Opinie o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Laczek

Oczywiście że za, jedyny na stołku który otwarty jest na potrzeby pracowników , rozumie ich i staje za nich murem.. reszta przy korycie powinna brać z Niego przykład

Dziś został pozbawiony wszystkiego

@Laczek

Rzeczywiście jedyny w swoim rodzaju, ale nie jedyny bo razem z nim przy tym korycie jest spora grupa.........

Xxx
@Laczek

To prawda, otwarty na potrzeby "swoich" i niektórych związkowców.....

Dr haus
@..

Wszystkiego to znaczy czego?

Bednarski
@Laczek

A sobie idźcie pod biurowiec, najpierw powinna być wiedzą za co jest za murem. To nie jest za darmo. Znowu chcecie wsadzić nas na konia. Nie zz odpowiadają za kadrę, był członkiem? To kim?

BillyKid

Teraz wszyscy mądralińscy niech zbiorą się na placu przed budynkiem z zegarem o 9:45 w śniadanie i powiedzą co ich gryzie, jakie mają wizje na zakład, kogo chcieli by wsadzić do kicia, a kogo namaścić na stanowisko kierownicze. Zapraszam co piątek....pozdrawiam Billy Kid

Bednarski
@BillyKid

Im się pomyliły role, zarządzanie zakładu powierza się kadrze zarządzającej, uprawnienia związkowe są zupełnie inne i tych powinni pilnować. Tak to jest jak się chce wejść w inne buty i pisać nieprawdziwe donosy. Co chcieli to mają. Nie mam zamiaru się wygłupiać i skakać jak małpa pod biurowcem. Bednarski

Stara konusowa

Duże podziękowania dla DC za wykończenie SD który jak dziecko dał się wciągnąć w konflikt. Gdyby DC nie przylepił się do niego to by nie został odwołany. JEDNYM SŁOWEM DC ZROBIŁ SZYMKA JAK CHŁOPACZKA.

@Stara konusowa

A nie przyszło ci do głowy że oni obaj i kilku działaczy to jedna bajka?

Xx

Teraz czas na zmianę kierownictwa zacząć od pani z magazynów nic nie robi i jeszcze ludzi nie szanuje nie ma pojecia o swojej pracy tata zalatwil po znajomości i tak się kreci

Rabarbar
@Xx

Pracuje na magazynie i twój wpis to same bzdury. Nie przedłużono z tobą umowy i wszyscy wiemy dlaczego(usunięte przez administratora)

XXX
@Xx

DC pozbył się kilkuletniego kierownika magazynów, żeby sobie drogę do sukcesu wydeptać obsadzając stanowisko tępą osobą

Rabarbar
@XXX

Kierownika magazynów zwolniono bezpodstawnie i zakład będzie płacił duża kasę na odszkodowanie i z tym DC nie miał nic wspólnego. (usunięte przez administratora)

Nikt
@XXX

Dc nie pozbył sir tego pracownika, tylko niejaki prezes Kot.... Nie szerz klamstwa, bo zapadł wyrok w sądzie pracy w tej sprawie i wszyscy wiemy,ze dc nawet nie miał wiedY o tym zwolnieniu. Przypomnij sobie dzięki komu miałaś prace w wzl ;)

HZD
@Xx

W magazynach bez odpowiedniego systemu ERP to nawet heros nie pojedzie. Dziewczyna gra kartami jakie ma i całkiem dobrze sobie radzi ale oczywiście zawistne stare dziady muszą marudzić bo ich męska duma o gacie uwiera...

Opinia
@Xx

Nie ładnie jest tak oczerniać.... Chyba nie możesz znieść że Pani kierownik która bez wcześniejszego przeszkolenia na to stanowisko śpiewająco poradziła sobie sama ! Piszesz ze nic nie robi ? A ja jednak widzę młoda ambitna dziewczynę, która wkłada całe serce w to co robi ! Nie miała łatwego zadania a jednak sobie swietnie radzi i żaden tata nie ma nic wspólnego z tym jak pracuje. Następnym razem jak wystawisz jakiś komentarz to bądź sprawiedliwy! I znajdź sobie ofiarę która zasłużyła na Twoje złe zdanie bo tej Pani się ono nie należy! Oby twój jad zazdrości cie nie zjadł.

