opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Janek

    07.05.2014 22:23

    Inne

    cONTRAIN to jedna wielka pomyłka Nie Polecam!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2014 22:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ania1296

    08.05.2014 17:34

    Inne

    Witam,czy możesz coś więcej, ja jestem umówiona na spotkanie w Łodzi na 13.05.br, jak jest faktycznie z tym wynagrodzeniem i z samym zatrudnieniem i z US.
    ReviewUserIcon
    DZIPSON

    02.05.2014 09:58

    Inne

    Nela potwierdzam tak jak piszesz!!! Contrain to jedna wielka pomyłka, co prawda praca niby jest gwarantowana ale co do kasy to w życiu nie miałem 9 Euro na godzinę i jeszcze ten złodziejski przelicznik na złotówki ;-/ masakra...
    ReviewUserIcon
    nela

    25.04.2014 05:20

    Inne

    nigdy nie zarobisz ponad 9 euro to sa klamstwa pisane przez pracownikow contraina tkj.pani z biura ,koordynatorzy itd.pracowalam ponad pół roku z ta firma i jest to jedna z najgorszych firm ,banda zlodzieji i kretaczy .Kazda firma klamie nas na wyplatach ale firma contrain kradnie nam barzdzo duza kase a w dodatku zatrudnia na popierniczone 1-12 etatu ,zaniża skladki w zusie ,nie wyplaca naleznych swiadczen ,nie udzielaja pomocy ludziom to banda oszustow a szczególnie p.malgorzata wredna zaklamana kobieta .....NIGDY NIE ZAROBI SIE W TEJ FIRMIE CZY TO W HOLANDI CZY GDZIE KOLWIEK INDZIEJ PONAD 9 EUTO!!!!! na holenderskiej umowie sa stawki w holandi ponad 9 euro ale brutto a nie w contrainie na polskiej umowie .A to co contrain obiecuje to jest tylko obietnica dla naiwniakow by ich sciagnac do firmy ale nigdy tyle sie nie dostanie na wyplate. Buzka i Ewcia to jedna i ta sama osoba ktora pisze pozytywne zaklamane komentarze .
    ReviewUserIcon
    Ewcia

    24.04.2014 20:49

    Inne

    Ja nie wiem o co wam chodzi contrain to jedna z najlepszych agencji pracuje już drugi miesiąc i nie narzekam trzeba sie narobic jak wszędzie ale pieniądze sa zaje...e zrobisz zależy gdzie ale 7eur na godzinke jest ja wyszłam ponad 9 :)zawsze warto spróbować :)
    ReviewUserIcon
    buzka1

    23.04.2014 10:11

    Inne

    ja wyjezdzam z Contrain już 3 raz i wszystko się zgadza. na początku nic nie wiedziałam i nawet nr sofii nie wiedziałam co to jest ale teraz już jest ok. zakwaterowanie jest raczej domowe, wiadomo to nie hotel ale można wziąć swoje jedzenie i tam na miejscu jest zawsze kuchnia. transport tez miałam zagwarantowany. co do płatności ja miałam zapewniona stawkę trochę powyżej 9 euro i wszystko się zgadza
    ReviewUserIcon
    aga

    17.04.2014 17:57

    Inne

    witam mam pytanie czy ktos był z Contrainu przy pomidorach w Niemczech w Wittenberg Lutherstadt Van Gog tyle nam powiedzieli nie mogę znależc żadnej informacji na temat tego własciciela prosze niech ktos się odezwie czy wie jak tam jest Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    e

    03.07.2014 22:09

    Inne

    PISZ WSZYSTKO WYYŁUMACZE
    ReviewUserIcon
    kila

    31.03.2014 19:48

    Inne

    no akurat zapylanie to moge polecic sama tam bylam i gdyby nie to ze znalazłam pracae bezposrednio to bym tam wrocila pomijajac temperature jet oki sympatyczni ludzie w pracy domki tez sa spoko:)
    ReviewUserIcon
    początkująca

