opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 867 ocen
Opinie(3053)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3053)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.07.2023 11:44

    Były pracownik

    Agencja zapewniała domek, po przyjezdzie okazuje sie, że kwatera zrobiona z blaszanej stodoły u jakiegoś rolnika, w której o 6 rano taka temperatura ze nieda się wytrzymać z gorąca ale za to w nocy takie zimno, że pod kołdrą człowiek się telepie z zimna. W pokojach brak kaloryferów(ciekawe jak tam wytrzymać w zime). W jednym z pokoi nie było nawet okna. Barak/stodoła i trzymanie ludzi jak (usunięte przez administratora) Z koordynatorem brak kontaktu, podstawili młodego chłopaka, żeby przyjmował ludzi by koordynator miał mniej roboty. Para która z nami mieszkała została wprowadzona w błąd z godzinami pracy i pracodawca miał do nich problem, że byli za późno. W baraku smród, bród i robaki biegające po łazience, która wygląda jak w jakiejś galerii handlowej, zero prywatności przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych. Jak dzwoniliśmy do koordynatora poinformować, że wyjeżdżamy bo nie bedziemy mieszkać w takich warunkach to nie raczył odebrać, oddzwonił jak już byliśmy przy granicy Polsko-Niemieckiej. Cała ta agencja to jedno wielkie kłamstwo i (usunięte przez administratora) Większość co było mówione okazało się nieprawdziwe i niezgodne z rzeczywistością. Trzymajcie sie z daleka chyba, że lubicie się myć w towarzystwie robaków i jak ktoś słucha jak załatwiacie potrzeby w toalecie. Mimo zapewnień, że powyżej 10km dojeżdża się do pracy samochodem i dopłacają za dojazdy na miejscu koordynator zadzwonił zapytać czy chcemy rowery mimo, że do miejsca pracy było 13km i mówili co innego. Jedna wielka kpina.
    ReviewUserIcon
    Klod

    09.08.2023 21:58

    Inne

    Nie zna Pan realiow tego kraju. To wszystko jest normalne. Pan tam nie pojechał pracować jako Professor, tylko pracownik fizyczny. W Niemczech nikt nie jest aż tak bardzo oburzony jak jest brak intymności. Wyjątki tam są jak w każdym kraju. Apropos galerii handlowej. Tam toalety wyglądaja bardzo dobrze, mówię o Polsce. W Niemczech też nie mam zarzutów. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wujek Władek.

    02.08.2023 09:52

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przy produkcji sałatek w Niemczech w Schwamtalu przez Contrain?Jakie warunki pracy,zarobki,jakie kwatery?
    ReviewUserIcon
    @Zawiedziony

    31.07.2023 19:08

    Były pracownik

    Koniec tego przedszkola. Miałem tego nie robić, ale za bardzo się poczuliście @Pracodawca, niedługo możecie się spodziewać że zgłosze sprawę do inspekcji pracy, ponieważ przez miesiąc męczyłem się z insektami przez wybrany przez Państwa obiekt ~ karaluchy, pluskwy, gdzie ja jak i 6 os mamy niezbite na to dowody zdjęcia jak i nagrania. Bójcie się, zaraz zamknom wam agencje
    ReviewUserIcon
    2w3

    25.07.2023 14:10

    Kandydat

    czy robi ktoś na sortowaniu warzyw w Hoogkarspel ,jak kwatery 2 osobowe pokoje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2023 13:52

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    Contrain

    19.07.2023 14:01

    Pracodawca

    Dzień dobry , Jeżeli ma pan zarzuty co do opieki koordynatora lub stanu zakwaterowań, prosimy o zgłoszenie się w mailu na [email protected] - chcemy zweryfikować sprawę.
    ReviewUserIcon
    Magda

    25.05.2023 06:22

    Kandydat

    Witam. Wybieram się z chłopakiem na ogórki w Maasbree,a widząc te opinie odechciewa mi się wyjeżdżać. Czy ktoś mógłby dokładniej opowiedzieć jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    23re

    19.07.2023 13:48

    Były pracownik

    robicie już w Maasbree przy ogórkach , i jak robota i zakwaterowanie , hotel pracowniczy czy domki ?
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    14.07.2023 11:28

