opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 30
    • 31
    • 32
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    maciek

    25.01.2015 16:48

    Inne

    Mi również kasa na czas wpływa.Ale nic poza tym nie jest OK!!!Firma Contrain to oszuści a konkretnie jeden wraz ze swoja siostrunią nazywa się Jos..Jego siostra jest w Łodzi i planuje jak wyciągnąc kase od polskich pracowników w NL.Osobiście nie lubie Zydówa a tak się zskłada że szefostwo Contrainu to Zydki!!!Czyli Mośki i wyzyskiwacze Polaków ...Nie polecam tej firmy oszukują polskiego pracownika!!!
    ReviewUserIcon
    ka2

    24.01.2015 17:27

    Inne

    wiecie ludzie co, głupoty piszecie,umowy nie czytacie,a pozniej problem macie. malkolm - w jakich latach pracowałeś w contrainie piszesz ze w złotówkach płacili ja wiem na pewno ze w euro bo tak mi na konto przychodzi i nigdy pózniej niż 10. ci co do roboty się nie nadają to brednie pisza, za granicą trzeba roboć a nie tylko trawe palic i pić...............
    ReviewUserIcon
    kobitka

    24.01.2015 07:19

    Inne

    Moze ktos jedzie do Asten lub pracuje u braci Raijmakers podzielcie sie opinia ..mam zaczac drugiego lutego ...a czytajac opinie mam duze watpliwosci
    ReviewUserIcon
    kurp

    23.01.2015 20:44

    Inne

    hej,jade na rozmowe 27 stycznia-PIECZARKI-,do Kętrzyna(bo mam najbliżej) spotkanie ma być w urzędzie pracy-był ktoś lub jest na tej robocie ?jeśli tak to napiszcie coś otej robocie ,bo niewiem czy warto zawracać sobie tyłek czy dać se na luz.-(po czytaniu tych komentarzy).
    ReviewUserIcon
    ja

    21.01.2015 17:51

    Inne

    Jak czytam te opinie, to najbardziej przeraża mnie analfabetyzm. Ludzie z takim poziomem IQ nie zrozumieją warunków umowy. Pracowałam z Contrainem i nie mam zastrzeżeń. Wypłata w Euro i na czas. Z rezydentami też nie miałam problemów. Jedyny problem można mieć z innymi pracownikami. Jak się boją o własny tyłek, to Cię w łyżce wody utopią.
    ReviewUserIcon
    pawel

    11.02.2015 14:38

    Inne

    A wie pani kiedy konkretnie zaczynajol sie sezony szklarnie lub inne
    ReviewUserIcon
    pawel

    12.02.2015 20:49

    Inne

    A cos w marcu sie zaczyna jakis sezon?wiesz moze
    ReviewUserIcon
    aga

    14.01.2015 17:35

    Inne

    Czy ktoś może napisać mi jaka jest stawka godzinowa? pracy zagranicą przez Contrain.
    ReviewUserIcon
    Siemandero

    13.01.2015 23:58

    Inne

    Elo ile tam godzin pracować i na co najlepiej zapisać się ile wychodzi na szame ile za kwadrat. Na czysto ile wychodzi za miesiąc i na von najlepiej pieczątki krzewy pomidory itp a nigdy nie miałem z ta praca czynności na zbiory jeździłem zapuerdalac potrafię opisze ktoś mi ile odłoże dzięki z fartem
    ReviewUserIcon
    waldek

    12.01.2015 22:49

    Inne

    Nie polecam pracy przez contrain!!!Wręcz odradzam, znam wszystkich z biura z łodzi i Poznania!!!Oszuści i kłamcy!!!za 4-osobowe pokoje po 12-eu,kasuja!!!Banda zepsutych złodziei i jeszcze powiedza że wszystko zgodnie z prawem !!!Kłamcy i oszołomy!!!Gonic ich miotłom !!!
    ReviewUserIcon
    WisniaK

    13.01.2015 17:48

    Inne

    12 Euro za ile za dzien?? A propo ma jechac na rozmowe wlasnie do Poznania i ciekawe co mi tam naklamia...
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    11.01.2015 08:33