    25.03.2014 14:59

    Inne

    Witam, udzieli mi ktoś informacji na temat pracy przy zapylaniu papryki i ogórków w okolicach Weert? bo dostałam tam propozycję i nie wiem czy warto jechać, jaka jest tam atmosfera w pracy i poza pracą i jak wygląda zakwaterowanie, z góry dziękuję za udzielenie mi jakichkolwiek informacji....
    ReviewUserIcon
    witek

    24.03.2014 18:51

    Inne

    Siema !!! Ja pracuje na wózku widłowym dla contrain w NL i mam koło 9 netto,nie całe .agencji nie polecam (usunięte przez administratora)!!!!!tylko kasa i nic poza!!!
    ReviewUserIcon
    kl

    22.03.2014 21:03

    Inne

    a na wózki widłowe jaka jest stawka w Holandii przez to biuro?
    ReviewUserIcon
    naruto-SMN

    21.03.2014 16:28

    Inne

    siema ma ktoś praca na farmie w Helmond Van Gog ????????????? niech mi ktoś powie jak tam jest z mieszkaniem czy to sa te kontenery tam kolo firmy czy gdzies jest jakiś camping niedaleko????????? i czy tam jest fajnie bo tam właśnie jade
    ReviewUserIcon
    ludzie,jak przedmioty

    20.03.2014 21:07

    Inne

    Hejka, podpisać umowę to jeszcze nie oznacza mieć zatrudnienie bynajmniej w contrainie, na pracę czeka się miesiącami i utrzymuj sie tu za pare marnych euro za 1/12 etatu przez ten okres w Polsce i czekaj tygodniami, miesiącami na telefon, massakra..aż się odechciewa wyjazdów, w takowym przypadku trzeba żyć na cudzym garnuszku, albo kredyt...
    ReviewUserIcon
    kwila

    18.03.2014 19:13

    Inne

    tak trzeba rozliczac sie i przez urzad polski i przez belasting contrain szachraji jak sie da w polski to albo wyjdziesz na zero albo na ładnym minusiku bo dostac to juz oni Ci dadza a z aerografu marne 200 euro jak dostaniesz to super reszte zgarnia firma(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    art

    18.03.2014 17:10

    Inne

    hej mam pytanie do osob ktore pracowaly lub pracuja w przez ta agencje ,czy kasa przechodzi przez polski urzad skarbowy??
    ReviewUserIcon
    naruto-SMN

    17.03.2014 09:25

    Inne

    Cześć niewiecie ile trzeba czekać na tą pracę z przemyśla?? bo miała być juz 3 tygodnie temu a juz umowa jest podpisana bo sie niecierpliwie strasznie i chciałbym już wyjechać bo niemam kasy pozdrawiam wam też zaoferowali 9,08 eur for uhr?? nawet niezła kasa jak po 10 godzin 7 dni w tygododniu to można zarobić :-)
    ReviewUserIcon
    Kaja

    17.03.2014 17:18

    Inne

    Gdzie Ci oferowali prace??? i tyle napewno nie zarobisz ,to co oni oferuja i obiecuja to jest o du... e rozbic. A jak powiesz ze sie nie zgadza to co ci oferowali w Polsce to pojedziesz tego samego dnia do kraju .
    ReviewUserIcon
    PIKACZU

    18.03.2014 19:23

    Inne

    Kolego ja bym się tak nie napalał na to co ci ktoś z biura nabzdurzył:-/ Jak dostaniesz 5.80 na rękę za godzinę roboty to możesz pana prezesunia cmoknąć w Perskie oczko. W życiu przy pierwszym wyjeździe nie dostaniesz 9.08 orejro.
    ReviewUserIcon
    elka444

    13.03.2014 12:45

    Inne

    Proszę mi powiedzieć gdzie szukać kontaktów w Przemyślu z Firmą Contrain
    ReviewUserIcon
    and1896

    10.03.2014 22:55

    Inne

    witam wszystkich też mam pytanie odnośnie tej firmy jak to z nią jest??? Czy opłaca się z nimi zaczynać czy nie?
    ReviewUserIcon
    pablita

