Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Jolka

Dzień dobry czy ktoś wybiera się na magazyn z fajerwerkami 6 listopada do niemiec lub ktoś tam już kiedyś pracował ? ile można zarobić jakie warunki mieszkaniowe ?

pedryl
@Jolka

kasowo calkiem fajnie bo sporo godzin, w grudniu mialem z 220h i wyszlo 2600euro +- Cholernie zimno jest bo to praca w bunkrach, robota nie jest najtrudniejsza

Były Pracownik

Ciężko stwierdzić co tak naprawdę myślę o tej firmie. Napewno na pochwałę zasługują panie kadrowe które są po prostu wspaniałe, wydaje się, że jedyna część tej calowej załogi która jest naprawdę ludzka. Da się dogadać i jak do nich przydzwonisz to zrobią wszystko żebyś wyszedł na tym dobrze (Pani Kasia K to ta z którą ja miałem styczność) Całą reszta to już natomiast cyrk. Kwatera (klosterpark) to największy (usunięte przez administratora) w jakim przyszło mi się znaleźć. Mnie oczywiście przydzielili do najgorszego budynku, jako że przyjechałem do pracy sam a nie w parze to koordynatorzy mnie traktowali jak najgorsze ścierwo, dano mi najmniejszy pokój który ledwo zmieściłby jedną osobę jako pokój dwu osobowy, gdy prosiłem o zmiane, przez 2 miesiące mnie zlewano, podczas gdy jakaś para prosiła o zmianę jakiekolwiek pokoju który nie był tak tragiczny jak moj, proces zmiany z jednego budynku do innego zajmował max dzień. W pewnym momencie wyjazdu paczka wysłana przez osobę z Polski zaginęła na miesiąc po czym się magicznie odnalazła. Kwatera, a konrektnie mój budynek był niestety w stanie tragicznym, smród, brzydko, miałem grzyba na ścianie (chyba wszędzie w tym budynku był ale przykryty farbą), do mojego za małego pokoju sprowadzono mi współlokatora który tak śmierdział że po prostu nie da się tego opisać, nawet nie przeszkadzało mi że był alkoholikiem ale nie dało się w tym pokoju siedzieć bo śmierdziało rozkładającym się gownem wymieszanym z zgniłym mlekiem, w dodatku chłop spał bez pościeli, współczuję osobie która przejmie materac po nim. Na szczęście szybko w miarę zrezygnował, ludzie tam to generalnie była (usunięte przez administratora) ostra, poza kilkoma normalnymi którzy przyjechali zarobić, reszta preferowała: alkoholowe libacje, rozpowszechnianie jakiś debilnych plotek o wszystkim i wszystkich, i ogólnie utrudnianie ci życia na tyle ile się da. W lepkiej kuchni po powrocie z pracy o której później sie wypowiem mogłeś zastać taki wspaniały widok jak miśka z wielką pleśnią w zlewie, Mniam. Koordynatorzy mieli czelność wypisywać na ogólnej stronie pracowniczej do ludzi którzy ledwo przyjechali ze mają posprzątać ten cały (usunięte przez administratora) ale zostanie im pobrana kasa z wypłaty (nigdy się to nie działo ale po co takie groźby?) Ludzie jak wspomniałem (usunięte przez administratora) alkoholicy, kilku ledwo wyszło z więzienia, 4/5 miało defekt psychiczny w mniejszym lub większym stopniu. Praca, magazyn, tutaj zależy od tego jakim jesteś człowiekiem, jeżeli jesteś osobą inteligentną to możesz popisać w obłęd, 10 godzin chodzenia i pikania skanerem, najłatwiejsza a zarazem najgorsza praca jaką możesz wykonywać, jest tak monotonna że czas nie leci W OGÓLE, przełożeni Polacy myślą że są niewiadomo kim i w niewiadomo jakim zakładzie pracy i biegają jak (usunięte przez administratora) żeby cię poganiać no i ogólnie giga lipa, im dłużej tam spędzisz tym gorzej psychicznie wyjdziesz, było tak źle że ludzie wracając do klosterparku dobrze się czuli więc o czymś to świadczy, dodatkowo wyraźny podział na pracowników lepszych i gorszych (tych wewnętrznych i tych z agencji pracy czyli na przykład z contraina właśnie) ci drudzy będą wykonywać najgorsze zadania i przez wiele miesięcy nikt tam nawet nie będzie się starał zapamiętać twojego imienia, o szacunku zapomnij. Co by nie mówić to na pochwałę też zasługuje wypłata, mi się może poszczęściło bo widziałem że zatrudniali ludzi do obiektów gdzie nie było godzin i wychodzili na minus ale ja przez kilka miesięcy codziennego chodzenia zarobiłem bardzo dobrą kasę więc co by nie mówić o to nie musisz się martwić raczej wyjeżdżając przez tą agencję do pracy bo w sezonie źle nie wyjdziesz( no chyba że ci się nie poszczęści to nie wiem czy jest tam jakieś zabezpieczenie) Ogólnie komu odradzam, napewno osoba które chcą jechać same, absolutnie NIGDY. Będziecie tam traktowani jak najgorsi i będzie wam źle, pary są tam dobrze traktowane przez koordynatorów więc wy za to nie powinniście wyjść zbyt źle, no i ogólnie osoba też o nie za dużym ilorazie inteligencji żeby się nie dusili w tej pracy bo tam są same takie chyba.

