opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    laki

    30.03.2015 07:09

    Inne

    Dostalem propozycje na szparagi,w tym tygodniu mam podpisac umowe.Moze jest ktos kto tez tam jedzie i czy wogole warto jechac?
    ReviewUserIcon
    bar

    27.03.2015 11:36

    Inne

    dostalem propozycje pracy przy pomidorach stawka netto pomiedzy 6,50 a 7,50 euro co myslicie ? warto jechac ? najbardziej boje sie sytuacji opisywanej powyzej jedziesz a okazuje sie ze nie ma pracy
    ReviewUserIcon
    magda

    26.03.2015 14:04

    Inne

    czy jedzie ktos na spotkanie 2 kwietnia do przemysla ?chcemy z narzeczonym jechac na pieczarki opinie sa rozne i pozytywne i negatywne ,stwierdzilismy ze jak nie pojedziemy to sie nie przekonamy.
    ReviewUserIcon
    Ola

    18.03.2015 20:05

    Inne

    Agencja contrain to jedno wielkie gówno ...Pracowalam przez ta agencje do czasu jak nie zaczelam walczyc o swoje pieniadze ktore co miesiac mi kradli z wypłaty...Nie interesuja sie ludzmi ,niczego niezalatwia jezeli sie kogos o to prosi ,maja nas po prostu daleko w tyłku . Jest wiele dobrych agencji z ktorymi warto podjac wspolprace ,Contrain zdecydowanie odradzam
    ReviewUserIcon
    bigos89

    18.03.2015 17:59

    Inne

    Do mnie dzwonili 2 tygodnie temu, dwa dni po zarejestrowaniu się na ich stronie. Własnie wróciłam z Niemiec kiedy zadzwoniła do mnie kobieta z biura w Łodzi ( do Łodzi mam 80 km ). Zrobiła mi test językowy i zapytała się czy jestem zarejestrowana w urzędzie pracy...bo taki wymóg teraz. No to się zarejestrowałam i powiedziała zebym zadzwoniła bo ma dla mnie pracę, ale nie zadzwoniłam.
    ReviewUserIcon
    :)

    18.03.2015 16:23

    Inne

    No to ładnie haha. To może niech już lepiej do mnie nie dzwonią.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2015 01:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    16.03.2015 17:55

    Inne

    Czesc Basiu. Rowniez czekam za tel. od nich i tez zastanawiam sie czy to ma sens :)
    ReviewUserIcon
    foka bez oka

    13.03.2015 13:52

    Inne

    Hej, dziewczyny kiedy wysyłałyście zgłoszenia na zbiory ? I po jakim czasie oddzwonili? Ja wciąż czekam, może się nie załapałam :(
    ReviewUserIcon
    k.

    13.03.2015 13:48

    Inne

    Aha, to do mnie pewnie nie zadzwonia juz ;)
    ReviewUserIcon
    k.

    13.03.2015 09:36

    Inne

    Dostal ktos juz ktos tel. w sprawie wyjazdu na truskawki?
    ReviewUserIcon
    beta

    13.03.2015 10:37

    Inne

    dostałam tel.w sprawie spotkania na 07.04.15
    ReviewUserIcon
    k.

    13.03.2015 09:36

    Inne

    Dostal ktos juz ktos tel. w sprawie wyjazdu na truskawki?
    ReviewUserIcon
    Draxik

    10.03.2015 19:44

    Inne

    Bob's, jestem z Przemyśla i mam spotkanie rekrutacyjne 26 marca a nie 25. Jest to pierwsze moje spotkanie i nie wiem czego mam się spodziewać...
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    18.03.2015 13:26