    Były pracownik

    Ta agencja to zlep bezbeków w ważnych sprawach zero kontaktu, wiecznie zamieszanie, jedna osoba wzieła urlop i zjechała do Polski po czym gdy wróciła do Niemiec to nie wiedziała że została wyrzucona bo kadry dały (usunięte przez administratora) ta osoba nie miała pieniędzy, czekała na wypłate a tu lipa i 3 miesiące była bezdomna, (usunięte przez administratora) w sprawie zarobków obiecują na czysto zarobki po czym i tak wliczasz zakwaterowanie i masz na czysto 1200€ śmiech na sali a gdzie tu oszczędzić wliczając jedzenie, a gdy chcesz się napić, zapalić to zapomnił że odłozysz jakąs konkretną kwotę, na wszystkim chcą wycisnąc chcą z ciebie ostatni grosz. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anuś

    13.07.2023 10:55

    Pracownik

    Witam chce wyjechać w środę na magazyn z tej firmy, jakieś opinie? 2023
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    13.07.2023 23:19

    Były pracownik

    Jeśli masz ofertę 13€brutto to sobie odpuść, bo maks zarobisz 1600€ - 360€ za zakwaterowanie i na czysto masz 1240€ to są śmieszne pieniądze, nwt nie zaoszczędzisz, chyba że nie palisz, nie pijesz a na same jedzenie wydasz to +/- 500/400€ maks odłożysz. Zastanów się dobrze czy warto
    ReviewUserIcon
    Paula

    11.07.2023 22:28

    Pracownik

    Polecam agencję Contrain ,jeżeli ktoś nie był warto spróbować .Pomoc ze strony kordyntora zawsze oraz kadry ,które również wszystko wyjaśniają.Z zakwaterowaniem nie ma problemu jak i ze zmianą miejsca ,aby było bliżej do pracy ????jak najbardziej na plus 7 miesiący i było warto ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2023 12:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Berlik

    09.07.2023 16:02

    Były pracownik

    Bardzo dziwna opinia, bo ta agencja zazwyczaj jak się dowiaduje, że idziesz na kranka ze złamaną nogą czy cokolwiek innego, to od razu agencja używa twojego wypowiedzenia umowy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.07.2023 23:00

    Pracownik

    Dla mnie proces rekrutacji przeszła bardzo sprawnie, wszystko dokładnie wytłumaczone przy podpisaniu umowy. Polecam
    ReviewUserIcon
    Ewka

    22.06.2023 17:58

    Pracownik

    @Pracodawca czy jako kierowca auta służbowego jest płacone za jazdę do pracy z ludźmi 1,50 euro za dzień???
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    04.07.2023 20:48

    Pracownik

    To jest dodatek dla kierowcy auta contrain. Jak masz prywatne to Ci po prostu zwracaja za paliwo
    ReviewUserIcon
    Były niezadowolony