Były Pracownik
@Były Pracownik

A no i ogólnie ta kwatera wynosiła 300 lub 310€ za miesiąc ???? za darmo byście tam nie chcieli przebywać

@Były Pracownik

Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że znalazł Pan w niej miejsce również na te aspekty pracy, z których był Pan zadowolony. Takie głosy są dla nas szczególnie cenne - są szansą na naukę i nieustanne doskonalenie. Zależy nam, aby poznać więcej szczegółów i porozmawiać o wspomnianych niedogodnościach - niedawno wyłączyliśmy jeden budynek Klosterparku. Chcemy zidentyfikować miejsce, o którym Pan wspomina. Bardzo prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl w celu weryfikacji wspominanych przez Pana sytuacji. Pozdrawiamy

Paula

Bardzo polecam! A szczególnie Panie z Kadr ,które do końca w jakiej sprawie potrzeba bardzo walczą ,aby pomóc pracownikowi wkładając w to swoją całą energię i zaangażowanie ????

Kopacz arbuzów

Kilka lat temu pojechałem do pracy w Niemczech. Schwalmtal, Tacken. (usunięte przez administratora), mówią o produkcji sałatek i dają na robienie gdzieś gdzie nikt nie chce bo od razu odchodzą, ale cóż, i tak poszedłem. Praca w chłodni - w wiosnę/lato to tragedia bo człowiek cały czas choruje po nagłych przeskokach temperatur. W pierwszym tygodniu jeszcze praca przy owocach gdzie po incydencie w którym doznałem poparzeń chemicznych nikt nic nie zrobił - ani z contraina ani z folksdojczów. Kolejne tygodnie to przerzucanie arbuzów, niemce oczywiście wajta wajta aby szybciej gnać do pracy. Może ktoś będzie lepiej traktowany jak zna niemiecki lub angielski - był jeden spoko szef działu z którym można było pogadać lub robić coś innego niż praca jako ludzki trybik. Ale są tacy co będą skamlać tylko i wyłącznie po niemiecku - nie-europejczycy są najgorsi pod tym względem. Po trzech tygodniach takiej pracy przerzucania 8T dziennie bez odpowiedniej formy (bo nie ma czasu, taśma leci i polak polaka pogania) mój kręgosłup siadł i nie byłem już w stanie pracować, w sumie też ani poruszać czy spać. O lokum potem. Po prośbie o wizytę u lekarza Contrain dzielnie stwierdził aby zostać dzień w domu, nasmarować plecy maścią i wracać na następny dzień. Po powrocie oczywiście rebahilitacja :) Polacy tam to w większej mierze ćpuny, (usunięte przez administratora) która nie potrafi w ojczyźnie znaleźć pracy i starzy ludzie którzy wysługują się młodymi. Każdy (usunięte przez administratora) obrabia, szuka powodu by kogoś dobić. Po prośbie zmiany osób ze zmiany (byłem z samymi kobietami na zmianie, więc honor ładowania obejmowałem ja - pozostałe rozkładały koszyki lub