SIXT rent a car

Toruń

Opinie o SIXT rent a car

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Piter jakiś powód musi być. Co powiedział pracodawca? Jaki dał powód? Nie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy SIXT rent a car.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@jack czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak się zmienił? Co dokładnie się zmieniło? @kriss czemu tak uważasz? Dlaczego złożyłeś wypowiedzenie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. Wynajmu w Krakowie.

kriss

dokladnie, firma pada na dno, porazka, wlasnie zlozylem wypowiedzenie i wiele innych ludzi juz czeka zeby zlozyc, niech sobie pracuja sami!

jack

Tak zarzad sie zmienil i to na gorsze jakis RP ktory polozyl juz wiele firm teraz kladzie Sixt, mysli ze jest wszechmocny ale moze nie bawem ktos mu sprawi lomot to sie uspokoi

astro23
użytkownik zarejestrowany

ale przecież lejkds mają oferty zatrudnienia w wielu miastach i ogłoszenie więc nie wiem już o co ci chodzi

FCGHJDFGH

Praca po godzinach to codzienna norma jesli kogos by interesowało zatrudnienie. Warto zaznaczyć, ze za nadgodziny nic sie nie ma.

Barszczyk

Firma ma fatalna opinie na rynku. Wszyscy mówią o tym, ze sie zwijają. Ciagle zwalniają ludzi. Atmosfera w pracy fatalna. Ciagle mydła oczy, ze bedzie dobrze. Obiecują dużo, a potem tylko pracujesz po godzinach i nic z tego nie masz.

ola z opola

bo polski klient w 95% przypadkow przychodzi tak nadety i naburmuszony, ze na starcie sie odechciewa. wiesz kiedy to najlepiej widac? jak masz grupe, 2/3 obcokrajowcow i jednego buraczanego krajana, ktory za wszelka cene chce pokazac, ze jak placi (i to przewaznie nawet nie on) to od razu jest panisko. chlop ze wsi wyjdzie, ale wies z chlopa nigdy

Miki

Witam, mógł by ktoś napisac jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku kierowcy ?

nene

ludzie z tej firmy uciekają,koszmarna atmosfera pracy, przy zatrudnieniu obiecanki cacanki a potem głodowa goła pensja.Pomimo, że w umowie masz zapisaną premię prowizyjną która ci się należy bo spełniłeś wszystkie warunki to wszystkim jej nie zapłacą bo zarząd tak postanowił. Co tu dużo gadać

boria

W czasie kiedy pracowałem w Sixt na początku była umowa na czas próbny (chyba 3 mies.), potem umowa na rok, potem kolejne. Żadnej umowy zlecenia.

księżniczka

po co chcesz się załapać do sixt-a??? chcesz pracować za darmo, to składaj dokumenty :)

ames
użytkownik zarejestrowany

Skąd te plotki o zwolnieniach z sixt rent a car, ktoś może je zweryfikowac? Pytam ,bo i ja byłbym zainteresowany praca, a jesli zwalniają to raczej nie ma co liczyć, że mnie zatrudnią. Mam doświadczenie pracowałem w 99 rent. W ogóle czy umowa o prace jest tutaj od pierwszego dnia, czy męczycie się na zleceniu?

znam z autosji

Gdyby ktoś chciał wiedzieć jak jest faktycznie, odpowiadam: nie ma szkoleń, ani tym bardziej atrakcyjnego systemu wynagrodzeń. Za to były wielokrotnie powielane umowy na czas określony, nienormowany czas pracy... a za nadgodziny zero kasy. Do tego ciśnienie i stres, no i odpowiedzialność materialna za wszystko. No i najważniejsze; wieczne straszenie. Warto wspomnieć, jak z dnia na dzień zamknięto 10 oddziałów, no i jakoś się nikt nie przejmował, że ludzie mają kredyty, dzieci na utrzymaniu itp. A najfajniejsze było, jak na dwa dni przed wypłatą powiedzieli nam, że nie dostaniemy połowy, bo nie ma kasy. Miło i profesjonalnie, co nie?

lol

Proszę nie martwcie się, już niebawem, już niedługo nie będzie tego "okrętu". Szczury zaczęły już uciekać; jeden na kręgosłup, druga na serduszko. Jakby to powiedzieć; "okręt" tonie.

kierowca z sixt

To akurat nic nie znaczy. A wrecz przeciwnie. Nagrody zdobywaja najgorsze dziady czytaj dziadowskie firmy. Czemu np Coca Cola czy Mercedes nie zdobywa takich smiesznych nagrod?? bo to sa nic nie warte nagordy!! Gazela biznesu kon by sie usmial!! to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. czyli im bardziej wydymasz pracownika tym bardziej wzrosnie dynamika twojego rozwoju!!

Lsjdj123
@tommy roboli 15.09.2014, 10:05
Zdobywają również zainteresowanie w prokuraturze,Inspekcji Pracy, jak i w CBA. To też o czymś świadczy. Niestety, wszyscy wiemy...

Może jeszcze FBI, kogoś tu poniosła wyobraźnia. Mógłby wypowiadać się osoby, które faktycznie pracowały w tej firmie przez dłuższy okres i nie kombinowały jak tu się szybko na lewo dorobić najlepiej nic przy tym nie robiąc. Większość osób mam wrażenie że nawet nie pracowała w tej firmie więc o czym my tu rozmawiamy.