    Inne

    Witam! Byłam na spotkaniu wraz z chłopakiem, które odbyło się w Opolu. Po przeczytaniu komentarzy byłam sceptycznie nastawiona, ale chłopak nalegał więc zadecydowaliśmy, że pojedziemy. Mieliśmy prawie 300km w jedną stronę, a jak wiadomo wyrzucić ze 200zł na paliwo i jakiś posiłek to niemały wydatek. Na miejscu okazało się, ze to KASA wyrzucona w Błoto!!Spotkanie odbyło się w Hotelu Merkury. Na miejscu odbywało się tez jakies inne spotkanie. Podeszła do nas pani z uśmiehcem sztucznym jak w Mc Donaldzie, odchaczyła na liście, że jesteśmy i kazała czekać prawie godzine na SPOTKANIE.To owe spotkanie,o którym mowa to jakieś jedno wielkie nieporozumienie!! Do małej salki oprócz nas dołączyły 4 osoby.Jedna pani kazała odnaleźć swoje cv- ponieważ spotkań było kilka, kazda grupa miała na inna godzine. Po tym czasie rozpoczela się prezentacja na wyświetlaczu- pokazywano krówki, sad, truskawki, szklarnie itd. a pani anemicznie opowiadała, ze takie prace mają i można pracować w szklarni przy zbiorach, doić krówki-ale uwaga tutaj trzeba mieć doświadczenie:D. itd. Pokazano miejsca do spania coś ala baraki ( wspolna kuchnia plus pokoje 2,3 i 4 os. Mówiła o tym, żeby nie byłó kłótni, trzeba nauczyć się zyc w takiej sporej grupie. Po tych Bzdetach było spotkanie z 2 Paniami- ta anemiczna lub jeszcze jedna. Podchodziło się do stolika i pani pytała czy chce się pracować w polu, czy przy zbiorach, od kiedy można zacząc prace itd. My wcześniej podczas rozmowy tel. pytaliśmy czy maja oferty pracy w Niemczech, ponieważ nie chcieliśmy wyjezdzać do Holandii. Pani X nas zapewniała, że mają gdyż jak to ujęła- PODBIJAJĄ obecnie rynek niemiecki. Poinformowałam ją, że uczymy się niemieckiego i potrafimy się dogadać w pracy. Nie jest to może poziom B2, ale normalne polecenia rozumiemy. Ona powiedzieała, ze podstawy wystarczą i w pracy można "przebierać". Na miescu Pani anemiczna Y- była bardzo niezadowolona, ze chcemy tylko do Niemiec ( bo oboje znamy b.dobrze angielski) okazało się, ze do niemiec sa oferty pracy, ale takie 2-3tyg., ze kiedyś może się pojawia jakies, al. to nic pewnego!! Sprawdziła tylko czy mamy ubezpieczenie odnotowała to i na tym koniec!!! Straciliśmy cały dzień, żeby się odejrzeć kilka slajdów i tego, żę nas oszukano bo nie współpracują z niemieckimi firmami!!. Co do ofert pracy w Holandii- osoby, które znaja jezyk w stopniu komunikatywnym zarobią sobie tz. dostaną normalną stawke i nieco lepsze lokum. Te bez jezyka będą od najgorszej pracy. Na nich czekają kilkuosobowe pokoje. Wiem o tym bo jak wspominałam znam angielski b. dobrze a druga Pani rekrutowała w tym języku i tak mówiła chłopakowi, który zna ten język naprawdę dobrze. Generalnie do osób bez jezyka mieli takie podejście jak człowieka gorszej rasy. Jest to opinia neutralna. Nie kierują mna emocje, pisze to ponieważ wiem jakie sa realia. Jeżeli ktoś nie ma co robić i chce przejechał pół polski po to samo co my to proszę bardzo. Dla mnie to jest mega żenujące i nie rozumiem po co to wszystko? W innych firmach takie rzeczy załatwia się przez tel. tj. przedstawia warunki, weryfikuje zdolności językowe przez tel. Naprawdę uważam, ze nie trzeba w tym celu jechać 300km. AAAAaaaaa na koniec najlepsze- dostaliśmy telefon, po kilku dniach, że nie pzreszliśmy pomyślnie rekrutacji! hmmm jakiej rekrutacji ja się pytam??? Nikt z nami po niemiecku nie romawiał.Pani anemiczna zapytała tylko gdzie chcemy robić po czym oświadczyła, ze nie maja nic ciekawego do zaoferowania jak wspomniałam powyze. hmmm i to była ta rekrutacja??? Żenada, Żenada i jeszcze raz Żenada.
    ReviewUserIcon
    :-)

    09.03.2015 13:46

    Inne

    Aplikuje ktos na truskawki?
    ReviewUserIcon
    bartek

    07.03.2015 15:07

    Inne

    bylem z bratem na spotkaniu informacyjnym w Poznaniu 25 lutego spotkanie odebralismy pozytywnie teraz czekamy na konkretna propozycje pracy czy ktos was tu piszacych byl juz na jakims kontrakcie w holandii?
    ReviewUserIcon
    pokrzywdzona