    05.03.2014 19:59

    Inne

    Witam wszystkich!Czy może mi ktoś opisać jak aktualnie wygląda sprawa z pracą i zakwaterowaniem jeżeli chodzi o Holandie i pracę przy truskawkach i innych owocach miękkich.Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc.Chodzi o firmę CONTRAIN.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    03.03.2014 18:45

    Inne

    Miro muisz załozyc konto walutowe do niego dostaniesz karte i bedziesz mogł wypłacac pieniądze ,najlepiej zapytaj w banku . Jesli chodzi o prace na szklarni przy pomidorach , praca bardzo cięzka w wysokiej temperaturze,otoczenie rózne , jesli będziesz słuchał sie szefa i robił tak jak on chce wszystko będzie ok , jesli ktos ma zamair pyskowac albo robic jakies idiotyzmy niech sie lepiej opamięta taka moja rada. Wiadomo ze nie mozna dawac sobą pomiatac ale kultura wymagana :) Ja nie narzekam , poprostu trzeba umiec życ między ludzmi . pozdro
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Patryczek

    27.02.2014 18:47

    Inne

    Witam misiaczki a czy Contrain załatwia także pracę przy opiece starszych osób ? Ja jestem bardzo delikatnym młodym człowiekiem z chęcią do pracy i z przyjemnością zająłbym się jakimś starszym panem.
    ReviewUserIcon
    jorg

    26.02.2014 15:55

    Inne

    Witam. Moze ktoś sie wypowiedzieć na temat pracy na szklarni przy pomidorach z tej firmy? Jakie są warunki mieszkaniowe i czy jest stawka wiekowa?Czy są dodatki wakacyjne urlopowe itp.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    25.02.2014 12:36

    Inne

    Miro wyślij mi swojego e-maila to pogadamy jak wrócisz mój e-mail widzisz jest na górze napisany
    ReviewUserIcon
    miro

    25.02.2014 17:42

    Inne

    Lukasz jestem juz na miejscu wyslalem ci meila tylko niewiem czy dobrego wiesz wejc sobie na poczte i zobacz jak co to napisz tam ok pozdro to bedziemy gadac
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    24.02.2014 12:46

    Inne

    Miro to podaj swój nr tel to jak wyjdę ze spotkania to ci wszystko opowiem?? to do jutra
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    23.02.2014 19:57

    Inne

    Aha to jest praca na akord czy godzinę ?? i czy pracuję się od poniedziałku do niedzieli mi to nie przeszkadza tylko pytam z ciekawości jak byłem na tujach w Holandii to mieliśmy w niedziele wolną.No i czy dają od czasu do czasu zaliczki??
    ReviewUserIcon
    Justyna

    23.02.2014 10:53

    Inne

    haga 15 osob na mieszkaniu ? to chyba stodoła by musiała byc :) nie ma tu takich mieszkan na tyle osob .... pieniadze sa na czas i bez problemow .Po drugie ludzcied zastanówcie sie troche , miec 1000 euro a mieć 1000 zł to jest kolosalna równiaca , jak ktos szuka miodu w d... to niech sie wyuczy fachu na spawacza albo cos bardziej konkretnego wtedy bedzie zarabiac 2500 tys euro a nie chcecie zarabiac na ogordnictwie nie wiadomo jakie pieniądze . Zauważcie ze Holandia jest polowe mniejsza niz Polska a Polaków tu jest zatrzęsienie , agencje pracy szukają jak najlepszych miejsc do zamieszkania czasem sa lepsze czasem gorsze ale podsatwy na mieszkaniach są. nie przyjezdzacie tu zeby sobie żyć jak u Pana Boga za piecem tylko zeby zarobić i wrócic do swojego krótlestwa w Polsce ,ja rozumiem ze tu tez trzeba miec godne warunki ale co niektórzy to chyba chcieliby wille z basenem za 100 euro miesiecznie najlepiej. pozdro
    ReviewUserIcon
    Ola

