Contrain Sp. z o.o.

Opinie o Contrain Sp. z o.o.

Witam. Czy ktos pracuje na magazynie z artykułami CD bądź artykułami dla zwierząt przez firmę Contrain? Jak tam jest z zakwaterowaniem oraz wynagrodzeniem? Proszę o szczerą odpowiedź. Pozdrawiam :)

pawel_stron
@777 16.11.2018 10:46

Chodzi o prace w Niemczech? Jezeli tak to ja pracowałem i jak najbardziej moge polecic. Bylem tam trzy razy, za kazdym razem zawsze zadowolony z pracy. Mieszkalismy wtedy w hotelu, ja z kolega w pokoju dwoosobowym. Wynagrodzenie mielismy zawsze uczciwie wyplacone, co miesiac i na czas wszystko bylo zawsze.

@pawel_stron 19.11.2018 23:58

tak o prace w Niemczech :) Jezeli chodzi o warunki mieszkaniowe w hotelu pracowniczym to jak to wygląda? lazienka kuchnia pokoje dwu osobowe itd.? Internet jest ? :)

PAWEL_STRON
@777 21.11.2018 12:37

Ja byłem w pokoju 2 osobowym, ale pamiętam że były też 3 osobowe albo ktoś miał np. sam pokój. Internet mieliśmy. Na początku trochę gorzej działał i musielismy z niego korzystać w holu, ale pozniej nam to naprawili i internet byl juz w kazdym pokoju :) ogolnie to dobrze wspominam mieszkanie tam i prace :)

@PAWEL_STRON 21.11.2018 15:22

jednak nie napisałeś nic więcej na temat warunków kuchni łazienki pokoje itd jak to wygląda wizualne :)

@PAWEL_STRON 21.11.2018 15:22

no dobrze ale jezeli chodzi o kuchnię łazienkę i pokoje ? jak to wygląda wizualnie ? bo o to mi chodziło konkretnie. Prosze o szczerą odpowiedź i na temat :)

PAWEL_STRON
@777 21.11.2018 20:16

Lazienka byla osobna na kazdy dwuosobowy pokoj, wiec spoko. Na naszym zakwaterowaniu byla tez osobna kuchnia, ale wiem ze tam jest tez inne i wtedy jedna kuchnia przypadala na kilka pokoi. Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz.

@PAWEL_STRON 26.11.2018 13:19

super :) Dzięki za info :) jezeli chodzi o zarobki to idzie odłożyć i wgl jakiś dobry grosz zarobić?

pracodawca
Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy:

Komisjoner - praca w Niemczech

Pracownik magazynowy - praca w Niemczech

Praca w pieczarkarni - praca w Holandii

Praca przy pielęgnacji roślin ozdobnych ze znajomością języka angielskiego - praca w Holandii

Praca w zakładzie recyklingowym - praca w Holandii

Magazynier (operator wózka wysokiego składowania) - Hajnówka

Anita

A czy ktoś po nowym roku wybiera się ze świętokrzyskiego?

Sebol

Witam poszujuje chetnej kompanki albo kompana na wyjazd przez agencje coutrain do holandii jestem z poznania 23 lata oraz o opinie o biurze :)

Kla
@Sebol 30.11.2018 01:53

21 lat, jestem z okolic Kępna. Obecną umowę o pracę mam do końca grudnia, na etapie poszukiwania pracy od stycznia. Może i Holandia, i z kompanem(-nką) było by raźniej ✌️:)

Bartek
@Kla 02.12.2018 20:33

Witam masz jakieś oferty? Jestem zainteresowany wyjazdem od stycznia

@Kla 02.12.2018 20:33

Prosze o kontakt jakiś to mój mail, fifa19campanioncoins@gmail.com :)

@Kla 02.12.2018 20:33

Witam mogę prosić jakiś kontakt? :)

Ciekawy

witam. Czy ktoś pracuje może obecnie na magazynie w Niemczech w Rehnusie i może cokolwiek powiedzieć na temat pracy tam jak to wygląda i jak przebiega tam praca ? ☺

@Ciekawy 24.11.2018 14:04

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/pracujznami/ i pytania także tam o nasze projekty. Z pewnością inni pracownicy chętnie odpowiedzą na Pana pytania :) Pozdrawiamy!