    Inne

    Mój mąż jest w pracy w holandii od połowy grudnia. Do wczoraj tj.10stycznia miała być pierwsza wypłata a tu jak narazie cicho zobaczymy dalej. Warunki mogły by być lepsze ale nie narzeka.
    ReviewUserIcon
    ciekawski10

    10.01.2015 19:17

    Inne

    Witam czy był lub jest ktoś w pracy w Holandii przy pomidorach (draaien) i może opowiedzieć swoje wrażenia czekam na odp.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    10.01.2015 11:01

    Inne

    Ja was ostrzegam przed Contrainem !!!Ta agencja Pol-Hol..To złodziejska firma wyzyskiwaczy i oszustów.Omijajcie ich z daleka...Holendrzy to wyszkoleni w wyzysku Zydowskie szkoły!!!NIE DLA CONTRAINU!!!taka moja opinia jest a znam tą firmę nawet szefostwo od kuchni!!!!!!!Precz z wyzyskiem polek i polaków!!!
    ReviewUserIcon
    WisniaK

    06.01.2015 12:01

    Inne

    To ogolnie rzecz biorac lipa,,, A moze ktos mi powiedziec,jesli np cos nie wyjdzie tam i zwijam sie do pl po np 2 tyg to co z moja wyplata dostane ja po miesiacu czy jak pojechales to nara i tyle?wie cos ktos moze??pzdr:)
    ReviewUserIcon
    łukasz

    10.01.2015 10:56

    Inne

    Nie wypłacają wszystkich pieniążków!!!tak masz w umowie..Lipa totalna i szantaż brak wolności...
    ReviewUserIcon
    alien

    06.01.2015 09:47

    Inne

    Dostaniesz w PLNach bo pracujesz na Polskich warunkach i to za najniższą krajową a reszta jest rozliczana jako dieta i delegacja. Z zaliczkami to bywa różnie jak się dogadasz to mogą coś tobie wpłacić na konto ale musisz mieć kartę aby to sobie za granicą wybrać.
    ReviewUserIcon
    WisniaK

    05.01.2015 18:30

    Inne

    A ja tylko z jednym malym pytaniem. Bo opinie sa rozne i to o kazdej agencji nie tylko o contrain.Mianowice :wyplaty sa tygodniowe czy miesieczne. dThx i pzdr:)
    ReviewUserIcon
    alien

    05.01.2015 19:29

    Inne

    Wisniak w tym kołchozie wypłaty są co miesiąc w PLNach i po Bóg wie jakim przeliczniku :-/ a o jarografie i wakacyjnym też nie ma co marzyć.
    ReviewUserIcon
    WisniaK

    05.01.2015 22:33

    Inne

    serio? a czemu nie w euro tylko pln. a zanim do 1 wyplaty to co zaliczki jakies czy nie obchodzi ich nic w tym kierunku aby tylko robic ?/
    ReviewUserIcon
    Dede

    05.01.2015 11:11

    Inne

    witam,pracowałem w contrainie 1,5 roku.co do firmy powiem tak było w miare ok z mieszkaniem zawsze był problem bo wynajmują nory czasem się trafi coś lepszego..firma jest droga w zeszłym roku odeszło mnóstwo pracowników ponieważ duzy kontrahent zrezygnował z contrain,na tą chwile zostały im same beznadziejne roboty i(usunięte przez administratora)kto robił to wie o czym pisze:)co do kasy to płacąbynajmniej płacili jak ja robiłem..powiem tak firma jedynie co robiła to wysyłała mnie do pracy poprostu i niczym się nie interesowała, w sumie mi to odpowiadało znając angielski lepiej i szybciej można sobie coś załatwić samemu to jest urlop itp w pracy..jesli chcesz pomocy od biura będąc na miejscu może być cięzko..ciągłe rotacje rezydentów moja ocena 3+
    ReviewUserIcon
    kobitka

    22.01.2015 22:33

    Inne

    hej ..jedzie ktos moze do Asten pracodawca Raijmakers ...pomidory...jade pierwszy raz i nie wiem co mnie czeka
    ReviewUserIcon
    anonim32