nalepiały naklejkę) byłem zastraszany przez syna starej baby z którą pracowałem, który sam był jakimś tam nieco wyżej poganiaczem (i tak widzianym jako ścierwojad przez niemców) - bo jego mamusia nie ma zamiaru pracować ciężko, są inni od tego :) Lokum przy Schwamtal to albo 'hotel' który jest wielkim obozem w którym żadne standardy życia nie są spełniane, albo domki poprzerabiane w których jest jedna kuchnia i każdy pokój jest sypialnią, bez względu tego że przechodzi się przez czyiś pokój. Nie ma czegoś takiego jak pokój jednoosobowy, będzie się siedziało z kimś obcym kto raczej inteligencją ani kulturą nie grzeszy. Pani 'koordynator' próbowała wciskać mnie do 'świeżo malowanego, pięknego wyremontowanego pokoju' który wyglądał jak cela więzienna która oczywiście dalej śmierdziała farbą do bólu głowy. Oszczędźcie sobie zdrowia - lepiej będziecie traktowani w supermarkecie w Polsce niż jako parobek u niemca, z dala od rodziny i przyjaciół, Contrain ma was gdzieś a reszta 'rodaków' szuka tylko jak Wam podłożyć nogę by zabłysnąć w oczach 'kierownika zmiany' na pięć minut. Może i więcej się zarobi bo z minimalnej niemieckiej a nie polskiej, ale więcej się przepłaci zdrowiem a resztę Contrain wyssa.

@Kopacz arbuzów

No dobra, ale te lokum od firmy to jedyna opcja mieszkania tutaj? Nie ma opcji samodzielnego znalezienia mieszkania i jakiegoś dofinansowania od firmy? W takim domku z kuchnią to ile jest pokoi/sypialni?

Kopacz arbuzów

Dofinansowanie? Przecież im najbardziej zależy abyś siedział w takim domku w 4+ pokojach, w pokoju 2x2 i płacił jak za zboże. Samodzielnie mieszkania szukasz jak masz czas poza pracą (a jak pracujesz na trójzmianówce to najczęściej godziny pracy są i tak takie że nie ogarniesz spraw normalnych) i znasz język - a jak już znasz język i masz ambicje to jest lepsza praca niż w Contrainie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
A**ekK**vts**

Współpracowałem z tą firmą około miesiąca, (usunięte przez administratora) ludzi w obliczeniach na godziny nocne, pracuje się od 18:00-06:00, uważam to za 22:00-06:00, choć zgodnie z prawem trzeba czytać przynajmniej od 21:00-06:00, pierwsza część (usunięte przez administratora) wynosiła 30 zł, teraz drugiej części nie naliczono mi na dzień, w którym pracowałam od soboty do niedzieli, gdyż była ona w 100%+ komunalna, to wszystko pisałam do kierownik projektu ponad 2 tygodnie temu, też że obiecują dopłatę za mieszkanie po 495 brutto, też mi nie wierzcie, zapłacą 1,5 razy mniej netto, powiedzieli, że to załatwią, a potem przestali odpowiadać na wiadomości. Nie polecam.????

@A**ekK**vts**

Dzień dobry, Jeżeli ma Pan/i zastrzeżenia co do naliczonego wynagrodzenia, prosimy o kontakt na maila wsparcie@contrain.pl - zależy nam aby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy

Sara

To jakieś chore załatwianie lokum na ostatnią chwilę, 2 dni po podpisaniu umowy!! Jak można podpisać umowę w ciemno i jechać na niepewne mieszkanie. ?! Nie idzie się dogadać bo rekrutantki uciszają, nie idzie powiedzieć tego co się ma do powiedzenia. Najlepiej to jakby prowadziły monolog i na wszystko im przytakiwać. Zapytałam się kilkukrotnie o mieszkanie, .. jak wygląda i gdzie jest. Na co dostałam w odpowiedzi pretensje, że nie chce pracować. Rekrutantka się rozłączyła bo się zdenerwowałam na taką jej odzywkę. Dodzwoniłam się do drugiej to mi wpierała że nie daje jej nic powiedzieć a miała dużo czasu żeby powiedzieć cokolwiek... To zamiast gadać wolała mi przytykać, że mam za wysoki ton głosu, no a jak mam gadać spokojnie jak za 3 dni miałby być wyjazd w ciemno !!!. Kłamie że oferta nieaktualna .. nagle... Ogłoszenie jest oczywiście na internecie, czeka na naiwniaków. Dzwoniłam po 15.00 i nie odbierał nikt aż do 15.55!! Widać jak traktują pracowników. To mi pokazało, że jak byłabym w Niemczech to nikt by ode mnie nie odbierał z tego biura. Totalny brak profesjonalizmu, szacunku i zrozumienia pracownika, a powinny nie cwaniakować bo z nas pracowników żyją! I ogólnie HIT... Rekrutantka mi w ofercie zamiast w pierwszej kolejności powiedzieć o dojeździe metrem do pracy w Berlinie... Zaczyna mówić o dojeździe rowerem 10 km do pracy. No a praca 3 zmianowa, nikt po nocce zmęczony nawet nie pomyślałby o jeździe rowerem jakieś 2h do domu. No nie poważne! Także ... Żenada totalna, już na samym początku problemy. A ja sobie też nie dam że mi będzie słuchawką rzucać bezczelnie!! A za 3 dni miałabym mieć wyjazd organizowany przez takie baby ?? Telefon cieżko odebrać egoistkom i powiedzieć wprost że mieszkania żadnego niema, że dopiero załatwiają po podpisaniu umowy. Się mówi od razu a nie kręci kilka dni, kłamie że jest 20 min drogi od pracy a nagle się okazuje że mieszkania niema i prawdopodobnie do pracy będzie 1,5 h w jedną stronę.

@Sara

Pani Sandro, zależy nam, żeby wyjeżdżające z nami do pracy miały poczucie bezpieczeństwa i były dobrze poinformowane o wszystkich kwestiach związanych z wyjazdem. Chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, o której Pani pisze - prosimy o przesłanie nam szczegółowego opisu na e-mail wsparcie@contrain.pl

@Pracodawca

Już wszystko jest opisane. Dopytywałam o miejsce zamieszkania, rekrutantka z początku mówiła o kwaterze 20 km od Tegel. Później tłumaczyła, że nie wie nic o zakwaterowaniu i że dowiem się po podpisaniu umowy. Jednocześnie mówiąc mi że mieszkanie jest w centrum . Na co ja odpowiedziałam ( czyli wie Pani gdzie jest mieszkanie skoro pani mówi że w centrum..) na co rekrutantka mi mówi " Pani nie chce pracować". No i ja mówię żeby mi nie wpierała i że logiczne że się dopytuje o miejsce w którym będę miała mieszkać. A ona powiedziała że nie będę pracować i rzuciła słuchawka ! Gdzie tu bezpieczeństwo ? Nie przyjechałabym nawet do Opola na takie coś co dopiero za granicę

Ina
@Sara

Znam kilka osób ,które pracują dla tej firmy .Oni przeważnie mają najgorsze prace na polach i w szklarniach,a lokacje to już totalna porażka (usunięte przez administratora) kasy płacą za te (usunięte przez administratora) i te dojazdy rowerami po kilka kilometrów w deszczu i silnym wietrze ..Nie wspomnę już o tych polskich śmiesznych umowach..Ludzie!!!!! Miejcie trochę godności i nie dajcie się wykorzystywać .To nie jest jedyną firma w holandii I Niemczech.

