opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    j..a

    27.07.2014 23:44

    Inne

    Pracowałam przez Contrain 5 miesięcy parę lat wcześniej. Wszystko było ok. Mieszkanie spoko,praca w jednym miejscu, obyło się bez konfliktów. W tym roku też chciałabym jechać ale już na stałe, jeśli to możliwe.
    ReviewUserIcon
    kara182005

    27.07.2014 23:18

    Inne

    ja robie juz 3miesiace na taśmie i jestem bardzo zadowolona wyplata jest na czas zakwaterowanie jest super nie mam do czego sie przyczepić wszystko zależy od pracodawcy u którego pracujesz nie od contrainu, a i co najważniejsze mam robote zapewniona na cały rok
    ReviewUserIcon
    zizi

    23.07.2014 15:38

    Inne

    nie polecam oszusci najwieksi jakich spotkalem na swojej drodze pod kazdym wzgledem a rezydenki niewychowane a pouczaja normalnych ludzi poprostu (usunięte przez administratora) na kółkach
    ReviewUserIcon
    aga

    23.07.2014 08:46

    Inne

    czy ktoś z przemyśla był na spotkaniu w hotel akademia i mógłby mnie uświadomić co tam się dzieje i czy to realna praca.
    ReviewUserIcon
    michal

    12.07.2014 12:02

    Inne

    ja uważam że contrain to firma zla i oszukuje pracowników jestem nie zadowolona i nie polecam innym!!!!
    ReviewUserIcon
    xxxxx

    29.06.2014 15:01

    Inne

    Witam, czy ktos z was takze "czeka" na ich telefon i łudzi sie na wyjazd? Oczywiscie czeka wraz z podpisana umowa..
    ReviewUserIcon
    xxxxxx

    01.07.2014 00:02

    Inne

    Tak, jeden wyjazd juz mialem. A ty byles juz gdzies z nimi?
    ReviewUserIcon
    ellk

    28.06.2014 09:48

    Inne

    Witam czy ktoś z Przemyśla wybiera się na spotkanie w hotelu Akademia 1.07.2014
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.06.2014 23:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    babcia

    20.08.2014 17:07

    Inne

    ja jestem z Łodzi i byłam w tym roku w Holandii w lipcu 2014.Praca jest, ale trzeba pracować. mimo iż płacą na godzinę to swoją normę trzeba zrobić.Codziennie rano zabierał nas autobus do pracy i przywoził z pracy. domki były na 8 osób.była kuchnia do gotowania , łazienka, pokoje 2 osobowe i jeden 4 osobowy. z powrotem też nie było problemu, wszystko załatwiła firma , wypłaciła zgodnie z umową, czego chcieć więcej, przecież ja pojechałam tam pracować a nie wypoczywać
    ReviewUserIcon
    Nicik

    01.09.2014 14:17

    Inne

    Za wykonywanie poleceń szefostwa niemieckiego na projekcie w Rhenusie zostałam zwolniona przez Karoline oszuści chcieli dyrygować szefostwem niemieckim firma Contrain z Łodzi to oszuści Karolina odnosiła sie do mnie z krzykiem po chamsku wprowadzając mobing ze swojej strony nie polecam tej firmy Contrain nikomu.
    ReviewUserIcon
    murzyn

    26.06.2014 10:40

    Inne

    jedzie ktos z Ketrzyna z firma CONTRAIN do holandii
    ReviewUserIcon
    babcia

    20.08.2014 16:42

    Inne

    byłam w tym roku. jestem z pracy , warunków i zarobków zadowolona Uważam że firma jest uczciwa i można na niej polegać
    ReviewUserIcon
    dominik1992

    25.06.2014 00:16

    Inne

    hej czy jest możliwosc wyjazdu z dziewczyna i czy wymagaja zaswiadczenie o niekaralnosci?
    ReviewUserIcon
    Bożena

    23.06.2014 15:27

    Inne

    Miał ktoś do czynienia z firmą Cosmoworker?Też wysyłają do Holandii.
    ReviewUserIcon
    gaba

    22.06.2014 15:18

    Inne

    Czy wiecie moze czy przyjmuja bez doswiadczenia?
    ReviewUserIcon
    kara182005

    12.06.2014 16:30

    Inne

    witam ja jestem w limburgii w Massbree w Holandii z tej firmy i jak narazie jest tak jak mówili zobaczymy jak z wyplata bedzie praca na taśmie o wiele lepsza niz w polu
    ReviewUserIcon
    Aga