@Ciekawy 24.11.2018 14:04

Ja pracuje. Praca całkiem spoko tylko przede wszystkim trzeba wziąć swoje buty ochronne bo te co dostaliśmy od contrainu MASAKRA!! Nam w biurze mówili że na dziale THALIA nie ma nocek A robimy już 2 tydzień od 23 do 9:15. (10h). Praca sama w sobie Spoko. Warunki są w miarę nie ma tragedii. Na początku pewnie będziesz spacerować z tzw rakiem czyli będziesz chodzić i realizowac zamówienia. Podobno w tej pracy robi się od 20-25 km dziennie pieszo. Ogólnie moim zdaniem i 90% pracowników praca nudna i monotonne ale kto co lubi. Ale wiadomo są różne dzialy i możesz stać A możesz chodzić. Trzeba tylko pamiętać o wygodnych butach

@1234 29.11.2018 23:22

Plus są dwie przerwy lacznie 45 minut,które trzeba odrabiać i nikt również nam o tym nie powiedział

Bartek
@1234 29.11.2018 23:22

Cześć masz może jakiś namiar na firmę tą w której pracujesz? Jestem chętny do dołączenia się

Ciekawy
@1234 29.11.2018 23:22

Ok a czy wypłacane jest wynagrodzenie i czy jest w miarę przyzwoite by się opłacało tam jechać? I jak tam z warunkami mieszkaniowym? :)

Jowiidan

Z contrain-em współpracujemy od czerwca. Jesteśmy bardzo zadowoleni, jeśli ktoś chce przyjechać posiedzieć to nie tędy droga, trzeba ciężko pracować. Kordynatorzy za granicą chętnie rozwiązują napotkane problemy i pomagają. Podkreśle również że opiekunowie w Polsce również są bardzo pomocni, uprzejmi i dotrzymują słowa my akurat korzystamy z agencji w Łodzi gdzie na prawdę trafiliśmy na bardzo miłe osoby. Co do pieniążków zawsze są na czas i nigdy nas agencja nie oszukała. Także wraz z narzeczonym polecamy, jesteśmy szczęśliwi że trafiliśmy na taką dobra i uczciwą agencje co rzadko się zdarza ! :) polecamy!

Gosiek

Ja pracowałam w Holandii w te wakacje. Praca była fajna, lecz warunki mieszkaniowe nie za bardzo. Po prośbie o przeniesienie wszytko się zmieniło. Najważniejsza sprawa zarobki i wypłaty na czas. Fajna sprawa polecam każdemu na wakacje, czy na dłużej

pablo277
@Gosiek 27.11.2018 20:00

witam ja się wybieram z tego biura do niemiec 7 grudnia czy nie wiesz czego można się tam spodziewać ,podobno jakiś magazyn art.biurowe .I na co trzeba uważać wyjeżdzając ?

Ona123

Opieka koordynatora tragedia. Uważajcie ta firma nie jest za pracownikiem (usunięte przez administratora)

@Ona123 21.11.2018 23:52

Bardzo prosimy o dokładny opis sytuacji, do której odnosi się Pani w opinii. Niestety takie bezpodstawne oceny nie są wartościowe ani dla nas, ani dla kandydatów szukających o nas opinii na portalu Go Work. Bardzo chętnie odniesiemy się do każdej merytorycznej oceny. Opieka koordynatorów jest bardzo dobrze oceniana przez naszych pracowników, wszystkie ewentualne problemy rozwiązujemy zawsze indywidualnie z pracownikami, dlatego aby móc pomóc, musimy poznać szczegóły. Pozdrawiamy!

Izabela Pilny

PRACOWAŁAM NA dwóch PRAJEKTACH i szczerze mówiąc nie mam się czego doczepic. A problemy które powstają to ludzie sami sobie robią. Lubię atmosferę w Contrain Sp. z o.o. za: OFERTA pracy organizacja jasna umowa

Kasia W.

