Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik

Opinie o Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik

GG

Serdeczne pozdrowienia dla Pana Prezesa /kiedyś byłyby z Katowic..../

Niurka

Czy mógłby ktoś podać, jakie sa zarobki na stanowiskach sprzedażowych?

realnie

W mojej karierze natomiast takie sytuacje, które opisujesz, zdarzały się tylko na jej początku. Albo masz pracę po to by nie utonąć ( wtedy zgadzasz się na wszystko) albo też pracujesz jak normalny człowiek. Pracodawca siłą rzeczy woli ponosić mniejsze koszty. Natomiast w przypadku cennego pracownika jest gotów na ich zwiększenie dając różnego rodzaju profity. Profit w postaci karty multisport, opieki medycznej, wyjazdów integracyjnych czy innych dupereli to zdecydowana norma dla doświadczonego i zaangażowanego w swoją pracę człowieka. A już brak umowy o pracę po prostu jest niezgodny z prawem, pod warunkiem że pracę wykonuje się stale w tenże sam sposób i w tej samej firmie. Tylko od pracownika zależy czy się na to zgadza czy też nie.

pdk

Napisze ktoś jak wygląda praca jako pracownik zgrzewalni? jak zarobki, atmosfera? Dużo ludzi pracuje na produkcji?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

realnie

To brzmi jak oferta pracy napisana przez pracownika SWORD, na dodatek bardzo infantylnie sformułowana. Umowa o pracę? Karta MultiSport? WOW!! :) :) :) :) Powiedzmy szczerze, rewelacją to to nie jest. Aby jednak nie hejtować. 1. W czasie mojej pracy w SWORD, nie zdarzyło mi się bym nie otrzymał obiecanej premii. 2. W kilku (bardzo rzadkich) przypadkach gdy moja pensja nie wpłynęła na konto z winy działu księgowego, wystarczyło napomknienie o tym dyrektorce lub prezesowi. Interwencja była natychmiastowa i bezproblemowa.

Ahmed

Jak wygląda wypłacalność premi? czy zdarza sie ze ktoś jej nie dostał ? i jak z planami wykonywalne ? z góry dzięki za odp

Mama Muminka

Bardzo lubię moją pracę w Przedsiębiorstwie SWORD - Piły Taśmowe TRoman Wójcik I dziękuję za zaproszenie na Wigilię. Cieszę się, że będziemy mogli spędzić czas w tej przyjaznej atmosferze.

AS

nie polecam tej firmy szczególnie na stanowiskach sprzedażowych szukajcie dalej bo będziecie żałowali i niedługo przeczytamy tu wasze wpisy

tomek

no i jak z zatrudnianiem tych kobiet w tej firmie jest dokładnie? bo zastanawiam się nad tym właśnie i nie wiem czy je zatrudniacie czy nie? dajcie znac jak to wygląd,a bo moja żona szuka pracy i nie wie czy na pewno tam by ją przyjęli, nie żeby dyskryminacja, ale wiaodmo, że do niektórych rzeczy lepiej facetów zatrudnić.

były
@tomek

kobiet pracuje dużo na czele z dyrektorką

pilarz

możesz składać taśmy na magazynie i pakować, albo recepcja, chyba że sprzedaż Cię interesuje to call centre

były pracownk

Więc do konkurencji nie można ze Sworda iść względy lojalki , powód to głownie propozycja z innej firmy gdzie obiecują gruszki na wierzbie a wychodzi lipa .. piły sprzedają się świetnie są po prostu dobre przy odrobinie zaangażowania można plany wyrobić w połowie miesiąca.

piękny i młody
@były pracownk

plany w połowie miesiąca? chyba masz jakiś problem z głową

Mnie się pracowało ok i z chęcią bym wrócił ... Pracowałem jako przedstawiciel i wszystko ok odszedłem sam i żałuje :(

no co

Co chwila któraś w ciąży, ja już nie mam siły, będę zatrudniała samych facetów!