    19.06.2014 14:34

    Inne

    Kara182005- Mam do Ciebie kilka pytan,czy mozesz odezwac sie na maila? Albo podaj swojego,ja napisze :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    mimi23

    09.06.2014 20:59

    Inne

    Czy ktoś może się wypowiedziwćna temat zbierania truskawekw Holandii? Bedę wdzieczna ;)
    ReviewUserIcon
    mimi23

    09.06.2014 20:58

    Inne

    Czy ktoś może się wypowiedziwćna temat zbierania truskawekw Holandii? Bedę wdzieczna ;)
    ReviewUserIcon
    strawberry21

    12.06.2014 19:29

    Inne

    też wyjeżdzasz z contrain na truskawki pod koniec czerwca? [email protected], odezwij się ;P
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    07.06.2014 19:03

    Inne

    dzieki bardzo jest mi lzej.Mysle ze dam rade do zobaczenia na miejscu pozdro.
    ReviewUserIcon
    mmini

    07.06.2014 17:29

    Inne

    nIE SZKODZI ZE PYTASZ W SUMIE TO DOBRZE. zALEZY ILE GRZYBA NA HALI.zAZWYCZAJ NA 2 RAZY ROBI SIE CZYLI NAJPIERW Z DUZEGO A POZNIEJ LEKKA PRZERYWKA ,SPOKOJNIE JESLI KIEDYS RWALAS GRZYBA TO NIE BEDZIESZ MIALA Z TYM PROBLEMU. a Z GODZINAMI TO ROZNIE JEST OK 40-50TYG I JEDEN DZIEN WOLNY.nIERAZ JEST DO 15, A NIERAZ OD 5 DO 18 ALE TO NIE ZAWSZE.pOZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    07.06.2014 07:37

    Inne

    sory ze zadaje ci tyle pytan ale jescze jedno od ktorej do ktorej sie tam pracuje?Leci sie po duzych czy rowniez robicie przerywki?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    07.06.2014 07:29

    Inne

    Super ten tlum w domku mnie przeraza szok.Moze bedziemy mialy okazje sie poznac? dokladnie ty tam jestes na tym domku ja przyjezdzam tam jutro czyli 8.06.2014 DZIKI za wiadomosc lubie wiedziec na czym stoje.
    ReviewUserIcon
    mmini

    06.06.2014 21:49

    Inne

    Witaj ja tam pracuje nadal. Na gilotynie wiekszosc nas nie pracwalo i tam sie uczy nie jest to zła praca i napewno sobie palcow nie potniesz. Bez obaw. Jesli chodzi o Marum to bedziesz na domku gdzie mieszka 15 osob. Nie jest tam zle. Na poczatku napewno bedziesz na nozyku pracowac.Jesli chodzi głownie o firme contrein to firma wypłacalna. U barona idzie miesioecznie wyciagnac 1200-do nawet 1700eu na czysto tak jak w grudniu czy w kwietniu. A dupowlazow i podpierdalaczy poznasz juz w pierwsze dni,od nich zdala..... Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    06.06.2014 18:51

    Inne

    Ta pani ktora lubi sobie wypic to przedewszystkim co tam jeszcze robi? a tak wogole to bedzie miala pecha nie bede jej czlowiekiem bo ja nie pije.Jkbys mi jescze napisala kiedy tam bylas i ile razy jechalas do pracy z tej firmy??/ Jestem Ci wdzieczna ze uswiadamiasz mnie w pewnych sprawach.Dzieki.
    ReviewUserIcon
    mmini

    06.06.2014 15:27

    Inne

    Tak jak podasz adres to kierowca bez problemu cie tam zawiezie Renato.Baron to człowiek bardzo spokojny,dobry. W sumie zbieraczki z nim nie maja stycznosci. Jesli chodzi o brygadzistow to zalezy. Poprostu jak wykonujesz swoja prace dobrze to jest ok.Nie czepi Sie Ciebie nikt bez powodow. Jest dwóch brygadzistow polakow i Holenderka Greta . Jak w kazdym zakładzie sa (usunięte przez administratora) i lizusy i konfidenci takich jak ma brygadzistka . Ale jak napijesz sie z nia wódki z pania (usunięte przez administratora)to bedziesz jej czlowiekiem ona lubi takich . A gdzie wogole jedziesz na zakwaterowanie?? Opende,Marum,Siegerswoulde....
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    06.06.2014 17:21

