Opinie o sixt.pl - Eurorent sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SIXT rent a car. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SIXT rent a car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIXT rent a car w Toruń Arabska 9

księżniczka

po co chcesz się załapać do sixt-a??? chcesz pracować za darmo, to składaj dokumenty :)

ames

Skąd te plotki o zwolnieniach z sixt rent a car, ktoś może je zweryfikowac? Pytam ,bo i ja byłbym zainteresowany praca, a jesli zwalniają to raczej nie ma co liczyć, że mnie zatrudnią. Mam doświadczenie pracowałem w 99 rent. W ogóle czy umowa o prace jest tutaj od pierwszego dnia, czy męczycie się na zleceniu?

znam z autosji

Gdyby ktoś chciał wiedzieć jak jest faktycznie, odpowiadam: nie ma szkoleń, ani tym bardziej atrakcyjnego systemu wynagrodzeń. Za to były wielokrotnie powielane umowy na czas określony, nienormowany czas pracy... a za nadgodziny zero kasy. Do tego ciśnienie i stres, no i odpowiedzialność materialna za wszystko. No i najważniejsze; wieczne straszenie. Warto wspomnieć, jak z dnia na dzień zamknięto 10 oddziałów, no i jakoś się nikt nie przejmował, że ludzie mają kredyty, dzieci na utrzymaniu itp. A najfajniejsze było, jak na dwa dni przed wypłatą powiedzieli nam, że nie dostaniemy połowy, bo nie ma kasy. Miło i profesjonalnie, co nie?

lol

Proszę nie martwcie się, już niebawem, już niedługo nie będzie tego "okrętu". Szczury zaczęły już uciekać; jeden na kręgosłup, druga na serduszko. Jakby to powiedzieć; "okręt" tonie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SIXT rent a car spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

tommy roboli

Zdobywają również zainteresowanie w prokuraturze,Inspekcji Pracy, jak i w CBA. To też o czymś świadczy. Niestety, wszyscy wiemy o czym.

kierowca z sixt

To akurat nic nie znaczy. A wrecz przeciwnie. Nagrody zdobywaja najgorsze dziady czytaj dziadowskie firmy. Czemu np Coca Cola czy Mercedes nie zdobywa takich smiesznych nagrod?? bo to sa nic nie warte nagordy!! Gazela biznesu kon by sie usmial!! to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. czyli im bardziej wydymasz pracownika tym bardziej wzrosnie dynamika twojego rozwoju!!

Lsjdj123
@tommy roboli

Może jeszcze FBI, kogoś tu poniosła wyobraźnia. Mógłby wypowiadać się osoby, które faktycznie pracowały w tej firmie przez dłuższy okres i nie kombinowały jak tu się szybko na lewo dorobić najlepiej nic przy tym nie robiąc. Większość osób mam wrażenie że nawet nie pracowała w tej firmie więc o czym my tu rozmawiamy.

SERWISANT z ASO

Niestety miałem nieszczęście współpracować z tą firmą, podstawiają do naszego serwisu samochody zastępcze. A jak zaczęliśmy współpracować z inną firmą (która miała dużo lepsze warunki) to zaczęli oskarżać nas o to, że nam płacili "pod stołem". Owszem, przychodził do nas taki śmieszny pan Maciuś, a nikt nie chciał z nim mieć nic do czynienia bo znany jest z afery z poznańskim Seatem. To sobie zaczął facet dorabiać własną historię. Dziękujemy, ale więcej nie skorzystamy z usług tej firmy, bo nie jest wiarygodna. I niech to będzie przestroga; omijajcie ich szerokim łukiem.

loluś

Ta firma to jakaś pomyłka. Nie przestrzegają prawa pracy (choćby godziny pracy; 8:30- 16:45) ale jakoś też nie płacą za nadgodziny. Udają, że ich nie ma. Za delegacje po godzinach pracy nic nie płacą prócz diety (11zł) a za godziny pracy już nie!!! A najciekawsze jest to, że każą pracownikom fałszować dokumenty- nieźle, nie? Obejrzyjcie sobie opony na ich autach- chińczyki, do tego wieloletnie- czyli bezpieczeństwo klientów mają w (usunięte przez administratora)

Poznań

Byłem na rozmowie jako kierowca.. Stawka przez pierwsze 3 miesiące próbne to najniższa krajowa, po okresie próbnym dochodzi do tego prowizja 50zł od odstawienia samochodu czy coś.. jestem ciekaw jak to wygląda w rzeczywistości..

ostrożny
@Poznań

niestety nic w tej firmie nie jest dobre, ani zarobki, ani szefostwo- właścicielem jest p.(usunięte przez administratora) (warto o nim poczytać w necie). Jaki szef, taka firma. Nie na darmo zarejestrowana jest w Pruszkowie (bo w PL to Eurorent ma frenczyznę sixta). A Pruszków jak to Pruszków- kojarzy się tak, jak kojarzy się na rynku ta firma. Najlepiej ostrożnie omijać, choćby po to, żeby uniknąć pomówień.

