opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 867 ocen
Opinie(3054)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3054)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    szybki

    25.06.2025 13:42

    Kandydat

    Hej.Mam pytanie do Was? Czy ktoś z obecnych na grupie był już lub jest aktualnie w pracy w Nl na produkcji drobiu? można prosić o opinię dzięki z góry.
    ReviewUserIcon
    Ren

    24.06.2025 16:21

    Inne

    Czy pracował ktoś na produkcji sałatek owocowych warzywnych w niemczech? Poleca ktoś? Jak to wygląda i ile płacą?
    ReviewUserIcon
    P.

    22.06.2025 22:51

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przy demontażu sprzętu elektrycznego np Eindhoven , i jest w stanie coś powiedzieć o samej pracy , jak wyjdzie płaca po odtrąceniach , ile za co . Jak mieszkania
    ReviewUserIcon
    P.

    22.06.2025 22:39

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przy demontażu sprzętu elektrycznego Eindhoven i jest w stanie wyrazić opinie . Jak wyglądają realne zarobki po odciągnięciach , jak mieszkania , Ktoś coś o samej pracy jest w stanie powiedieć
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    13.06.2025 12:24

    Kandydat

    Czy ktoś był w Venlo na pakowaniu warzyw i owoców? Jak godziny? Jak zakwaterowanie? Może jest ktoś normalny, nie kryminalista czy alkoholik, kto chciałby się ze mną wybrać na przełomie czerwca i lipca? Ja chciałbym pojechać na 2-3 miesiące.
    ReviewUserIcon
    nina86

    05.06.2025 22:16

    Kandydat

    Witam czy ktoś pracowal przy selekcji porów ( miejscowośc baarlo) pytam o wynagrodzenie i o odległość do miejsca pracy od zakwaterowania
    ReviewUserIcon
    Michał

    30.05.2025 17:49

    Kandydat

    jest ktoś teraz na ogórkach? Jak to wygląda warto jechać?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2025 08:00

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Chłopak

    19.05.2025 12:31

    Kandydat

    A przy czym pracowałeś, w jakiej lokalizacji mieszkałeś?
    ReviewUserIcon
    Julka

    13.05.2025 17:22

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przez tą agencję na zbiorze pomidorów w Holandii?
    ReviewUserIcon
    Kasik

    09.05.2025 00:42

    Kandydat

    Czy ktoś może składał formularz do pracy przy sałatkach w Westfalia ????
    ReviewUserIcon
    @rysiek

    12.05.2024 13:02

    Były pracownik

    Pracowałem z contrain trzy projekty i chwałę . Pieniądze się zgadzały, kwatery dobre, chcę jechać jeszcze ale nie odpowiadają na aplikacje a dodzwonić się nie można
    @Contrain

    04.06.2024 08:53

    Pracodawca

    Dzień dobry, Ta opinia zawiera bardzo poważne zarzuty, które jako firma zawsze weryfikujemy. Działamy zgodnie z wdrożoną procedurą zgłoszeń wewnętrznych dotyczących ujawniania przypadków nieprawidłowości oraz ochrony osób dokonujących zgłoszeń. W komentarzu jest informacja o zgłoszeniach i braku reakcji ze strony firmy – jednak po dokładnym sprawdzeniu możemy stwierdzić jednoznacznie, że takie informacje, nie wpłynęły żadnym oficjalnym kanałem do tego dedykowanym. Dlatego prosimy o opisanie przytoczonych sytuacji na skrzynkę [email protected]. Opinia wyrażona na GoWork jest obciążona możliwością publikacji pomówień, nie może więc stanowić formalnego zgłoszenia, wzywamy więc do jak najszybszego wniesienia wyjaśnień w opisanej kwestii na wspomniany wyżej adres, który obsługuje powołany do tego przez Zarząd zespół do spraw naruszeń. Pozdrawiamy, Contrain
    ReviewUserIcon
    Kasik

    09.05.2025 00:39

    Kandydat

    Mi odpowiedzieli dzisiaj na e-mail i na tel …. Dziś złożyłam aplikację
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.02.2025 16:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zygmunt