    02.01.2023 19:37

    Były pracownik

    Ta firma schodzi na (usunięte przez administratora). Kiedyś było zdecydowanie lepiej a z roku na rok jest coraz gorzej. Stali pracownicy są wcale nieszanowani. Koordynatorzy porażka... Wydają aby polecenia i wyręczają się pracownikami w swoich obowiązkach, cud żeby odebrali telefon... I ciągłe przeprowadzki... To nic, że jesteś na jednym projekcie od dłuższego czasu... Będą Cię przerzucać z domku na domek nawet i 5x w ciągu miesiąca... No i informują Cię o tym dzień wcześniej koło południa, że następnego dnia ma Cię tam nie być. W zimę nie polecam... Na 3/4 domków jest mega mega zimno. Żadne zgłoszenia na nic. A dogrzewać przecież nie można bo kara. Masz psychotesty? Musisz być kierowcą! Za darmo! Nie ważne, że nie chcesz, nie ważne, że nikt Cię nie poinformował po co to te testy. Zrobili Ci to musisz kierować. Bo przecież w Ciebie zainwestowali. Baaaa! Nawet na siłę wcisną Ci ludzi do Twojego prywatnego auta. Albo wozisz za (usunięte przez administratora) albo nie masz zwrotu za dojazdy. Masz własny samochód? Musisz nim jeździć!!! Zapomnij o tym, że będziesz mieć blisko do pracy... A zakwaterowania coraz dalej... Nawet ponad 50km w jedną stronę... Jak jeździsz rowerem to pilnuj tego złota... Rower warty 50e a za zgubienie płacisz 450e! Za przebitą dentkę, za światełko, kierownicę, siodełko, łańcuch... Podpisujesz na wszystko cennik. Obcy ludzie mogą wchodzić do Twojego pokoju, robić remonty, zaglądać do szaf podczas Twojej nieobecności bez wcześniejszego uprzedzenia. Podczas sprawdzania czystości potrafią przyczepić się dosłownie o wszystko, nawet każą myć fugi czy zmywać pleśń ze ścian. Aaa... No i jeszcze teraz podnoszą cenę za zakwaterowanie... Z 12,80 na 14,29. Fajnie by było gdyby jakość szła z tą ceną... To jest jakiś kosmos. Jak szanowna agencja nie ma pieniędzy to może niech zwolni parę pseudo księgowych. Bo każdą wypłatę i tak trzeba liczyć na własną rękę bo miesiąc w miesiąc jest mnóstwo błędów. Oczywiście te błędy są zawsze tylko dziwnym trafem w jedną stronę - na ich korzyść. Aaaa no i super umowy incognito. Wystarczy podpisy a wszystko inne jest wykropkowane, oni sobie wpiszą wszystko jak im pasuje. Na zakwaterowaniach (usunięte przez administratora) od groma, chcą upchnąć jak najwięcej osób w domkach. Nieraz pokoje dwuosobowe są wielkości komórki pod schodami - na wymiar łóżka. Także żegnam szanowną agencję. Dójcie ludzi dalej skoro wam sumienie pozwala spokojnie spać. Ja mam dosyć
    ReviewUserIcon
    Zebra

    03.02.2023 10:06

    Były pracownik

    Zgadzam się z opinią
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    04.07.2023 20:43

    Pracownik

    Mam prywatne auto i nigdy mnie nie probowano zmuszac do wozenia ludzi. Proszono niejednokrotnie ale zawsze odmawialem. Nie mam psychotestow wiec mniej mi placa za dojazdy, ale jezdze sam. Jak mi sie auto popsulo, to mi zorganizowali transport sluzbowym samochodem. W zime jest zimno, to prawda, ale w lato jest za to goraco. Z tym ze ja cale zycie mieszkalem na wsi to i przyzwyczajony do tego jestem. Ludziom z blokow zawsze to jednak przeszkadzalo. Co do rowerow to moj wspolokator nie zapial go pod sklepem i mu ukradli, to koordynator kazal mu odkupic - zaplacil 50€. Z wyplatami czasem faktycznie sa jakies niescislosci, zawsze jednak wyjasniane. Moze ja mam duzo szczescia, bo przez 4 lata pracy nie mialem nieprzyjemnych doswiadczen z firma. Wiekszosc nieprzyjemnych doswiadczen wynikala z przyjazdu nowych pracownikow - niekiedy (usunięte przez administratora) Takie osoby dosyc szybko wylatuja, jednak chwile trzeba z nimi mieszkac
    ReviewUserIcon
    Były

    26.03.2023 21:58

    Pracownik

    Firma contrain przyjmuje do pracy kogo popadnie, aby umowa była podpisana, na domkach nie ma mopa, miotły jest (usunięte przez administratora) .Dbają tylko o rowery i dają kary z kosmosu a nie Dbają o czystość na domkach. Nie polecam nikomu tej firmy. Brud (usunięte przez administratora) i ubóstwo
    Contrain

    27.03.2023 13:19

    Pracodawca

    Dzień dobry, Chcemy zweryfikować to zgłoszenie. Zależy nam, aby poznać szczegóły. Prosimy o kontakt na [email protected].
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    04.07.2023 20:30

    Pracownik

    To prawda, czasem sie trafi nieciekawy element. Szybko jednak takie osoby sa zwalniane i pozniej pisza komentarze tutaj. Natomiast o czystosc to mieszkancy powinni dbac a nie koordynatorzy. Nigdy nie mialem sytuacji by po zgloszeniu koordynatorowi, ze nowi mieszkancy nie sprzataja, sprawa pozostala bez echa.
    ReviewUserIcon
    Człowiek

