Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik

Opinie o Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik

firletka Nowy wpis

Rozmowa na stanowisko recepcjonistki w dziwnej atmosferze i pośpiechu, bez możliwości zadania jakichkolwiek pytań i bez wyjaśnienia obowiązków. Obietnica kontaktu w przeciągu kilku dni - Pani nigdy się jednak do mnie nie odezwała.

Rekrutacja Nowy wpis

Odwoływanie spotkania o prace 30 minut przed spotkaniem to bardzo nieprofesjonalne . Dodam iż jechałam na spotkanie na 8.30 ! Bardzo negatywne wrażenie . A szkoda .

Karola Nowy wpis
@Rekrutacja

Możesz powiedzieć jaki powód podała firma na odwołanie spotkania. Definitywnie odbyło się ono w innym czasie? Możesz powiedzieć jaka atmosfera mu sprzyjała? I czy dowiedziałaś się coś może na temat zarobków?

XYZ Nowy wpis

Z ilu etapów się składa rekrutacja na inżyniera sprzedaży, ogólnie długo trwa cały proces? Swego czasu mieli takie oferty pracy, może ktoś był i może coś powiedzieć, na co ewentualnie trzeba się przygotować. Będę czatować na ofertę.

Jak wygląda ścieżka kariery w Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik? Czy trudno jest zdobyć awans?

M. W

Trudno. Nie realne.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Krzysztof

Wszyscy dostają tu umowy o prace? Bo ktoś wspomniał że można wziąć płatny urlop więc pewnie nie ma śmieciówek. A zależy mi na kontrakcie na czas nieokreślony. Dostanę taki czy na początek są terminowe np. na rok?

@Krzysztof

Na początek zwykle umowa na 3 m-ce, potem rok, potem czas nieokreślony. Zazwyczaj.

korab
@Krzysztof

Dobre umowy nie musisz się martwić.

Czy urlop w Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik jest płatny 100%?

Beksa

Tak, ale nie zawsze otrzymujesz urlop kiedy chcesz. WsZystko zależy od widzi mi się zarządzających

Mądrala
@Beksa

Tak stanowi prawo @Beksa. Od kiedy w jakiej firmie pracownik sam sobie wystawia urlop? Zawsze to robi z pracodawcą.

Wasyl

Czy ta firma zatrudnia osoby z Ukrainy

alex
@Wasyl

Panie Wojck zmien Pan jak to mozliwe profil swojej dzalalnosci nie pily tasmowe i przecinarki tylko logistyka i przewozy z punku do punktu USA brak kierowcow CDL ,Europa brak kierowcow C mile widziane ABCE to jest biznes i chcerz pomoge na start jako nawet kierowca pozdrawiam,

jeden z nie wielu
@alex

moja podpowiedz chyba sie przydala, transport ,

Gustaw

Podpowiedzcie czy teraz są w firmie prowadzone rekrutacje i jakie są szanse na pracę? Jak z zarobkami?

jeden zwielu

Zmien profil Panie Wojccik pily i przecinarki doznaly zmerzchu handlu narzedziami teraz jest przewoz ciezarowkami od punktu a do punktu b to moze byc Europa lub USA dobra logistyka i pare osob a nie szukanie klientow ktorzy cos kupia , do myslenia wlasciciel sword

jeden zwielu

Jak kazda firma na swiecie w dobie pogoni za zyskiem dla Firmy, bedzie szukac pracownikow rzetelnych oddanych godnych zaufania Wiele lat temu grono ludzi oddanych dla pracy w tej firmie bylo ich nie wielu i dzieki zaangazowaniu tych paru osob ta firma rosla i z dnia na dzien w duza firme nie tylko w Polsce ale poza granicami Polski Tym ktorzy mysla ze Polska jest krajem miodem i mlekiem plynacym dla pracownika ze strony pracodawcy, to zapraszam za OCEAN ,,jeden z wielu"

Artur

Zawsze można zmienić pracę jeśli przebywanie w dobrej atmosferze komuś nie odpowiada

@Artur

czy to Ten Artur ktorego pamietam z przed 25 lat

Mądry97

Ludzie uważajcie bo na takich forach działa konkurencja. Słyszałem że wiele firm tak robi.

Kuter
@Mądry97

Ehe...kto tu pisze pozytywnie?! Tylko caryca,która szuka kolejnych pokornych cieląt!

Dobra rada
@Mądry97

Też tak myślałem zatrudniając się tam. A potem się okazało że wszystkie negatywne opinie nie były wyssane z palca.Tak tylko ostrzegam kolego

Ona
@Dobra rada

Zgadzam się. Pozytywne opinie to praca {chociaż wtedy pracowali} zarządu I ulubieńców zarządu.

Firma ta to pralnia umysłów. Szef naczytał się poraników młodego handlowca. Nie polecam.

Ona
@Piotr

Zgadzam się. To pralnie umysłów, nie godzenie się z wiedzą, nalostkowisc niby zarządu. Niby zarząd to brak wiedzy, brak merytirycznisci. Ogólnie słoma z butów wychodzi. O wartości człowieka nie znaczy kasa ale...... i tak nie warto pisać co. Emocjonalna i etycznie miernota. Kto pracował ten wie o co chodzi.

