Mercury Engineering Polska Sp. z o.o

Opinie o Mercury Engineering Polska Sp. z o.o

Bartek

Czy dużo osób przymierza się do dalszej pracy dla firmy?

Grzechu

Firma kończy swoją działalność w Polsce. Pracownicy mogą kontynuować pracę na kontraktach zagranicznych, odejść albo pewnie zostaną zwolnieni (o ile już nie odeszli). Nowych ofert pracy już nie będzie. Szkoda. To dobra firma była.

Joanna

@Jestem na bieżąco, co dokładnie masz na myśli w swoim wpisie? Czy oddział w Polsce ma zostać zamknięty? Skąd takie informacje? Rozumiem, że byłeś lub jesteś związany z tym pracodawcą, możesz szczegółowo przedstawić obecną sytuację?

Jestem na bieżąco

Firma się kończy w Polsce. Ludzie sami odchodzą lub dostają wypowiedzenia. Szkoda bo to kawał dobrej firmy był, czasem tylko brakowało czasu na engineering. No i przede wszystkim podwykonawców żal, bo nie wszyscy dostali to co mieli dostać.

Joanna

Widać tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Mercury Engineering Polska. Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają sprawy zatrudnienia w tej firmie. Zachęcam do pisania nowych komentarzy w tym wątku oraz informuje, że komentarze wulgarne i obraźliwe będą usuwane przez administratora forum.

byly pracownik

z dala od tych oszustów.

POD

co to jest to WOOD?

Moolah

panowie piszcie do WOOD tylko oni mogą Wam pomóc.

pod

ja wziolem juz prawnika i ide do sądu.

z DALA OD TEJ FIRMY.

Z dala od tej firmy, .

pracuje jeszcze tam jakas firma?

jaka sytuacja w firmie?

nowy

rozliczja sie z wami na czasi placa terminowo?

ktos

bo tak jest zawsze na koniec roboty.

Moolah

robota zrobiona, protokoły podpisane to czemu nie mają zapłacić? przeciez duża firma i chyba są wypłacalni?

ktos

i juz nie dostaniesz. zapomnij.

beniu

to jest chore.niema nic.

Joanna

@Jerzyka Ty jesteś pracownikiem firmy, czy też może interesuje Cię któraś z ofert z pracy? Rzeczywiście, ostatnio mało jest wpisów na temat tego jak aktualnie wygląda praca w Mercury Engineering Polska. Jeśli poszukujesz pracy i zdecydujesz się na aplikację właśnie do tej firmy, to daj znać. Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym będą pomocne. A może masz jakieś konkretne pytania do obecnych pracowników?

Jerzyk

Czy ktoś jeszcze pisze coś na tym wątku o firmie?

Joanna

@hgjk dalej szukasz pracy w firmie Mercury Engineering Polska Sp. z o.o? Na stronie internetowej http://www.mercuryeng.com/pl/careers/current-opportunities/ znajdziesz aktualne oferty pracy. Szukają osób zarówno do pracy w Polsce jak i za granicą.

icek

swieta prawda co piszesz

hgjk

@ Merkury no to faktycznie słabo.... ale jednak sama chciałabym sie przekonac jak się tam pracuje , tylko na chwilę obecną nie ma do Mercury Engineering Polska Sp. z o.o ofert

on

mi jakos płaca terminowo ,wydaje mi sie ,ze jak ktos zna sie na tym co robi i nie trzeba po nikim poprawiac to jest okej.

on

były pracownik

To prawda, ale są granice, bo z czegoś trzeba żyć... Pytanie ile można się wykazywać??? To zwykle wykorzystywanie

były pracownik

Zależy jaki masz staż pracy i na jakie stanowisko aspirujesz . Dobrze warunki mają pracownicy, którzy zatrudnili się już kilka temu i nadal pracują. Chociaż w obecnej sytuacji takich osób jest coraz mniej z racji kryzysu. Wielu z nich się już zwolniło lub poprostu nie przedłuża się z nimi umów. Jeżeli zaczynasz w tej firmie swoją przygodę z branżą to ciężko o dobrą stawkę, a o podwyżce raczej można zapomnieć. Standardowo na początek śmieciowe umowy, a jeżeli uda się wynegocjować umowę o pracę to stawka w porównaniu do obowiązków nie jest raczej satysfakcjonująca.

były pracownik

W tej firmie można popracować z doświadczonymi ludźmi i wiele się nauczyć. Jeśli chodzi o warunki pracy to raczej nie polecam. Niewielkie wynagrodzenie w stosunku do wykonywanych obowiązków. Dobra firma na początek, ale kokosów raczej nie da się zarobić... Oczywiście obiecuje się dużo, ale nic poza tym. Podsumowując..... nie polecam!

beniu

i co dostaliscie te kaucje czy nie?

pod

to spotkajmy sie wszyscy.

Zostaw opinię o Mercury Engineering Polska Sp. z o.o - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercury Engineering Polska Sp. z o.o