    17.03.2025 08:39

    Kandydat

    Jak mieszkać z jedną parą to jeszcze ok,ale jak z pojedyńczymi osobami,jeszcze lubiących wypić i inne wynalazki to tragedia, już to przerabialiśmy trzeba dopytać,ale gwarancji nie ma,jedno powiedzą a inaczej zrobią.
    ReviewUserIcon
    Anna

    06.05.2025 10:43

    Pracownik

    Witaj. Czy możesz podpowiedzieć dokąd wyjechałaś?. Czy możesz odpisć mi na email. Będę wdzięczna. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    14.03.2025 14:48

    Kandydat

    Witam, czy ktoś pracował w Eindhoven , praca przy produkcji (• Wklejanie izolacji do rur aluminiowych o różnej wielkości • Opalanie rur w środku • Oklejanie elementów tj kolanka • Przygotowywanie do wysyłki produktów Układanie na palety • Kontrola jakości wytworzonych elementów • Prace porządkowe) Polecacie tą firmę i agencje? Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Xxx

    21.03.2025 18:13

    Inne

    Na produkcję bobingen, I jestem kobietą
    ReviewUserIcon
    Nie poleca

    05.04.2025 11:05

    Pracownik

    Dajcie sobie spokój z tą agencja Za pokój dzielony z obca osoba lub dwoma 400 euro Domy w opłakanym stanie naprawy rowerów można porównać cenowo do serwisu aso mercedesa Płacisz za każdą głupotę, która muszą wymienić majstry W dodatku pl umowa
    ReviewUserIcon
    pracownik szklarni

    22.01.2025 09:04

    Pracownik

    Widzę trochę negatywnych opinii i zastanawiam się ile w tym prawdy , pracuję z Contrain już piąty rok i złego słowa nie mogę powiedzieć . Rzadko kiedy ktoś kto jest zadowolony pisze komentarz, raczej piszą tylko niezadowoleni Fakt, był czas kiedy kontakt był utrudniony ale widzę , że teraz pracują nad tym bo bardzo się poprawiło . Mam nadzieję , że tak pozostanie. Zakwaterowanie ok, wypłaty na czas i pilnują by wszystko się zgadzało. Najważniejsze dla mnie, że jednak ćpunów wywalają szybko z domku Jak na razie zostaję z wami
    ReviewUserIcon
    gość

    26.03.2025 12:24

    Kandydat

    Cześć.A przyjmują do pracy?Szukam pracy na już.Jestem gotowy do wyjazdu.
    ReviewUserIcon
    gość

    26.03.2025 12:57

    Kandydat

    Cześć.To chyba jest dobrze jak tak długo pracujesz w jednej firmie.A potrzebują tam do pracy.Pytam bo szukam pracy w NL u dobrego pracodawcy z godnym zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.03.2025 11:37

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przy kwiatach doniczkowych w NL i może coś o tym opowiedzieć? Jak praca? Zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Konrad

    28.02.2025 16:22

    Kandydat

    Czy ktoś pracował przy zbiorze pomidorów ze szklarni jak z zarobkami i jak praca ogólnie ?
    ReviewUserIcon
    Kiki

    21.02.2025 11:27

    Inne

    Czy ktoś pracuje bądź pracował na magazynie z drobnymi częściami rolniczymi w Strullendorf? Jakieś opinie ?
    ReviewUserIcon
    MaTch

    18.12.2024 20:31

    Kandydat

    Witam.Moze mi ktoś powiedzieć ile trzeba wziąć ze sobą euro żeby starczyło na miesiąc na przeżycie? Ile można zarobić po wszystkich odtrąceniach? Chciałbym wyjechać w styczniu ale przez niektóre opinie mam obawy.Prosze o jakąś realną odpowiedź i na czasie. Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    MaTch

    20.12.2024 08:23

    Kandydat

    Wielkie dzięki za odpowiedź.A pracowałeś może przez Contrain?Czy to wiarygodna agencja?Ile można zarobić realnie na rękę,da się coś odłożyć?
    ReviewUserIcon
    Ola

