opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 33
    • 34
    • 35
    • 36
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    abc

    02.07.2010 23:23

    Inne

    ja sobie chwale, ale chce przedstawic rózne strony firmy, lepiej sie zastanowic czy chce sie jechac czy nie, po co ma jechac ktos kto później bedzie rozczarowany ze jest inaczej niz myslał. tak jak zostało napisane tak jest w rzeczywistosci wiec niech kazdy sie zastanowi czy mu wszystko z tych rzeczy odpowiada czy nie. żeby nie byłóo później ze pojedzie jakas sierota któera nie potrafi na rowerze jezdzic(a był taki przypadek) albo ktos kto nie potrafi wlczyc o swoje i zrobi z siebie popychadło. a wiele osób jest zdziwionych po przyjezdzie. bo mysleli ze to bedzie tak a tamto siak
    ReviewUserIcon
    Nomi

    02.07.2010 21:35

    Inne

    hej kolego (koleżanko) a ty tak naprawdę to chwalisz sobie tą firmę czy raczej użalasz bo ciężko się teraz już połapać raz piszesz że jest ok a później że do (usunięte przez administratora) więc może by tak zastanowił się co pisze
    ReviewUserIcon
    abc

    01.07.2010 23:30

    Inne

    witam wszystkich ja wyjezdzam od 2008 r.do Holandii z firma contrain stawka...(usunięte przez administratora) euro na godz. stawka niezmienna, wiec w pracy najlepiej sie nie przepracowywać:)pierwsze 2 tyg mozna sie starac ale jak po 2 tyg kontrahent holenderski zadowolony to zostajesz i contrain nie odsyła cie do domu.jezyka nie znam ale daje rade:) co do zakwaterowania .... ja mieszkam w 6 osobowym (3 pok. kuchnia z salonem. prysznic, wc) sprzety w domkach sa ... minus to :brak pralki i mała lodówka, ale mieszkajac w domkach 1 rodzinnych jest pralka i suszarka. czasami zdarza sie ze mieszkanie trzeba zmieniac w trakcie pobytu(przechodzic z domu do domu) Jesli chodzi o p. rezydentki to... musze przyznac ze zmieniło sie na gorsze...niestety...za czasów p.Felczak i Kozikowskiej było zdecydowanie lepiej. teraz z wielka łaska odpisza na sms lub oddzwonia, a czasami nie oddzwaniaja, ale szczerze mówią to najlepiej liczyc na siebie. ALe na koniec napisze ze jak ktos jest wolny i nie ma rodziny to wyjzd z contrainem to nie najgorsza rzecz, jesli trafi sie na kontrahenta który zapewni godz. ok 40-45 tyg to idzie te ok.3500zł zarobic choc sa tacy kontrahenci gdzie pracujesz od 7-13 max i do domu. wtedy mało godz i mała wypłata a jeszcze odnosnie dojazdu do prcy: contrain daje rowery:)często psujae sie:)a autem woża niby powyzej 10 km.....ogólnie ja jezdziłam czasami 12 km na rowerze do pracy nawet w zimie i nikt mnie autem nie zawiózł. A jesli dojezdzasz do pracy swoim autem to nie zwrcaja za paliwo. to chyba wszystko jakby co to odp n pyt
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    29.06.2010 15:24

    Inne

    witam kazdy jest dorosly a opinie o posrednikach pracy jest duzo :) negatywnych i pozytywnych no ale jak truskaweczka pisze tylko same negatywy to juz ona dobrze wie a co do takich biur to nigdy takie agencje pracy nie sa w 100% pewne ale najwazniejsze ze kasa musi byc placona na czas i wszystkie skladki odprowadzane a jak komus sie nie podoba to niech w polsce popracuje i nie nrarzeka na biura pracy :) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    25.06.2010 16:30

    Inne

    widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-06-25 16:28:07 Marcyska Marcyska Ludzie nie wypisujcie bzdur nigdy nie zdazylo sie zeby Contrain nie wyplacil pieniedzy a za wypisywanie nie prawdziwych opini o p.Monice czy innej osobie z biura mozna poniesc konsekwencje czy zdajecie sobie z tego sprawe.Wyjezdrzam z tej firmy od 7 lat i wszystko jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    27.05.2010 10:41

    Inne

    Witam Ja właśnie jestem na urlopie firma jest w porządku pracuję przy pomidorach praca do lekkich nie należy ale daję radę kontrahent u którego pracujemy nie jest super, pierwszą wypłatę dostałem kiepską zobaczę jaka będzie druga pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    21.05.2010 09:44

