadrowych. Czy mógłbyś dodać jakie benefity do wynagrodzenia przewiduje pracodawca? Można liczyć na premie lub pakiet socjalny? Na stronie firmy http://dobrestudium.pl/biuro_karier_praca_praktyki_staze.html.php są ogłoszenia o praktykach, które odbywają się w studiach reklamowych lub salonach fryzjersko-kosmetycznych. Czy macie jakieś informacje o aktualnych przyjęciach do pracy?

Mala Mi

Wybieram sie na kurs doczepiania rzęs? Ktos cos na ten temat?

Iwona

@Luiza, jesteś zainteresowana pracą w firmie? Na stronie pracodawcy http://dobrestudium.pl/ nie ma obecnie żadnych ofert rekrutacyjnych. Czy ktoś z osób obecnie pracujących w firmie mógłby wypowiedzieć się, czy pracodawca potrzebuje pracowników i jakie warunki pracy proponuje? To ważne informacje dla potencjalnych kandydatów do pracy, którzy są zainteresowani tą firmą.

Potrzebuję

Maj

Jestem świeżo po kursie przyspieszonym fryzjerskim I i II ° I DZIĘKUJĘ losowi,że dzwoniłam się w Pro Activ. Cudowna i wybitnie zdolną instruktorka Dorota. Skarbnica wiedzy i doświadczenia, która bez najmniejszych oporów przekazała swoją wiedzę. Praca i nauka na kliencie daje ogromne doświadczenie. Recepcja i szefowa cudowne osoby. Otwarte na każdą uwagę. Polecam serdeczne.

Iwona

Wiele opinii zostało napisanych przez klientów. Oczywiście, są to ważne opinie, jednak chciałabym się spytać, czy firma Pro-Activ Dobre Studium aktualnie prowadzi jakąś rekrutacje? Pytanie to kieruję raczej do pracowników. Ponadto, czy coś uległo zmianom względem poprzednich opinii? Jeżeli tak to na lepsze, czy odwrotnie? Będę Wam wdzięczna za merytoryczne wypowiedzi.

Ja właśnie skonczyłam kurs paznokci I i II stopnia.....zajęcia były intensywne to fakt zwłaszcza dla kogoś nie mającego wczesniej nic wspólnego z tym....ale z instruktorką Andżeliką panowała wspaniała atmosfera....oczywiście z pozostałymi dziewczynami na kursie tez......i w każdej miałyśmy wsparcie od Andzeliki:)

Iwona

@Dorota Pozostańmy przy tym, że taka forma kursu zadowoli pewną część odbiorców, a innej już nie, taka jest kolej rzeczy i nie ma sensu oceniać zdania innych, bo każdy ma prawo je wyrazić. Mogłabym Cię prosić o opisanie tego, jak ten kurs, o którym mówisz, przebiegał i jak był prowadzony przez firmę Pro-Activ? Będzie to niezmiernie cenna informacja.

Paznokcie

Witam. Kursy odradzam stanowczo! Byłam na kursie stylizacji paznokci i nic nie wyniosłam. Zero kompletna pustka! Pani Ania wiecznie nos w telefonie i nic ja nie obchodzilo. Kazdy robil co chcial, nie wiem czy by nawet zauwazyla jak by ktos wyszedl z zajec! Panie, które nigdy nie widzialy hybrydy na oczy dostały modelkę po 2 h gadania o (usunięte przez administratora) marynie i robily jej COS TAM nie mając pojęcia nawet czy to dobrze czy zle... Materiały zuzyte, pilniczkie to tak powycierane ze nie dalo sie nic zrobic nimi, połowa lakierów to pozasychane na amen tylko stoja na polkach chyba dla oka. Z mojej 6 osobowej grupy zadna z Pan nie byla zadowolona. ODRADZAM!

Anna J.
@Paznokcie

Jestem bardzo zaskoczona tą negatywną opiniom na mój temat, tym bardziej że ze wszystkimi moimi "uczennicami" jestem w stałym kontakcie. Jestem przekonana że każda z nich gdyby była z jakiegoś powodu niezadowolona powiedziała by mi to osobiście,a nie anonimowo za moimi plecami.Zarzucanie mi braku kompetencji i bezustannego siedzenia w telefonie jest niedorzeczne. Ktoś kto był na kursach prowadzonych przez moja osobę z pewnością nie wystawił by mi takiej opini. Pozdrawiam serdecznie konkurencję.