    28.02.2014 21:13

    Inne

    Widzisz kolega zwiedzil kawal swiata ,przynajmniej tak winika z jego wypowiedzi. Pisze by nikogo nie sluchac na forum a po jakims czasie zadaje ludziom nadal pytania.Pracujac w takich krajach nie powinno byc dla niego problemow z karta polska.Co ma do wybierania pieniedzy wspolnego umowa polska a karta bankomatowa bo nie bardzo rozumie?? Trzeba miec zalozone konto walutowe i wplyw srodkow na to konto wtedy z realizacja takiej karty za granica nie bedzie problemow a pozatym sadze ze wszystkie watpliwosci powinien kolega Miro wyjasnic w banku gdzie ma zalozone konto i zapytac o to jakie jego karta ma mozliwosci za granica a nie zadawac takie pytania na forum bo nikt z nas nie moze mu udzielic zetelnej informacji w takiej sprawie nie wiedzac jaki ma kolega bank,karte,konto ,jakie ma na takiej karcie ustawione opcje w celu realizacji wyplat,w jakich bankach moze za granica wybierac srodki -o to musi zapytac w banku gdzie ma zalozone konto..pozdrawiam ps.jestem obeznana bo nie kilka miesiecy pracuje za granica ale kilkanascie lat ,nastepnym razem jak bedziesz chcial cos napisac to wpierw poznaj fakty...a i tak jak napisal ci kolega Sylwek trzeba miec pieniadze na koncie inaczej nie wybierzesz srodkow pienieznych nawet jak bedziesz mail karte i konto w banku zagranicznym hehehehe....
    ReviewUserIcon
    Buzka1

    23.04.2014 10:21

    Inne

    ja jeżdżę już kolejny rok z Contrain i tylko za pierwszym razem było więcej zamiesznia, nr sofii czy zalozenie konta w banku a teraz jest ok. Praca za 9 euro jest calkiem dobra ale trzeba się starac bo inaczej nie chcą Cie i wywala ale to chyba jak wszędzie.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    23.02.2014 10:29

    Inne

    Aha to jest praca na akord czy godzinę ??
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    23.02.2014 10:28

    Inne

    Ja wiem o co chodzi nie wiem właśnie nie czy na truskawki ogórki albo pomidory robiłem ale nie długo.A mam pytanie oni płacą miesięcznie czy tygodniowo czy dają jakieś zaliczki??.Miro mi to nie przeszkadza ile tam osób będzie na mieszkaniu tylko by płacili na czas i nie było żadnych problemów a pracować trzeba jak tu w Polsce czy też zagranicą
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    22.02.2014 21:23

    Inne

    Witam to jak wysiądziesz z pociągu to kieruj się na ul. (usunięte przez administratora)i cały czas prosto jak będziesz na moście kolejowym przed dworce głównym to widać z mostu kolejowego ten Hotel napis będzie na czerwono ja mam na 9 więc jak ty będziesz szedł na spotkanie to ja już będę wiedział na czym stoję a nie przeraża cię to jak piszą na tym forum o tej firmie?? Widzę że tu piszą różne rzeczy ja już nie raz byłem zagranicą i nigdy się nie zdarzyło by było aż 15 osób 7 euro na czysto to i tak nieźle jak by ktoś coś wiedział coś więcej proszę dajcie znać??
    ReviewUserIcon
    miro

    23.02.2014 09:35

    Inne

    Hej Lukasz sluchaj kazdy kto nie jest zadowolony to tak pisze wiesz ta Firma nie jest taka zla nie sluchaj tu co pisza inni bo tym co sie robic nie chce to tak pisza u nas w kraju jak bedziesz sie obijal to zwalniaja a tam cza robic i nikt nie bedzie mial pretesji wiesz. Ja bylem tez w belgi holandi angli wiem jak to wszystko wyglada wiesz wiec niejest az tak zle a co do mieszkania to niewiez ze jest 15osob na mieszkaniu bo gdzie bym spal na niezi i zaco lacil te euro za co? jak sa male pokoje to musza byc dwa lozka a nie 5 wiesz nie zrazaj sie a tez jedziesz na truskawki? robiles juz przytym? ja pracowalem w belgi na szklarni na truskawkach wiszacych dobrze sie zbiera sa 3gatunki truskawek wiesz.
    ReviewUserIcon
    Gość