Brak organizacji, brak logiki ,dziwie się jak takie osoby ukończyły wysokie szkoły !!! U Patryka na truskawkach, 7 kobiet w jednym pokoju !! Publika !!! Firma się chwali wysokimi dotacjami z UE a dla ludzi na wode w polu nie mają kasy !!! Masz pracować, ciemnota ma siedzieć cicho, ma nie wiedziec o tym, co jest korzystne.

@Kasia W. 27.02.2018 20:54

Proszę Pani, sprawa z zakwaterowaniem, o jakiej Pani pisze, także dla nas jest problematyczna dlatego staramy się ją aktualnie sprostować. Jest to pierwszy i jedyny taki przypadek na naszych zakwaterowaniach. Naszych pracowników traktujemy zawsze z szacunkiem dlatego dołożymy wszelkich starań, by rozwiązać ten problem jak najszybciej i nie pozwolimy na to, by podoba sytuacja miała miejsce w przyszłości.

Ona123
@Contrain Sp. z o.o. 02.03.2018 14:56

Z szacunkiem pracownika hahah ..

Wujek Adi.

Szanowni Państwo.Pracowałem w kilku agencjach,jednak ciekawi mnie podejście waszej firmy do pracowników.Co agencja inne zasady.Co w przypadku,gdy nie będzie minimum 8 godzin pracy dziennie?Czy będzie wypłacone tzw. postojowe?Czy w przypadku rozwiązania umowy o prace tzw.postojowe trzeba zwrócić,tylko się pytam z czego?

@Wujek Adi. 04.10.2018 21:09

W zależności od projektu wypłacamy wynagrodzenie za minimalną liczbę godzin. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami.

@Wujek Adi. 04.10.2018 21:09

Tak, ja miałem zawsze wypłacapne określone minimum - nawet, jeżeli przepracowanych godzin było mniej. Także polecam :)

Anita

Czy ktos wybiera sie z Contrain w nablizszym czasie do pracy? Szukam towarzystwa bo nie chce sama wyjeżdżać.

No ja może się wybiore

@anonymous 19.09.2018 15:58

Napisz do mnie dydu345@gmail.com

@Anita 20.09.2018 16:48

Zapraszamy także do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/pracujznami/?source_id=664300726992501 Tam także można szukać towarzystwa na wyjazd do pracy z nami :) Pozdrawiamy!

Sebastian
@Anita 18.09.2018 16:05

Ja się wybieram ale też się czaje samemu

Aga

Ja tez jade sama więc moglybysmy jechać razem 11 październik jechalabym

@Aga 02.10.2018 18:19

Zapraszamy do kontaktu z innymi kandydadami poprzez naszą grupę dyskusyjną: https://www.facebook.com/groups/pracujznami/?source_id=664300726992501

Waldi
@Anita 18.09.2018 16:05

Witam Czytam opinie o tej firmie i nie mam wyrobionego zdania. Może ma pani więcej informacji i nich. Wybieram się z nimi w październiku. Pozdrowionka Waldek

@Aga 02.10.2018 18:19

Witam a skąd jedziesz może z łodzi pozdrawiam

@Aga 02.10.2018 18:19

Aga 11 października jedziesz i na jaką ofertę na pieczarki bo jestem ciekaw bo sam się zastanawiam

Mariusz

Witaj mam na imię Mariusz i wyjeżdżam 31 listopada do Niemiec do pracy

wawrzyn75

Nie polecam.Płacisz prawie 300 euro za mieszkanie z 30 osobami ze wspólną kuchnią i łazienką to chyba jakiś żart.Są dużo lepsze agencje.

@wawrzyn75 13.08.2018 17:20

Proszę Pana, nie mamy zakwaterowań, na których jedna kuchnia i jedna łazienka byłyby dzielone pomiędzy 30 osób. Bardzo prosimy o opinie zgodne z prawdą oraz o pozostanie obiektywnym i nie umieszczanie jednocześnie wielu opinii podpisanych różnymi nickami. Pozdrawiamy!

