Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik

Opinie o Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik

Król Maciuś I

Wsparcie techniczne? To jakiś żart! Nie ma działu technicznego, bo obaj jego pracownicy już nie pracują. Ciekawostka....

@Król Maciuś I

Być może TERAZ masz rację, pisałem to własnej perspektywy.

gucio

"- Dostaniesz dość silne wsparcie techniczne." A to ciekawe. Podobno ostatnio rozwiązali dział techniczny!

@gucio

Jeżeli rozwiązano go na stałe, to źle.

Ktos

Dzięki. Chodziło mi o stanowisko handlowca. Czyli w sumie warto spróbować. Czy jest to w miarę samodzielne stanowisko? Rozliczaja tylko z wyników?

@Ktos

Czy jest to w miarę samodzielne stanowisko? =========================================== Wymaga się samodzielności, ale dobrze jest o wszystkim informować. Sukcesy będą wspólne, porażki tylko Twoje. :). Ale to jak wszędzie. Rozliczaja tylko z wyników? =========================== Przede wszystkim z wyników. To dość ciężki kawałek chleba w tej firmie, jednak z pewnego rodzaju perspektywą. CECHY pracy handlowca: - Dostaniesz dość silne wsparcie techniczne. - Umowa o zakazie konkurencji. - Sprzeczne dyrektywy - ale łatwo się w tym zorientować i lawirować pomiędzy nimi, wykonując przy tym zwyczajnie swoją robotę bez zwracania uwagi na Zarząd ;) - Trochę mydlenie oczu na początku ale to jak wszędzie. :) Powyżej ktoś jeszcze coś napisał na temat tej pracy, też warto przeczytać. Jeżeli szukasz pracy. Spróbować warto, ale fluktuacja wśród handlowców jest duża.

Realnie

Jaka atmosfera pracy jest w biurach? ==================================== Zależy na kogo trafisz, współpraca pomiędzy ludźmi układa się jak w normalnie, jak w każdej pracy. Jednak pracownicy nisko-średniego szczebla przeważnie mimo posiadanych kwalifikacji, nie mają w sposób odpowiedni ustalonych przez Zarząd kompetencji. Spowodowane jest to tym o czym pisałem powyżej. Czasem Zarząd myli umowę o pracę z umową na własność... :) Ale po ostatnich odejściach pracowników, przewiduję że to się nieco zmieni - przynajmniej na pewien czas :) Kim jest wspomniana Pani dyrektor? ================================== Dyrektor to dyrektor. Niestety raczej wykonawca. Z drugiej strony to co z punktu widzenia pracownika wydaje się 'głupie', z punktu widzenia właściciela firmy jest 'właściwe'. Czyli jak zwykle. Oczywiście właścicielowi można coś powiedzieć, spróbować nakierować. Ale raczej jest apodyktyczny, co uniemożliwia pracownikom ( w tym Pani dyrektor ) wpływ na jego decyzje. A ona kierowana (czasem źle pojętą ) lojalnością, dopasowuje się do właściciela. Tracąc w oczach pracowników swój autorytet, za to zyskując jako wykonawca w oczach właściciela. Da się przeżyć. :) Czy dobrze i terminowo wyplacaja pensje? ======================================== Dobrze? Nie wiem co oznacza dobrze w Twoim przypadku i o jakie stanowisko chodzi. Natomiast jeśli chodzi o terminowość, to właściciel zawsze w moim przypadku wywiązywał się zarówno z umów jak i obietnic.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ktoś

Jaka atmosfera pracy jest w biurach? Kim jest wspomniana Pani dyrektor? Czy dobrze i terminowo wyplacaja pensje?

Matek

Juz byla taka sytuacja ze wszystkie negatywne opinie byly kasowane i nie zostala zadna... Nic pozytywnego nie da sie napisac. To powinno dac do myslenia dyrekcji i prezesowi....

AWO

Wrócę po urlopie i to wszystko pokasuję!

@AWO

Jest wiele opinii na temat SWORD, wszystkich nie pokasujesz. ;) Trzeba jednak brać pod uwagę że większość ludzi piszących to osoby rozżalone.

Realnie

- jest to firma produkcyjno handlowa z naciskiem na to drugie - właściciel jest jeden - co tworzy specyfikę firmy (i nie do końca jest wadą) - techniczne wsparcie handlowców jest stosunkowo silne - ludziska robią swoje (lepiej lub gorzej) więc jakoś "leci" - stosunkowo duża rotacja pracowników handlowych - reklamowe wsparcie handlowców jest słabe, brak na to wizji, co skutkuje słabym wykorzystaniem potencjału handlowców (niestety dla firmy to "współgra" z tym co poniżej) - kuleje proces decyzyjny zależny od właściciela (brak samodzielnych i z obiektywnym spojrzeniem, osób/y ;) w zarządzie), - system zarządzania to wydawanie dyrektyw (poprzez konflikt) - co nie do końca jest wadą, jednak w zestawieniu z faktem że osoby dopuszczone do procesów decyzyjnych, nie zmieniają się od kilkunastu lat, skutkuje to brakiem "innego poglądu" przeciwstawnego ogólnie przyjętym rozwiązaniom, tym samym firma staje się formą skostniałą na rynku. - stosunkowo stabilna sytuacja w branży w zestawieniu z powyższym tworzy sytuację nie wykorzystanego potencjału. Firmę stać na więcej. Tyle mojego, pozdrawiam.

korsarz

bardzo nie miłej:)

Larrs

A moze caryca... Super dyrektorka: "Sword jest najlepszą, najbogatszą i naj-wogóle firmą na świecie i w okolicy. A ja jestem najlepszą dyrektorką tej firmy. Doskonale znam zasady zarządzania. Tyle w temacie!"

Larrs

Larry to ty? A moze bronek taki dociekliwy dyrektorek...?

ciekawy janek

romek co ty tam karwa wyprawiasz ze cie tak ludzie nie lubia aaa?

Mariusz

Ja tez nie polecam!!! Odradzam i to bardzo, mam zle doswiadczenia ael to dluuuuga historia...

drops

Nie polecam :-!

handlowiec to praca od wtorku do piątku poza domem limity ciężkie do wyrobienia (usunięte przez administratora) , praca dla studentów typowo przejściowa ... każdy co pracuje szuka w między czasie co innego ...mega rotacja ludzi

maja

wczesniejsze wyjscie do domu? osoby palace wpisuja sie na liste podajac godzine wyjscia i wejscia na papierosa. Potrafia zwolnic przed swietami Bozego NArodzenia bez mrugniecia okiem

one

Witam. Proszę o informacje na temat pracy handlowców, planów, wynagrodzeń itp itd.

one

Witam, proszę o opinie na temat pracy handlowców, warunków, planów itp itd.

romio

Bardzo mi się podoba odpowiedź Pani dyrektor. Widać, że wie Pani o co chodzi w te klocki. Jeżeli dla kogoś priorytetem jest wcześniejsze wychodzenie do domu to może nie powinien z niego wychodzić

pitu

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik?

Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik