Formel D Polska Sp. z o.o.

Opinie o Formel D Polska Sp. z o.o.

kontroler

No u nas się dostaje po 4,5 roku pracy co jest śmieszne.

stelt

Jestem pracownikiem z Boleslawca, umowy na etat na poczatku owszem nie bylo, ale po kilku miesiacam najbardziej wartosciowym pracownikom sa jaknbardziej dawane. Z tego co sie teraz orientuje umowy w Bol. ma ok 7 osob.

dam sobie spokój

to chyba dam sobie spokój, bo mi tez podczas rozmowy obiecywano umowę o pracę.chore

slabo

witam wszystkich i z góry ostrzegam tych, którzy wahają się przed podjęciem pracy w tej firmie. Przynajmniej w Poznaniu/Swarzędzu. Stawka słaba, godzin mało. Przy przyjmowaniu do pracy obiecują, że po 3 miesiącach umowa o pracę i podwyżka, a jak przychodzi co do czego to odwracają kota ogonem. Szef wzburzony, że wgl się upominam o to, co obiecywano na początku. W dodatku mówi, że "jak do tej pory mieliśmy same straty, bo wiesz sam jak to wyglądało" (w domyśle mało pracy i płacili postojówki, które wyliczali na postawie 50% z 7h dziennie, bo wg nich tyle ma pełnoetatowy dzień). Wszystkim obiecuję umowę o pracę, a jednak się nie wywiązuje. Jak ktoś jest studentem, osobą bez doświadczenia, która chce gdzieś je zdobyć albo zwyczajnie nie zależy jej na pensji to szczerze polecam, bo stawka 1100-1300 na porządku dziennym. Do tego dojazd słaby. Bez auta ciężko, bo schodzi sporo na dojazdy. a przy pracy ok6h dziennie pozostaje jakieś 40zł po odliczeniu kosztów podróży. Jedyne co jest na plus to atmosfera, ale chyba nie o to chodzi.

dziwny pan ze stocku
@slabo

czym się dokładnie zajmowałeś

Nie

Nie

kontroler

Jestem pracownikiem tej firmy. Nie jest tak źle. Atmosfera między pracownikami jest ciepła a z kimś wyżej. mmm... no jak to z śmietanką bywa. Nie regularny i bardzo rzadki. Najczęściej informacje przekazują liderzy. Najgorszy jest kontakt z pracownikami firmy która jest klientem i zleca przesort czy rework. Zawsze pracownicy jakości są ostrzegani jako pasożyty i szukają pożywki na ich błędach, donoszą, sporządzają raporty z niedociągnięć. Jeśli osoba, która chce się zatrudnić w tej firmie jest delikatna na opinię innych to może się nabawić nerwicy. Dla wszystkich tych pracowników pojawienie się kontroli jakości jest wielkim szokiem ale po 2-3 tygodniach staje się normą i raczej później jest fajnie:) Po pracy ponad rok na jednym projekcie już nawet traktują mnie szacunkiem i radzą się w wielu sprawach. Najgorsze jest to wkroczenie na projekt. Druga sprawa projekty. Bywają różne. Nie raz jest tak, że w czasie 8h pracy jest tylko jej na 2 h (np 15 min pracy potem przerwa znowu 15 min i przerwa bo tak produkcja leci a my odpowiadamy za jej płynny przepływ). A są tak ciężkie projekty e trzeba pracować całe 8h z ciężkimi elementami metalowymi. W wielu wypadkach nie ma miejsca na rutynę bo projekty zmieniają się co 2 miesiące i nie można się nabawić nudy. Co do nadgodzin. Nie raz jest tak że muszą one być bo np. projekt się rozwija a pracowników mało albo nagle otwiera się projekt i nie jest możliwość szybkiego ściągnięcia kogoś. Może jestem zbyt wyrozumiała ale to rozumiem i często się zgadzam na nadgodziny. Weekendy pracujące to bardzo rzadka sprawa i można się dogadać z liderem. Nikogo nie zmusi ani nie przystawi broni do głowy za to że nie chce przyjść. Po za tym jak lider ma jakiś problem to można się dogadać z pracownikami zawsze jakaś dobra dusza zamieni się zmianami albo zastąpi. Chyba że się wszystkim zalezie za skórę. Co do umów niema co się obawiać. Trzeba się na prawdę narazić żeby nie były przedłużone. Czyli notorycznie się spóźniać (ale takie solidne po 1h) i lekceważyć pracę, nie stosowanie się do procedur (ale naganne, takie małe uchybienia są korygowane przez ponowne przeszkolenie). Więc tak na podsumowanie. Nie jest źle i nie należy się jej obawiać oraz należy się przygotować na opór ze strony ludzi kontrolowanych.