@Contrain Sp. z o.o. 14.08.2018 15:37

Witam,zacznę może od tego że to mój pierwszy komentarz na tej stronie :) A co do zakwaterowania to takie informacje uzyskałem telefonicznie w biurze.Pozdrawiam

@wawrzyn75 13.08.2018 17:20

Ja tez place 9euro za dobe ale mam super warunki mieszkaniowe mam nawet swoj wlasny pokoj.

@anonymous 27.08.2018 21:50

Proszę o więcej informacji, też chcę jechać ale mam wątpliwości co do pewnych pośredników. jasta39122@wp.pl

@anonymous 27.08.2018 21:50

I masz kuchnię na 30 osób

Damian91

Cześć , planuję w na dniach , skorzystać z oferty pracy tej firmy. Jestem z Poznania. Samemu nie do końca mi się uśmiecha. Są tu jakieś ogarnięte osoby które zdecydowałyby się wyjechać ? najlepiej dziewczyny , wiek nie gra roli , pozdrawiam :)

Magdalena
@Damian91 07.11.2018 14:11

hej,mozna wiedziec do jakiej prace sie wybierasz i gdzie?

Gosia
@Damian91 07.11.2018 14:11

Hej.chcesz opinii ,pisz na maila gonia_artdom@o2.pl.pozdrawiam .Pracownica ...

Waldek

Pieniądze są zawsze na czas, mieszkanie firma zapewnia, praca tez jak dla mnie ok. Polecam każdemu kto chce wyjechać za granice!

@Waldek 16.10.2018 23:23

Miło nam czytać opinie zadowolonych ze współpracy pracowników. Dziękujemy!

Klara

Skorzystanie z usług biura contrain było jednym wielkim nieporozumieniem, gdyż po pięknym przedstawieniu warunków współpracy w biurze w Opolu, pojechaliśmy do Holandii. Praca miała rozpocząć się od 1 października, więc na miejsce dojechaliśmy w niedzielę o 8 rano, po telefonie do koordynatorki usłyszeliśmy, że mamy skorzystać z zastępczego pokoju gdyż domek który był dla nas, był zajęty. Pojechaliśmy pod wskazany adres Pani nam powiedziała, że mamy w nim być tylko do południa. W pokoju co zastalismy to śmiech na sali, w domu 12 osób, brud, smród i ubustwo a w pokoju dwa materace, półka na książki i szafka nocna, w czym materace brudne, że brzydzilam się na nich położyć. I teraz pytanie za co miałabym płacić 360 euro? Postanowiliśmy, że poczekamy u znajomych, przesiedzielismy z narzeczonym tam 10 godzin, nie wyspami, po czym Pani koordynator spóźniona przyjechała i zakomunikowała nam, że ona nie ma dla nas domku który miał być do nas przypisany i mamy wrócić do tego syfu!!!!! Więc stwierdziliśmy, że to jest kpina i wróciliśmy do domu. Ale pieniędzy włożonych w wyjazd nikt nam już nie zwróci...... Nie polecam, ludzie zastanówcie się czy chcecie pracować i mieszkać w takich warunkach poniżej swojej godności.

@Klara 02.10.2018 12:52

Pani Klaudio, Państwa przyjazd był zaplanowany na niedzielny wieczór, jednak bez żadnych ustaleń z nami przyjechaliście Państwo wcześniej, rano w niedzielę. Zgodnie z ustaleniami sprzed wyjazdu zakwaterowanie dla Państwa miało być gotowe na wieczór. Zawsze jednak pomagamy rozwiązywać trudne sytuacje i dlatego zaproponowaliśmy Państwu zatrzymanie się na jednym z zakwaterowań (tymczasowo, do momentu gdy Państwa zakwaterowanie nie zostanie przygotowane do zamieszkania). Swój przyjazd do Holandii powinniście Państwo wcześniej potwierdzić u naszego Koordynatora Operacyjnego, czego Państwo nie zrobiliście, mimo iż dane kontaktowe do Koordynatora Państwu przekazaliśmy. O przyjeździe poinformowaliście Państwo będąc już na miejscu, przed umówionym wcześniej terminem. Zakwaterowanie dla Państwa, zgodnie z ustaleniami, byłoby gotowe na niedzielę wieczór. Niestety Państwo nie zdecydowaliście się poczekać, aż Wasze zakwaterowanie zostanie Wam oddane do zamieszkania i wyjechaliście z Holandii.

