Mercury Engineering Polska Sp. z o.o

Opinie o Mercury Engineering Polska Sp. z o.o

Joanna

@Jerzyka Ty jesteś pracownikiem firmy, czy też może interesuje Cię któraś z ofert z pracy? Rzeczywiście, ostatnio mało jest wpisów na temat tego jak aktualnie wygląda praca w Mercury Engineering Polska. Jeśli poszukujesz pracy i zdecydujesz się na aplikację właśnie do tej firmy, to daj znać. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym będą pomocne. A może masz jakieś konkretne pytania do obecnych pracowników?

Jerzyk

Czy ktoś jeszcze pisze coś na tym wątku o firmie?

Joanna

@hgjk dalej szukasz pracy w firmie Mercury Engineering Polska Sp. z o.o? Na stronie internetowej http://www.mercuryeng.com/pl/careers/current-opportunities/ znajdziesz aktualne oferty pracy. Szukają osób zarówno do pracy w Polsce jak i za granicą.

swieta prawda co piszesz

hgjk

@ Merkury no to faktycznie słabo.... ale jednak sama chciałabym sie przekonac jak się tam pracuje , tylko na chwilę obecną nie ma do Mercury Engineering Polska Sp. z o.o ofert

Juuuuuuu

Dajesz zamiennik bo tanio ma być i koniec, że kicha przy odbiorze to wywal to i daj co miało być Jak szwindel nie wyjdzie bo inwestor się kapnie, to wszystko wina na ciebie

Wentylator

Domagają się najtańszych zamienników, potem są same problemy. Odradzam te firmę

Wentylator

Domagają się najtańszych zamienników, potem są same problemy. Odradzam te firmę

podwykonawca

Nie co oni sobie tylko nie płacą tym którzy dla nich pracują, a wiedza kadry inżynierskiej w 80 procentach jest na żenująco niskim poziomie zwykły majster na budowie wie więcej od inzynierów zaprzyjaźnonych z wujkiem google.

podwykonawca

Napiszę krótko każdą małą firmę prędzej czy później doprowadzą do bankructwa płatności dla podwykonawców to dramat zwłaszczaw oddziale wschód najlepsze zdanie jakie usłyszałem o co Ci chodzi i tak kiedyś w końcu zapłacimy nikt Ci nie kazał z nami robić. Ot taki biznes po Polsku, oczekują że ciągle będzieszdawał coraz więcej ludzi na budowę skracał terminy a na koniec jak nie zarobisz no cóż zdarza się, pracownicy pensje biorą i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich obchodza Twoje problemy finansowe bo zawszemowią dzwoń do Zarządu my nie iesteśmy od pieniędzy. Ogólnie nie polecam a raczej ostrzegam. Od kilku ładnych lat poza własnymi pensjami żadnej faktury na czas nie uregulowali ot taka firma.

on

mi jakos płaca terminowo ,wydaje mi sie ,ze jak ktos zna sie na tym co robi i nie trzeba po nikim poprawiac to jest okej.

Mar86

Firma ma mistrzostwo w wykorzystywaniu zanim się wykarzesz to znajdziesz lepszą pracę a oni nowego naiwniaka. A podwykonawcą to ostatniej faktury nie płaci się bo nie są już potrzebni

były pracownik

To prawda, ale są granice, bo z czegoś trzeba żyć... Pytanie ile można się wykazywać??? To zwykle wykorzystywanie

były pracownik

Zależy jaki masz staż pracy i na jakie stanowisko aspirujesz . Dobrze warunki mają pracownicy, którzy zatrudnili się już kilka temu i nadal pracują. Chociaż w obecnej sytuacji takich osób jest coraz mniej z racji kryzysu. Wielu z nich się już zwolniło lub poprostu nie przedłuża się z nimi umów. Jeżeli zaczynasz w tej firmie swoją przygodę z branżą to ciężko o dobrą stawkę, a o podwyżce raczej można zapomnieć. Standardowo na początek śmieciowe umowy, a jeżeli uda się wynegocjować umowę o pracę to stawka w porównaniu do obowiązków nie jest raczej satysfakcjonująca.

były pracownik

W tej firmie można popracować z doświadczonymi ludźmi i wiele się nauczyć. Jeśli chodzi o warunki pracy to raczej nie polecam. Niewielkie wynagrodzenie w stosunku do wykonywanych obowiązków. Dobra firma na początek, ale kokosów raczej nie da się zarobić... Oczywiście obiecuje się dużo, ale nic poza tym. Podsumowując..... nie polecam!

beniu

i co dostaliscie te kaucje czy nie?

pod

to spotkajmy sie wszyscy.

i co sie zmieniło?

niestety ,ale nie.

@pod 28.08.2015 08:51
niestety ,ale nie.

to o co chodzi z tym odzewem i dopadnięciem ?

Czyli kaucję odzyskałeś.

pod

nikt normalny nie podaje prawdziwych danych ale odzew był odrazu .

pod

no jest bo zanim ty odpisałes to oni juz mnie dopadli ..............

paweł

icek co tak nagle zamilkłeś?

@paweł 26.08.2015 22:35
icek co tak nagle zamilkłeś?

Bo byłem ciut zajęty życiem. Ale z ostatniej chwili: zwrócili mi kaucje. Coś tam obcięli, jestem na etapie wyjaśniania co i za co ale 80% kaucji mam na koncie. Jeszcze tylko jedna kaucja i koniec współpracy z tymi dziadami ! Do "pod". Twój adres e-mail jest nieaktywny.

ktos

ty chyba człowieku nie wiesz o czym piszesz.

BENIU

chetnie zobacze te twoje pisma

beniu

chetnie zobacze te twoje pisma.

tom.bud@op.pl

Poznań. Politechnika.

pod

z jakiej budowy starasz sie o kaucje?

bardzo chetnie.

@pod 19.08.2015 15:36
bardzo chetnie.

Treść pisma przesyłam na priv. Proszę o adres email. Otrzymałem odpowiedź, że pismo otrzymali i odpowiedzą w przyszłym tygodniu.

ktos

to znaczy ,ze podwykonawca nie musi dostawac wynagrodzenia tylko pracownik? prosze zauwazyc ,ze to podwykonawcy zapiepszaja tylko na wszystkich,a sami klepia biede!

@icek 19.08.2015 13:05
Wg ME jako wykonawca jesteś nikim ważnym. Ja robiłem na budowie w Poznaniu, i Wrocławiu. Pieniądze dostałem gdzieś miesiąc po t...

Ponieważ, nie udało mi się uzyskać żadnych informacji od ME na temat zwrotu kaucji, wysłałem pismo do ich Firmy Matki z zapytaniem o standardy obowiązujące w firmie. Czekam na odpowiedź, a jeśli ktoś chce złożyć podobne, to mogę załączyć treść pisma.

antyzłodziej
@icek 19.08.2015 14:39

bardzo chętnie skorzystam bo mi też nie chcą zwrócić kaucji za 3 tematy, myślą że nie mam żadnych dokumentów ale wszystko posiadam łacznie z ich papierami

Beret

Nie płacą trzeba uważać, robiłem do dziś nie mam kasy

on

nie da sie normalnie juz funkocjonowac jako podwykonawca.

ja

Zdarzyło mi się pracować kiedyś kilka miesięcy w tej firmie. Atmosfera jest w miarę, kasa dla pracowników była zawsze na czas, dla podwykonawców już nie koniecznie, dział IT to porażka, na komputer założona blokada, nie można się doprosić najprostszych usług, a kierownicy nie wiedzieć czemu zlewają ten problem. Bez telefonu, dostępu do poczty czy zainst. drukarki ciężko jest trochę pracować, ale firmę stać widocznie na to... O podwyżce można zapomnieć, nie ważne ile siedzisz na budowie (a siedzi się naprawdę długo) nawet złotówki premii, nadgodziny temat tabu, niby można odebrać tylko że nie ma kiedy. Ogólnie w firmie panuje chaos we wszystkich działach, działanie na wariata to częsta praktyka.

beniu

problemy z płatnosciami sa non stop!

pod

jestem podwykonawcą w tej firmie prosze o prawdziwe informacje co do wykonywania płatności za usługi , czy mieliście jakieś problemy czy to nie są kombinatorzy

betonio
@pod 02.06.2015 11:42

kombinatorzy ze ja pierdole, zobaczysz ile problemów umieją znaleść jak chcesz aby zapłacili fakturę.

betonio
@pod 02.06.2015 11:42

podwykonawca

Te kłamstwa i oszustwa żle się skończą dla tej Firmy , chyba że będą pracować sami nieudolni kierownicy :)

podwykonawca

Kasa zarobiona a jej nie ma... nie ma na wypłaty dla pracowników. Masakra. Co się z nimi dzieje??

pawel

Jak tam rok sie konczy w mercury? kasa jest?

helikopter

Beniu piszę przecież że to Dziadostwo !!!

KKKR
@beniu 02.12.2014 15:26
To idz sobie popracuj tam jako podwykonawca i potem sie wypowiadaj,zobaczysz co z Toba zrobia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

UWAGA na te firmę !!!!!! do dziś mi nie zapłacili tak se porobiłem ZA DARMO No trudno, człowiek się całe życie uczy

Helikopter

Czy wszyscy podwykonawcy to durnie ? Zostawcie tę firmę to jest dziadostwo !!!

Helikopter

Czy wszyscy podwykonawcy to durnie ? Zostawcie tę firmę to jest dziadostwo !!!

Marcino

Tak pracownicy mają się świetnie. Praca na budowie po 14h, albo i jeszcze więcej za przeciętne wynagrodzenie, mieszkanie po dziurach, praca w delegacji, zawsze robisz za mało i wszystko to Twoja wina, niepłacenie podwykonawcom, brak organizacji, nieudolna kadra kierownicza, brak samochodów firmowych i jeszcze duzo możnaby wymieniać. Nie polecam jedynie czego mozna się dorobić w tej firmie to garba na plecach i choroby sercowej...

beniu

Pracownicy tej firmy mają sie dobrze,podwykonawcy nie dają już rady.

alex

poprostu nie podpisuj.

beniu

jest tak jak mówisz,a te kaucje dlugoterminowe kto nam zwróci ,jak juz teraz jest problem......................

alex

Zmobilizujmy sie wszyscy podwykonawcy i przerwijmy prace,póki nie zaczną nas traktować jak ludzi.

beniu

Pracujemy tylko na paliwo,kontenery i kaucje! Nie ma na nic ,nawet trzeba dołozyć,no ale cóż podpisałeś umowe na jakąś robote to musisz skończyć bo inaczej strasza cie sadem.

Zostaw opinię o Mercury Engineering Polska Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercury Engineering Polska Sp. z o.o