Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Poznań

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling. Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Contrain Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Contrain Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kuba
Kandydat

Planuję jechać do Niemiec do pracy po 10 maja. Chcę jechać tam PRACOWAĆ, ewentualnie trochę pozwiedzać, a nie na melanż :) Jeżeli jest ktoś kto chciałby się dołączyć podajcie email w odpowiedzi, odezwę się do Was :)

Dycha
@Kuba

Też planuję wyjazd ale jak czytam te wpisy to trochę mi się odechciewa. Daj znać czy jeszcze jesteś za wyjazdem a jak tak to kiedy na maila dychers@gmail.com

Mar3k
Kandydat

A nie można tego jakoś zgłosić

Mysza

To Niemcy czy Holandia?

Zołza

Agencja Contrain jest nierzetelną firmą. Koordynatorzy, gdy pojawi się jakiś problem odnośnie zmiany pracy, nie odbierają telefonów lub po prostu blokują numer pracownika (boją się, że stracą swoich klientów, którzy są ważniejsi niż ciężko pracujący i (usunięte przez administratora) pracownik), a główna księgowa nie potrafi wypełnić swoich obowiązków jak należy. Nie dajcie się zwieźć opisom prac przedstawianych w samych superlatywach, ponieważ jest to najzwyczajniejsze kłamstwo. Ostrzegam przed firmami: Kopperts, Stals i Burs - istny wyzysk Polaków niczym w Auchwitz za śmieszną stawkę. Mogłabym dużo opowiedzieć, bo pracowałam w jednej z tych firm ponad pół roku, ale "mowa srebrem, a milczenie złotem".

b
@Zołza

ok

Contrain
@Zołza

Dzień dobry, Jeżeli ma Pani zarzuty do pełnienia obowiązków koordynatorów i innych pracowników, bardzo prosimy o kontakt na adres wsparcie@contrain.pl w celu weryfikacji sytuacji i rozmowy. Pozdrawiamy

Karolina
Kandydat

Gdzie polecacie wyjechać do pracy?

Sebix

Czytam i nie zgadzam się firma dobra przyjechali po mnie żeby zawieźć mnie na miejsce miesięczne wyplaty bardzo ładny pokój koordynator fajny praca też więcej godzin też można robić i nie ma patologi

Czat
@Sebix

A jaka praca? Jestem ciekaw pracy komisjonera w Niemczech jak to wygląda

Damian
Kandydat

Polecacie szczepienie kurczaków oraz mycie klatek?...jak z godzinami oraz z kasą?

Rafał
Kandydat

WItam, był lub ktoś jest w pracy w Holandii miejscowość Kessel, przy czyszczeniu i kontroli jakości, stanu namiotu, Agencja pracy Cotarian? Będę za informacje zwrotną co do warunków, jakie zapewnia agencja oraz warunki pracy.

Krzysztof
Kandydat

Jest ktoś na tych szparagach i porach ? Może ktoś co powiedzieć o warunkach mieszkalnych , czasie pracy i czy można tam jechać czy lepiej nie .

Martyna
Kandydat

Hej! Był ktoś może w Holandii w miejscowości Ell/Weert na kwiatkach? Jak było i czy polecacie?

@Martyna

Ja jestem daj mi kontakt do siebie.

Wojciech

Czy ktoś pracował przy zbiorze i pielęgnacji pomidorów lub papryki i jakie panują warunki?

Byly

Nigdy więcej jedno wielkie oszustwo szantaż zastraszanie mieszkanie gdzie trafisz może być nawet przyczepa kempingowa tam wszystkiego można się spodziewać koordynatorzy to co niektórzy w dupie mają wszystko obiecywać to potrafią A na miejscu okazuje się przykra rzeczywistość nigdy więcej z ta firma byłem zobaczyłem i wrocilem

niktwazny
@Byly

Na jakim projekcie byłeś? Mieliśmy podobną sytuację i ciekawi mnie czy może ten sam projekt

Pracodawca

@Byly

Prosimy o informację w jakiej miejscowości Pan/Pani był/była oraz w jakim terminie. W Contrain nie kwaterujemy naszych pracowników w przyczepach kempingowych. Regularnie sprawdzamy standardy naszych zakwaterowań, a w Holandii spełniamy wymogi i standardy SNF - Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych.