    04.07.2023 10:43

    Były pracownik

    Nie polecam tej agencji. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Mimo zapewnień domek barak brudno, śmierdząco zero kontaktu z koordynatorem.
    ReviewUserIcon
    Kama

    23.06.2023 10:16

    Kandydat

    Witam czy jest ktoś na pomidorach w someren jest albo na ogórkach w venlo ? Jak sytuacja ? Warunki mieszkaniowe ? Czy jest norma ?Jakie wyplaty sa ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kamila

    13.06.2023 11:51

    Kandydat

    Wyjeżdżam z chłopakiem na truskawki, czy wypłaty są na czas i pełne jak obiecywali? Jak mieszkanie? Czy faktycznie każą pracować jak wczesnije było omawiane czy rzucają gdzie indziej
    ReviewUserIcon
    Pracownik tymczasowy Venlo

    12.06.2023 07:39

    Pracownik

    Obsługa koordynatorów w Holandii spadła na (usunięte przez administratora), uważajcie bo mało kto wam tam pomoże teraz, niestety pomocni koordynatorzy odeszli już z firmy.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.05.2023 16:32

    Były pracownik

    Koordynator (usunięte przez administratora) masakra.Zero szacunku dla ludzi.Czlowiek który się nie nadaje na to stanowisko.Najlepiej co mu wychodzi to poniżanie ludzi a jak zgłaszasz problem to ma (usunięte przez administratora).Sam nie wie od jakiego projektu jest.
    ReviewUserIcon
    Contrain

    06.06.2023 13:56

    Pracownik

    Szanowny Panie Zapraszamy do kontaktu poprzez maila na adres [email protected] zawierającego dokładny opis sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    06.06.2023 22:24

    Były pracownik

    Ciekawe czy Contrain kiedyś tutaj ustosunkuje się do zarzutów czy wiecznie będzie prosił o wiadomość. Napiszesz do nich, a i tak Cie oleja i powiedzą że nie zawinili, a wspomniany koordynator(usunięte przez administratora) "na pewno tak nie zareagował, to doświadczony pracownik" Hehehe banda unikatowa ta firma
    ReviewUserIcon
    Michał

    29.06.2021 21:40

    Kandydat

    Witam, czy ktoś wybiera się do pracy na produkcji czekoladek w miejscowości Cadzand lub może ktoś już tam był i może się wypowiedzieć na temat pracy bądź miejsca zamieszkania. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Aw

    30.05.2023 12:14

    Kandydat

    I jak pracuje ktos ?macie jakieś doświadczenie?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.05.2023 12:50

    Były pracownik

    Krótko mówiac nie polecam . Pojechaliśmy jako para wiec za "mieszkanie" placimy 900 euro miesiecznie , pokoj jaki otrzymalismy mial 6m^2 2 łóżka i na tym sie kończy wysposażenie pokoju bo nic sie wiecej nie miesci rzeczy w walizkach. Hotel pracowniczy na ponad 40 osob masz wydzieloną jedna pólke w kuchni i jedna pólke w lodówce na pare . Potem przeniesienie na przyczepe kempingową i w tym momencie zakonczylem współprace z ta firma. Praca jak praca wszedzie da sie robic. Jednakże zwalniali tam ludzi z pracy z dnia na dzien. Co z wynagrodzeniem ludziom za miesiac pracy zaplacili (usunięte przez administratora) €(usunięte przez administratora)
    Contrain

    26.05.2023 11:28

    Pracodawca

    Szanowny Panie Jeżeli ma Pan zarzuty do stanu zakwaterowania lub pojawiły się jakieś nieścisłości lub błędy w naliczonym wynagrodzeniu, prosimy o maila na adres [email protected] z dokładnym opisem sytuacji - chcemy przyjrzeć się tej sprawie.
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    24.05.2023 12:38

    Kandydat

    Chcę wybrać się do pracy przez ta firmę. Co uważacie o umówię? Czy widzieliście ją wcześniej czy dopiero w firmie przed podpisaniem? Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem? Czy polecacie może jakaś inna firmę bez wiekowki?
    ReviewUserIcon
    pracownik biurowy

