Opinie o Puccini Sp. Z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Puccini Sp. Z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Puccini Sp. Z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puccini Sp. Z o.o. w Szczecin

Axxx Nowy wpis

Cześć, Pracowałam w salonie Puccini, atmosfera pracy była doskonala. Zaczynałam od sprzedawcy, a na koniec zostałam kierownikiem Zawsze w firmie można było się dogadać z kadrami księgowością. Pan Piotr był cudownym dyrektorem, a także zwykłym człowiek. Jedyna rzeczą czego brakowało w Puccini to szkoleń produktowych. Na koniec już moim dyrektorem był już Pan Marcin, również zrobiła na mnie dobre wrażenie. Niestety nie udało mi się go dobrze poznać ponieważ nasz salon został zamknięty. Ale pracę w tym salonie była prawie idealna.

Ile jest zmian w Puccini Sp. Z o.o.?

Klient Nowy wpis

Oddział sklepu w Galaxy w dniu 27.12.23. Sprzedawczynią była jakas dziunia bez rozumu, przyjechałem zrobić koszty dla firmy, nie chciało się jej torby zdjąć z pułki. Zero wiedzy, nic się nie dowiedziałem - jakby specjalnie chciała sabotować sprzedaż , nie wytrzymałem i wyszedłem. Nie przyjdę więcej do tego sklepu, kto takich ludzi zatrudnia.

Zainteresowana Nowy wpis

Zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, człowiek się zwalnia z pracy i dojeżdża na koniec Szczecina a szanowny prezes który miał być nawet nie raczy się pojawić na spotkaniu. Wyjaśnienia żadnego. Bardzo niepoważne i nieprofesjonalne. To juz dużo mówi o tym jakie ma podejście do pracownika.

Magazynier

Odezwiemy się do Pana o przebiegu rekrutacji.... minął prawie miesiąc i nic ... Bez komentarza :/

Po co są ogłoszenia na pracuj.pl jak i tak nikogo nie przyjmują bo wymagania z kosmosu ???

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy w Puccini Sp. Z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy jest możliwość pracy w Puccini Sp. Z o.o. na część etatu?

Tak

TAk

Zuzanna

Piszecie ze atmosfera fatalna, to moge zrozumiec.. ale ktos wspomnial ze nie mozna sie doczekac na umowe. Serio? Kurcze, jakos w to nie mogę uwierzyć :P Może jakis pracownik powie wiecej?

ex

(usunięte przez administratora) Zero ciekawych akcji marketingowych, ciekawych współprac, sklepy wyglądają ja zwykle non name przy ulicach, towar wyglądający bardziej jak podróby bez metki niż jak modne torebki( wygląda to jakby właścicielka wybierała modele, a nie osoba znająca się się na trendach) - jednym słowem brak pomysłu na strategie firmy. Jakość produktów wydaje mi się, że kiedyś była lepsza. Tak jak ktoś już pisał również obsługa klienta w sklepach pozostawia wiele do życzenia

Były
@ex

Z wiedzy, jaką posiadam, to właśnie pani prezes wybiera modele...

Firma dramat!!!! O nieprzedluzeniu umowy informują telefonicznie tydzień przed świętami. Nowego kierownika salonu szkoli personel na bardzo niskim poziomie. Brud, inwentaryzacja to jeden wielki przekręt. W paru firmach już pracowałam ale z takim poziomem nigdzie się nie spotkałam. Jeżeli ktokolwiek myśli o pracy w tej firmie niech tą myśl porzuci od razu!

Pracowałam e Firmie Puccini 8 lat.Dopóki nie było pandemii praca , jak najbardziej mi odpowiadała.Dużo zależy też od osób zarządzających w strukturze firmy na najwyższych stanowiskach .Dużo zależy od asortymentu i marketingu oraz motywacji finansowej.

Były pracownik i były klient

Jako klient nie lubię, gdy sprzedawcy na siłę próbują mi coś wcisnąć. W Puccini akurat obsługa ma klienta gdzieś, więc jak najbardziej prywatnie mi pasuje. No chyba, że wyglądasz "bogato" to panie całe w wazelinie już biegną ;) Jako były pracownik- nigdy więcej :) od kompetencji ważniejsze jest zaprzyjaźnienie się z kierownikiem. Można się wykazywać sprzedażą, czystością na salonie a i tak lepiej traktowany pracownik-przyjaciel od kawki. Ścieżka kariery i rozwoju? Coś takiego tutaj nie istnieje. Atmosfera? Fatalna, na siłę prestiżowo. Umowa to coś, czego nigdy się nie doczekasz, więc nie masz prawa do urlopu, chorobowego, czy opieki zdrowotnej. Plusem jest wypłata na czas.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Puccini Sp. Z o.o.?

Nieznajoma

Chciałam kupić coś na prezent wybrałam się do Galerii Wroclawia we Wrocławiu na zakupy .Zapytalam sprzedawcę o cenę tego produktu usłyszałam cena jest w środku .Nikogo nie było na sklepie z zadnych klientów .Obsługa na najniższym poziomie .Stala ta Pani w pracy jak za kare .Najniższa krajowa to za dużo na tak marna obsługę .Narzekacie na zarobki a premii z taką obsługa nie będzie .

Jak wygląda ścieżka awansu w Puccini Sp. Z o.o.?

P

Wszystko zależy od stanowiska. Jakie stanowisko?

Jagoda

Właśnie dla mnie wizerunkiem firmy juz było to ze po rozmowie kwalifikacyjnej- zero kontaktu. Rekruter tej firmy to bez odpowiedzialna osoba.

Osoba
@Jagoda

Dopóki na miejscu kierownika (w glx) będzie pracować osoba, która pracuje to ta firma daleko nie zajdzie. Rozmowy kwalifikacyjne trwają 5min. Są bardzo nie profesjonalne. Zamiast o wiedzę i umiejętności pytają o życie prywatne.

Zorba

Nie zgadzam się z taką opinią. Firma jest jak najbardziej dobrym pracodawcą ale trafić na dobrego pracownika to jest sztuka.

@Zorba

Owszem, uważam ze byłem dobrym pracownikiem ale nie zamierzam dyskutować :)

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Naprawdę omijać szerokim łukiem.. Pracownika maja za śmiecia.

italiani maniana

I wszystko jasne ! Nic dziwnego ,że OFERTY zatrudnienia wciąż wiszą .

Jan z Czarnolasu

Witam, Nie polecam tego pracodawcy . Dyrektor tej firmy myśli że jest panem i wladcą , oczekuje od pracownika żeby zatrudnił się od zaraz bez względu na zobowiązania u obecnego pracodawcy. Ogłoszenie wisi już dwa miesiące i chętnych brak . Moja osobę spławili mieli się odezwać jaka i ........ :/ Jedna wielka farsa !!!

anonimowa

Nie polecam pracy w tym sklepie. Ludzie pracujący tam są niekompetentni oraz nieodpowiedzialni, i mowa tutaj o osobach na stanowiskach kierowniczych. Robią z pracownikiem co chcą, zwalniają z dnia na dzień, umowy nie są pilnowane. Pieniądze jak i premie słabe a każą pracować po 3 x 12h pod rząd wymagając przy tym najlepszej obsługi klienta i wciskanie na (usunięte przez administratora) produktów. Kierowniczka regionalna traktuje pracowników jak śmieci. Wykorzystuje pracowników i robi co jej sie tylko podoba. Z całego serca nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Puccini Sp. Z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Puccini Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Puccini Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puccini Sp. Z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Puccini Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w Puccini Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Puccini Sp. Z o.o.