Marta Z.
@Paznokcie

Absolutnie nie zgadzam się z opinią osoby o nicku „Paznokcie”. Po 1. Szkoda, że ta Pani nie miała odwagi podpisać się imieniem... Po 2. Ania jest bardzo profesjonalna, przekazuje wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego kursanta, ma podejście do ludzi co powoduje naukę w przyjaznej atmosferze. Po 3. Dzięki możliwości pracy na modelkach od pierwszego z dwóch dni kursu mogłam wynieść wiedzę praktyczną na najwyższym poziomie. Po 4. Ania nigdy nie pozostawia swoim kursantów bez opieki, w każdej chwili podchodzi i pomaga z zaistniałym problemem, dzięki temu poprzez mój kurs każda klientka wychodziła zadowolona z usługi. Szczerze polecam każdej osobie która chce nauczyć się lub zwiększyć swoje kwalifikacje! Mega profesjonalizm!!!

kasia
@Marta Z.

Witam, pragne przedstawic kilka kontrargumentow do Pani Marty Z. Po 1. Jaka roznice wnosci to do wypowiedzi iz ktos nie podal imienia? Po 2. Pani Ania nie jest profesjonalna - zwraca sie do kursantek per "ksiezniczka", '' teraz brac miske i napelniac ja woda'' - generalnie 90% polecen to ROZKAZY - wez, usiadz, zrob, teraz, juz, natychmiast. Po 3. kolejne przyklady nieprofesjonalnosci Pani Ani: Pani Ania bardzo otwarcie i smialo dzieli sie swoimi traumatycznymi przezyciami z zycia, rozwodem, problemami z dzieckiem, oraz swoimi opiniami pt "przychodza do mnie kobiety po studiach i one chca robic paznokcie? ja tego nie rozumiem to jest zalosne''. Czy tak wyglada profesjonalizm? + Co mnie to obchodzi? Co pania Anie obchodzi kto skonczyl jakie studia i co robi w zyciu ze nie moze potem robic paznokci? Po 4. kolejny przyklad braku profesjonalizmu - Pani Ania reaguje przewracaniem oczu na kazda uwage albo sugestie :) Po 5. Pani Ania faktycznie siedzi z nosem w telefonie, albo siedzi sobie w rogu sali i jeczy jaka to nie jest zmeczona. Po 6. U nas zostawiala bez opieki, dziewczyny pytaly sie siebie nawzajem co zrobic jak bo patrz punkt 5. Pragne dodac iz nie zamierzam ujmowac doswiadczeniu Pani prowadzacej - paznokcie robi ladnie i szybko - to fakt. Ale ja tam przyszlam sie czegos nauczyc w sposob profesjonalny :) Ja kursem jestem zazenowana, Pania Ania to taka Grazynka z osiedla ktora chodzi marudzi i plotkuje. Serdecznie odradzam. Pozdrawiam

Dorota
@kasia

Jakże przykro czyta się tak niemiłe i negatywne informacje. Dlaczego łatwiej jest napisać żale w Internecie niż zgłosić, powiedzieć trenerce wprost jakie ma się zastrzeżenia do formy prowadzenia kursu? Brak odwagi? Czy obawa w swoje umiejętności, że nie zda się egzaminu i dlatego na kursie trzeba nie odzywać się? A może to wynika z braku zgrania się z grupą? Jestem kursantką, z wiosny 2018. W mojej grupie była wspaniała rodzinna atmosfera, klientki były zadowolone, uwielbiają trenerkę i chętnie wracają (gdyby było tak fatalnie jak Pani przedstawia, to by nie wracały z usmiechem). Jestem naprawdę zaskoczona taką opinią. Serdecznie wszystkim Paniom polecam kurs a klientki zapraszam do szkoły na zabiegi do p. Ani. Są wykonane perfekcyjnie, sterylnie... Pozdrawiam.

Iwona

@Były Pracownik, a długo pracowałaś w Pro-Activ Dobre Studium? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? @siekiera, a jakie Twoim zdaniem powinny zajść zmiany w tym miejscu, aby firma była bardziej atrakcyjnym pracodawcą? Widzę, że część opinii pochodzi także od klientów i kursantów firmy. Czy któryś z pracowników także chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Activ Dobre Studium - Warszawa

Pro-Activ Dobre Studium
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Komandorska 50
    81-232 Warszawa