    11.05.2023 17:20

    Pracownik

    Jestem pracownikiem biurowym i firma już w swoich ogłoszeniach kłamie ,,System bonusowy powiązany z wynikami finansowymi firmy – dzielimy się zyskiem, bo nasz sukces to również Twoja zasługa'' ciekawe jaki system bonusowy, bo nic takiego nie znalazło się na moim koncie. Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki bardzo słabe, szanse na podwyżki nikłe, firmy nie interesuje wcale pracownik(mówię o wewnętrznym dziale firmy). Zero szacunku do pracowników długoletnich z doświadczeniem i zaangażowanyvh. Podejście typu ,,to odejdz i tak nie dostaniesz podwyżki i mamy cię gdzieś''
    ReviewUserIcon
    Contrain

    12.05.2023 13:56

    Pracownik

    Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu na [email protected]. Prosimy o podanie szczegółów wspomnianych tu kwestii. Zachęcamy także do rozmowy HR Magagerką, która rozwieje wszelkie wątpliwości związane z funkcjonowaniem systemu bonusowego
    ReviewUserIcon
    xyz

    14.05.2023 13:21

    Pracownik

    A co tu wyjaśniać, nie ma premii rocznej, kłamiecie na rozmowie i w ofercie i to nie tylko w tej kwestii

    Wywiadu udzielił/aRylko60

    11.05.2023 16:47

    Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

    Na stanowisko operatora wózka widłowego.

    Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

    Rekrutacja trwa i póki co przebiega bez problemów. Kontaktowała się ze mną osoba na stanowisku Lidera Pierwszej Linii Rekrutacji.

    Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

    Zdalnie. Wszystko odbywa się telefonicznie i drogą mailową.

    Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

    Atmosfera jest jak najbardziej w porządku. Bardzo sympatyczna rozmowa, która odbyła szybko, bo pierwszy raz skontaktowano się ze mną już na drugi dzień po wysłaniu aplikacji.

    Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

    Komunikacja jest sprawna i konstruktywna. Skontaktowano się ze mną bardzo szybko i myślę, że firma stara się zadbać o świeżego, potencjalnego pracownika.

    W jaki sposób dowiedziałeś/aś się, jakie warunki pracy oferuje pracodawca oraz jakie ma oczekiwania względem oferowanego stanowiska? Jeżeli pracodawca nie udzielił takiej informacji, czy zapytałeś go o warunki i jaka była reakcja pracodawcy? Jeżeli pomimo Twojego zapytania, nie przekazano Ci takich informacji, jak myślisz, z czego to wynika?

    Informacje odnośnie warunków pracy, miejsca pracy, terminu rozpoczęcia pracy, zakwaterowania, transportu, terminów płatności oraz warunków płatności otrzymałem telefonicznie od Pani zajmującej się rekrutacją, czyli od pracownika firmy Contrain.

    Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

    Na obecnym etapie rekrutacji polecam wszystkim tę firmę, ponieważ sprawia wrażenie rzeczowej i wiarygodnej. Zaznaczam jednak, że rekrutacja jest wciąż w trakcie, więc nie mogę powiedzieć jeszcze nic więcej na temat firmy Contrain.

    ReviewUserIcon
    Tadek

    06.05.2023 14:20

    Były pracownik

    Ogólnie agencja tylko na pierwszą prace w Niemczech czyli żeby wyrobili wszystkie dokumenty i po miesiącu czasu od razu zmiana agencji! Uważajcie na tą agencje, bo nie chcą dawać karty Gesundheits Karte (karty ubezpieczenia zdrowotnego). Ta agencja wyrabia ubezpieczenia w Niemczech w KKH więc jeżeli koordynatorka nie chce wam przesłać kart, które już dawno dostała do swojego domu tylko dlatego byście nie poszli na kranka, to jedźcie sami do KKH ze swoim zdjęciem do dokumentu i prześlą wam na wasz adres w Niemczech w ciągu 5 dni.
    ReviewUserIcon
    Hubci