SERWISANT z ASO

Niestety miałem nieszczęście współpracować z tą firmą, podstawiają do naszego serwisu samochody zastępcze. A jak zaczęliśmy współpracować z inną firmą (która miała dużo lepsze warunki) to zaczęli oskarżać nas o to, że nam płacili "pod stołem". Owszem, przychodził do nas taki śmieszny pan Maciuś, a nikt nie chciał z nim mieć nic do czynienia bo znany jest z afery z poznańskim Seatem. To sobie zaczął facet dorabiać własną historię. Dziękujemy, ale więcej nie skorzystamy z usług tej firmy, bo nie jest wiarygodna. I niech to będzie przestroga; omijajcie ich szerokim łukiem.

loluś

Ta firma to jakaś pomyłka. Nie przestrzegają prawa pracy (choćby godziny pracy; 8:30- 16:45) ale jakoś też nie płacą za nadgodziny. Udają, że ich nie ma. Za delegacje po godzinach pracy nic nie płacą prócz diety (11zł) a za godziny pracy już nie!!! A najciekawsze jest to, że każą pracownikom fałszować dokumenty- nieźle, nie? Obejrzyjcie sobie opony na ich autach- chińczyki, do tego wieloletnie- czyli bezpieczeństwo klientów mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Poznań

Byłem na rozmowie jako kierowca.. Stawka przez pierwsze 3 miesiące próbne to najniższa krajowa, po okresie próbnym dochodzi do tego prowizja 50zł od odstawienia samochodu czy coś.. jestem ciekaw jak to wygląda w rzeczywistości..

Lsjdj123
@ostrożny 13.09.2014, 01:02
niestety nic w tej firmie nie jest dobre, ani zarobki, ani szefostwo- właścicielem jest p.(usunięte przez administratora) (wart...

Ktoś tu mało wie i do tego myli fakty. Firma zarejestrowana jest Piastowie, a nie w Pruszkowie.

co kto
@Lsjdj123 06.10.2016, 10:13

Chyba Ty mało wiesz. Zmienił się zarząd, zmienił się adres.

darek

Zapraszają na rozmowę z wybranym przez siebie terminie, a potem już nie odpisują celem potwierdzenia spotkania. Brak profesjonalizmu i pewnie jeszcze wielu rzeczy. Nie polecam, szkoda czasu.

Blue

Jeśli trafi się na jakiś event to nie jest źle - jako przykład podam konferencję NBP w Warszawie: płacili 350brutto za dzień pracy. Za Euro 2012 chłopaki jeżdżący na zleceniu zarobili ok 4000brutto za trzy tygodnie. Problem jest w tym, że całością rządzi palant z Warszawy, niejaki Wo-We który nie ma zielonego pojęcia o pracy Kierowcy! Koordynatorzy to studenciki, mający pojęcie o pracy takie, jak mucha o produkcji oleju napędowego. Ciągłe telefony "gdzie jesteś" i "za ile podjedziesz"! Kuźwa, samochód to nie samolot, czasem stoi się w korku! PS. Sixt w PL to franczyza, właściciel to Eurorent z Pruszkowa...

Ktos

Nie polecam firmy... proces rekrutacyjny to jakiś żart.. zadnych informacji ( mimo danego słowa, że owe przekażą ) Nikt nie odpisuje na maile z zapytaniem o wyniki. Dopiero gdy udałem zainteresowanego klienta...postanowili odpisać..ZART nie firma,,,nie polecam

lol
@Ktos 21.02.2014, 14:14

prezenty, ha ha ha. W tej firmie nie dostaje się nawet złotówki na święta, ani nic innego Nie, to niestety nie żart.

hrabska

Nie polecam tej \"firmy\". Najchętniej by dawali każdemu po 1500zl, jedna osoba robi za pięciu i do tego presja oraz beznadziejna atmosfera. Możliwości rozwoju praktycznie żadne, wiadomo na lepsze stanowiska wchodzą \"swoi\" z ulicy. Szkoda czasu w życiu na prace tam!!!

rafi
@hrabska 19.11.2012, 12:43

ja mam znajomych, ktorzy tam parcuja i jkos sobie chwala, wyjazdy, nagrody, sie podobno duzo zmienilo, zarobki tez nie sa najgorsze, mowia ze ludzie nie odchodza a pracuja latami

a

mowa o tym[usunięte przez moderatora]? sliski i wredny typ. nie mozna sie przy nim odezwac slowem i trzeba bardzo uwazac na wszystko co dzieje sie w jego obecnosci, bo wiadomo, ze pojdzie na skarge do prezesa, nawet z najdrobniejsza sprawa. poza ty sypie dziwnymi, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skimi i tylko jemu zrozumialymi zartami. szkoda gadac.

rtt

Odradzam współpracę z tą firmą. Kręcą jak mogą na każdym stopniu byle by pracownik miał jak najmniej. Odradzam kontaktu z [usunięte przez moderatora]. Niesamowite półgłówki z klapkami na oczach. Kręcą na umowach i nie tylko.

zdziwiony

Wy [usunięte przez moderatora] przecież to jest stron o pracodawcach a wy wylewacie gorzkie żale co was spotkało...ludzie chcą wiedzieć jaka jest praca w tej firmie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich obchodzi że musieliście zapłacić za zepsuty zamek :/

Zte

podzielam opinie, spotkala mnie taka sytuacja w SIXT Polska, wycena wzieta z kapelusza, klient nie informowany o wycenie. Zdecydowanie nie polecma uslug Sixt Polska

cadavers nexple

Przestrzegam przed korzystaniem z usług wypożyczenia samochodu w sixt gdziekolwiek spotkałam nas będąc na wczasach w portugali bardzo nieprzyjemna sytuacja potrącono ( usunięte przez administratora )uszkodzony zamek według sixta nie przedstawiając rachunku za naprawę zamka w ten sposób można każdą kwotę pobrać z karty

Zostaw opinię o SIXT rent a car - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIXT rent a car