    Inne

    Byłam 2 tyg w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej do sadzenia kwiatkow. Wszystko ładnie, ale nie niestety nie zakwalifikowałam sie chociaz Pani z biura dała mi szanse na czerwiec do pracy u innego pracodawcy. A mam sporo km od siebie wiec mnie tez troszke kosztowało zł, ogólnie nie moge nic wiecej napisać. Wrażenie pozytywne po pobycie w tym biurze, mysle ze firma jest ok.:)
    ReviewUserIcon
    jagoda04

    20.05.2010 22:03

    Inne

    czy ktoś zna firmę fid fiex prosze o informację
    ReviewUserIcon
    karmen

    11.05.2010 09:59

    Inne

    Witam ,ja czekam na telefon od tej firmy czy sie zakwalifikowalam, to zeczywiscie cos nie tak jak tak graja,a ja myslalam ze na miejscu sie podpisuje umowe,a do jakiej miejscowosci jedziesz?jak mozesz to napisz do mnie na gg20737206,pozdrawiam Amoze ktos jeszcze wyjezdza to sie dolaczcie...
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    10.05.2010 21:19

    Inne

    Do Widoczny ale nie podłączony mam pytanko czy podpisałeś już umowę i wyjeżdżasz czy nie bo ja podpisałem umowę ale dzisiaj zadzwoniła pani i wyjazd się odciągnie ponieważ zmieniły się jakieś przepisy i muszę czekać pełny miesiąc od dnia podpisania umowy aby móc wyjechać - czy może ty też tak masz czy poprostu ktoś sobie przygrał w kólki
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    29.04.2010 15:54

    Inne

    Dostalempropozycje pracy przez ta firme-najlepiej od zaraz chca bym jechal.Powie ktos jak teraz wyglada sytuacja w tej firmie-z gory dziekuje
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    29.04.2010 13:32

    Inne

    Witam wszystkich,niewiem co mam tak naprawde myslec o tej firmie,wybieram sie wlasnie na spotkanie i rozmowe kwalifakacyjna do nich,czy ktos posiada jakies nowe opinie?jak jest z zakwaterowaniem i placami,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kurok

    20.04.2010 18:12

    Inne

    heya monia a jak wygladaja godziny pracy w tej firmie i jaka jest praca i niewiesz czy w tym roku beda jeszce wyjazdy jakies wolne miejsc bo dostałem dzisiaj namiar na ta firme i niewiem czy sie zgłosic.I jak z znajomoscia jezyka?? i skad byłas bo ja słyszałem o tej fimrie ze jest z poznania a tu widze ze jest łódz
    ReviewUserIcon
    monia

    20.04.2010 17:56

    Inne

    hej. byłam 3 miesiące z tą firmąw 2009,przyjechałam na urlop i gdyby nie to że trafiła mi się oferta na rok to do tej pory bym z nimi jeżdziła. dobrego pracownika szanują jak każdy wszędzie .od początku roku już 3razy dzwonili czy nie pojade z nimi.a co do stawki i umowy to oni przecież od oczątku mówią jak jest i nic nie kręcą.kasę wypłacają terminowo i zaliczki też jak naj bardziej.a jeśli jest jakaś osoba zatrudniona przez nich ale stważająca problemy w grupie też potrafią z dnia na dZień odesłać do domu.i dobrze..ja byłam zadowolona.tak jak miałam powiedziane tak teżbyło na miejscu..bardzo pomocna pani ania i pani zuzia,jedyny problem to mało kompetentna była ówczesna rezydentka. pozdrawiam i bez obaw powodzonka
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    30.03.2010 12:36

    Inne

    Niema idealnych firm czy to w Polsce czy Europie

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    widoczny ale nie polaczony z profilem

    22.03.2010 13:13

    Inne

    to jak mozecie to poleccie jakas lodzka dobra firme pośredniczacą prace
    ReviewUserIcon
    kasiak

    20.03.2010 14:52

    Inne

    mam jechac z ta firma, ale sie zastanawiam, bo tyle tak roznych opinii czytalam w necie. czy ktos tez jedzie w najblizszym czasie do Holandii z ta firma?
    ReviewUserIcon
    jaselka