    20.02.2025 17:27

    Inne

    Może polecaszz jakąś agencje pracy ?
    ReviewUserIcon
    @Ewa

    20.03.2024 19:02

    Inne

    Dzień dobry czy ktoś pracował przy kwiatach w Holandii ile mniej więcej godzin jakie wypłaty
    ReviewUserIcon
    Nieprawda

    05.02.2025 19:42

    Były pracownik

    Pracowałam w kilku miejscach i wszędzie patrzą na tempo i normy a w niektorych jest nawet tablica z wynikami, więc nie ściemniajcie.
    ReviewUserIcon
    Ola

    20.02.2025 17:20

    Inne

    A polecasz jakas agencje ?
    ReviewUserIcon
    MaTch

    12.12.2024 13:07

    Kandydat

    Witam.Ile się czeka czasu na telefon z Contrain po wypełnieniu formularza?
    ReviewUserIcon
    Nikola

    20.02.2025 09:50

    Kandydat

    Ja dostałam telefon już na następny dzień
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    03.02.2025 13:43

    Inne

    Witam . Proszę o opinie na temat pracy przy produkcji sałatek i warunkach mieszkania . Dziękuję za odp
    ReviewUserIcon
    Nikola

    20.02.2025 09:48

    Kandydat

    Podepnę się pod pytanie
    ReviewUserIcon
    marcky

    16.02.2025 18:58

    Inne

    Witam. czy ktoś pracował w tej firmie przy zbiorze truskawek w ,,Beldfeld,,. Ktoś może powiedzieć cos o ilości godzin pracy , zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    Tobiasz

    30.01.2025 19:05

    Były pracownik

    Czy prowadzicie nabór do pracy w Soltau Jawoll lub okolice
    ReviewUserIcon
    Marcin

    30.10.2024 14:23

    Były pracownik

    Serdecznie NIE polecam, bylem 2 miesiace, zakwaterowanie i praca ok koordynator również był ok, ale teraz gdy chciałem się rozliczyć podatkowo w holandii okazuje się że contrain odprowadza minimalnie podatek od dochodu i za dwa miesiące muszę zwrócić do belastingu 1000 euro, znajomi mają te same sytuacje....
    ReviewUserIcon
    Poszukuje zatrudnienia

    31.10.2024 21:46

    Kandydat

    Witaj, Czy byłeś na umowie holenderskiej czy na umowie Polskiej - oddelegowanie pracownika do pracy za granicą (Polski ZUS)?
    ReviewUserIcon
    Mietek

    15.01.2025 21:02

    Były pracownik

    Oni dają tylko polskie umowy, więc balastingu cię dojedzie jak będziesz się rozliczał w nl. Na tym.polega wałek z contrain
    ReviewUserIcon
    Contrain

    08.01.2025 09:02

    Inne

    Witam, proszę o opinie kto pracował na pieczarkach od agencji Contrain w Holandii, jakie są warunki, czy jest możliwość zarobić!?
    ReviewUserIcon
    Jarek

    05.12.2024 11:14

    Pracownik

    Witam pracował ktoś na projekcie nature's green group ogórki i pomidory w miejscowości maasbree Holandia ?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    18.12.2024 01:14

    Były pracownik

    Tak, nie polecam. Praca z szefami cholerykami a na zakwaterowaniach w Venlo i w Maasbree zimno i pełno pleśni.
    ReviewUserIcon
    jarek

    23.12.2024 21:28

    Pracownik

    a kiedy byłaś ?
    ReviewUserIcon
    marek

    02.12.2024 16:16

    Inne

    Witam pracował ktoś na projekcie ogórki ,pomidory w miejscowości Maasbree ?? jak z zakwaterowaniem jak ktoś tam był dajcie znać pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ola

    18.12.2024 01:20

    Były pracownik

    W Venlo lokalizacja domków fajna ale ich stan pozostawia wiele do życzenia a jak trafisz na patologicznych mieszkańców w innych pokojach albo w twoim bo pokoje są 2 osobowe to strach do domu wracać. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz a przewija się pełno alkoholików i ćpunów do tego pokoje nie są zamykane nie dostajesz klucza więc sobie pomyśl czy warto ryzykować. Na de plaats w maasbre jest zimno zdarzały się myszy i często przewija się dużo ludzi
    ReviewUserIcon
    Wdek