Rób Roy
@Opinia

No niestety to prawda łaska jest tu po układzie bo tata to szycha. Młoda zero doświadczenia i nagle ona staje się kierownikiem a jej chłopak Mistrzem laminatów . Przypadek ??? Także daruj sobie wybielanie tej osoby..

Burza
@Rób Roy

Parę lat pracowała na innym stanowisku to słabe układy jak musiała tyle czekać . Każdy gdzieś zdobywał doswiadczenie. Dajcie już tej dziewczynie spokój i pozwólcie pracować.

Bez komentarza
@Burza

Ledwo 4 lata pracuje

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Kapusta

Dajcie spokój człowiekowi gdzie głosy pracowników to jedny człowiek który stawia się za pracownikami są działy gdzie ludzie dyskutują co będzie znami i takie bzdury to wstyd dla firmy .

Obserwator z produkcji
@Kapusta

Głosy pracowników właśnie doprowadziły do tego że mógł tyle naszkodzić nam. Dobrze że już nie może więcej. Dbał o swoich zatrudnionych i tych, którzy oddali na niego głos i to tylko o niektórych. Reszta bała się go. Wstyd dla firmy że ktoś taki nas reprezentował i wstyd że takie związki go poparły. Dobrze że mamy inny związek - alternatywę. Koniec z układami.

Nie konus

DC będzie dalej mącił i skłócał załogę oraz spiskował ze związkami przeciwko prezesowi. Mam nadzieję że nikt mu na to nie pozwoli i wyleci z naszej firmy.

Hmmm
@Nie konus

Może najwyższy czas aby ludzie opuścili szeregi tych związków którymi zarządza DC. Przecież awans na majstra ryżego nie jest z powodu jego ogromnych kompetencji tylko z innego powodu. Po co nam te dwa związki które są przeciwko pracownikom. Zapomnieli że to ludzie decydują o nich. Trzeba przerwać te układy i tylko w ten sposób można. Mamy jeden związek który nie zapomniał że jest dla ludzi a nie przeciwko nim i spółce.

@Hmmm

Tak, tak, najwyższy czas. Do czego podobne żeby pracę czy awanse załatwiane były za coś. A co to za związki działające na szkodę??? Taczkę taczkę taczki

Xx

Blady łeb

Nie ma panowie co jechać po kolegach z Warszawy oni niestety już od dłuższego czasu nie mieli nic do powiedzenia i byli skazani na nasze decyzje . Źle związki zrobiły szukając dziury w całym osobiście myśle że pan prezes był nie wygodny dla niektórych osób .

@Blady łeb

Nie do końca masz rację. Zwiazek z Warszawy (ale nie tylko z Warszawy bo również ma członków u nas Bydgoszczy i to coraz więcej) po pierwsze jest największym u nas związkiem. Po drugie nie chciał brać udziału w tej nieuczciwej i bezsensownej nagonce na Pana Prezesa. Że mieli rację? Wystarczy z uwagą przeczytać ich ostatnie pismo które jest w naszej sieci. To pozostałe związki psują nam wszędzie opinię i tak na prawdę nie mają nic sensownego do powiedzenia

@Obserwator

Związek z Warszawy nie był podnóżkiem , nie załatwiał sobie awansów (np. awans na majstra ), nie podpisywał się pod fruwającymi pismami które szkodziły zakładowi i pracownikom. Po LW żaden prezes nie pasował, chociaż załatwiał pracę i chciał uzdrowić zakład. To lepiej być zaściankiem. Hihi

@Blady łeb

Na prawdę nic nie mieli do powiedzenia? To dzięki komu zostali odwołani dwaj panowie?

Miś
@Ciekawy

Panowie zostali odwołani dzięki fermentowi jaki robiły nasze związki. Tak na prawdę całe zamieszanie miało na celu odwołanie prezesa bo przeszkadzał tym geniuszom DC i SD. Niestety prezes sam zrezygnował a te dwa chłopki zostały odwołane przez radę nadzorczą. Za odwołanie tych panów należą się duże podziękownia naszym związkom.

Bolek
@Miś

Członkowie tych związków powinni wiedzieć co zrobić teraz. Skoro ich przewodniczący zaszczuli dobrego menagera.

@Bolek

Chyba wiedzą bo wypisują się masowo.

montypythonek
@Ciekawy

Odwołanie zawdzięczają wyłącznie sobie, wpływali na postawę i działania ZZ, ale nie tak wyobrażali sobie finał. Niestety trwa kolejna odsłona półtorarocznej niemocy, co na pewno nie sprzyja poprawie naszej sytuacji. Ale my, Koleżanki i Koledzy, zgodnie ze słowami Klasyka piosenki, "róbmy swoje" , przez co rozumiem wyłącznie pracę, na której się znamy i którą szanujemy. RN życzę przemyślanych i trafnych wyborów, a nie kolejnego odfajkowania realizacji swojego obowiązku, ponosicie za to odpowiedzialność, przynajmniej moralną. Aha, nam również życzę przemyślanego wyboru. Pozdrawiam

@montypythonek

To co wypisujesz to nie są uprawnienia związków zawodowych. Pomyliły wam się uprawnienia. Ciekawe od kogo dostawaliście kierunki działania. Pewno od tych odwołanych. Szykujcie TACZKI.

Janek
@montypythonek

Nie możecie znieść tego że jeden związek jest nieuwikłany w wasze brudy. Dba o pracowników i chce by spółka rozwijała się. Boli to was że wszyscy to widzą, że sprzeciwili się waszymi knuciom i to im zawdzięczamy że dwóch panów i reszta związków już nie będzie uprawiać prywaty.

@Janek

Widać jak ryży lansuje się w prasie Musi pokazać wdzięczność DC za awans, ale czy do końca formalnie załatwiony? Kiedy członkowie jego związku przejrzą na oczy?

Komediant
@Obserwator

No to jeden prowadzący "działacz" już prawie awansował, a inżyniery też mają załatwione stołeczki? Powinni przygotować sobie taczki, tyle się najeździli a tu została dwukółka. Teraz do nich za pracą powinniśmy się udać, niech załatwiają, nie tylko prezesów.

Na kłopoty Bednarski
@Janek

Oto to, jeden taki był wodzirej i przygruchał sobie dwóch pomagierów. Żeby warszawski związek nie zareagował w odpowiednim czasie to prezesa pozbyli by się z pół roku temu. Nie oszukujmy się z tymi umowami nad którymi pracował PREZES byłoby cieniutko. Byłoby baj baj

Basia

Oczywiście że chodzi tylko o prywatę. Na ustach jak zawsze były tylko hasła że chodzi o podwyżki bo ludzie łatwo takie hasła kupują. Przy okazji odwrócenia uwagi łatwiej jest "robić swoje". Dobrze że jeden związek patrzył im na ręce.

Prawy

Teraz następni w kolejności do odwołania to pion dyrektorów, którzy wykorzystywali płatnicze karty służbowe dla własnych uciech. A prezentom dla kochanek i przyjaciół nie było końca.

Gratulacje

Nasze bydgoskie związki zawodowe doprowadziły swoją mądrością do odwołania DC i SD. Myślę że należą się przewodniczącym tych związków podziękowania od byłych już członków zarządu.

Bydgoski 1
@Gratulacje

Ci związkowcy zrobili dużo złego dla spółki i dla nas. Dopiero teraz dowiemy się jak nas wykorzystywali do swoich celów. Oby pracownicy wykazali się mądrością.

Mały polak

Obecnego Prezesa chcą odwołać trzy związki działające w Bydgoszczy . Proszę poczytać na tych stronach w jak obrzydliwy sposób wyrażają się o Panu Prezesie. Czegoś się boją, tylko czego? Pozdrawiam

Farsz a'la priz'is
@Mały polak

Prezes P. pisał o zredukowaniu ok 300etatow w administracji. Tydzien temu wydal polecenie aby przyjrzec sie produkcji o dziwo tylko w Bydgoszczy a nie farszawie i nakazal wypisac kierownikom dzialow produkcyjnych kogo mozna zwolnic. Sorry ale jezeli tak podchodzimy do tematu to w w Farszawie albo zostaliscie przekupieni o czym Bydgoszcz nie wie, albo dajecie sie manipulowac.

@Farsz a'la priz'is

Obrzydliwie świadomie kłamiesz. Dobrze znasz przebieg rozmów bo brałeś w nich udział, a teraz manipulujesz faktami. To w Bydgoszczy administracja spuchła w swych rozmiarach do granic możliwości i dobrze o tym wiesz bo to m.in. za twoją przyczyną jest taki stan. To są pracownicy którzy tylko generują koszty. Popatrz ile osób jest zatrudnionych w księgowości. To tylko przykład. Skala zatrudnienia do zapotrzebowania pracy administracyjnej jest chora w swych rozmiarach. W Warszawie nie nadzatrudnienia dlatego nie szczuj na nich i nie pomawiaj bo odpowiednie służby też czytają twoje wpisy.