Byly
@niktwazny

Projekt kukurydza w kessel szkoły da ze zdjęć nie można dodać a kilka mam

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Kwateruja na tzw kempingach coś Ala Bungal które powinny być wyremontowane

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Ale bzdury z tym sprawdzaniem standardów. (usunięte przez administratora) grzyb, brudno, powybijane szyby, wszystko się rozlatuje, jedna pralka na 40 osób, nieszczelne drewniane okna, w zimie piździ jak ch**, chociaż rzekomo w kazdym pokoju panuje stała temperatura 21 stopni. Niestety contrain zapomina, ze pracownicy migrujący to nie jest wyłącznie bezmózga banda taniej siły roboczej do nakręcania pieniędzy, mamy mózgi i wiemy że istnieją termometry. W okresie ostrej zimy jak było +13⁰ w pokoju to było ciepło. Do tego zakaz dogrzewania, bo instalacja tak stara, że paliły się kable i wywalało korki, przez co również po kilka dni nie było ciepłej wody, żeby móc komfortowo wziąć prysznic, czy działającej kuchenki żeby móc komfortowo coś zjeść. Nie opowiadajcie bzdur i nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Pracodawca

@Zbyszek Wodecki

Prosimy o podanie nazwy zakwaterowania - chcielibyśmy się odnieść do Pana wypowiedzi.

Klosterpark.

@Zbyszek Wodecki

Potwierdzam warunki na klosterpark są skandaliczne grzyb na ścianach praktycznie w każdym pokoju brak ciepłej wody brak ogrzewania brak internetu ogólnie panujący (usunięte przez administratora) w każdym budynku mieszkalnym. Główny koordynator Marcin (usunięte przez administratora) pijak moja negatywna opinia została od razu usunięta przez administratora

@Były pracownik

Zgadzam sie, Marcin powinien wrócić do wojska i tam szmacić ludzi, bo zachowuje się jakby przeżył co najmniej drugą wojnę, Wietnam i Gruzję razem wzięte. Nie przejmuj się, poprzednia opinia nie przepadła, zdążyłem odczytać i zrobić screena.

@Zbyszek Wodecki

No i co droga firmo, proszę się odnieść do mojej wypowiedzi tak jak obiecywlaiście, czekam z niecierpliwością.

Ania
@Były pracownik

To jest święta prawda. Córka pojechała tam z chłopakiem do pracy i warunki mieszkaniowe były takie dokładnie jak Pan napisał. Po 20 minutach się z tamtad wynieśli.

hehe
@Ania

Również tam byłem i potwierdzam. Dodam, że ciepła woda jest włączana w wyznaczonych godzinach, około 13 i 21 na pewno. Jeżeli po pracy idziemy do sklepu, to już loteria, i albo myjemy się w zimnej, albo czekamy do 21 na następną turę ciepłej wody.

Czekamy
@Contrain Poland Sp. z o.o.

No i co, macie konkret i możecie się odnieść a od kilku miesięcy milczycie. Śmiało odnieście się :) widzę se prawdziwe opinie są dla agencji bardzo niewygodne

Pytalski
@Contrain Poland Sp. z o.o.

I już się Państwo do wypowiedzi Zbyszka Wodeckiego od prawie dwóch lat nie odnieśli, więc zakładam, że jednak mówił prawdę co do warunków na kwaterach.

500 euro za pełen miesiąc pracy i 20 osób w jednym domku. Polecam

Arka

Dla mnie jak na razie całkiem fajnie, kwatera czysta i ciepła, osobne 2-osobowe pokoje, kontakt z firmą bez problemowy, koordynator pomaga i na kwaterach i w pracy, oby tak dalej

Zbyt kolorowo
@Arka

Tak kolorowo ze as brzmisz jak pani z biura która pojechała na wakacje zagranice haha. Kontakt z koordynatorem? Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie. Chyba tylko jako obiecanka przed podpisaniem umowy.

Aga
@Arka

Właśnie zastanawiam się nad wyjazdem z tą firmą. Możesz mi napisać gdzie pracujesz.