    06.04.2014 21:54

    Inne

    Witam , czytam tak te wasze wypowiedzi i jednej rzeczy nie mogę zrozumieć , dlaczego wszędzie w wypowiedziach gdzie ktoś chce podać nazwę ulicy z siedzibą Contrain w Przemyślu , w miejscu ulicy jest napis (usunięte przez operatora )? Więc co jest grane ? Jak potencjalni nowi pracownicy mają tam trafić ? Wiele osób o tym pisze a odpowiedzi brak ... A może Biuro Contrain ma coś do ukrycia i boi się by nie odstraszyć potencjalnych klientów ? I coraz bardziej zaczynam wierzyć w to co czytam w negatywnych komentarzach . Poświęciłem trochę czasu by to napisać ale pewnie administrator to usunie?
    ReviewUserIcon
    robek

    22.02.2014 12:48

    Inne

    Ostrzegam, lepiej sie zastanowić dwa razy, sami zadecydujecie, 11 euro dziennie za pokój, najnizsza krajowa czyli 7 eure neto na godzine, jazda rowerkiem kilka kilometrów do pracy, i od7 do 15 osob w domku :)
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.02.2014 04:16

    Inne

    tam wyzej miaalm napisac ze wychodzi nawet 500 euro miesiecznie za takie mieszkanie od osoby ,jak jest malo osob na duzym domku wiec uwazajcie by was contrain nie wyrolował...
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.02.2014 04:11

    Inne

    Czesc. Ja Wam napisze co nieco . No wiec ,ja pracuje przez ta firme w Niemczech,brutto jest 8.46 euro a na netto wychodzi różnie,zalezy to od godzin przepracowanym w danym miesiacu ale okolo 6.50 euro. Płaca zawsze na czas i nigdy nie bylo problemu z wyplata.Płaca za wszystkie godziny jakie sie przepracuje ,nieodkladaja zadnych godzin ale radze Wam byscie sobie dokladnie notowali kazdego dnia czas pracy,od której zaczniecie i o ktorej skonczycie prace i wpisujcie tez pauze .Co do atmosfery jaka panuje w pracy to w kazdej pracy sa inne ludzie ,jest dobrze i jest zle -trzeba trzymac sobie jezyk za zebami ,nie byc zbyt ufnym i niezwierzac sie -bo ludzie umieja to pozniej wszystko dobrze wykorzystac przeciwko nam.Domki,mieszkania sa dobrze wyposarzone ,oczywiscie tez zalezy to od tego gdzie sie takie mieszkanie trafi .Zapytajcie sie w biurze ile bedziecie miesiecznie płacic za mieszkanie i zeby to bylo uwzglednione w umowie bo zdaza sie tak ze w 6 osobowym domku mieszka tylko np.2 osoby a contrain kaze im płacic za caly domek ,wychodzi to nawet 500 euro za caly miesiac za mieszkanie ,nie dajcie sie zrobic w bambuko...Słyszalam ze na zbiorach na truskawkach jest fajnie i mozna sobie zarobic ale nie wiem czy jest to prawda...Miejcie oczy szeroko otwarte na wszystko i w biurze wypytajcie o wszystko,o ubezpieczenie np.jak zachorujecie z czym macie sie udac do lekarzy z jakim dowodem bo to jest bardzo ważne a bedziecie pracowac za granica na polskiej umowie ...Jak macie jakies pytania to pytajcie jak bede mogla to odpowiem ...pozdrawiam i zycze powodzenia
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    21.02.2014 17:34

    Inne

    rozumiem myślałem że ktoś napisze jak już są jakieś tam osoby?? a ty skąd jesteś??
    ReviewUserIcon
    miro

    22.02.2014 08:47

    Inne

    Hej Lukasz ja jestem z tarnowa wiesz i dlatego pytam czym by lepiej dojechac tam do was do Przemysla ale musze jechac pociagiem. Mam pytanko do Ciebie jak wysiade na przemyslu glownym to na mapie mi pokazuje ze mam 3kolometry do tego hotelu na ulice Sanocka czy tak gdzies jest? My bedziemy gdzies o 9tej tam na miejscu to bysmy pogadali ja bede z dziewczyna razem wiesz.pozdro.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    21.02.2014 12:53