    13.03.2010 15:38

    Inne

    Pracowalem przez ta firme od poczatku 2009 roku, na polu i w szklarni. jestem zadowolony. Organizowali i oplacali mi transport i zakwaterowanie, wyplata raz w miesiacu, jak mialem watpliwosci bo cos mi sie niezgadzalo dzwonilem do kadrowej w firmie i wszystko mi zawsze wyjasniala co i jak. Zakwaterowania bywaja rozne, nieraz mieszka sie w pokoju w dwojke, nieraz trojke,raz mieszkalem sam. ludzie byli spoko,a jak mialem raz problemy to pomogla rezydentka firmy,ktora mieszka w NL niedaleko nas. jak kolezanka byla chora to rezydentka chwile po telefonie byla u nas i ja do lekarza zabrala. jesli chodzi o kase to wyplaty sa raz w miesiacu po aktualnym kursie euro wyplacane w zlotowkach. raz mialem super duze wyplaty,raz mniejsze - w zaleznosci od tego po ile stalo euro. jak dla mnie firma spoko, czekam wlasnie na nastepny wyjazd.
    ReviewUserIcon
    kwiatuszek

    02.03.2010 18:42

    Inne

    ja pracawalam w 2009 przez contrain w holandii i jestem bardzo zadowolona.chce sie wybrac ponownie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.01.2010 11:59

    Inne

    Firma Contrain zatrudnia ludzi którzy nie zadają mądrych pytań dotyczących wyjazdu, zakwaterowania, wynagrodzenia itp. Podejrzewam że w umowie wynagrodzenie jest w euro czyli jakieś 5,60 na godzinę a przelew za granica jest i tak zlotowkowy...wniosek? jezeli ide wyplacic pieniadze a w tej chwili kurs euro jest slaby pieniadze tez sa slabe...wszystko zalezy od kursu walut. Po zadaniu kilku zbyt madrych pytan pani Monika zaczela sie troche jąkać nie wiedziala co odpowiedziec, a jak zapytalem sie w jakim miescie bd pracowac to cos marudzila ze nie wie teraz dokladnie ^^ a gdy zapytalem sie o umowe czy moglbym dostac kopie na maila zebym mogl sie z nia zapoznac odparla ze nie ma takiej opcji (HA) i juz w tym momencie wiedzialem ze nigdzie nie jade...robcie co uwazacie za sluszne ale zanim zechcecie wspolpracowac z ta firma dobrze sie zastanowcie bo kto wie czy nie powiaza kogos do przymusowej pracy...aha i jeszcze cos jak mozna umiescic w umowie ze pracownik po zerwaniu umowy z pracodawca placi jakas kare pieniezna? to sie dotyczy postu tego wyzej. :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    nick

    19.01.2010 22:12

    Inne

    oczywiście, w biurze pracują dziewczyny zarabiające mniej niż ludzie na wyjeździe,
    ReviewUserIcon
    zyta

    22.12.2009 11:33

    Inne

    FIRMA CONTRAIN TO BARDZO DZIWNA INSTYTUCJA OTOZ PROPONUJA POLSKA UMOWE Z DELEGACJA DO HOLANDDI TU W POLSCE FIGURUJE SIE NA NAJ NIZSZEJ KRAJIWEJ CZYLI 1200 ZL BRUTTO.PIERWSZA UMOWA JEST NA TRZY MIESIACE NASTEPNA NA ROK TYLKO ZE TO TAK WYGLADA PIERWZSZY WYJAZD JEST NA 8 TYG POTEM NAWE POL ROKU SIEDZI SIE BEZ PRACY I FIGURUJE SIE NA ICH UMOWIE GDZIE PLACA JEKIES SMIESZNE PIENADZE POTEM PO POL ROKU WYSYLAJA ZNOWU NA 8 TYG I ZTYCH PIENEDZY POTRACAJA TO CO WCZESNIEJ PRZEZ OKRES SIEDZENIA W DOMU ZAPLACILI NIE PLACA WAKACYJNEGO PODATEK Z HOLANDI BIARA DLA SIEBIE ZARABIA SIE GROSZE OTOZ 5.70 DAJA NA GODZ ALE NIERAZ WYSYLAJA DO PRACY GDZIE NIE MA NAWET 25 GODZ TYGODNIOWO A WTYM CZASIE INNE OSOBY PRACUJA W PRACACH GDZIE JEST PO 60 GODZ TYGODNIOWO A WSZYSCY SA NA TYCH SAMYCH WARUNKACH ZATRUDNIENI O ZALICZKE TRZEBA SIE PROSIC BO PANI ELLAS TWIERDZI ZE PRACODAWCA NIE MA OBOWIAZKU ICH DAWANIA JAK SIE WROCI DO POLSKI TO POTEM NIE ODBIERAJA NAWET TELEFONOW CHUBA ZE PO POL ROKU MAJA JAKAS OFERTE TO WTWDY WYDZWANIAJA JAK POTLUCZENI ZEBY TYLKO JECHAC A ZASTEPSTWO ZA KOGOS KTO JEST W TYM CZASIE NA URLOPIE PODROZ OPLACAJA ALE JAK KTOS JEST Z KALISZ TO ZALATWIAJA BUSA DO LODZI A PANI MONIKA TWEIRDZI ZE SIE POMYLILA NIE WARO JECHAC PRZEZ TA FIREM PODATKU NIE MA PRACA 3 MIESIACE W ROKU TAKZE DAJCIE SOBIE SPOKOJ JEST WIELE INNYCH LEPSZYCH FIRM PRZEZ KTORE MOZNA NAPRAWDE DOBRZE ZAROBIC I PRACOWAC CALY ROK ODRADZAM CONTRAIN Z LODZ
    ReviewUserIcon
    Komandos