dziwny pan ze stocku
@kontroler

a jak wygląda zarobkami ?

Kontroler
@dziwny pan ze stocku

Kontrona elementów lakierowanych i chromowanych, wtrysków polimeroychi detali metalowych, kontrola finalna różnych zespołów, kontrola pracowników (audyty wewnętrzne), przesort dostaw z zewnątrz do naszego klienta. :)

Kontroler
@dziwny pan ze stocku

Nie jest źle moim zdaniem jeśli chodzi o zarobki (w zależności od miesiąca ile było pracy 1400-3000) tylko, że śmieciówka i nie ma co liczyć na umowe o pracę.

Sadx

To przecież jest nienormalne żeby podpisywać umowę z miesiąca na miesiąc, nie można nic zaplanować bo za kilka dni można być już bez pracy. Ja nie chcę się pisać na takie coś, ale potrzebuję pracy. Jest możliwość albo jakiś sposób żeby podpisać umowę na dłuższy okres czasu ? Przynajmniej na miesiąc tak na początku ?

zdzicho

no właśnie, zawsze mnie to wkurzało, że zefowie to zykle w takich skrajnosciach żyją, że wiesz jak jest tak, że albo się co chwila dopytuje co u Ciebie i wtrąca, albo w ogóle nie obchodzi go to co robis zpo pracy i ż epraca powinna być dla Ciebie najważniejsza ta naparawde..a jak jest u was, ale bez ściemy prosze.

Mają jakąś stronę ? Jak się dostać do tej pracy ? Na czym konkretnie polega praca w Formel D?

Szefu

zleceniowki daja i obiecuja co miesiac ze od nastepnego...beda umowy :D na przerwie potrafia przyjsc i powiedziec ze dzis musisz zostac na 12 :D

nowy

Chciałem zapytać jak wyglądają w formelu zarobki netto? I jakie są szansę na umowy?

Hunk

Ja chcialbym sie za pytac jakie sa umowy dawane, i na jaki jest okres praca

corbis

hm zarobki wahają sie od 1700 do 3500zł. Umowe dostaniesz droga pisemną co miesiąc dostarczona przez listonosza.

Silny

Zazwyczaj jesli sa 12tki czy nocka a potem 1sza zmiana, to lider lub koordynator ustala kto moze itp. Wiec mozna sie dogadac! Wiadomo, robic trzeba, ale placa przynajmniej nie jest minimalna. Nie chcialo sie nam uczyc to teraz trzeba robic za 2-3 tys brutto miesiecznie... A apetyt rosnie w miare jedzenia!

xxx

tez robilem w Gorzowie, ja tam nie narzekalem, ale troche za slabo placa..nie zdazylo mi sie zebym np w niediele schodzil o 22 z roboty i sedl na rano w poniedzialem do pracy,m zazwyczaj weekend wolny :)jak sie dawales/dawalas to tak masz :)

michau

moja wypowiedz dotyczy gorzowa wlkp.

Gaz

Jest bardzo dobrze. Zarobki wyzej niz w konkurencji ;)!!! Jak solidnie pracujesz to jestes dostrzegany i bonusowany. Fajnie !!

Silny

zarobki zapewne powyzej sredniej

przemysław

szkoda gadac

Zostaw merytoryczną opinię o Formel D Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formel D Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formel D Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formel D Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formel D Polska Sp. z o.o.