    31.12.2014 00:32

    Inne

    tak ten wpis na górze to do Ciebie (ściema?)
    ReviewUserIcon
    kasia

    17.12.2014 20:33

    Inne

    Firma Contrain jest bardzo dobra firmą i te komentarze zapewne napisali ci którzy zostali wywaleni przez pracodawce np. ze przyszli pijani do pracy, albo i nie przyszli, albo po prostu byli wielkimi leserami!!! Bo pracuje przez tą firme dośc długo i jest bardzo dobra! chcecie wiecej po narzekać idzcie do pierwszej lepszej firmy i nigdzie lepiej nie bedziecie miec jak w Contrainie(a jak znajdziecie to chyba bedzie cud. Co do mieszkań to jest różnie raz lepiej raz gorzej! Ale nigdy nie narzekałam. Jak ktoś by chciał za granicą wielka wille i najlepiej sprzątaczke to jednym słowem tzreba było sie uczyc i by się siedziało w Polsce! Jesli chcecie wyjechać przez contrain to polecam- nie czytajcie tych durnych komentarzy!
    ReviewUserIcon
    michal

    15.12.2014 12:52

    Inne

    moja opinia na temat praca przez contrain jest NEGATYWNA!!!!!Za dużo kasują za mieszkanie bo 12 euro.nie bardzo to sie ma do warunków cztery osoby na pokoju i na ogrzewaniu każą oszczędzać .Nie jest to firma godna polecenia...(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    45 latka

    12.12.2014 18:13

    Inne

    witam..mam wyjechac do pracy w szklarni --pomidory...jestem ciekawa czy jest jakis wskaznik wiekowy i jaki tam jest system pracy ..prosze jesli ktos pracowal to moze podzieli sie wrazeniami
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.12.2014 14:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aga

    16.01.2015 10:46

    Inne

    A możesz mi napisać przy czym pracowałeś?Ogólnie to firma ma pracę na szklarniach z tego co się orientuję :)
    ReviewUserIcon
    zygi

    16.01.2015 15:12

    Inne

    sorki pszet tem siem pomyliem i żle napisałem zarobiłem 245 zł za 10 dni ale itak było warto bo zjarałem sobie zioło i pobalowałem z ziomami.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    rafi

    11.12.2014 19:45

    Inne

    nie pracowałem przez tą firmę ale pracowałem w tym zakładzie w niemczech ponat rok i nie powiem czułem się tam jak normalny pracownik nie wyzyskiwany i wogóle dla tej firmy logistycznej ocena 6 l5l
    ReviewUserIcon
    odradzam

    10.12.2014 13:59

    Inne

    Niepoważna firma odradzam
    ReviewUserIcon
    anonim32

    09.12.2014 18:49

    Inne

    Siemanko :))Wyjechałem z firmy Contrain do Niemiec i jestem tutaj już 2 tydzień. Pracuje w logistyce. Praca do ogarnięcia, godzinki są. Ogólnie nie narzekam. Mieszkam w Turyngii. Mieszkano niczego sobie, wszystko jest. Niepotrzebnie targałem ze sobą te wszystkie garczki, śtucce itp. Dojeżdżamy do pracy 19 km do innej miejscowości. Nasz koordytantor tutaj na miejscu to fajny gość, który ogarnia wszystko. Jednym słowem można na niego liczyć. Dostajemy paski z wypłatami na maila, także wszystko się zgadza. Jest wyróżnione ile płacimy za mieszkanie ile za ubezpieczenie itp. Już dostałem pierwszą wypłatę za tamten miesiąc, dzień wcześniej. Ludzie w biurze w Łodzi ogarnięci, dostaliśmy ciuchy robocze, polary itp. Nie mam zastrzeżeń na chwilę obecną do pobytu tutaj. Będę się starał, żeby zostać jak najdłużej. Mi sie wydaje, że to kwestia tego jak się trafi, heh trochę Mnie przeraziły te komentarze... no ale różnie bywa. Pozdrowienia z Turyngii :))
    ReviewUserIcon
    anonim32

    31.12.2014 00:34

    Inne

    kolego uczony, wszystko co napisałeś w swoim poście się nie sprawdziło. Wypłatę dostałem za 1 tydzień pracy w Niemczech 10 grudnia. Teraz 10 stycznia wezmę za cały miesiąc, to tak na marginesie, na święta nie pojechałem do Polski bo było dużo pracy. Jutro będę pił szampana w Niemczech za swój sukces, a Tobie dalej niech żal (usunięte przez administratora) ciska że jesteś lamus do roboty. Już 10 osób pojechało dyscyplinarnie do Polski bo robili zadymy, chlali i roboty nie szanowali. Ale cóż, Polak Polakowi wrogiem, bo zamiast pogratulować to zazdrościsz. Jak ci się powodzi to Cię osrają, a jak Ci się nie uda to się śmieją. Idzie przywyknąć :))
    ReviewUserIcon
    Taki jeden