@Ina

To już w ogóle masakra w deszcz jezdzic w nocy albo rano po pracy. Ja miałam pracować w Berlinie i ten dojazd rowerem był zaproponowany chyba dla jaj, przecież w mieście są metra. I kto jeździłby po 10 km w jedną stronę... Po za tym już na samym początku kłamstwa. Co do mieszkania, okazało się że jest w centrum a nie przy obrzeżach tam gdzie miejsce pracy. A z centrum może potrwać dojazd ponad 1,5 h w jedną stronę tylko ! Drugie klamstwo - że niby ogłoszenie jest nieaktualne ( nadal widnieje na stronie oczywiście) i to rzucanie słuchawką i nie odbieranie telefonu... Wystarczy mi już dość zobaczyłam jak traktują pracowników, żeby nie wyjechać pod tą firmą do pracy. Najważniejsze podpisanie umowy i już mają cię dalej w (usunięte przez administratora) radź sobie. Tak to wygląda. Nawet im nie zależy na opinii firmy jak takim zachowaniem i postawą reprezentują firmę.

Jenos
@Sara

Nie jedź tam, bo Eva mo wypowiedziało contrain”owi umowę i mieszkanie musieliśmy upuścić, a było na Voltairestraße 3, Berlin. Nie idź przez tą agencję tylko znajdź pierw lokum i agencje na miejscu, a jest ich sporo i za dużo większą stawkę.

@Jenos

Można prosić więcej szczegółów? Czy mam rozumieć, że agencja nie oferuje aktualnie zakwaterowania dla pracowników w Niemczech i trzeba go szukać na własną rękę? Czy to jednorazowa sytuacja?

Nieufny

Czy ktoś pracuje przez Contrain w Tacken w Schwamtalu przy produkcji sałatek, jak tam jest?

Anka

Czy pracuje ktoś na salatkach w Sewenum jakieś opinie czy jest ciezko i ogólnie jak to wygląda Będę bardzo wdzieczna

@contrain@lodz

Na 10 kandydatów - 2 Polaków, laska rekrutujaca dla hitchinsona, Łódź , Widzew - od razu krzywo patrzy na Pl. Pytania Polaków olewa, za to z rodakami rozmawia o "pierdolach". W Ogóle w Polsce rekrutuje mnie Ukrainiec.NIE POLECAM, TAKIE CUDA TYLKO W PL. Nie pozdrawiam Angeliki Cointrain Łódź Widzew. DAJCIE ZNAC ZE FAWORYZUJECIE TYLKO SWOICH. SZKODA CZASU. Co do pracy za granicą nie wiem, nie korzystam i nie będę korzystac

@@contrain@lodz

Dzień dobry, Bardzo prosimy o kontakt z nami przez e-mail wsparcie@contrain.pl. Chcielibyśmy poznać szczegóły opisanego tutaj zdarzenia i przyjrzeć się tej kwestii.