    24.02.2021 09:31

    Pracownik

    Powiedzcie coś o pracy w Niemczech na Lampach haloo
    ReviewUserIcon
    Gość

    21.10.2021 20:59

    Kandydat

    Zarobki +-1400euro ale po odjęciu mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Margo

    09.12.2024 17:26

    Kandydat

    Napisz na próba jestem zainteresowana wyjazdem
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    18.11.2024 11:04

    Kandydat

    Dzień dobry, jak długo trwa rekrutacja w agencji contrain podpisanie umowy itp.
    ReviewUserIcon
    Olkaa

    17.11.2024 18:29

    Kandydat

    Witam, są jeszcze aktualne oferty pracy na magazynie z fajerwerkami w Hamburgu
    ReviewUserIcon
    kaXX

    14.11.2024 11:54

    Kandydat

    cześc, nie mam aktualnie żadnego doświadczenia, ale szukam pracy. Czy przyjmujecie może do przyuczenia?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    15.11.2024 08:39

    Pracodawca

    Dzień dobry! Mamy oferty pracy nie wymagające doświadczenia - zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 600 877 477 lub aplikowania online poprzez stronę contrain.pl
    ReviewUserIcon
    x

    08.11.2024 00:08

    Kandydat

    Widziałem 2 ogłoszenia na komisjonera w Bawarii. Co to za magazyny i w jakim miejscu? Jak z zakwaterowaniem - mieszkanie czy hotel?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    30.10.2024 13:51

    Pracownik

    Jakie zarobki przy zbieraniu pieczarek
    ReviewUserIcon
    Malgos

    29.10.2024 16:07

    Pracownik

    Kolejny udany wyjazd. Zadowolona z pracy i płacy.
    ReviewUserIcon
    ola

    30.10.2024 10:24

    Kandydat

    przy czym pracowałaś?
    ReviewUserIcon
    Kacper

    18.10.2024 21:58

    Pracownik

    Podpisałem umowę z agencją contrain miałem już datę wyjazdu dzwonią do mnie w piątek że niestety muszę przełożyć wyjazd na kolejny tydzień myślę okej... W następnym tygodniu w piątek dzwonią ponownie znowu przełożony wyjazd już lekko zdenerwowany zmieniłem projekt w którym miałem uczestniczyć jedna z pań mówiła że nic nowego nie będę podpisał że wszystko się zgadza w następnym tygodniu w piątek będzie do mnie dzwonił/pisał przewoźnik z informacjami o której godzinie przyjedzie. przychodzi piątek godzina 10 dzwoni do mnie jakiś pan z contrain i mówi że muszę rozwiązać poprzednią umowę i podpisać inne warunki umowy ponieważ zmieniłem projekt i coś się nie zgadza mówię okej... miał wysłać mi nowe warunki e-mailem niestety się nie doczekałem sam zadzwoniłem i dopiero po moim telefonie się mną zainteresowali a jak wyjazdu nie było tak nie ma przełożony na następny tydzień. Firma moim zdaniem nie jest godna zaufania straciłem przez nich czas i nerwy zobaczymy w następnym tygodniu.
    ReviewUserIcon
    Tatiana

    14.10.2024 22:41

    Inne

    Mam pytanie.Czy istnieje mozliwosc zatrudnienia osob z posa UE(Ukraina) powiedzmy na podstawie vizy?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    15.10.2024 08:32

    Pracodawca

    Dzień dobry! Tak, jak najbardziej zatrudniamy osoby z Ukrainy i innych krajów na podstawie wizy/z pozwoleniem na pracę w Polsce. Zapraszamy do aplikowania przez stronę www.contrain.pl
    ReviewUserIcon
    .