@Farsz a'la priz'is

Szukałem na mapie farszawe i nie znalazłem, albo niczego nie szanujesz albo niedouczony. Czyżby z Warszawy nie dali się manipulować Bydgoszczy? A te listy ze zwolnieniami to sam pisałeś! A awanse dawałeś? Czyżby w Bydgoszczy był taki przerost w zatrudnieniu? I to w administacji? To kto jest na produkcji? Ciekawe czemu tak się działo?

Gościu
@Farsz a'la priz'is

Nie masz pojęcia o niczym. Nie masz pojęcia o tym czym różni się zakład w Warszwie od Bydgoszczy i jak funkcjonuje. Przed połączeniem WZL-4 miał zawsze zyski i zamówienia z MON nie największe, ale wystarczające do utrzymania stabilizacji, zawsze była nagroda roczna wypracowana uczciwie, a nie przez kreatywną księgowość. Działania Prezesa są prawidłowe bo to Bydgoszcz ciągnie Warszawę na dno. W Warszawie nie ma generalnie przerostu zatrudnienia (ponad dwa razy mniejsze niż w Bydgoszczy) a jeżeli jest to w minimalnym stopniu i wierzę, że i w Warszawie Prezes zracjonalizuje zatrudnienie i wszystko co powinno być zreformowane - zreformuje.- czego mu zyczę - bo tylko on jest w stanie wyciągnąć ten zakład z "czarnej dziury" finansowej i patologicznych zjawisk, których uświadamiam w Warszawie nie było. Pracownikom w Bydgoszcy radzę, by podziękowali związkowcom za ich działalność i wywieżli na taczkach poza zakład- bo to rak na zakładzie bydgoskim i ludzie bez honoru i jakiejkolwiek moralności o czym świadczą ich paszkwile za co powinno się skierowac pozwy do sądu o zniesławienie Prezesa. Działalność związkowców (pisma i wycieczki do PGZ) 3 związków z Bydgoszczy to wstyd i hańba dla wizerunku WZL-2. Dla Warszawy połączenie to najgorsze co nas spotkało.

Janosik

Chciałbym zapytać, jeżeli związki chcą odwołać Prezesa,to dlaczego nie cały zarząd? zauważyć można,że obecny Prezes zrobił w kilka miesięcy więcej roboty niż panowie (usunięte przez administratora) przez lata.to jest zakała tego zakładu.Byli razem z (usunięte przez administratora).Podobno nie wiedzieli o mrocznych interesach tamtego prezesa.Chcą odwołać następnego bo boją się,że wyjdą ich machloje, jeżeli nie wiedzieli to od czego oni są?,po co zajmują te stanowiska?rozliczyć i wywalić.(usunięte przez administratora)

Zygmunt
@Janosik

No to dawaj Janosik kolejno, co zrobił takiego aktualny prezes? A co zrobił takiego strasznego tamten prezes? Wymień choć ze dwa przykłady. Odnośnie zarządu to swoją drogą, jeśli nic nie robią to won.

Patriota

Lidia Lemaniak i.pl nowy artykuł w sprawie przyszłych zamówień dla WZL2. Pozdrawiam

Wielki Yo

Panie Piotrze dziekujemy, bez Pana lepszy zakład zbudujemy. Na galwanie, mechanicznym i malarni a nie w administracji zwolnienia nastac mialy. Obietnice nic nie warte za produkcje nie za administracje! Dzieki ze chciales zniszczyc zycie 300-400pracownikom i ich rodzina...prawdziwy z Ciebie empatyczny prezes. (usunięte przez administratora)

@Wielki Yo

(usunięte przez administratora) Sami puszczacie płotki o zwolnieniach 300 osób aby ludzi nastawić przeciwko Prezesowi. Oczywiście waszym zdaniem nie można zwolnić administracji bo to swoi zatrudnieni przez Daniela, Szymona i im poddanych związkowców. Dlatego muszą tutaj być czy są potrzebni czy nie. Pojęcia nie masz o tym ile zrobił dla nas nowy Prezes. Oby tacy jak wy nie zdołali zniszczyć naszej firmy.