    04.05.2023 20:40

    Były pracownik

    Omijajcie ludzie tą agencję! Czytałem te negatywne komentarze, ale myślałem, że mogą to być brednie, bo zwykle ludziom jak coś nie pasuje, to dopiero piszą opinie, ale to prawda co w tej agencji się odwala. Więc tak: Przy rekrutacji i składaniu dokumentów już zapisują sobie telefon by wiedzieć od kogo odbierać telefon. Każdy kontakt z mojej strony był odbierany i zapewniany, że jest tak jak pisze w ofercie. Po przyjechaniu na miejsce (Niemcy) nikt nie wiedział, że przyjedzie nowa osoba także i też musiałem czekać 4 godziny aż się pokój zwolni. Koordynatorka nie odbiera telefonów oraz jak dzwoni się z innego numeru to odbierze, a po moim przedstawieniu się rozłącza telefon, ale bywało i tak, że odebrała z żalem i w tle słysząc wiele dzieci. Ta kobieta kompletnie nic nie wie. W ofercie kompletnie co innego pisze o firmie, a na miejscu jest co innego. Dodatki, które firma w ofercie proponowała i zapewniała, że dostanę, to w rzeczywistości niczego nie dostaniesz. Na szczescie skończyłem z tą agencją pracę i poszedłem do innej agencji w której płaca jest dużo lepsza jak i zapewnione dodatki. Ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora) Jeżeli szukacie innej agencji to jest ich wiele na miejscu wraz z zakwaterowaniem bez żadnych kłamstw.
    ReviewUserIcon
    Mateusz praca w sigloch niemcy

    06.05.2023 03:01

    Pracownik

    Jak znasz lepszą agancje to daj namiar też pracowałem przez contrain i tak samo byliśmy oszukiwani jako para wytrzymymalismy rok jak z mieszkaniem tak z pracą..... Proszę o pomoc
    ReviewUserIcon
    Kolek

    06.05.2023 14:11

    Inne

    Najlepiej popytać w pracy przez jaka agencje są Polacy co już długo pracują. Napewno będzie to niemiecka agencja pracy, bo trzymaja się wszystkich przepisów, a tak to polskie agencje wypierają się na pracownika i idz se do sądu przy czym sami oni wiedzą, że i tak agencja przegra.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    27.04.2023 17:03

    Były pracownik

    OMIJAĆ. Nigdy nie czułem się tak (usunięte przez administratora) jak tu. Zgłosiliśmy się na pomidory, a po podpisaniu okazało się, że jednak pomidorów nie ma tylko kwiatki. Po przyjeździe na miejsce, nikt z domownikow nie wiedział, że przyjedziemy, dostaliśmy numer do koordynatora, który już nie pracuje.. Po 3 dniach okazało się, że moja dziewczyna ma uczulenie i potrzebowaliśmy zmiany pracy. Ani w rekrutacji nie odbierali, koordynator też.. Zadzwoniłem z innego numeru to odebrali i po przedstawieniu się odłożyli słuchawkę. Nie wiem co to za firma, ale potraktowali nas tu jak (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Contrain

    28.04.2023 08:37

    Pracownik

    Dzień dobry Panu, Zależy nam, aby przyjrzeć się tej sprawie. Abyśmy mogli zweryfikować opisane przez Pana wydarzenia, prosimy o kontakt na adres [email protected] z dokładnym opisem zdarzeń. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    ryko60

    24.04.2023 19:34

    Kandydat

    Witam, od 8.05 teoretycznie powinienem rozpocząć kontrakt z contrain w środkowych Niemczech (Toringen) jako operator wózka widłowego. Czy jest ktoś kto może doradzić co i jak itd.?
    ReviewUserIcon
    Bayek

    24.04.2023 15:02

    Kandydat

    Hej, był ktoś w pracy w Hausenberg? Ma ktoś jakieś informacje?
    ReviewUserIcon
    Ania

    15.04.2023 17:53

    Kandydat

    Dramat,traktują ludzi przedmiotowo. Zero kontaktu, można dzwonić kilkanaście razy dziennie i nawet raz nie raczą odebrać.
    ReviewUserIcon
    Przyszly pracownik

    13.04.2023 17:43

    Kandydat

    Czy jest ktoś kto jedzie w najbliższym czasie na sałatki do Helmond lub Sevenum?
    ReviewUserIcon
    Anka

