Opinie o PIKA Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PIKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIKA Sp. z o.o. w Gdańsk

@Ktoś może w takim razie możesz powiedzieć jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Co sprawia, że według Ciebie warto w PIKA pracować? Takie konkretnie i merytoryczne informacje będą bardzo pomocne dla osób, które szukają opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy.

A mi się podoba. Fakt, kasa nie za duża, ale przynajmniej jasne i przejrzyste zasady gry. Jesteś fair to i reszta jest fair. Jak Ci się nie podoba to nie przechodź do pracy. Nikt z batem nad głową nie stoi.

#goworktoshit

Przestań podszywać się za pracownika PT którym ewidentnie nie jesteś. Jesteś mocno nie na czasie i masz błędne informacje. Praca w PT jest w porządku i nie ma nic wspólnego z opiniami tutaj panującymi.

?

A kto to?

Miron

mimo złych opinii zawartych na stronie polecam prace , bo tak naprawdę to wszystko zależy od człowieka, jeżeli tylko daje się coś od siebie to nie ma żadnych problemów i w pracy każdy czuje się dobrze, przychodzi z przyjemnością każdego dnia. Nie wiem jak jest eraz ale kiedyś Kwestia wolnych dni zawsze do dogadania, zarobki nie ma co się oszukiwać są optymalnie dostosowane do wykonywanej pracy. Każdy jest inny i to zależy od danej osoby jak będzie się czuła w firmie. Osobiście polecam prace może nie na stałe ale na jakiś czas

Administrator IT

Rekrutują 3 osoby, najpierw rozmowa o firmie, potem pytania ścisłe techniczne. Test do wypełnienia i na tym koniec. Atmosfera ok, rozmowa swobodna i bez spiny. Osoby techniczne często dopytują o szczegóły, liczy się doświadczenie. Miło i konkretnie, na razie czekam na telefon.

Techniczne, test wiedzy

@jansrozumiem, że ostatnio w firmie zaszły jakieś zmiany. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat aktualnej sytuacji? Piszesz też, że firma nie daje możliwości na rozwój. Co przez to rozumiesz? Czy nie możecie liczyć na dodatkowe kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Grześ
@Marta

Jakie kursy ?nigdy takiego słowa nie usłyszałem w tej firmie.. Jeżeli zastanawiasz się czy podjąć tam pracę to polecam ale na niedługi okres czasu tak żeby zrobić sobie staż jeżeli masz dorobek CV z innej dobrej firmy to przejście tutaj może cię zawieść

Java dev

Tez z tamtąd będę odchodził.

Antek

Napisał bym coś ale już zbyt dużo czasu straciłem na męczeniu się w pice.

Maciek

Ja dostałem ofertę pracy za (usunięte przez administratora)zł brutto jako programista, to chyba dobrze?

nor

Co slychac we wrocławiu?

noaka

ale sa tez inne oferty od nich na przyklad na stanowisko kierownika sklpeu w Warszawie oferuja stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat atrakcyjne wynagrodzenie mzoe warto sprobowac?

Asik

Np praca gdzie nie można się opierniczać... coś nowego Geniuszu.

dfe

" Wiedzą jak zadbać o zadowolenie wśród pracowników" kto takie brednie piszę nawet nie dają stroju roboczego na magazyn więc o czym ty gadasz

d

na start ? tam ludzie którzy pracują kilka lat tyle mają , na początek to dostaniesz zlecenie i 10zl/h a gdybyś kiedykolwiek dostał umowę , bo o bajkach że po 3 miesiącach nawet nie słuchaj to finalnie progu 1900 nie przeskoczysz każdy kto coś się nauczył/coś umie więcej to odchodzi szczerze najgorsza firma w jakiej pracowałem

janek

zapomniałem dodać że zatrudniają tylko i wyłącznie prze biuro pracy także wypłaty można się spodziewać do 25 każdego miesiąca

janek

pika w gdańsku jak ktoś chce zarobić na na kawałek kiełbasy i bułkę to polecam w przeciwnym wypadku radze nawet nie zawracać sobie głowy co moge powiedzieć? zarząd oszczędza na pracownikach jak tylko może o umowie o prace nawet po kilku miesiącach pracy można zapomnieć rotacja ludzi jak na lotnisku w modlinie szczerze nie polecam

było

Kto jest teraz D.Operacyjnym ?

pracowałem

Taka polityka tej firmy

alee

Ojeju kto tam teraz panuje..

Pika klika

juz nie wpsominajac ze rekruter nie jest absolutnie przygotowany, a cv widzial chyba przez sekunde jak drukowal, nie polecam nie marnujcie swojego czasu

lato
@Pika klika

A kto to był

byłam tam

Leepiej poszukaj zajecia gdzie indziej. Szkoda czasu

Katka

Mnie osobiście współpracowało się z nim bardzo dobrze. Bardzo sympatyczny, uprzejmy i dowcipny. Zawsze chętnie odpowiadał na pytania, jeśli był problem, można było pójść i pogadać. Jeśli o mnie chodzi nie miałam żadnych zastrzeżeń do niego, ale wiadomo, że każdy ze współpracowników ocenia szefa indywidualnie.

pikus

A co takiego wyprawia?

Zostaw merytoryczną opinię o PIKA Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PIKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIKA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PIKA Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIKA Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 313 ocen.

PIKA Sp. z o.o.