Opinie o PUCCINI SP. Z O.O w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PUCCINI SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PUCCINI SP. Z O.O o rekrutacji.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUCCINI SP. Z O.O w Toruń

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy PUCCINI SP. Z O.O zapewnia kartę multisportu?

niezadowolony pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Nie, Puccini nie zapewnia żadnych benefitów. Premia tylko na umowie o pracę, nawet premii świątecznych nie dają

Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w PUCCINI SP. Z O.O na Doradca Klienta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 31 lipca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Anna
Pracownik
@Pytanie

Jedno i drugie. Nie polecam, chyba ze ktos chce stracic swoj czas za najnizsza krajowa bez szacunku i braku profesjonalizmu od osob decyzyjnych. Dlamnie przedszkole a nie Polska firma z prestizem.

Werka Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Ta firma jest najgorsza jaka może być. Doradcy klienta są traktowanie byle jak. Żadnej premii na święta nic. Liczą się tylko kierowniczki i to też zależy która. Regionalna z Warszawy nie zna swoich pracowników po imieniu. Zarobki to najniższa krajowa. Brak możliwości awansu. Walizki są z Chin tanie za grosze. Problemy robią z reklamacjami bo mają wyznaczoną,, pulę" napraw. Unikajcie tego sklepu!!!

Aneta Nowy wpis

Widzę ogłoszenie że szukają fotografa. Czy był ktoś na rozmowie? O co pytają? Wymagają portfolio?

Pracownik
Były pracownik

Niestety z wielkim żalem nie polecę nikomu pracy w tej firmie . Z całym szacunkiem dla Puccini ale ... Do pracowników którzy nie są kierownikami podchodzi się zle . Nikt nie liczy sie ze zdaniem pracowników i są oni sprowadzani do najniższej rangi . Tutaj tylko klient ma racje albo kierownik regionalny z którym bywa różnie i wszystko zależy od tego czy Cie lubi czy nie . Płace marne . Dla pracowników którzy są na umówie zlecenie teraz w trakcie trwania pandemii kiedy galerie są zamknięte nie należy się nic i firma nie robi nic by to zmienić . Nikt nie wyjdzie z inicjatywa by taki pracownik miał zabezpieczenie i chęci powrotu do pracy. Z miesiąca na miesiąc dają umowę zlecenia i nikt nawet nie wspomni o umówie o prace , o której była mowa na rozmowie rekrutacyjnej . Dostawy dramat.. . Papierkologia jaka panuje w tej firmie to kolejna kwestia ... jest ogromna za każdym razem bez względu na to czy to zgoda na coś , reklamacja , wymiana czy dokumentacja przyjęcia do pracy wszystko wyglada podobnie . Sterta zmarnowanego papieru a mimo to panuje w tym bałagan . Reasumujac w skrócie wymagania na potęgę , inwigilacja na potęgę , ciśnienie na sprzedaż wszystko na już teraz zaraz szkoda tylko ze wynagrodzenia i szacunek dla pracownika nie jest adekwatny do tego czego oczekują pracodawcy . Nie pisze opinii by kogoś obrazić opisuje tylko odczucia jakie mi towarzyszyły pracując w tej firmie , a z tego co wiem nie są to tylko moje odczucia .

Sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa przebiegała w restauracji (nie lubię takich miejsc gdyż nigdy do końca nie wiadomo do kogo podejść). Rozmówca konkretny, szybka rozmowa kwalifikacyjna z próbą sprzedaży długopisu. Miły przebieg rozmowy

Pytania

Spróbuj sprzedać długopis, co wniesiesz do naszej firmy, dlaczego mielibyśmy cię zatrudnić

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Tamara
 Rekomendacja

Nawet najlepsi nie wszystko mają idealnie ustawione. Pracując można jednak stwierdzić, że to dobry pracodawca i fajnie się pracuje.