ANNA
@Arka

Co ty za bzdury piszesz? To najgorsza agencja w Polsxe, zero pomocy kwatery tragiczne!!! Praca bardzo ciężka i najgorsze roboty polacy robią!

500 euro za pełen miesiąc pracy i 20 osób w jednym domku. Polecam

Ang
Kandydat

Cześć, planuje wyjechać do Holandii na zbiór ogórków lub pomidorów przez agencję jakoś jeszcze w kwietniu. Czy ktoś może tez się wybiera?

Łuki toki
@Ang

Ja właśnie ze znajomym startujemy w poniedziałek na kwiatki do Holandii

Marcelina
Kandydat

Zastanawiam się nad wyjazdem na wakacje do Niemiec albo Holandii na pracę przy kwiatach albo warzywach/owocach. W ogłoszeniach jest mowa o 12,28€ i 9-12 000 zł. Faktycznie można z tego wyciągnąć 9-12k brutto miesięcznie? Czy są potem na umowie kruczki drobnym drukiem?

Olaf
@Marcelina

Do tego odjąć 12-13 euro dziennie za mieszkanie ale i tak aż tyle się nie zarabia. Przy dobrych wiatrach 1800 E

Waldo

Ma ktoś jakieś informacje na temat pracy na sałatkach w Niemczech?

Addd
Kandydat

Cześć, planuje wyjazd z koleżanką od lipca 2022. Może ktoś był by chętny do nas dołączyć? Zależy nam na kimś zdecydowanym, kto bierze pracę na poważnie. Miejsce do ustalenia. adamichalska.hig@op.pl

Filipas
@Addd

a ładna ta koleżanka chociaż?

Ronx
Kandydat

Hej chciałabym jechać do praca przy pielęgnacji pnących roślin ozdobnych czy ktoś tam był i może powiedzieć jak tam jest ??

karola

polecam prace na kurczakach, jestesmy juz dlugo i jest ok

Ina
@karola

A gdzie ta praca jest? Możesz napisać jaka stawka

Sadzenie kwiatów Roggel
Kandydat

Witam. Czy pracował ktoś na sadzeniu kwiatów w Roggel w Holandii i może wydać swoją opinię?

Brake
@Sadzenie kwiatów Roggel

Jak tylko zaczynasz zgłaszać problem z czymś co sobie nie radzą koordynatorzy, albo że godzin nie ma tych które zapewniali.. to później lawinowo masz pod gore.. na koniec jeszcze wystawiają ci złą opinie do innych firm żebyś nie mógł podjąć innej pracy.. istne (usunięte przez administratora) i żenada.. a z pracą to loteria jak trafisz w jednej firmie masz godzin w drugiej wogole ich nie ma... nikt tego nie kontroluje tylko rzucają jak (usunięte przez administratora)

KGB
@Sadzenie kwiatów Roggel

Roggel ? Uciekają stamtąd jeśli chodzi o Kopra. Jedna klika rządzi i mają od szefów pozwolenie na dręczenie Polaków. Do tego szef i jego córka to jakaś kpina. Prawdziwi (usunięte przez administratora). Praca dość ciężka ale kasa dobra jedyny plus

AB
@KGB

Wszystko potwierdzam.Po paru miesiącach cieżkiej pracy na kolanach słynna klika wyrzuca ludzi z pracy.Mobing zastraszanie i krzyki na porzadku dziennym. Ty harujesz a oni tańczą z wózkami I nalepiają naklejki.Jeszcze się dowiesz że nic nie robisz a ta klika pracuje za ciebie.Na koniec usłyszysz, że to ty zastraszasz ludzi a oni są poszkodowani.To co tam wyprawia słynna klika jest nie do opisania. I wszystko to Polak dla Polaka.

Kandydat

Czy ktoś może chciałby jechać od maja 2022 do Someren na pomidory i chciałby się wybrać razem? Najlepiej przedział wiekowy 18-22 lata. Kontakt na maila sylwinas8@wp.pl

Scyzoor
@.

Sylwia ja się będę wybierac

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 296.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 165, z czego 28 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Contrain Poland Sp. z o.o., to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 626 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Contrain Poland Sp. z o.o.