    05.01.2015 15:45

    Inne

    Odpowiadałem już raz tylko pewnie niewygodnie było czytać komuś z CONTRAINU. Więc powtórzę...albo się jakiejś obmierzłej kupie z Contrainu nudzi i pisze bzdety albo ten post był wysmarowany przez jakiegoś klakierka. Ja jeździłem ładnych parę lat z Contrainem i zawsze to contrain do mnie dzwonił z ofertą pracy a nie odwrotnie bo znam biegle język Flamandzki oraz posiadam wszelkie uprawnienia na wózki widłowe (z certyfikatem europejskim) oraz mam uprawnienia na wszystko co jeździ (z wyjątkiem autobusów) a dodatkowo mam uprawnienia spawacza. Otóż jeździłem do czasu kiedy to contrain "wyrąbał" mnie na kasę (co innego było umówione a co innego zapłacone i niewyrównane do dziś dnia). PS: To że piłeś szampana w Sylwestra gdzieś na obczyźnie to nie przypisuj sobie za sukces tylko za porażkę życiową. Kto normalny i przy zdrowych zmysłach woli spędzać święta i nowy rok z kimś obcym:-/ Dla mnie to porażka życiowa. PS2: Ja pracuję bezpośrednio u Holendra i bez łaski CONTRAINU i stawkę godzinową mam x2 niż to co miałem w contrainie.
    ReviewUserIcon
    johnny

    04.12.2014 11:07

    Inne

    Witam, czy zgłaszał ktoś teraz swoją aplikacje na wyjazd do pomidorów/lub pieczarek ? Mnie zapisali na spotkanie rekrutacyjne 17 grudnia, jeszcze mają się odezwać i poinformować dokładnie. Czy z okolic Złotowa też ktoś zabiega o ww prace? może ktoś aktualnie pracuje już tam? Jakie warunki i ile potrąceń od pensji na mieszkanie/ubezpieczenie?
    ReviewUserIcon
    barbra

    01.12.2014 11:31

    Inne

    witam czy ktoś mi powie ile biorą w contrain za ubezpieczenie i zakwaterowanie ?
    ReviewUserIcon
    iza

    28.11.2014 21:54

    Inne

    czy był ktoś przy pracach w szklarni- pomidory
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2014 14:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KTOŚ

    15.12.2014 14:08

    Inne

    łozu... jeśli chcesz aby ci doradzić jak otrzymać swoje odszkodowanie to skontaktuj się ze mną. TEŻ MNIE CHCIELI WYKIWAĆ WIĘC POMOGĘ TOBIE CHARYTATYWNIE. Pisz na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    miki

    17.11.2014 22:44

    Inne

    Witam! Czy jedzie ktos w tym tygodniu do krojenia salatek?
    ReviewUserIcon
    jaggy85

    14.11.2014 15:16

    Inne

    Witam,dostałam propozycję z Contrain wyjazd do Norynbergii. Był tam ktoś?
    ReviewUserIcon
    nick

    02.11.2014 20:30

    Inne

    jaka jest stawka godzinowa na komisjonowaniu
    ReviewUserIcon
    Mario

    24.10.2014 16:12

    Inne

    Gdzie są biura contrain.i jakie sa oferty bez jeżyka aktualne teraz
    ReviewUserIcon
    Marecki

    23.10.2014 22:28

    Inne

    Witam. Był już może ktoś na szczepieniu drzewek przez tą firmę? Jeśli tak to jakie macie opinie na ten temat. Z góry wielkie dzięki
    ReviewUserIcon
    praca

    23.10.2014 17:49

    Inne

    Ile się czeka na prace odnich od złożenia dokumentów przez miela i przez ich strone internetowa.
    ReviewUserIcon
    łukasz