Xzy

Hejka ☺️ powiecie mi może która ofertę wybrać żeby była w miarę dobra? I czy trzeba jechać podpisać umowę osobiście czy mozna online? Bo daleko mam do ich oddziałów☹️ a i najważniejsze czy jest stawka wiekowa? będę wdzięczna za informację

@Xzy 27.09.2018 17:02

W celu wybrania oferty zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji - nasi rekruterzy pomogą wybrać dla Pana ofertę najbardziej zgodną z Pana kwalifikacjami i umiejętnościami. Umowy podpisujemy wyłącznie osobiście: w naszych oddziałach lub podczas spotkań terenowych. Wiekówka u nas nie obowiązuje. Zapraszamy :)

Paweł

Witam. Ktoś chętny na wyjazd w ten weekend? 3 tygodnie temu wróciłem z Holandii. A W grupie raźniej ???? pracaholandia00@gmail.com

Drogi Pracowniku!
Przygotowaliśmy nowe zasady programu rekomendacyjnego. Poleć nam swojego znajomego. Jeżeli polecana osoba przepracuje z nami przynajmniej tydzień, to otrzymasz 200zł na karcie Sodexo! Możesz wykorzystać bon we wszystkich punktach sprzedaży obsługujących płatności kartami MasterCard. To Ty zdecydujesz, na co przeznaczysz swoją nagrodę!

Drodzy Pracownicy!
Dobiega końca nasza pierwsza edycja platformy Contrain GO. Jesteśmy jedyną w Polsce agencją pracy tymczasowej, która skorzystała z takiego rozwiązania jak wdrożenie grywalizacji dla pracowników tymczasowych. Chcieliśmy w ten sposób zaangażować Was do komunikacji ze współpracownikami i firmą w formie gier i zabaw. Za poprawne wykonywanie zadań nagradzaliśmy Was punktami, które można wymieniać na nagrody.
Projekt Contrain GO przez te osiem miesięcy cieszył się niespodziewanie dużym powodzeniem – większość z Was wzięła udział w zabawie! Pozwoliliśmy Wam wykazać się umiejętnościami i integrować z innymi pracownikami Contrain. Pokazaliście co lubicie robić poza pracą – a my bardzo cieszymy się, że jesteście w stanie godzić pracę z przyjemnym spędzaniem czasu i rozwijaniem swoich zainteresowań.
Mamy nadzieję, że udział w Contrain GO sprawił Wam dużo frajdy i że udało Wam się zdobyć atrakcyjne nagrody. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Wujek Adi.

Czy ktoś pracował w firmie Go Fresh w Niemczech na owocach?

AdriannaP
@Wujek Adi. 06.09.2018 18:39

Hej, ja byłam rok temu, ogólnie polecam :) Jak chcesz więcej info to możesz pisać do mnie na maila adrianna.pachnik@op.pl

Zapraszam do aplikowania na nasze oferty pracy:

Produkcja sałatek owocowych i warzywnych – praca w Niemczech

Pracownik magazynowy - praca w Niemczech

Praca w pieczarkarni

Pracownik magazynowy

anonymous

pracuje od stycznia i jestem bardzo zadowolona. mam super prace i zakwaterowanie. pozdrawiam

Wujek Adi
@anonymous 25.08.2018 08:14

Coś więcej można jak tylko super praca?

Wujek Adi.

