Opinie o Nkz Auto Zastawa Adam w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nkz Auto Zastawa Adam. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nkz Auto Zastawa Adam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nkz Auto Zastawa Adam w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis

Człowiek który nie pracował w tej firmie nie dowie się jak tak naprawdę tam jest i kim jest sam szef. Jest to człowiek zapatrzony w czubek swojego nosa myślący że jest najmądrzejszy (usunięte przez administratora) lakiernik z niego dobry i chyba tyle z pozytywów praca u tego człowieka dla ludzi o słabych nerwach jest nie możliwa, wieczne wyzwiska obraźliwe teksty w kierunku do pracowników u tego człowieka nie istnieje takie coś jak zepsuło się lub coś co ciągnie go po kieszeni. Długo pracowałem z tym panem zero wdzięczności a tym bardziej szacunku dla ludzi dzięki którym tak naprawdę ma z czego żyć a co do klientów nie jest wcale tak kolorowo co nie którzy piszą fajny i wogule ale to garstka jeśli chodzi o nie zadowolonych ich jest wiele więcej. A ceny u tego człowieka za moich czasów wzięte z kosmosu sama robocizna duża przesada patrząc na warunki pracy a o przycince na częściach szkoda gadać. Nie polecam współpracy z tym człowiekiem wiem co mówię

pol Nowy wpis

brawo ... sama prawda i tylko prawda obraz człowieka którego poznałem jako klient ... SAMA PRAWDA

Bartek kolega od motocykli ...

SŁUCHAJ ADAM ... PRZESTAŃ SAM PISAĆ TUTAJ O SOBIE I SAM SOBIE ODPOWIADAĆ W POSTACH SZCZEGÓLNIE TO CO NAPISAŁEŚ ... ZNAM CIĘ I TO JEST TWOJE ULUBIONE POWIEDZONKO cyt .: " Jeżeli ktoś jeździ starym autem i oczekuje ,że wykona usługę za cenę adekwatna do wartości pojazdu to jest to dla mnie dziwne podejście i mało poważne." POWAŻNIE UWAŻASZ ŻE NIKT SIĘ NIE JARNIE ŻE TO TY ? PRZESTAŃ (usunięte przez administratora)KLIENTÓW , WYKONUJ PRACE NALEŻYCIE I TYLE - SZKODA PISAĆ O TOBIE I TWOIM PSEUDO WARSZTACIKU

NKZ AURO
@Bartek kolega od motocykli ...

Z przykrością stwierdzam, iż nie znam żadnego Bartka kolegi od motocykli. Kolega nie pisze takich bzdur. Podpisz się z imienia i nazwiska tchórzem podszyty . Polecam zajęcia grupowe dla (usunięte przez administratora). Może pomożesz sobie i innym.

NKZ AUTO

A kiedy zostało utworzone NKZ AUTO?

NKZ AUTO Nowy wpis

Musiałeś coś bardzo cennego stracić i to pewnie na własne życzenie, że co jakiś czas wypisujesz tu swoje anonimowe brednie.

Bartek kolega od motocykli ... Nowy wpis
@NKZ AUTO

zwyczajnie uczciwie wykonuj swoją pracę i wszystko będzie dobrze i nic i nikt nie będzie ci niczego zarzucał , czego nie rozumiesz pacanie ?

Joanna

Konkretnie i fachowo. Polecam

Jaro

Polecam.Jestem zadowolony z ceny i wykonania zleconej naprawy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nkz Auto Zastawa Adam. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Nkz Auto

O godzinie 02.20 wpis w nocy. ??? Pod wpływem emocji lub czegoś mocniejszego Do roboty się weź!

Ziom

A za co Cię zwolnili? Dobrych pracowników w dzisiejszych czasach się nie zwalnia. DAAAAAWID ?????

Filip

Korzystam od kilku lat z usług warsztatu samochodowego NKZ auto. Za każdym razem usługa wykonana szybko, rzetelnie i bez naciągania na zbędne koszty. Szef Adam zna się na rzeczy i głównie jemu jak i dobrze wyselekcjonowanym pracownikom ten zakład samochodowy to Top 3 w Szczecinie. Serdecznie polecam NKZauto.

Wiktoria
@Filip

Nkz Auto działa już od 1997 roku - nic zatem dziwnego, że znają się tam na rzeczy. Słyszałam, że firma prowadzi działalność w zakresie napraw blacharskich, lakierniczych i mechaniki pojazdowej. A czy coś jeszcze wchodzi w zakres ich usług? Bardzo chętnie się tego dowiem.

niezadowolona
@Filip

No chyba tak po koleżeńsku ta opinia. Zna sie na ściemnianiu, sam nie naprawia , kroi klientów

szczery
@niezadowolona

Może jakiś konkret ? Jakie ściemy? Sam nie musi naprawiać bo ma pracowników.

zorro
@niezadowolona

A ty się znasz na niepłaceniu rachunków za wykonaną usługę.

@Wiktoria

SŁUCHAJ ADAM ... PRZESTAŃ SAM PISAĆ TUTAJ O SOBIE I SAM SOBIE ODPOWIADAĆ W POSTACH SZCZEGÓLNIE TO CO NAPISAŁEŚ ... ZNAM CIĘ I TO JEST TWOJE ULUBIONE POWIEDZONKO cyt .: " Jeżeli ktoś jeździ starym autem i oczekuje ,że wykona usługę za cenę adekwatna do wartości pojazdu to jest to dla mnie dziwne podejście i mało poważne." POWAŻNIE UWAŻASZ ŻE NIKT SIĘ NIE JARNIE ŻE TO TY ? PRZESTAŃ OSZUKIWAĆ KLIENTÓW , WYKONUJ PRACE NALEŻYCIE I TYLE - SZKODA PISAĆ O TOBIE I TWOIM PSEUDO WARSZTACIKU

Kamil

Dobry warsztat, uczciwy właściciel. Pracownicy też normalni. Bez chamstwa i olewactwa. Z czystym sumieniem można polecić. Negatywy pisze chyba konkurencja albo Ja Januszki, co myślą, że naprawią auto albo polakierują za piwo i paczkę fajek. Tak to ja też bym chciał, kupić auto za 1000 zł i naprawiać za 20 zł...

@Kamil

STANISŁAW

PAN LAKIERNIK TO MISTRZ. LAKIEROWANIE BEZ POLEROWANIA. POLECAM .

Leon

Szybko ,sprawnie, elegancko. Auto czyste umyte. Sam pozytyw.

Luk

Poczytałem opinie w Internecie i nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu? Znam ten warsztat od kilkunastu lat ,właściciela także. Do tej pory nie spotkałem nikogo tak mocno zaangażowanego w swoją pracę. Jeżeli ktoś jeżdzi starym autem i oczekuje ,że wykona usługę za cenę adekwatna do wartości pojazdu to jest to dla mnie dziwne podejście i mało poważne. Panie Adamie niech Pan robi swoje bo Polacy to zawistny naród jest. Cały tydzień grzesza, a w niedzielę do kościoła tam się,,oczyszczają A w poniedziałek od nowa mogą grzeszyć.

Stefan

Dodaj treść Korzystałem z usług warsztatu samochodowego NKZ auto dwukrotnie. Za każdym razem usługa wykonana szybko, rzetelnie .. Pan Adam to fachowiec z krwi i kości,zna się na rzeczy .Pełen profesjonalizm . Polecam korzystania z usług warsztatu pan Adama. Ja w razie konieczności na pewno będę korzystał.

JOHN

Najlepsza praca jaką wykonywałem do tej pory. Szef wymagający ale to się przekłada na klienta. Nie polecam zatrudniania się tym którym się wydaje ,że są lakiernikami lub mechanikami. Szef szybko wyłapuje braki u pseudo flachowców. Sam właściciel to pasjonat motoryzacji i fuszerki nie przejdą więc ci co mają problemy z dokładnością i rzetelnością lepiej niech się dokształcą zanim zaczną obrażać .

Zostaw merytoryczną opinię o Nkz Auto Zastawa Adam - Szczecin

• Jak się pracuje w Nkz Auto Zastawa Adam?

Zobacz opinie na temat firmy Nkz Auto Zastawa Adam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nkz Auto Zastawa Adam?

Nkz Auto Zastawa Adam
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Pomorska 141/143
    70-812 Szczecin