    05.10.2014 22:48

    Inne

    Pracowałem dla nich i przez nich znam temat ...Odradzam .ludzie omijajcie ich z daleka.NIE POLECAM .Okłamują , oszukują,nie respektuja pracowników,Wyzysk!!!Dla pana Jozefa Reynego i jego córeczki to biznas z dala od tych holenderskich wyzyskiwaczy!!!!Gonic ich!!!!
    ReviewUserIcon
    xxxxxxx

    12.09.2014 08:18

    Inne

    Witam.Firma Contrain jedna z lepszych firm posredniczaca prace za granica. wypłata na czas,dobry kontakt z biurem z p.Ela zwłaszcza,troche gorszy z rezydentkami:(((((.Wszystko zależy od kontrchenta u którego się pracuje.Ja akurat pracuje w Marum u Barona na pieczarkach.Praca dobra,godziny sa i kasa fajna.Tylko zależy na jaki domek się trafi i jaie ma się ułady z brygadzistka.P.Jagoda ma swoich ludzi,plastusiow i donosicieli.Ale pracować trzeba,robic swoje i do przodu.Jesli ktoś dobrze zbiera to się utrzyma.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piotr

    03.09.2014 07:51

    Inne

    Niby praca jest , co do godzin to bywa różnie a i warunki mieszkaniowe też są różne. Ale dlaczego na koniec miesiąca człowiek nie może doliczyć się swoich pieniędzy tego nie rozumiem. Jeśli chodzi o kontakty rezydentek z pracownikami to określiłbym to jako Qrwa SKANDAL!!! I dlaczego promujecie pracowników którzy donoszą niestworzone rzeczy na innych?
    ReviewUserIcon
    Mała

    03.09.2014 17:54

    Inne

    Popieram wypowiedz kolegi , Paca w Contrain jest ok , wypłata na czas , jesli sie coś nie zgadza to trzeba o tym informować , nie będę tu pisac o plusach i minusach bo pracowac trzeba i jesli ktos chce zarobi bez problemu . Natomiast trzeba uważać na donosiciel(k)i , zwłaszcza starsze kobiety które boja się stracic prace ( same mi mówiły ze one będatak robić bo racy juz nigdzie nie znajdą bo stare )i wymyślają rózne historie , dzwonia do rezydentek i ściemniają a niestety ale Rezydentki im wierza ... w sumie nawet nie wiem czemu bo te kobiety są gorsze od młodych ludzi , piją ale po kryjomu żeby nikt nie widział a gadają że inni to alkoholicy. Tak więc do WYJEŻDZAJĄCYCH wy skupcie się na pracy a naprawde fajne pieniądze zarobicie ale uwżajcie na niektóre kobiety bo wam bigosu narobią że ho ho , ja juz nie miałam siły ani ochoty z nimi walczyc bo to nie miało dla mnie sensu. Lepiej olać i niszczyć spokojem :) pozdro
    ReviewUserIcon
    Dodi

    19.08.2014 12:35

    Inne

    Witam! Czy ktoś mi może powiedzieć czy jest jakaś szansa wyjazdu do pracy przez firmę Contrain? Byłam już na dwóch spotkaniach rekrutacyjnych czekam trzy miesiące i nic. Nie wiem czy jest jeszcze jakaś szansa na wyjazd? może ktoś miał podobną sytuację , proszę o informację
    ReviewUserIcon
    michał

    14.08.2014 11:45

    Inne

    jestem pracownikiem contrain oddelegowanym do NL.Pieniądze sie nie zgadzaja,mieszkanie zarobaczone,ludzie pijaki,rezydentka klamie,ogólnie syf i odradzam contrain z łodzi,unikajcie ich z daleka!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    PROROK 56

    12.08.2014 12:23

    Inne

    OSZUKALI NAS BANDA ZŁODZIEI POLSKICH NIE POLECAM TEJ FIRMY
    ReviewUserIcon
    kamil

    05.08.2014 16:46

    Inne

    Witam czy mogli byście mi pomu może ktoś pracował przez contrain w szklarni van gog - helmond dostałem propozycje pracy na tej szklarni lecz doszły mnie słuchy o złych warunkach zakwaterowania i o niezbyt dobrej opini szefa. Proszę o jakieś informacje pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jojo

    06.08.2014 23:41

    Inne

    Tez sie sporo dowiedzialem na temat tej Firmy,oszusci ityle lepiej nie ryzykowac

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.