    05.03.2015 13:52

    Inne

    bylam w tej firmie na projekcie w Rhenusie firma mnie zwolnila za wykonywanie polecien szefostwa niemieckiego oszusci
    ReviewUserIcon
    bobson

    05.03.2015 13:25

    Inne

    Kochani słowo og_rki piszemy przez Ó zamknięte a nie otwarte, czyli - OGÓRKI. I co takie to trudne? :)
    ReviewUserIcon
    Bob's

    04.03.2015 22:57

    Inne

    Draxik jedziesz moze 25 marca do przemyśla na rozmowe ?
    ReviewUserIcon
    Draxik

    04.03.2015 11:37

    Inne

    Witam. Niedługo mam spotkanie rekrutacyjne. Czego mogę się tam spodziewać ? Podpowiedziałby ktoś, kto już przeszedł takie spotkanie i jakie wrażenia ma po takim spotkaniu ?
    ReviewUserIcon
    kassie

    01.03.2015 21:04

    Inne

    Czesc mam pytanie mam propozycje pracy przy ogorkach z ta firma po przeczytaniu tylu zlych opini boje sie jechac. Prosze o rade czy jechac . ??
    ReviewUserIcon
    ppp

    02.03.2015 11:18

    Inne

    A kiedy jes ten wyjazd na ogorki
    ReviewUserIcon
    DZIUBOL

    16.03.2015 20:56

    Inne

    JEDŹ!!!!!!! SZYBKO !!!! PRACUJ SZYBKO!!!
    ReviewUserIcon
    stary

    26.02.2015 21:00

    Inne

    Do panów wyżej którzy mają problemy z ortografią - piszemy ogÓrki a nie ogurki.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    1nowa1

    26.02.2015 11:22

    Inne

    Witam może opiszecie jakie wrażenia po tym spotkaniu? Czy coś z tego wyszło? Czy warto jechać na takie spotkanie?
    ReviewUserIcon
    piterek

    22.02.2015 12:45

    Inne

    Również jade na to spotkanie :)
    ReviewUserIcon
    1nowa1

    26.02.2015 11:22

    Inne

    Witam może opiszecie jakie wrażenia po tym spotkaniu? Czy coś z tego wyszło? Czy warto jechać na takie spotkanie?
    ReviewUserIcon
    bartek

    21.02.2015 11:22

    Inne

    witam Ja mam jechac 25 lutego na spotknanie informacyjne do Poznania mam ok 250 km warto jechac ? ktos pracowal ? jakie stawki ?
    ReviewUserIcon
    kat123i

    21.02.2015 13:29

    Inne

    Witam, ja też właśnie jadę do Poznania na spotkanie, chętnie też bym się dowiedział coś więcej o tym jak tam jest.
    ReviewUserIcon
    kat123i

    20.02.2015 13:31

    Inne

    Ile można zarobić "na czysto"? Jakie są warunki w pracy?
    ReviewUserIcon
    mirek

    20.02.2015 20:13

    Inne

    A wiesz czy jakis sezon warcu sie zaczyna?
    ReviewUserIcon
    kat123i

    20.02.2015 20:36

    Inne

    Niestety nie wiem czy jakiś sezon się zaczyna. Muszę dopiero jechać na rozmowę i chciałem się dowiedzieć jak wygląda w ogóle praca w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    zenek

    20.02.2015 11:40

    Inne

    hej Mirek mam pytanie czy to ty piszez tu czy byles w tamtym roku na ogorkach u wanlipcika? Mieszkalismy na Word Stej na domkach kempingowych pzmietasz jezeli to ty do odpisz tu to podam numer komurkowy. Pozdro.
    ReviewUserIcon
    maciek

    20.02.2015 16:46

    Inne

    Witam.wiesz może czy w marcu zaczyna sie sezon ogurki lub pomidory?
    ReviewUserIcon
    kat123i

    18.02.2015 14:30

    Inne

    Po ile godzin się pracuję w tygodniu? Czy można nadgodziny robić?
    ReviewUserIcon
    kat123i

    18.02.2015 14:28

    Inne

    Witam, czy może mi ktoś opisać pracę na okulizacji drzewek czy ktoś był z tej firmy?
    ReviewUserIcon
    maciek

    12.02.2015 20:56

    Inne

    A jakis sezon w marcu sie zaczyna?wiesz moze
    ReviewUserIcon
    johnny

    12.02.2015 17:17

    Inne

    Coś bliżej kwietnia, ale np przy kwiatach cały rok jest praca.
    ReviewUserIcon
    mirek