    Inne

    WITAM DZIEKI ZE ODPISALAS jADE DO MARUM MAM MIESZKAC HOORNWEG 81 BO WIESZ JAK TAM JEST MAM JESZCZE PYTANKO JEZELI JA PRACUJE TYLKO NA NOZYKU A WIEM ZE TAM JEST GILOTYNKA WIDZIALAM JA TYLKO NA OBRAZKU ZMUSZA MNIE DO PRACY Z TA GILOTYNKA?/
    ReviewUserIcon
    kara182005

    05.06.2014 18:19

    Inne

    czesc wyjeżdzam w niedziele do linburgii od nich napiszcie mi czy za wypożyczenie rowwrów u nich sie płaci i czy jest mozliwosc zrezygnowania z ich mieszkań i wynajecia na wlasna reke z gory dzieki
    ReviewUserIcon
    mmini

    05.06.2014 16:07

    Inne

    To zalezy gdzie na te pieczarki jedziesz do marum do barona czy na okwild?? jesli chodzi om palenie to jak najbardziej na pauzie mozna zapalic sa na to wyznaczone miejsca tak samo na domku nie ma z tym problemu.A rygor jak wszedzie kasy za darmo nie ma trzeba sie narobic
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    06.06.2014 11:02

    Inne

    Dzieki niestety jestem palaczem typowym zadnych elektrycznych Jade do Barona jeszcze mam pytanko jaki on jest jaka tam jest wiara i oczywiscie br ygadzistka?/Jade 8 05 2014 czy jak podam dokladnny adres to bus zawiezie mnie pod podany adres bo jak mnie wysadzi gdzies na polu to chyba sie potne!! Kto tam byl??Dzieki za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    ewela

    05.06.2014 09:27

    Inne

    interesuje mnie zbior truskawek w holandi ,może ktoś opisac jakie panuja tam warunki pracy ,placy i mieszkaniowe ,po ile godz.sie pracuje itp.z góry dziekuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2014 18:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nie wazne

    10.06.2014 01:28

    Inne

    To wiadomo jaka pogoda,jest goraco ale za to wiecej przerw robią zeby ludzie nie wykitowali :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2014 07:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Niewazne

    03.06.2014 14:22

    Inne

    Zarabiam, rzadko gdzie się da odłożyć tyle w tydzień chyba ze już ktoś dobrze się ulokował w NL. Ja też nie narzekam i czekam na kolejny wyjazd ;) pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Niewazne

    03.06.2014 01:25

    Inne

    Oj oj ;-)Ja wyjechałem przez Contrain, 8 tygodni odbębniłem zarobiłem więcej niż myślałem. Warunki mieszkaniowe średnie ale nie jedzie się do luksusów tylko do pracy. Kto chce zarobić ten zarobi nikt Wam nie da kasy za darmo ;-) 300-400 E tygodniowo. Źle ? To poszukaj sobie na własną rękę. Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Cherry

    02.06.2014 16:05

    Inne

    Witam, czy jedzie ktoś pod koniec czerwca na truskawki z Contrain?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    31.05.2014 10:16

    Inne

    Nie polecam pracy w Contrainie Bo Oszukują!!!!!
    ReviewUserIcon
    Janek

    31.05.2014 10:10

    Inne

    ja pracowałem w rijsbergen i odłożyłem 300eu przez miesiąc!!!Lipa totalna Masakra i [usunięte przez administratora] !!!!!Z DALEKA OD NICH!!!!
    ReviewUserIcon
    zenek

    19.05.2014 11:04

    Inne

    siema wszystkim ja tu robie juz 3miesiace ale powiem wam tak mieszkam na lord stey domki git sa ale w kwietniu mielismy prawie 300godzin bo tu sie tak robi i wziolem 2kola euro to sobie sami policzcie ile was wychodzi a nie takie gadanie jest to prawda ze niezarobisz wiecej niz 7euro na godzine. Ja robie u wanlizpika na ogorkach i on placi 15na godzine ale kto to wezmie reszte no sami wiecie jest gorac od 6tej rano do 21szej sie robi smiech ale co odezwiesz sie to cie wywala zaraz tak tu pare osob polecialo niemasz czasu zjesc obiadu 6dni tyraczki 7dzien wolny.Cos chcecie jeszcza wiedziec?
    ReviewUserIcon
    gfdhsj