Natalia

Dzień dobry. Teraz pracuję w Holandii,projekt Van Lipzig.Ilość godzin nie odpowiada zaproponowanym przed wyjazdem.Wszystko co dobrze kończy się po rekrutacji i dojazdu do miejsca zamieszkania . Trafiliśmy na zamieszkanie od właściciela,mieszkanie trzeba powiedzieć tanie ałe z karaluchami w lodówce,naczynie,garnki musisz przywieźć że sobą. Godziny pracy nie odpowiednie do zaproponowanych 3-6 godzin.Zła organizacja pracy nigdy nie wiesz na którą godzinę trzeba przyjść,kiedy będzie przerwa,do której godziny pracujesz.O wszystkim dowiesz się w ostatni moment.A możesz w ogóle pozostać bez przerwy,bo ci nikt nie powie,że coś się Zmieniło,albo przyjdziesz rano na 6, a okazuje się że godziny pracy zmieniono na 6-30. Nie jest możliwe dozwonić się do linii rekrutacji żeby zmienić projekt, nikt po prostu nie odbiera słuchawki. Odpowiedź na maila formalna ,proponująca wypełnienie formularza rekrutacyjnego,ałe przecież ja chcę zmienić proekt a nie ponownie rekrutować się,chociaż mówili na początku że jak coś nie podoba się, proszę dzwonić o zmianie proektu. Co do wypłat ,mogę powiedzieć że wszystko na czas, również dobrze działa portal pracowników.

@Natalia

Pani Natalio, Jeżeli ma Pani zastrzeżenia do ilości godzin na projekcie, organizacji pracy czy kontaktu z koordynatorami/rekruterami, bardzo prosimy o maila na wsparcie@contrain.pl z dokładnym opisem wspomnianych tu sytuacji. Zależy nam, aby przyjrzeć się tej kwestii. Pozdrawiamy, Contrain

Dzień dobry, Czy ktoś pracował w firmie Contrain w biurze w Polsce (Łódź)? Od dłuższego czasu firma wystawia ogłoszenie o prace, Specjalista ds. Rekrutacji (https://contrain.pl/kariera/specjalista-ka-ds-rekrutacji/). To ogloszenie o prace pojawia się, właściwie "wisi" cały czas, co jest dla mnie co najmniej dziwne. Są dwie odpowiedzi: 1. Nikt nie chce podjąć się pracy dla Contrain lub 2. Pracownicy (Rekruterzy) szybko odchodzą i firma szuka "nowego" rekrutera. Ciekawe dlaczego? Proszę o Wasze opinie i doświadczenia. Z góry dziękuję.

Pomidor holandia

Pracuje w Contrain 4 lata i z całego serce mogę polecić tą firmę. Zakwaterowanie ok. Zależy jak trafisz ale nie ma tragedii. Kasa na czas. Współpraca z koordynatorami jest poprawna. Pamiętajcie że ci koordynatorzy to też ludzie i pracują tak samo ciężko jak my na projektach.

@Pomidor holandia

A jak długo jeszcze jest praca przy pomidorach?

Sebix

Wszystko ładne i piękne jak nie pojedzie się na miejsce. Pewne godziny i nadgodziny? To kit nie hit. Chcesz porozmawiać z nimi na miejscu? Nie pogadasz bo nie odbierają. Coś pilnego? Napisz SMS o treści PILNE. Co to fundacja? Jak coś by się działo na miejscu nikt dosłownie nikt nie pomoże.

@Sebix

Dzień dobry, Jeżeli ma Pan zastrzeżenia do kontaktu z koordynatorami, bardzo prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl. Zależy nam, aby przyjrzeć się tej kwestii. Pozdrawiamy, Contrain

Nowy pracownik

Nie.polecam nikomu tej firmy, nie odbieraja telefonow w czas oddzwaniaja po kilku dniach, klamia z miejscami zamieszkania, na ostatnia.chwile zmieniaja robote.

Bartosz

@Pracodawca Dlaczego dalej zatrudniacie Pana(usunięte przez administratora) co by wam prościej było, kawał chAmA i aroganckiego gościa, (usunięte przez administratora) wyklinanie do normalnych ludzi, to jest to co reprezentuje wasza firma? Może macie jeszcze więcej ludzi którzy mają prace bo mają kolegów w tej firmie? Byłem dwa miesiące u niego na projekcie i nigdy więcej.