    08.10.2024 13:14

    Kandydat

    Ile można dostać na rękę za miesiąc pracy?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    08.10.2024 13:25

    Pracodawca

    Wszystko zależy od wybranej oferty pracy, po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterkami pod numerem +48 600 877 477
    ReviewUserIcon
    Wxxk

    23.08.2024 11:26

    Pracownik

    Praca w Niemczech jako komisjoner- nikt nam nie wspomniał że będzie obowiązywała wysoka norma w tej pracy, pracodawca ostatnio podkreślił iż nie będą trzymać ludzi którzy jej nie wyrabiają. Jako Polacy odczuwamy kompletnie negatywne nastawienie do nas, ze strony reszty pracowników czy przełożonych. Lokacja zapewniona przez agencję jest fatalna (w opuszczonym hotelu). Za takie pieniądze powinny być zapewnione warunki w których chociaż trochę chciałoby się przebywać! Jako sam pokój z łazienką są nawet w ostateczności do przeżycia, zaś kuchnia, części wspólne, pralnia, kwadrat zieleni to totalna masakra. (usunięte przez administratora) brak osoby zajmującej się sprzątaniem części wspólnej, a kuchnia dzielona jest koszmarem- nic nie można tam trzymać bo inni od razu zabierają i niszczą, totalny brud, znajdą się i w środku (usunięte przez administratora) ptaki czy myszy. Co do godzin pracy na obecną chwilę nawet tygodniowego standardu nie są w stanie nam zapewnić. Lekka porażka. ????
    ReviewUserIcon
    gośka

    30.08.2024 03:46

    Inne

    A Ty robisz na umowie polskiej czy ich? Może różnia sie warunki , pewnie polska agencja ciśnie, żeby im się opłacało rodaków wysyłać, moze trzeba przejść na firmę?
    ReviewUserIcon
    Wxxk

    31.08.2024 11:22

    Pracownik

    Ja pracuje na polskiej umowie, aczkolwiek agencja tu o normie nic nie wspominała (przynajmniej narazie). To na magazynie firma właściwa oznajmiła taki wymóg do pracowników. Aczkolwiek będąc n bieżąco w tej chwili ta norma narazie (chyba) nie jest brana pod uwagę, ponieważ ich system logistyczny coś zaczął szwankować i niemożliwe jak wyrobienie normy przez bardzo długie czekanie n towar, który masz zebrać. Ale jak to ogarną to ta norma ma obowiązywać.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    21.04.2023 17:52

    Kandydat

    Hej czy może ktoś się wybiera na sortowanie kukurydzy do Kessel od maja? Fajnie byłoby się z kimś (kobieta) dogadać... razem będzie raźniej...
    ReviewUserIcon
    Iza

    30.04.2023 12:39

    Pracownik

    Hej czy ktoś się wybiera w czerwcu i co najlepiej wybrać chciałam jechać pierwszy raz zobaczyć jak to faktycznie wygląda i może będzie ktoś kto też w czerwcu jedzie to razem będzie raźniej
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.08.2024 00:01

    Kandydat

    Mogłabyś dać znać jak tam ta praca przy kukurydzy?
    ReviewUserIcon
    Contrain

    29.07.2024 14:37

    Pracownik

    OŚWIADCZENIE W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami, oświadczam, że wszystkie zobowiązania finansowe Contrain, w tym wynagrodzenia pracowników, zobowiązania wobec US i ZUS, są wypłacane terminowo i prawidłowo, tj. zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zawieranymi umowami. Potwierdzeniem tego są nie tylko pozytywne wyniki kontroli i audytów, którym regularnie podlegamy, ale też opinie samych pracowników, którzy terminowość i solidność Contrain często wymieniają jako jeden z głównych atutów firmy. Pojawiające się tu pomówienia godzą w dobro firmy. Mamy uzasadnione podejrzenia, że te negatywne komentarze są elementem nieetycznych działań konkurencji, która od kilku miesięcy próbuje zdyskredytować nas w oczach naszych pracowników i kandydatów do pracy. Tomasz Balcerski, Członek Zarządu
    ReviewUserIcon
    Bohdan

    30.07.2024 20:56

    Pracownik

    PYTANIE uzasadnione podejrzenia to takie ktore sa potwierdzone jakimis dowodami, czy uzasadnione waszym zdaniem, bo pojawiaja sie negatywne komentarze i uwazacie, ze nie sa prawdziwe? Konkurencyjnej firmy nie wyrzucie bez slowa wyjasnien, wiec sprawa nie jest tak prosta jak zwykle

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.