    11.04.2023 21:18

    Kandydat

    Jedzie może ktoś na truskawki z lubelskiego?
    ReviewUserIcon
    Sars

    12.04.2023 11:11

    Były pracownik

    Ja jadę, ale nie przez Contrain. Firma która nie szanuje ludzi. Są mili dopóki nie podpiszesz umowy potem radź sobie sam. Najbardziej cenni są dla nich ludzie z bardzo niskim ilorazem inteligencji i bez oczekiwań. Najlepiej tacy, którzy potrzebują tylko na fajki i piwo.
    ReviewUserIcon
    Były

    05.04.2023 17:54

    Były pracownik

    Contrain już dawno sięgnęło dna, ominąć szerokim łukiem chyba że jesteś alkoholikiem lub ćpunem,a Kloster to to taka odskocznia dla małolatów czyli tak zwana "Szlachta która nie pracuje" i to jest dosłowne określenie całej tej Elity. Kiedyś pracowałem i mogę jedynie dodać że nie ma to nic wspólnego z wyjazdem za granicę w celu zarobkowym, ciągle libacje alkoholowe,krzyki imprezy prawie każdego dnia, kiedyś pamiętam jakiemuś łbowi auto ukradł kolega drugiemu potłukli szyby w samochodzie, pomimo zakazu prawie każdy palił papierosy w pokojach, nie mam pojęcia jak to jest teraz ale były przypadki kradzieży żywności, bo normalne jest że jak się pije non stop to po jakimś czasie chce się jeść tyle że jest problem bo nie ma co zjeść....,z gaśnicami pamiętam też były jazdy bo impreza ćpunów zawsze kończyła się wymianą drzwi...., przez mój pobyt tam pamiętam trzy pary drzwi wymieniali..., porażka bo zdarzało się że ktoś nowy przyjechał i był w takim stanie że nie pamiętał że jest w Niemczech, trafiały się osoby także ktoś nawet bez alkoholu zachowywały się jakby mieli porażenie mózgowe czyli widać jak działa rekrutacja w Contrain...., ludzi mają za nic, chory czy zdrowy sztuka jest sztuka bo masz pracować i nie narzekać na nic bo stajesz się wrogiem...., pamiętam jedną panią koordynator która operowała się własną grupą ludzi na terenie Niemiec która nie znała nawet języka niemieckiego i nie rozumiem jakim cudem została koordynatorem...., później było głośno że miała jakieś problemy bo ktoś przez tą panią mało nie umarł..., albo umarł, tego nie wiem, ja postawiłem na naukę języka niemieckiego i nie potrzebuje już agencji ale mam znajomych którzy pracują przez tą a,la agencje i jesteśmy w kontakcie, na innym projekcie mój kuzyn był i opowiadał że przez cały swój pobyt nie widział koordynatora na oczy czyli agencja Contrain kłamie jak z nut że zapewnia opiekę koordynatora...,PATOLOGIA.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    25.03.2023 12:04

    Były pracownik

    Pracowałam w biurze. Osoby na kierowniczych stanowiskach traktują pracowników przedmiotowo, wyżywają się na nich. Atmosfera w biurze jest tragiczna. Ilość pracy jest nie do przerobienia, a wynagrodzenie marne. Miałam pytanie od kierowniczki, czy będę pracować zdalnie na zwolnieniu lekarskim. Pracownicy pracowali nawet na urlopach. Gdy chciałam złożyć wypowiedzenie, menagerka robiła wszystko, żeby mi to utrudnić, próbowała mnie oszukać, bo myślała, że nie znam przepisów. Widać po ogłoszeniach, że w Contrain jest ciągła rotacja.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    25.03.2023 17:35

    Kandydat

    Opowiedz o ofertach pracy w Niemczech dla zwykłych robili,jak tam faktycznie jest?
    ReviewUserIcon
    też były pracownik

    05.04.2023 13:02

    Były pracownik

    Podpisuję się pod wszystkim co napisałaś rękami i nogami. Atmosfera dramat, ciągłe ciśnięcie, ilość pracy nie do przerobienia. Każdy zgłaszany problem z automatu olewany. Pracownicy działu rekrutacji nie mają zielonego pojęcia jak wyglądają na miejscu za granicą zakwaterowania, a muszą odpowiadać na takie pytania potencjalnym pracownikom. Współpraca między działami też słaba, nikt się nikim za bardzo nie przejmuje.
    ReviewUserIcon
    AK