    14.05.2014 20:23

    Inne

    Sa tacy, którzy maja prace caly czas, skacza z projektu na projekt, ja czekałam na prace ponad miesiac, pojechałam, myślałam, że na dlużej, na miejscu dowiedziałam się, że praca potrwa 3 tyg., wróciłam i dalej czekam na projekt, wydzwaniam i nic, a nowych przyjmują, nie ma co sobie głowy zawracać tą firmą, a jestem chwalonym pracownikiem, szukam gdzie indziej, szkoda czasu...wkońcu dostanę telefon, że zrywają ze mną umowę, bo nie mają dla mnie pracy, tak jak w tamtym roku do tego ja mam wysłać im dokument poświadczający, że to ja rezygnuję, bo więcej ze mną nie zawrzą współpracy, porażka....
    ReviewUserIcon
    czarna90

    11.05.2014 22:01

    Inne

    Witam, mam pytanie odnośnie wyjazdu.. Po jakim czasie od spotkania(badań, podpisania umowy itp.) faktycznie się wyjeżdża?? Czy jest tak jak mówią że wyjeżdża sie w przeciągu miesiąca czy po prostu czeka się miesiącami??
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    10.05.2014 20:33

    Inne

    Tu nie ma wyboru tylko po prostu idzie się mieszkac tam gdzie jest miejsce.
    ReviewUserIcon
    Ola

    11.05.2014 08:57

    Inne

    Przestań wypisywać bzdury i dobre komentarze o contrain. Oni to (usunięte przez administratora) kretacze i o dokumenty zgodne z prawda zatrudnienia trzeba walczyć i sprawdzać inaczej podsuwaja ludziom falszywe dokumenty ktore beda dzialac na niekorzysc ludzi a dla nich beda super.Zadna wina nie jest kontrachentow -Kontrachenci placa zawsze na czas i z wszystkiego zawsze na czas sie wywiazuja.Pracowalam w niedziele za ktora kontrachent mi wyplacil 100% wynagrodzenia a contrain zapierniczył mi dodatek i zaplacil normalna stawke ,zreszta nie tylko mnie bo wszystkich pracownikom.Ludzie w Przemyslu juz niema firmy contrain ,jest zamknieta ze wzgledu na brak uprawnien p.Wioli z firmy contrain i ze wzgledu przekretow jakie ta firma robi...Proponuje wszystkim zainteresowanym by sprubowali tam podjac prace i niech o wszystkim przekonaja sie na wlasnej skorze tak jak zrobilam to ja czego bardzo zaluje .Szukaja ldzi na mazaurach i to jest prawda poniewarz z okolic Łodzi czy tez Podkarpacia wszyscy ich juz poznali i nikt sie nienabierze na ich falszywe umowy i marne pieniadze a przy podpisywaniu umowy obiecuja ponad 9 euro na reke co jest klamstwem bo placa bardzo marnie okolo 5 euro na reke po odciagnieciu wszystkich ich durnych oplat.Ale zgadzam sie placa zawsze na czas no czasem dzien lub dwa po terminie ale kasa jest gorzej z praca(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    10.05.2014 07:15

    Inne

    Przepraszam za błąd pokoje sa 2.3.4 osobowe a domki od 6-15 osob
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    10.05.2014 07:09

    Inne

    Witajcie Contrain to firma uczciwa,jesli potrzebujesz z biura jakies dokumenty czt cokolwiek nie ma problemu tak samo jak z wyplata zawsze na czas .Tyko teraz kwestia kontrahenta do którego jedziesz,bo maja ich wielu,pomidory pieczarki jakies zapylanie kwiatkow itd.W firmie nie jest zle.Zakwaterowania 2.3.4 osobowe.
    ReviewUserIcon
    nowa

    08.05.2014 20:30

    Inne

    Witam tez mam być na spotkaniu 13 05 2014 proszę niech ktoś się wypowie jak jest w tej firmie naprawdę mam do Łodzi 300 km czy warto jechać?
    ReviewUserIcon
    Piotrek.

    08.05.2014 13:17

    Inne

    Hej powie mi ktoś jak wygląda tam aktualnie praca, mieszkania, zarobki netto?
    ReviewUserIcon
    murzyn

    08.05.2014 16:03

    Inne

    teraz szukaja ludzi na mazurach czy to nie dziwne takie bezrobocie w kraju a szukaja w ketrzynie ,dla mnie podejrzane troche
    ReviewUserIcon
    Piotrek.

    08.05.2014 13:17

    Inne

    Hej powie mi ktoś jak wygląda tam aktualnie praca, mieszkania, zarobki netto?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    05.06.2014 07:42

    Inne

    Mam pytanie nie dlugo wyjezdzam do Holandii na pieczarki i jestem palaca osoba jak tam wyglada z paleniem fajek i czy faktycznie jest taki rygor jak slyszalam?

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.