    Inne

    Najlepiej by ci było jechać busem i wysiąść na 3-go maja koło szpaka i iść w stronę mostu Orląt przechodzisz przez most i skręcasz w prawo i cały czas prosto z mostu widać ten hotel Akademia .Widzę że nikt nie jest w stanie powiedzieć ile płacą za godzinę pracy albo po prostu nie chcą.??
    ReviewUserIcon
    miro

    21.02.2014 14:37

    Inne

    Lukasz ja tez nic nie wiem jade tez pierwszy raz tam wiesz pozdro.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    20.02.2014 10:07

    Inne

    Nie wiem dokładnie ja jestem z Przemyśla i mam na 9 godzinę ciekawe czy tam będzie jakiś polak czy Holender?? proszę mi powiedzieć jak ktoś wie ile płacą za godzinę pracy?? i jakie są tam warunki mieszkaniowe??
    ReviewUserIcon
    miro

    21.02.2014 09:07

    Inne

    Witam Cie Lukasz sluchaj mam pytanie jak dojade do Przemysla to gdzie wysisasc na dworcu wlownym czy jak? bo z tego co patzrylem na mapke to ulica sanocka i ten hotel akademia jest o 3km od stacji? dobrze mysle? Daj mi jakies skazowki ok dzieki.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    19.02.2014 12:41

    Inne

    Witam serdecznie mam spotkanie 25 lutego w sprawie pracy mam takie pytanie jakie są naprawdę warunki mieszkaniowe i ile płacą za godzinę?? proszę o kontakt jaka panuję atmosfera w tej firmie czy są wypłacalni i pieniążki przychodzą na czas na konto z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    miro

    20.02.2014 09:47

    Inne

    awaitam Lukasz ty jedziesz do przemysla 25tego? Ja tez tam jade ponoc otwiera jakis katrachent w holandi szklarnie ale nie jestem pewien czy tam czy w niemczech.Na ktora masz 11godzine? my tez mamy tak pisz jak co tu cos jak wiesz wiecej.
    ReviewUserIcon
    xs

    13.02.2014 17:38

    Inne

    Hej, mam pytanie czy contrain akceptuje ubezpieczenie, kartę Euro 26 ? Czy w przypadku gdy jestem bezrobotna trzeba mieć ubezpieczenie koniecznie z Urzędu Pracy ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.02.2014 21:19

    Inne

    Zadzwoń co Contrain i sie dowiedz ,chyba byloby to najlepsze i najbardziej wiarygodne rozwiazanie ...pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ona

    12.02.2014 21:41

    Inne

    Ludzie , wypłata mniej niz 900 euro nie będzie jak macie godziny , minusem jest to ze nie ma dodatków typu wakacyjne rodzinne itd ..... kazda agencja ma swoje wady i zalety . ale przynajmniej sa tu normalne godziny a nie jak w innych agencjach ludzie siedza na wolnym i czekaja na telefon jak Panie lekkich obyczajów zeby isc do pracy .... to wszystko zalezy na jakiego kontrahenta sie trafi u jenego bedzie te 40 h w tyg a u drugiego moze byc 60 .
    ReviewUserIcon
    All

    12.02.2014 10:11

    Inne

    Witam mam pytanie to ile zarobicie netto euro na godzinę pracy i jakie są opłaty za zakwaterowanie i warunki do życia? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    mirek

    11.02.2014 11:20

    Inne

    Każdy z wasz ma jakiś związek z firmą Contrain, z tego co czytam albo pracujecie przez ich pośrednictwo, bądź macie to już za sobą. Zauważyłem sprzeczne stanowiska, a zamierzam ubiegać się u nich o pracę.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    12.02.2014 09:03

    Inne

    Miras... Te sprzeczne stanowiska są spowodowane tym że jest kilka kategorii ludzi. Są tacy którzy mają kredyt do spłaty, rodzinę którą trzeba utrzymać,są niezaradni życiowo i nie umieją policzyć(usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.