    11.02.2015 14:34

    Inne

    Czy wie ktos konkretnie kiedy za czynajol sie szklarnie lub inny sezon prosbym o szybki odpus
    ReviewUserIcon
    k40

    05.02.2015 23:42

    Inne

    Pracuję w Contrain od półtora roku zawsze wypłata w euro tylko trzeba mieć konto walutowe i zawsze moje godziny zgadzają się co do minuty...
    ReviewUserIcon
    ppp2

    21.02.2015 09:27

    Inne

    Witaj.wiesz może czy w marcu zaczynajoł sie sezony ogurki lub pomidory?
    ReviewUserIcon
    kara182005

    03.02.2015 20:57

    Inne

    Magda mam pytanie skoro piszesz ze są oszustami to co robilas u nich aż 2lata trzeba było ich zmienić cos tu jest nie logiczne
    ReviewUserIcon
    kara182005

    03.02.2015 20:52

    Inne

    Witam zgadzam się z panią uprzejma firma jest ok i wypłacaja w euro jeśli dostajecie kasę w zł to tylko dlatego ze źle im konta podaliscie tez tak miałam zad do opiekuna powiedzialam o sprawie i rzeczywiście był błędnie podane konto a godziny są nie zależne od contrainu tylko od waszego pracodawcy jeśli źle wpisze wam godziny to wystarvzy to z nim uzgodnić ja polecał i jade znów w tym roku
    ReviewUserIcon
    magda

    02.02.2015 20:44

    Inne

    Ja pracowałam dwa lata przy pieczarkach w Stramproy koło wertu.NIGDY WIĘCEJ PRACY W CONTRAINIE!!!oszuści z biura z łodzi omijaj ich z daleka!!!CONTRAIN TO OSZUSTWO!!!
    ReviewUserIcon
    magda

    02.02.2015 20:44

    Inne

    Ja pracowałam dwa lata przy pieczarkach w Stramproy koło wertu.NIGDY WIĘCEJ PRACY W CONTRAINIE!!!oszuści z biura z łodzi omijaj ich z daleka!!!CONTRAIN TO OSZUSTWO!!!
    ReviewUserIcon
    magda

    02.02.2015 20:44

    Inne

    Ja pracowałam dwa lata przy pieczarkach w Stramproy koło wertu.NIGDY WIĘCEJ PRACY W CONTRAINIE!!!oszuści z biura z łodzi omijaj ich z daleka!!!CONTRAIN TO OSZUSTWO!!!
    ReviewUserIcon
    uprzejma

    27.01.2015 23:17

    Inne

    Witam moge podzielic sie wrazeniami na temat pracy przez firme Contrain . Pracowalam w NL przy zbiorze pieczarek. Ok 40-50 godzin tyg. Jeden dzien wolnego w tyg.Jesli potrafisz zbierac to nie bedziesz miala problemu zadnego. Wiadomo ze jak wszedzie trzeba uwazac na ludzi i sie nie dac > bo one mysla ze jak pracuja po 5lat to wszystko im wolno ,a tak naprawde nic nie moga.Wyplata zawsze na czas i w euro. Moge polecic ta firme w 100proc.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    uprzejma

    28.01.2015 18:01

    Inne

    Sorki ale nie mam możliwości podania ci numeru na forum. Chciałam pomoc. Ale trudno
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    28.01.2015 18:16

    Inne

    A jak by pani pomogła? W takiej sprawie
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    27.01.2015 15:44

    Inne

    Czy z contrein naprawdę się wyjeżdża za granicę. Może ktoś ma inne firmy w sprawie wyjazdach. Proszę o szybki odpis
    ReviewUserIcon
    Mirek

    27.01.2015 15:32

    Inne

    Ile się czeka jak się ma umowę. Proszę o szybki odpis
    ReviewUserIcon
    ona28

    26.01.2015 12:04

    Inne

    Hejka powie mi ktos cos na temat pracy w pieczarkach przez firme contrain, jaka stawka, jakie warunki, jak jest tam z godzinami, czy nie bede siedziala co drugi dzien na wolnym bo nie ma pracy, jak w innych pieczrkarniach?? Jesli jest lipa poleccie mi cos konkretnego, jesli chodzi o zbiory pieczarek??gdzie mozna w miare zarobic?

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.