Były pracownik 2007 r

Pracowałem tam dwa lata. Na początku miło, ale naogladalem się różnych rzeczy i zakończyłem współpracę.(usunięte przez administratora)

zadowolony2017
@Były pracownik 2007 r

Rozumiem, ze pracujesz teraz w firmie: 1) w której możesz robić co chcesz 2) która nie nastawiona jest na sukces 3) w której szef nie wita się z pracownikami To rzeczywiście praca życia :) Brawo Ty!

wow
@zadowolony2017

Pracuję w firmie która: 1. Poświęcam się mojej pracy całkowicie i sumiennie - ale to nie dlatego, że ktoś mnie zmusza groźbami, tylko dlatego, że jestem w niej doceniany, miło traktowany i niezastraszany. 2. Moja firma jest międzynarodową firmą handlową, która z sukcesem odnosi zyski, a to wszystko dzięki zaangażowaniu pracowników w swoją pracę dzięki zrozumieniu i doskonałej atmosferze. Firma to pracownicy! 3. Z moim szefostwem mówimy sobie po imieniu! właśnie dlatego, że pracownicy są najważniejsi dla nich - bo to dzięki nim się zarabia!. Nic się samo nie zrobi. Życzę Wam takiej atmosfery jaką mam w firmie. Każdy z uśmiechem wstaje rano i stawia się w pracy.

Jan z Czarnobyla

Firma ani wybitnie gorsza, ani wybitnie lepsza od innych. Kasa zawsze na czas, co jeszcze nie wszędzie jest takie oczywiste. Wysokość wynagrodzeń jest wewnętrzną tajemnicą, jak prawie wszędzie. Lepiej od razu negocjować wyżej, bo potem na podwyżkę nie ma szans, jak wszędzie. (usunięte przez administratora) W dobie minut nielimitowanych nawet w najtańszych abonamentach używanie służbowego telefonu do rozmów prywatnych i tak nie ma sensu. Czas przerw lub wyjść "na miasto" jest ściśle kontrolowany i rozliczany, ale wielu pracodawców tak robi. Brak w załodze kogokolwiek z solidną wiedzą techniczną i adekwatnym wykształceniem. Ogłoszenie o poszukiwaniu technika do utrzymania ruchu na produkcji wisi i wisi, odstraszając fachowców "uprawnieniami SEP do 1 kW" (tak, kilowata). Dodatkową zachętę stanowi pomysł, żeby przy braku awarii taki człowiek miał pakować produkt w kartony albo robić za magazyniera. Kto się pojawi i o tym dowie, magicznie znika i trudno go winić. Cała Skandynawia i większość Europy Zachodniej bierze jak leci spawaczy, hydraulików, elektryków, mechaników (usunięte przez administratora) Wygląda więc na to, że ogłoszenie jeszcze sobie powisi. Zabawne wobec rozmiarów firmy jest silenie się na korporacyjne nawyki, złożone procedury, anglojęzyczne słownictwo w rozmowach i mailach, chociaż to jeszcze nie klasyczny korpobełkot. Do tego święte tabelki, bo przecież nie ma boga nad Excela, Excel i tylko Excel, błogosławione na wieki imię jego. Jeśli czegoś nie ma w tabelce lub nie da się tam ująć, to coś takiego nie istnieje. (usunięte przez administratora) Zespół składa się z zasiedziałych weteranów i przypadkowej zbieraniny, która chwilowo nie ma dokąd uciec. Typowa handlówka, czyli normy do wyrobienia i klienci do obdzwonienia. Nie ma większej różnicy czy sprzedaje się piły, magiczną pościel, huśtawki albo pietruszkę, zasada ta sama. Produkcja to ręczna manufaktura garażowa, żadnego hi-techu, żadnej automatyzacji procesu. Co prawda najwięksi też zaczynali od garażu, Microsoft lub Apple na przykład, ale w Swordzie ten stan trwa już kilkadziesiąt lat i nic nie wskazuje, by miało być inaczej. Próby wprowadzania tu zmian są prowadzone niekonsekwentnie, chaotycznie i bez efektu, ale może chodzi o to, by ciągle gonić króliczka, a nie żeby go złapać. Ostatecznie interes się nieźle kręci i bez tego.

Paulina
@Jan z Czarnobyla

W jednej z części swojej wypowiedzi napisałeś, iż w Przedsiębiorstwie SWORD są próby polepszenia sytuacji firmy jednak Twoim zdaniem idą one "nieudolnie". Czy wiesz jak należałoby poprawić taki stan rzeczy? Skąd według Ciebie ta "nieudolność" wynika, poza domniemanym, przysłowiowym "gonieniem króliczka"? Jaki sens widzisz w porównywaniu przedsiębiorstwa pił taśmowych do takich firm jak Apple bądź Microsoft?

wow
@Paulina

@Paulina od tego chyba jest dział marketingu - żeby dobrze promować firmę i rozwijać. Choć mam wrażenie że osoby z tego działu jedne co robią to zamawiają gadżety przy okazji świąt dla klientów. Nie licz na to że ktoś będzie Ci na gotowe pomagać.

Kik

Zdarzyło mi się kiedyś pracować w tej firmie chyba przez 2 m-ce. A ponieważ wcześniej pracowałem w normalnych firmach już po 2 m-cach odszedłem.(usunięte przez administratora) Teraz mam własną firmę zatrudniam pracowników i staram się nie robić im krzywdy a oni to doceniają.

Ula

Nie polecam! (usunięte przez administratora)

pomidor

Nie męcz się. Odejdź z tej firmy.

Paulina

@Tomek21, @Agatka wchodzą w zakładkę kariera na stronie firmy SWORD PIŁY TAŚMOWE nie ma ofert pracy, ale jest tam kontakt do firmy. Zatem skoro jesteście zainteresowani tym miejscem pracy to skontaktujcie się może bezpośrednio z firmą?

Tomek21

Ja szukam pracy do logistyki. Czy jest jakaś szansa?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik?

Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik