Opinie o KONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KONE o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONE w Warszawa

krystek

Pojawiło sie ogłoszenie że szukają pomocników i konserwatorów w Warszawie

krystek

Dzięki byłem w thyssenie mają dac jak się proces rekrutacji

Wacek

Idźta wszystkie do Otisa, podobno nawet Okońasty się tam przenosi

krystek

Wypełnione aplikacje ogólna na ich stronie Ale zero odezwu dlatego podjade zloze osobiście cv

Łowca jastrzębi
@krystek

Krystek,z tego co się orientuję to w thyssenie szukają konserwatorów

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
krystek

Ale ja szukam pracy w warszawie na konserwatora dzieki

krystek

Nie znalazłem tego ogłoszenia widziałem że szukaja ale w Krakowie konserwatora mógł byś wrzucić link do tego ogłoszenia

krystek

Dzięki za odp podjade złoże może coś z tego wyjdzie nic nie tracę

krystek

Gdzie pojawiło się ogłoszenie bo u nich na stronie nie ma ja szukam pracy na konserwatora w warszawie mam uprawnienia i 3 letnie doświadczenie

Wróbel
@krystek

Nomto wal śmiało z tym cv do nich, na bank cię przyjmą.

krystek

Dzieki za odpowiedz to podjade zloze cv bo złożyłem na stronie ale zero odzewu ogólna aplikacje ale zero odzewu a ogłoszeń też dawno żadnych nie bylo

krystek

Poszukuję pracy jako konserwator niewiecie może czy są przyjęcia w warszawie

Wacek

Yhy...Ta, nie wisz czasem...

warszawa

Ja ci napisalem jak jest w warszawie widać macie lepiej w Wielkopolsce

Konserwator

Panie Warszawa ma Pan złe informację odnośnie zarobków konserwatorów KONE w Wielkopolsce, min pensja to 3500 netto plus dyżur, premia co 3 miesiące za prace dodatkowe, minimalna pensja to 4500 netto plus karnety i inne przywileje w postaci braku limitu km autem służbowym.

marian

Nie wiecie czy są przyjęcia w warszawie na konserwatora

warszawa

Haha dawno się tak nie uśmiałem o takich pieniądz to nikt nie słyszał 3500-4000 Brutto to jest max nie ważne czy otis kone czy schindler nie liczni w tych firmach mają podstawę 4300brutto ale to są wyjatki

konserwator

Witam, tak czytam wszystkie opinie i się zastanawiam ile w nich jest prawdy a ile ściemy. W Poznaniu nowo przyjęty konserwator w firmie KONE dostaje 3500 netto plus 30% premia za brak problemów (cytat kierownika) więc chyba nie jest tak źle z płacą za zrobienie wpisu konserwacji modułowej i wstępną diagnozę awarii windy? No chyba że w KONE są równi i równiejsi a zarobki ustala się w zalezności o regionu lub na piękne oczy??

ed

Rozbrajają mnie takie osoby jak ty... Zadam ci proste pytanie, gdybyś do swojej firmy szukał księgowego i przyszedłby ktoś kto o księgowości nie ma pojęcia, ale zna się naprawie lodówek, to byś go zatrudnił? Wracając do oferty - na rynku pracy są tysiące osób które poradzą sobie z prowadzeniem strony www, wiec dlaczego mają zatrudnić kogoś kto się na tym nie zna?

Witam chcialem się dowiedzieć na jakie pieniądze można liczyć na stanowisku konserwatora 2lata doświadczenia uprawnienia 1+H w Warszawie i gdzie mogę znaleźć maila żeby wysłać cv dzięki i czekam na odpowiedz

ed

Właśnie przez takich ja ty, co chcą pracować za 3 tysiące jesteśmy niewolnikami w Europie. Rozumiem pierwsza praca, staż ok. może być, ale nie dla fachowców czy ludzi z doświadczeniem

ktostam
@ed

Organizacja w tej firmie to dno. robią konserwatorów z ludzi którzy robią w ogóle w branży pół roku lub mniej, o elektryce bladego pojęcia nie mają a ludzi z uprawnieniami doświadczeniem i umiejętnościami się pozbywają, działają na zasadzie wycisnąć jak cytrynę i następny, mało tego branie urządzeń obcych firm bez szkoleń dostępnych podstawowych materiałów czy drzwi automatycznych i tak samo bez zaplecza to dla mnie to jest KPINA ta firma jest firmą handlową a nie techniczną, a co do kasy to jakaś paranoja. Ludzie nie mają 3 tys mając uprawnienia i lata doświadczenia.

Kukiz

3000 Tyś Netto z Uprawnieniami 1 plus schody ??

Zostaw merytoryczną opinię o KONE - Warszawa

• Jak się pracuje w KONE?

Zobacz opinie na temat firmy KONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KONE?

Kandydaci do pracy w KONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KONE
  • Poleczki 35