@Rozsądny

Tak, tak Pan Prezes Piotr zarobił dla zakładu a nie dla wybrańców ze starego układu. Oj boli

On

Chodzą gdzie mogą po Warszawie, Szymon w tym pomaga. Kłamią i szantażują protestem bo stracili brudne wpływy jakie mieli za czasów Leszka. Nam wciskają że to niby dla naszego dobra. A tak na prawdę bronią abyśmy nie dowiedzieli się o ich pokrętnych interesach.

@Wielki Yo

Nie wypisuj głupot o produkcji i o zwolnieniach. Każdy wie że administracja ma inne zadania a inne produkcja. Jak są zmówienia to kto ma wykonać administracja czy produkcja????????? A skąd wiesz o listach których nie ma. Chciało by się chciało

Młoda

Największy ściemniacz w tym mieście, bo w kraju to wiadomo, że wygrywa Mateuszek. Wszystko zaraz, zs chwilę, będzie.. s minęło 8 mcy a on firmy nie zna, żadnych kontraktów nie przyniosl tylko gada gada gada. Z tego gadania to ani racy i forsy w fimie nie przybywa...

@Młoda

Młoda, ty chyba nie jesteś Młoda i zastanów się najpierw nad tym co piszesz. Nie pasuje Wam z wielu względów. Prezes ma swoje kompetencje a nie bieganie za układami.

@Młoda

Jak można tak kłamać. Wszyscy widzą jakie mamy kontrakty. Boisz się i wszyscy wiedzą czego.....

Aaa

A gadają że pełnomocnicy nic nie robią. A tu proszę. Robią! Odpisują na goworku! Brawo! A może to zz z Warszawy śpiewają swoje łubu dubu niech żyje nam Rezes naszego klubu..

@Aaa

Pudło. Zgaduj dalej. Prawda boli członków zarządu i zz? To dopiero klub.

Bydgoski

Proponuję przeczytać artykuł w POLSCE ZBROJNEJ- Nie zmarnować szansy z dnia 27.01 2023. Otworzą się oczy o co chodzi.

Wojak z Kujaw

Doszły mnie słuchy ,że w Bydgoszczy jeden taki na wyższym" stanowisku to w Prowidencie dorabia i notorycznie naciągają załogę Herculesa Na pożyczki ! Strasznie namolny typ.

@Wojak z Kujaw

Napisz ilu tam jest do tego żłoba, bo raz piszesz o jednym a później się rozmnażają. Chyba lubisz ploty

Produkcja

DC, jest progres. Idźmy dalej, nikt nie chce zwalniania załogi ale spójrzmy obiektywnie, ile ludzi jest bez pracy? Wytłumaczcie załodze, że trzeba zrobić porządek z administracją, z niektórymi zbędnymi etatami jak i działami bo firma tego nie wytrzyma! Niektórzy myślą, że będą nam dawać pieniądze z budżetu bo musimy istnieć, czas takich ludzi wyprowadzić z błędu. Zacznijcie coś robić w tym celu!(usunięte przez administratora) Słuchacie ludzi z produkcji tych na dole, nie kierowników, mistrzów, brygadzistów bo w tej firmie jest tak, że im wyżej tym głupsi poza paroma wyjątkami.

Pracownik dnia

Meldować się kto był na spotkaniu 22 grudnia. Bo chyba niezbyt dobrze zrozumiałem tego prezesa o czym ten człowiek mówił. Nazywanie go człowiekiem jest nadwyraz oczywiście w moim mniemaniu to jest jakiś neandertalczyk. Kolejne spotkanie i gadanie o (usunięte przez administratora) Maryni i brak konkretów. Może czas tego gamonia w końcu wywieść na taczce i ten jego gang gamon. I to my pracujemy na takiego GŁĄBA który pobiera jakieś tam wynagrodzenie. Ogólnie moje zadowolenie było takie że przyszła garstka ludzi a reszta ma go w (usunięte przez administratora) Pozdrowienia Wesołych Świat

@Pracownik dnia

Kim ty jesteś aby tak wyrażać się o Prezesie. Nie masz szacunku dla uczciwego Pracodawcy, to znaczy że nie masz szacunku do innych Pracowników również. Nie zrozumiałeś o czym mówił bo nienawiść zalewa ci umysł. Gdy Leszek obiecywał gruszki na wierzbie pasowało? Duże wtedy było twoje zadowolenie? A gdy przy tych obietnicach firma tonęła to też było dobrze? Taki był plan? Teraz wszystko idzie w dobrym kierunku dla nas i nie możesz z tym pogodzić się. Przestań lepiej komentować. Proponuję zmienić zatrudnienie. Leszek company czeka. Zapewni ci bezpieczną przyszłość. Trzymaj z nim ale poza naszą spółką. Nie przeszkadzaj tutaj.