@Bartosz

Panie Bartoszu, nasi koordynatorzy są na miejscu, żeby służyć wsparciem i nie zgadzamy się na zachowania takie, jak te opisane przez Pana. Bardzo prosimy o kontakt z nami przez e-mail wsparcie@contrain.pl, chcielibyśmy poznać szczegóły, żeby móc odpowiednio zareagować.

Pieczarki

Witam, czy ktos pracował przy pieczarkach i mógłby coś więcej powiedziec na temat tej pracy ?

Ina

Zastanawia mnie jedno dlaczego ludzie trzymają się tej firmy i narzekają ????.Mam odpowiedź bo mają dobre zarobki,nie ważne że pracują na śmiesznych śmieciowych polskich umowach z których nie wypracują nawet najniższej emerytury,ważne że kasa jest teraz????????????..Bo za kasę daliby się pokroić..Sporo ludzi znam z tej firmy i wiem co piszę.

Antosia

Planuję złożyć dokumenty na stanowisko Specjalistka ds. rekrutacji. Może akurat zaproszą mnie na rozmowę. Wie ktoś z pracowników na jakie zarobki można liczyć na początek? Jakie to kwoty? System bonusowy dla pracowników to jakieś miesięczne premie od targetów? Jak to jest?

Big Mama

Witam. Ja jak najbardziej polecam Contrain. Pracowalam na kilku projektach. Zawsze się wszystko zgadzało. Obecnie mieszkam na Klosterpark. Co chcę powiedziec... przyjeżdżają tu osoby nieprzygotowane do zycia z ludzmi. Nie tylko młodzież ale tez starsze. Jak to slyszalam jak dbasz tak masz. Widać duży skok do przodu ( chodzi o pokoje, kuchnie itp) niestety po prostu ludzie nie dbają i nie szanują niczego. Jestem tego nagminnym świadkiem. Koordynatorzy super. Wszystko idzie załatwić ( lekarz, pomoc w różnych sprawunkach). Sama praca tez spoko.

Tylko nie kloster
@Big Mama

Widzę firma za wszelka cenę próbuje sobie ratować reputacje tego zakwaterowania. Nie z nami te numery, te warunki są tragiczne

Big DADA
@Big Mama

To proszę się wypowiedzieć o zimnej wodzie. Dlaczego włączana jest w wyznaczoych godzinach i część pracowników myje się w zimnej? Dlaczego internet praktycznie nie działa? Dlaczego na jednego człowieka przypada 1/2 malutkiej półki w lodówce? Wywalanie korków i rewizje po pokojach czy ktoś czasem nie używa czajnika prywatnego albo kuchenki na prąd. Klosterpark powinno zostać zrównane z ziemią i zrobione od nowa, ale agencji takie warunki pasują, bo jest tanio. Zarabiają na zakwaterowaniu pracowników.

Maria
@Big DADA

To raczej chodzi o to, że w budynku instalacja jest na tyle stara, że jak 20 osób naraz wracając zmarzniętych w zimie w nocy włączy farelki, to (usunięte przez administratora) korki i wszystko będzie zimne, woda, kuchenki i serca zmarzniętych pracowników. W zimowym okresie średnio raz dziennie siedzialo się przy świecach, czy myło się w zimnej wodzie. Nie sądzę żeby ktoś siedział i wciskał pstryczek(usunięte przez administratora), o, teraz pięciu się umyje w ciepłej bo dobrze pracowali a reszta niech się buja. Raczej po prostu stare budynki, a elektryka nieruszana przez fachowców od x lat.

Marglaj
@Maria

Czyli "świetnie" to traktuje o firmie, wszystko za taniochę, pracownicy niech siedzą jak przysłowiowe szczury w starych i mało bezpiecznych warunkach... ale kasa się kręci. Miałem aplikować, jednak rezygnuję... Dzięki za opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 442.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Contrain Poland Sp. z o.o.