polon

pterodaktyl
@Mastodont

Gdzie jest radio?!:(

sadomacho

Znowu ktoś zeżarł moje parówy!!! :(

AWO

W naszym Przedsiębiorstwie każdy zarabia tyle na ile zasługuje. Długoletnia praktyka biznesowa, świadomość rynku pracy, oraz niewątpliwe doświadczenie jakimi może poszczycić się Nasz Zarząd pozwalają na obiektywną ocenę kompetencji pracowników i dostosowanie do nich wysokości uposażenia każdego z podwładnych. Jeśli ktoś na to naprawdę zasługuje to z całą pewnością może liczyć, że zostanie doceniony, a co za tym idzie jego wynagrodzenie będzie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i powierzonych obowiązków. Nie ma jednak powodu do doceniania miernot i przeciętniaków. Wystarczy zapoznać się z realiami na rynku pracy by mieć świadomość, że pracownicy Naszego Przedsiębiorstwa wcale mało nie zarabiają. Jeśli ktokolwiek z pracowników ma poczucie niesprawiedliwego traktowania zawsze może przyjść i o tym porozmawiać. Zarząd bardzo ceni sobie opinie pracowników, jest otwarty na ich sugestie i każdą uwagę wnikliwie analizuje. Nasze Przedsiębiorstwo zatrudnia wielu pracowników, a Zarząd pod olbrzymim nawałem obowiązków sam może nie dostrzec pewnych okoliczności, dlatego drzwi do gabinetu Zarządu stoją dla podwładnych otworem. Alternatywne rozwiązanie to złożenie wypowiedzenia umowy o pracę. W Naszym Przedsiębiorstwie nikt nikogo na siłę nie trzyma. Sugeruję zatem więcej działania, mniej malkontenctwa. Wypisywanie opinii na temat Naszego Przedsiębiorstwa w Internecie z całą pewnością nie będzie przyczynkiem żadnych zmian.

jaka?
@AWO

"Długoletnia praktyka biznesowa, świadomość rynku pracy, oraz niewątpliwe doświadczenie jakimi może poszczycić się Nasz Zarząd(...)" Haha! :) Szczególnie pani dyr.zarządzająca, której jest to pierwsza i jedyna jak dotąd praca, a zaczynała od wystawiania faktur! Czy ona aby na pewno skończyła studia? Ktoś widział jej dyplom?? :) Aga, ile jeszcze opinii pokasujesz?

Realnie
@jaka?

"Szczególnie pani dyr.zarządzająca, której jest to pierwsza i jedyna jak dotąd praca, a zaczynała od wystawiania faktur! Czy ona aby na pewno skończyła studia? Ktoś widział jej dyplom?? :)" ========================================= Heh, zagalopowałaś/łeś się. - Mylisz się co do wykształcenia - Mylisz się również co do tego że to pierwsza praca To zresztą nie ma znaczenia, wobec faktu że jest za mocnym (i z punktu widzenia właściciela dobrym) wykonawcą. Ja oczywiście z pewną dozą uśmiechu patrzę na to co wypisuje AWO. Bo rynek pracy jest otwarty, chłonny, szczególnie w trójmieście z tym nie ma problemu. Jednak faktem jest że niektórzy mało nie zarabiają. Straszenie zwolnieniami - nie ma sensu :)Choć oczywiscie pierwszy odruch to niechęć do zmian. Nie zgodzę się również z opinią "otwartych drzwi zarządu" i "otwarcia na sugestie". Zawsze trzeba się przebijać, co prowadzi do... czasami wielogodzinnych dyskusji w sali konferencyjnej, zakończonych jałowymi wnioskami. Dobrze jest pracować "po swojemu", wtedy człowiek jest skuteczny. Inwektyw w stosunku do swoich pracowników w rodzaju "miernot" i "przeciętniaków" - komentował nie będę, mam bowiem wrażenie że poziom wypowiedzi wiele się zmienił od mojego czasu. W tej firmie można naprawdę dłużej popracować i zdobywać kwalifikacje. Natomiast meandry zarządu - omijać szerokim łukiem. Wtedy jest się docenianym. Co (czasem) przekłada się na pensje.

goya

zwalniaja pracownika i jego obowiazki przerzucaja na innych pracownikow nie podwyzszajac pensji. Ludzie pracujacy potrzebuja byc docenionym i zarobic pieniadze adekwatne do obowiazkow. Nie chodzi o "zarobic i sie nie narobic", tylko o sprawiedliwe wynagrodzenie. To nie zazdrosc tylko przestroga i zyczliwa rada

AWO

Bardzo fajna firma. Jakie to szczęście, że mogę tu pracować. Wszystkie negatywne opinie pisane są przez zazdrośników, którzy mało zarabiają. Sword płaci naprawdę dużo tym pracownikom, którzy na to zasługują. A jak ktoś jest leniem i leserem to z pewnością nie będzie zadowolony z pracy u nas. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, jeśli rzeczywiście się pracuje, a nie szuka się sposobu jak zarobić, żeby się nie narobić. SWORD to firma z tradycjami i zasadami. Jeśli ktoś tych zasad się trzyma to nie ma powodu do narzekania. Malkontenci znajdą się jednak zawsze.

obserwator
@AWO

Z tego co widzę to faktycznie firma ma problemy ,pracowników się słucha i docenia z całym szacunkiem dla p prezesa ale wszyscy się kłócą i mają do siebie pretensje zaczynając od zarządu SZOK a zarazem przykre że brakuje całej firmie wspólnego dialogu .Widocznie ktoś jest głuchy i ślepy a to żle rokuje na dalszą przyszłość firmy a szczególnie dla potencjalnych przyszłych inwestorów..... szkoda.....OBSERWATOR pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik - Gdynia

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik?

Przedsiębiorstwa SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik