Opinie o KONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KONE o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONE w Warszawa

g2h

Powyżej walentynkowe wpisy oddanego pracownika ? :)

Obecny

Acha i jeszcze jedno Kubusiu z Gdańska :). Wspominałeś ze jesteś monterem :). Pewnie pracownikiem pewnej firmy której nazwa zaczyna się na literkę M ;). Słyszałem od "kolegów" (każdy jakichś tam ma ;)) ze ostatnio dużo zwolnień w firmie M**** :D. Ludzie odchodzą ... Moze rozpowszechniając negatywne opinie szefostwo M**** chcą powstrzymać falę odejść ;)

KubaGdansk

Ogólnie nie polecam pracy w KONE, jeden wielki wyścig szczurów. Ja jestem monterem, nie konserwatorem, uważam że to 1000x bardziej interesująca praca. Kilku moich znajomych przeszło do KONE, niektórzy do biura, inni na konserwatorów. Atmosfera jest straszna, jeden pracownik kapuje drugiego żeby tylko dostać chody u szefa (Jak to w wielkiej korporacji) po trupach do celu. Mnóstwo stresu a wcale szału nie ma. Chora jest polityka "samochodow sluzbowych" jeden ze znajomych jest kierownikiem konserwacji na pomorzu, drugi zaś kierownikiem montarzu. Dostają nowe fury co 3 lata, ale gdy zdają samochód muszą płacić z własnej kieszeni za każde uszkodzenia auta (typu wytarta kierownica, gałka zmiany biegów, jakies drobne rysy itp) NIE POLECAM

Dział HR
@KubaGdansk

Szanowny Panie "KubaGdansk", Nie poleca Pan pracy w firmie KONE, chociaż nie jest Pan jej Pracownikiem, a jedynie opiera się Pan na zasłyszanych komentarzach powołując się na osoby, które zapewne nawet nie wyraziły na to zgody. Firma KONE jest firmą międzynarodową, a więc pracując w niej poruszamy się w konkretnych ramach (procesy i procedury). Są osoby, którym odpowiada praca na bardzo jasnych zasadach i są osoby które lepiej czują się w mniejszych lokalnych firmach gdzie jest większe pole do dowolności - każdy z nas ma swobodę wyboru, kiedy decyduje się na podjęcie pracy :) Pozdrawiamy, Dział HR

Były
@Dział HR

Szanowny "Dział HR" w Kone Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii.Pracowałem w Firmie Kone i potwierdzam to co napisał "Kuba Gdańsk". Nie jest dobrze.Niestety Problemem jest to, że Wasze zasady i procedury nie zawsze są przestrzegane a nawet "naginane". Zasady nie do końca są jasne i zrozumiałe (jak to często bywa w pewnych Korporacjach). Uważam ,że należy wyrażać opinie (pozytywne i negatywne) , aby czytający mogli "mieć prawo dobrego wyboru" , również po to , aby przestrzec innych i jak to sami określiliście każdy dokonał właściwego dla siebie wyboru. Skoro jest tak dobrze, to czemu Dział HR za wszelką cenę próbuje "bronić" Firmę? Sam fakt, iż pojawiliście się na tym forum jest dla mnie śmieszny i wskazuje no to, iż w Firmie jest gorzej niż można przeczytać w opiniach.

Obecny
@KubaGdansk

Kubuś co ty pierdzielisz ... aż żal czytać. Serio nie jesteś obiektywny zwłaszcza ze bazujesz na opinii kolegów, "kolegów" itp. W oddziale Gdańskim nie ma żadnego wyścigu żadnych gryzoni ;). Atmosfera ... jak to w pracy zależy od dnia i tego co trzeba zrobić. Jak to mawiał Zulu-Gula "Polacy to dziwna naród" zgnoić, zdeptać, napluć, obrzydzić. Może to wynika z kompleksów, może z tego że komuś tam sie COŚ nie udało. Mniejsza o to. Prawda jest taka że wcale tak nie jest jak koledzy "przestrzegający" albo "zazdrośni" tu piszą. Jest normalnie, wiem coś o tym bo pracowałem w wielu firmach w tym w 3 firmach z "wielkiej czwórki".

Dział HR
@Były

Szanowny "Były", Odpowiedź z naszej strony w żadnym wypadku nie ogranicza innym Użytkownikom wyrażania opinii (pozytywnych i negatywnych), a jedynie zwraca uwagę na fakt, że dla Kandydatów ubiegających się o stanowisko przydatne będą sprawdzone opinie, a nie zasłyszane z trzeciej ręki ogólniki. W swojej wypowiedzi w żaden sposób nie bronimy firmy, bo nie ma takiej potrzeby :) Natomiast nasza obecność na forum jest podyktowana pojawiającymi się tutaj pytaniami dot. bieżących projektów rekrutacyjnych czy warunków zatrudnienia. Pozdrawiamy, Dział HR

Rafal
@Dział HR

Gratuluję pracy po 16.00. Działacie nawet o 16.07. Jednak coś się zmienia w "branży" biurowej.

Dawid

Ciekaw jestem jak będzie wyglądać dalsza perspektywa pracy w KONE skoro składają wszędzie oferty na full serwis w niskiej cenie. Mniejsze zarobki firmy mniejsze zarobki konserwatorów?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Gary

Odradzam pracę w tej firmie.Panują tam dziwne zwyczaje...Potwierdzam opinię "Employera" , że dużo obiecują ale jak Cię już zatrudnią to można zapomnieć o tym co zostało uzgodnione!Na początku otrzymujesz zdezelowany 12 letni samochód służbowy, który się rozpada. Po pół roku może zmienią na nowszy również używany.Firma niby bardzo troszczy się o Pracowników i ich bezpieczeństwo a oferują jeżdżące "trumny"(usunięte przez administratora)

Gary

Serwisowiec, jeżeli chcesz się wypowiedzieć, najpierw naucz się pisać i rozumieć co czytasz.Na początku otrzymuje się umowę na okres próbny, następnie na czas określony. W tym czasie jeździsz psującym się starociem z wypożyczalni. Leasing przewidziany na 3- 4 lata, a nie 5-6.Użytkownicy samochodów płacą za szkody tzw. udział własny.Zarobki bardzo przeciętne...odradzam!

janosik

witam ,same bzdury piszecie świat konserwatorów , prawdziwych konserwatorów wind (osobowych czy towarowych) to szczelny układ . na 100 lub więcej wind które dostajesz w konserwację , jest np. 30 różnych typów sterowań , cwaniaczki wymiękają .Pokora i jeszcze raz pokora i minimum 15 lat praktyki , prawdziwej praktyki, nie resetowania.

?

Employer - 2013-10-08 16:17:48 Wygląda to następująco :jak chcą Cię zatrudnić, obiecują wszystko. "Złote góry, gruszki na wierzbie"... jak zaczynasz pracować, wszystko wygląda inaczej...zupełnie nie dotrzymują wcześniejszych porozumień.Można wyczuć lekką nutkę "fałszywości". Później dostaje się kopa i na bruk! Przed rozpoczęciem pracy polecam wszystkim podpisanie Listu Intencyjnego. Wtedy muszą respektować wszelakie ustalenia.W przeciwnym razie wyprą się wszystkiego.Mowisz to z pozycji pracownika Kone? Jesli tak to czy z pozycji " biurowca" czy fizycznego?

Employer

?

- 2013-09-24 22:16:11 Serwisowiec z kone, juz nie studiuje, ale niedawno jeszcze tak było ;). Czyli sa w kone jakieś problemy z branie urlopu? Odkłada Ci się i kumuluje płatny urlop?Nie ma, urlop musi byc wykorzystany do konca roku.Jezeli jest w calosci niewybrany to reszte urlopu trzeba wykorzystac do konca marca.przyszlego roku proste?.

Wie ktoś jak w Kone różnią się obowiązki i płace Pomocnika, a Konserwatora Urządzeń Dźwigowych? Pozdrawiam.

kone45678

Jak atmosfera panuje w kone bo już z pół roku szukaja konserwatorów i pomocników w warszawie wygląda na to że nie jest za ciekawie jak nikt ni chce może i na jakie zarobki może liczyć konserwator ile ma konserwator dzwigów pod sobą robi się samemu czy 2

szukam pracy

Witam jestem tegorocznym maturzystą i także poszukuje pracy jako pomocnik konserwatora. Posiadam niezbędne wymagania (Uprawnienia SEP, uprawnienia UDT , prawo jazdy no i małe praktyki przy konserwacji) W moim miescie trudno o pracę wiec jestem gotowy wyjechać do innego wiekszego miasta za pracą. Bardzo proszę was o pomoc.W razie pytań prosze o kontakt sebek295@gmail.com

V3F16L

skony - 2013-05-17 20:28:27 Gdyby tak każdy mógł naprawiać takie urządzenia jak falowniki to firmy je produkujące na pewno już by nie istniały.Falowniki kone są do naprawy , nie ma problemu zamiast kilkunasty tysi zrobimy to za parę

skony

cba

2500 brutto

monterek1234567

Witam chciałem się dowiedzieć ile dostaje na początek pomocnik konserwatora jaka pensja czy jest jakiś socjal itp w warszawie

ppp

Powiem tyle nie do Kone, Schindler szuka słyszałem

konserwa1

już sprawdzałem i wiem że nie warto, a majstrów tam nie ma tylko popychacze. No i jeszcze szef popychaczy:) Pozdrawiam

konserwa1

szukam pracy w serwisie z jedynką katowice i okolice może do kone warto bo w otisie nawet nikt nie odpisał

UDT

Jeśli już to windy mogą być awaryjne ale na pewno nie zagrażające użytkownikowi . Zgodnie z przepisami urządzenia te raz w roku przechodzą badania Dozoru Technicznego i gdyby na badaniu wyszło że winda zagraża bezpieczeństwu to inspektor UDT nakleja czerwoną naklejkę i zatrzymuje dźwig .

Zostaw merytoryczną opinię o KONE - Warszawa

• Jak się pracuje w KONE?

Zobacz opinie na temat firmy KONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KONE?

Kandydaci do pracy w KONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KONE
  • Poleczki 35