Jolanta
Kandydat
 Problem

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na kierownika sklepu. Przygotowałam się bardzo starannie, myśląc że rozmowa do takiej firmy będzie na naprawdę wysokim poziomie. Nic bardziej mylnego. Rozmowę przeprowadzał kierownik sieci, natomiast była ona bardzo nie profesjonalna. Pośpiech, pytania, które nie pozwalały w żaden sposób poznać kompetencji danej osoby. Czekające kolejki chętnych, otwarta sala konferencyjna gdzie każdy mógł sobie przystanąć i posłuchać. Niestety ale zatrudniając sprzedawców czy zastępców w innych sklepach robiłam bardziej profesjonalne rozmowy. Może ten Pan nie był do tego przeszkolony, trudno stwierdzić. W porównaniu gdzie jakiś czas temu rekrutowałam się na kierownika rozmowa miała 2 etapy każdy po 1,5h a tutaj 20 minut i jeszcze informacja zwrotna tylko z kandydatem wybranym. Widać, że coś tam nie do końca działa w firmie skoro wszystko w takim pośpiechu się działo.

Aaa GG
 Pytanie

Witajcie, jak wyglądają zarobki kierowników sklepu Puccini? Zdobycie premii jest realne?

Norbert

Firma działając już kilkanaście lat zdobyła duże doświadczenie ,więc praca jest stabilna, dobrze zorganizowana stąd zadowolenie ludzi!

ciekawa

Widziałam ogłoszenie,że szukają kogoś na magazyn. Czy ktoś kto pracował na magazynie może się wypowiedzieć jak ta praca wygląda?

Ja pracownik
 Rekomendacja

Ja pracuje rok w Puccini umowa jest o pracę i to sie ceni . warunki finansowe sa na dobrym poziomie.Premie mozna sobie nieźle wyrobić trzeba tylko chcieć i mieć umiejętności sprzedawania. Wypłata Zawsze na czas . Kierownik salonu oraz zaloga jest świetna. A natomiast kierownik regionalny regionu północ na wysokim poziomie sympatyczna miła pomocna. Polecam prace w Puccini

Łukasz
@Ja pracownik

Czy oprócz premii są jakieś inne dodatki? Pomocne będą informacje o warunkach zatrudnienia dla osób bez doświadczenia. Jeśli będziesz mieć informacje o rekrutacji daj znać.

Puccini na plus

Pracuję tam dość krótko ale jestem zadowolona. Jeśli chodzi o kierownictwo jest bez zarzutów. Owszem dużo obowiązków, owszem trzeba się "narobić". Ale w gruncie rzeczy to jest praca, a nie plac zabaw.

Weronika
@Puccini na plus

Masz niewątpliwie bardzo zdrowe podejście do pewnych kwestii, co oczywiście cieszy. Jak sama powiedziałaś - w PUCCINI jesteś zatrudniona od całkiem niedawna. Na pewno wiele osób zastanawia się, na jaki rodzaj umowy mogą tam liczyć nowi pracownicy. Dostałaś tam na początek umowę zlecenie, czy może jednak umowę o pracę, ale na czas określony?

Kinga
@Weronika

Pracownicy zatrudniani na cały etat dostają umowę o pracę. Studenci, którzy są "dochodzący" mają umowę zlecenie co jest dla nich zawsze najkorzystniejsze, bo mają elastyczny grafik, dostosowany do toku studiów. Pierwsza umowa jest na 3 miesiące, kolejna na 3 lata :) Wypłaty są zawsze na czas, premie od indywidualnej sprzedaży. Czasami zdarzy się konkurs wewnętrzny, wiec można zgarnąc dodatkowe pieniądze lub towar z bieżącego asortymentu. Świetna atmosfera pracy, każdy jest zawsze pomocny. Pracuje już rok i porównując to co dzieje się w innych sklepach w galerii, to PUCCINI stoi dość wysoko pod kątem warunków pracy.

koci
 Pytanie

A ktoś pamięta jeszcze swoja rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie? Ciekawi mnie czego można się spodziewać na rozmowie na kiero bądź zastępce. O co pytają?