    26.03.2023 16:43

    Pracownik

    Hej, jedzie ktoś jutro na magazyn do Horselgau? Zakwaterowanie Klosterpark
    ReviewUserIcon
    Ewa

    04.04.2023 16:16

    Pracownik

    Zależy gdzie trafisz...Ja akurat dobrze trafiłam bo łazienka i WC przy pokoju... Kuchnia i jadalnia wspólna... Każdy sprząta po sobie...Jest ok...
    ReviewUserIcon
    Anna

    04.04.2023 16:42

    Kandydat

    Ok dzięki za to a jeszcze chodzi mi o ubezpieczenie jak to jest z tym bo każą mi wyrobić kartę EKUZ Chętnie bym pogadała przez tel z tobą jeśli można oczywiście mogę podać swój nr
    ReviewUserIcon
    Aga

    03.04.2023 19:30

    Inne

    Mój syn pojechał z tą agencją, tragedia , na miejscu nawet nikt nie wiedział, że on przyjeżdża, zastał (usunięte przez administratora) nie było dla niego łóżka, nawet nie miał gdzie się położyć spać, pani koordynator żenada. Nigdy więcej z tą pseudo agencją.
    ReviewUserIcon
    Aga

    31.03.2023 18:11

    Kandydat

    Hej w był ktoś w Bad Staffelstein jakie warunki?
    ReviewUserIcon
    Soph

    29.03.2023 17:26

    Kandydat

    Czy pracował ktoś z was przy szczepieniu kurczaków i czy jest to praca dla kobiet.
    ReviewUserIcon
    Nigdy Więcej

    29.01.2023 15:05

    Były pracownik

    Praca ogólnie na Rhenusie była fajna ale koordynatorzy- porażka. Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednim miejscu. Z wszystkim zawsze problem wciskanie do autokarów czasami po 20 osób za dużo i działało tylko w jedną stronę - jak jedziecie do pracy to może być 20 osób więcej w busie ale jak wracacie z pracy to jedziecie na dwa kursy i musisz czekać za darmo godzinę zanim obróci. Koordynatorzy toczą między sobą zawsze jakieś małe wojenki ( jeden na drugiego po ławkach pisał a potem nie pamiętał że zakazane znaki na aucie służbowym namalował był na takim haju) a pan Gyros 12 osób z miejsca potrafił wywalić z roboty bo jeden z nich odpalił gaśnice a mu się nie chciało dochodzić który. Prosta zasada contrainu - masz (usunięte przez administratora)bo na twoje miejsce jest 40 chętnych i jutro w nocy mogą być. Grafik w ciągu tygodnia 3 razy potrafią zmienić. Traktują ludzi jak mięso armatnie i trzymają w tym lesie na kloster woda ciepła dwa razy dziennie wszędzie grzyb a chcą za to jeszcze nie wiadomo ile.
    Contrain

    30.01.2023 09:18

    Pracodawca

    Dzień dobry, Bardzo prosimy o kontakt na [email protected] z dokładnym opisem wskazanych sytuacji. Chcielibyśmy przyjrzeć się tej sprawie. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Polko

    28.03.2023 12:53

    Pracownik

    Hej, chyba byliśmy w tym samym czasie na Klosterparku. Pamietam doskonale noc "zakazanych znaków" na autach służbowych. Kolejnego dnia w niedziele było spotkanie wyjaśniające i nastraszanie nas policja. Po całej akcji zostaliśmy bez koordynatora na miejscu. Pamietam również akcje z gaśnicą oraz skakaniem i uciekaniem przez okno, bo się 'nowi' za bardzo zabawili. Nie pracowałam na Rhenusie, ale doskonale pamietam zasady z autokarami. Ludzie siedzieli na schodkach i stali w przejściu w autokarze, bo nie było miejsc siedzących , a nie chcieli się spóźnić do pracy. Powroty tak jak mówisz, radz sobie sam. Grafik często nie jasny i był źle wprowadzony na stronie.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    28.03.2023 12:05

    Kandydat

    Cześć wyjeżdżam w niedzielę do holandii z contrain i chciałem, się dowiedzieć jak wyglądają tam domki, da się w nich mieszkać? i jak wygląda sprawa z autem, po godzinach pracy pożyczają normalnie, żeby pojechać w dni wolne do sklepu ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.