Lsjdj123
@ostrożny

Ktoś tu mało wie i do tego myli fakty. Firma zarejestrowana jest Piastowie, a nie w Pruszkowie.

co kto
@Lsjdj123

Chyba Ty mało wiesz. Zmienił się zarząd, zmienił się adres.

darek

Zapraszają na rozmowę z wybranym przez siebie terminie, a potem już nie odpisują celem potwierdzenia spotkania. Brak profesjonalizmu i pewnie jeszcze wielu rzeczy. Nie polecam, szkoda czasu.

Blue

Jeśli trafi się na jakiś event to nie jest źle - jako przykład podam konferencję NBP w Warszawie: płacili 350brutto za dzień pracy. Za Euro 2012 chłopaki jeżdżący na zleceniu zarobili ok 4000brutto za trzy tygodnie. Problem jest w tym, że całością rządzi palant z Warszawy, niejaki Wo-We który nie ma zielonego pojęcia o pracy Kierowcy! Koordynatorzy to studenciki, mający pojęcie o pracy takie, jak mucha o produkcji oleju napędowego. Ciągłe telefony "gdzie jesteś" i "za ile podjedziesz"! Kuźwa, samochód to nie samolot, czasem stoi się w korku! PS. Sixt w PL to franczyza, właściciel to Eurorent z Pruszkowa...

Ktos

Nie polecam firmy... proces rekrutacyjny to jakiś żart.. zadnych informacji ( mimo danego słowa, że owe przekażą ) Nikt nie odpisuje na maile z zapytaniem o wyniki. Dopiero gdy udałem zainteresowanego klienta...postanowili odpisać..ZART nie firma,,,nie polecam

lol
@Ktos

prezenty, ha ha ha. W tej firmie nie dostaje się nawet złotówki na święta, ani nic innego Nie, to niestety nie żart.

hrabska

Nie polecam tej \"firmy\". Najchętniej by dawali każdemu po 1500zl, jedna osoba robi za pięciu i do tego presja oraz beznadziejna atmosfera. Możliwości rozwoju praktycznie żadne, wiadomo na lepsze stanowiska wchodzą \"swoi\" z ulicy. Szkoda czasu w życiu na prace tam!!!

rafi
@hrabska

ja mam znajomych, ktorzy tam parcuja i jkos sobie chwala, wyjazdy, nagrody, sie podobno duzo zmienilo, zarobki tez nie sa najgorsze, mowia ze ludzie nie odchodza a pracuja latami

a

mowa o tym[usunięte przez moderatora]? sliski i wredny typ. nie mozna sie przy nim odezwac slowem i trzeba bardzo uwazac na wszystko co dzieje sie w jego obecnosci, bo wiadomo, ze pojdzie na skarge do prezesa, nawet z najdrobniejsza sprawa. poza ty sypie dziwnymi, c (usunięte przez administratora) skimi i tylko jemu zrozumialymi zartami. szkoda gadac.

rtt

Odradzam współpracę z tą firmą. Kręcą jak mogą na każdym stopniu byle by pracownik miał jak najmniej. Odradzam kontaktu z [usunięte przez moderatora]. Niesamowite półgłówki z klapkami na oczach. Kręcą na umowach i nie tylko.

zdziwiony

Wy [usunięte przez moderatora] przecież to jest stron o pracodawcach a wy wylewacie gorzkie żale co was spotkało...ludzie chcą wiedzieć jaka jest praca w tej firmie i (usunięte przez administratora) ich obchodzi że musieliście zapłacić za zepsuty zamek :/

Zte

podzielam opinie, spotkala mnie taka sytuacja w SIXT Polska, wycena wzieta z kapelusza, klient nie informowany o wycenie. Zdecydowanie nie polecma uslug Sixt Polska

cadavers nexple

Przestrzegam przed korzystaniem z usług wypożyczenia samochodu w sixt gdziekolwiek spotkałam nas będąc na wczasach w portugali bardzo nieprzyjemna sytuacja potrącono (usunięte przez administratora)uszkodzony zamek według sixta nie przedstawiając rachunku za naprawę zamka w ten sposób można każdą kwotę pobrać z karty

Zostaw merytoryczną opinię o SIXT rent a car - Toruń

SIXT rent a car
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.

SIXT rent a car