    26.08.2009 00:18

    Inne

    no hej witam ciebie Calvi i reszte też ,apropo nie wiem skąd się urwałeś i gdzie się chodowałeś ale masz absolutna racje ta firma jest zajefajna i nic do nich nie mam oby takich firm było jak najwięcej a szczególnie takich wyjebistych rezydentek pozdro dla lasek z biura wszystkie są zajebiste iwszystkie kocham koman
    ReviewUserIcon
    Calvi

    23.08.2009 18:00

    Inne

    Pracowalem dla Contrainu rok i polecam ta firme
    ReviewUserIcon
    Bela

    22.08.2009 02:20

    Inne

    TRuskaweczko bez obrazy ale wciskasz ludzią kit poprostu twoje zdanie nie ma nic wspulnego z tą firmą, niewiem czemu tak mówisz ale jest to nie prawda możliwe że lubiłaś pochlać , nie wstawiać się do pracy a jeśli już to na bani lub kompletnie zmęczona po imprezie bo napewno nie po pracy sory ale też lubie pewne rozrywki oczywiście w granicach rozsądku.Lubię piwo imprezki noi wogule jazdę ale kiedy pracuję to takie rzeczy typu piwo czy jakiś tam inny alkochol nie mają racji bytu przede wszystkim praca a ty masz żal tylko do kogo do siebie bo robiłaś to co robiłaś do całokształtu bo tak najlepiej zwalić wine? no bo chyba nie do Contrainu ,moim zdaniem ta firma jest ok i ciężko mi zrozumieć osoby takie jak ty dlaczego w ten sposób piszesz o tej firmie bo jest to jedna z nielicznych firm która jest naprawdę uczciwa i w porządku to tyle jeśli chcesz lub uważasz że żyje w błędzie i masz mi coś do powiedzenia to odezwij się miłego dnia życze tobie i osobą czytającym to
    ReviewUserIcon
    komandos

    13.08.2009 02:49

    Inne

    bardzo fajna porządna i uczciwa firma polecam wszystkim tą firme warto korzystać z ich ofert wyjazdu np do Holandii byliśmy zaledwie pare tygodni ale było super zero przekrętów. Warunki bytowe świetne wynagrodzenie też wporządku i zawsze na czas.Jeśli chodzi o rezydentów to ok zawsze pomogą jak jest jakiś problem,dlatego polecam wszystkim tą firme,pozdrawiam wszystkich siedzących przed monitorami noi oczywiście pracowników z biur Cntrainu
    ReviewUserIcon
    znajoma

    18.01.2009 12:19

    Inne

    ja wyjeżdzałam z tą firmą sezonowo w ubiegle wakacje i byłam zadowolona , dowóz zapeniali do holandi i spowrotem. kasa była płacona o terminie i zawsze bo kursie takim jaki był w kantorach, praca była w porządku(paracowałam na szkalarni), mieszkanko tez było ok (mieszkalam na campingu z samymi polakami). tazke jednym słowem jak dla mnie firma godna polecenia, w tym roku tez zamierzam z nimi wyjechac. plusem jest to ze pracuje sie na polskich warunkach i wszystko liczy sie do emerytury.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.09.2008 19:25

    Inne

    dzieki za informacje a jaka macie oferty ? co oni maja ?
    ReviewUserIcon
    karpatka87

    28.09.2008 16:18

    Inne

    Hey :) Ja też mam zamiar przez nich wyjechać w listopadzie :) Niestety nic o nich nie słyszałam i w necie też pusta. Niestety mam podejrzenia, że to firma widmo. Nikt nic nie słyszał ani nikt nic nie wie. Jak dowiesz się czegoś daj mi znać na gg 4620629, jeśli ja coś znajedę to też się podzielę :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    smerf

    26.09.2008 20:13

    Inne

    bo mam zamiar wyjechac znia do pracy w holandi i jestem ciekawa czy jest wiarygodna i czy ktos juz z nia wyjezdzał prosze o opinie pilnie

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.