Łukasz
@koci

Twoje pytania związane są, z tym że masz w zamiarze aplikować do pracy w firmie PUCCINI? Od Twojego wpisu minęły już prawie dwa tygodnie, dlatego zastanawiam się, czy robiłeś coś w tym kierunku.

anonimowa

Nie polecam pracy w tym sklepie. Ludzie pracujący tam są niekompetentni oraz nieodpowiedzialni, i mowa tutaj o osobach na stanowiskach kierowniczych. Robią z pracownikiem co chcą, zwalniają z dnia na dzień, umowy nie są pilnowane. Pieniądze jak i premie słabe a każą pracować po 3 x 12h pod rząd wymagając przy tym najlepszej obsługi klienta i wciskanie na (usunięte przez administratora) produktów. Kierowniczka regionalna traktuje pracowników jak śmieci. Wykorzystuje pracowników i robi co jej sie tylko podoba. Z całego serca nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Weronika
@anonimowa

Trzeba od razu powiedzieć, że branża handlowa należy chyba do tych najbardziej specyficznych, dlatego też jasne pozostaje to, iż nie każda osoba odnajdzie się w niej. Aczkolwiek zwalnianie z dnia na dzień, bez powodu, nie powinno mieć nigdzie miejsca. Jestem ciekawa, jak długo przepracowałaś w firmie PUCCINI?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zasagi

Szcerze nie polecam jako pracownik były. W razie problemów kpntakt utrudniony. ciagle zmieniaja sie pracownicy. Praca 12 godzin a stawka smiechu warta. Nie dbaja o pracownika wogole.

Tomasz
@Zasagi

Jakiego rodzaju problemy miałeś, pracując w firmie PUCCINI? Napisałeś również o niezbyt satysfakcjonującej stawce wynagrodzenia, którą oferuje pracodawca. Możesz szczegółowo przedstawić, jak ona wygląda? Uzupełnij swoją opinię, aby była bardziej zrozumiała. Zachęcam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Czy prowadzi aktualnie rekrutację?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Jeden z moich ulubionych sklepów!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Natalia

@Emi możliwe, że tamta osoba trafiła na jakiś gorszy dzień pracownika sklepu PUCCINI, który każdy z nas ma prawo mieć. I również każdy z nas ocenia inaczej zachowania, więc ciężko oceniać. Ważne, że Ty jesteś zadowolona z obsługi. Może warto było przekazać kierownikowi zmiany, że jesteś usatysfakcjonowana pomocą personelu?

ani

Obsluga w Państwa punkcie sprzedaży w Luboniu k/Poznania masakra. Pani domyślam się kierowniczka to osoba w pełni nie kompetentna. Raczej szkodzi Panstwa wizerunkowi Pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Emi
@ani

Ja uważam , że wręcz przeciwnie obsługa na wysokim poziomie oraz profesjonalizm i bardzo duża wiedza na temat oferowanych produktów.

Natalia

@Kinga a długo pracujesz w PUCCINI? Na jakim stanowisku? Rozumiem, że firmę polecasz innym użytkownikom? Powiedziałabyś dlaczego jesteś tak zadowolona z pracy? Jakie są mocne strony pracodawcy? Każda informacja będzie pomocna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kinga

Pracuję w firmie od dawna i jestem zadowolona z pracy, z pensji i osób z którymi pracuję. Myślę, że dla niektórych osób oczernianie dla samego oczerniania jest przyjemnością. PUCCINI poradzi sobie z hejtem , obroni swoją pozycję ale to zupełnie niepotrzebne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o PUCCINI SP. Z O.O - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w PUCCINI SP. Z O.O?

  Zobacz opinie na temat firmy PUCCINI SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy PUCCINI SP. Z O.O?

  Kandydaci do pracy w PUCCINI SP. Z O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
PUCCINI SP. Z O.O
Przejdź do nowych opinii