Czy ktoś pracuje w Niemczech na tzw.cukierkach?

anonymous

Dlaczego mój komentarz został usunięty,nie napisałem nic złego,nie użyłem wulgaryzmów.Chciałem tylko żeby wszyscy wiedzieli jakie są warunki w tej agencji ale widzę że prawda boli.

Guuusia

Witam czy ktoś wyjeżdża z tej firmy we wrzesniu na magazyny do Tilburga?pytam bo jadę sama A w grupie zawsze raźniej.Jesli jest ktoś to proszę o kontakt gusiagusia36@gmail.com

Zapraszam do aplikowania na nasze oferty pracy:

Zbiór i pielęgnacja papryki szklarniowej – praca w Holandii

Pracownik szklarniowy – pielęgnacja i zbiór pomidorów – praca w Holandii

Praca w szklarni – zbiór i pielęgnacja ogórków – praca w Holandii

Marcin

Witam. Pracowałem w Niemczech firma Krebeck. Gorąco polecam pracę w tej agencji. Pani Elżbieta koordynator pełen profesjonalizm. Dziękuję i jeszcze raz polecam

@Marcin 02.08.2018 11:14

Panie Marcinie, dziękujemy za miłe słowa, zostały już także przekazane Pani Elżbiecie :) Pozdrawiamy!

Ciekawski

Witam, czy pracuje/pracował ktoś przy pakowaniu drzewek w Niemczech? Jak z wypłatą, godzinami, zakwaterowaniem... z Góry dziękuję za pomoc :)

@Ciekawski 01.08.2018 10:10

Proszę Pana, zachęcamy, bo skontaktować się z naszym Działem Rekrutacji i dopytać o te kwestie. Polecamy również dołączyć do grupy na Facebooku https://www.facebook.com/groups/pracujznami/?source_id=664300726992501 być może tam uda skontaktować się z kimś, kto ma doświadczenie w pracy, która Pana zainteresowała. Pozdrawiamy!

Gos

Dzień dobry, na jakie oferty można aplikować skoro wszystkie są nie aktywne ( czytam: nieaktualne).. hmmm Poza tym na Waszej stronie zostawiłam 2x prośbę o kontakt w spr podjęcia pracy za granicą. Niestety .. brak telefonu, kontaktu, .. nic.

@Gos 30.07.2018 14:28

Proszę Pani, kiedy i od kogo uzyskała Pani informację o tym, że nasze oferty pracy są nieaktualne? Aktualne oferty pracy znaleźć można zawsze na naszej stronie http://www.contrain.pl jednak ze względu na to, że oferujemy pracę tymczasową, to w przypadku niektórych projektów ich dostępność może się zmienić w bardzo krótkim czasie. W sprawie wyjaśnienia braku kontaktu odnośnie Pani aplikacji proszę wysłać wiadomość na maila rekrutacja@contrain.pl podając swoje imię i nazwisko. Pozdrawiamy! Pozdrawiamy!

Gos
@Contrain Sp. z o.o. 30.07.2018 15:02

Czytając opinie na Go Worku, schodząc na sam dół znajduje się informacja: Contrain Sp. z o.o. 26.07.2018 09:01 pracodawca Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy: Po kliknięciu na nie wszystkie sa nie aktualne. Może to błąd serwisu.. nie ważne. Co do kontaktu ze mną- na waszej stronie jest jest informacja: Zostaw swoje dane, znajdziemy dla Ciebie pracę. Wypełniłam ten krótki formularz x2 , niestety kontaktu brak. Pozdrawiam !

@Gos 31.07.2018 08:22

Proszę Pani, faktycznie na portalu GoWork pojawia się błąd techniczny. Zapraszam zatem do odwiedzenia naszej strony http://www.contrain.pl - tam znajdzie Pani nasze aktualne oferty pracy. W sprawie braku kontaktu - raz jeszcze proszę o napisanie do nas na adres rekrutacja@contrain.pl - proszę przesłać swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy. Zweryfikujemy, co zadziało się z Pani aplikacją. Pozdrawiamy!

Zostaw opinię o Contrain Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contrain Sp. z o.o.