@Pracownik dnia

A ty znowu o taczce, widzę że z utęsknieniem czekasz aby CIEBIE wywieść. Za tak obrzydliwy wpis ze ściekiem żółci i ordynarne ubliżanie tylko o tobie świadczy. Nie ciesz się, padalec zostanie padałem. I podnóżkiem bliźniaków

SD
@Pracownik dnia

Wstawiając takie komentarze wczuj się w rolę kogoś na ulicy Wiejskiej w Warszawie kto to czyta. Co sobie pomyśli o pracownikach Naszej Spółki? Nie o jej Prezesie bo prezesem się bywa i generalnie Prezesa znają, co myślisz o pracownikach tej formy czytając swój wpis? Jeżeli naprawdę zależy Ci na WZLach a nie jest to tylko hejt dla hejtu to zastanów się trzy razy nad efektem motyla tego typu ruchów, pokarz klasę. Krytykuj merytorycznie nie populistycznie. Do zobaczenia.

@SD

Problem w tym, że ta osoba ani nie ma klasy, ani godności, ani tez argumentów. Wobec tego pisze to co potrafi i co sobą reprezentuje nie oglądając się na skutki. A dlaczego pisze? - bo ma konkretny cel i nie jest on szlachetny ani pozytywny w skutkach. Ten cel to nie hejt ani tylko poniżanie. Jest to bardzo czytelne. Szkoda że ludzie nie umieją rozsądnie ocenić celu takiego rodzaju rynsztokowego wyrażania poziomu piszącego.

Hejter
@SD

Tu u pracownika dnia brak jest wszelkiej merytoryki. Prezesowi który wyciąga wzl2 z takiej zapaści, załatwia pracę i szkolenia dla pracowników tak odpowiadać to chamstwo sięgające Himalajów. Wyraźnie widać że jest przeszkodą w układach. Załoga powinna się zastanowić czy chcą rozwoju czy wystarczy zaścianek bo obsługa efów może odlecieć a układziki zostaną i ten strach, strach strach.Bo może coś wylezie. Najgorszy jest ten rynsztok.

@Hejter

A jaką to on pracę załatwia? Naprawdę jestem ciekaw.

Robert
@Hejter

Szkoleniem za które nic nie dostane oprócz dotakowych obowiązków oraz dużą ilością pracy się nie najemy.Jak jest tak dobrze to nie długo zostaną uregulowane zaległości ? Wiesz co mam na myśli ? Czy jak zawsze będziesz mnie do Leszka odsyłał .

@Ciekawy

Trzeba było uważnie słuchać na spotkaniu.

@Robert

Jak można nie odsyłać do Leszka? Przecież to Twój idol. Za jego czasów wystarczyło być w pracy, a jeszcze lepiej gdy w przeszłości miało się stopień wojskowy. Teraz aby otrzymać płacę trzeba pracować a to już różnica. Za szkolenie w innych zakładach trzeba płacić prywatnie, no ale u nas nic nie pasuje. Trzeba mieć zawsze powód do oczerniania prawda?

@Rozsądny

Wolne miałem. To jak mogłem słychać. Napiszesz czy nic do powiedzenia nie masz?

@Ciekawy

Ty ciekawy nie rżnij głupa że wolne miałeś, wolne to jest w piątek. Ty nie masz nic do powiedzenia tylko obejrzyj się za siebie ile płynie za tobą......Przejedzone i prze.....za Leszka to teraz za robotę i to szybko. Jak będziecie tak podskakiwać to nie wiem jak to z przyszłością wzlów. A może nieważna jest firma tylko układziki? Nie chcę stracić pracy za Leszka.

@Prawy

To już nawet wolnego nie wolno sobie wziąć? Ja(usunięte przez administratora) I taki niby prawy człowiek będzie od razu łatkę przyklejał że od Leszka. Pilnuj własnego nosa,(usunięte przez administratora). Co mnie ten Leszek obchodzi. Nic mu nie zrobili nic nie udowodnili. A wy dalej "bo Leszek to", "uwielbiasz Leszka", "od do Leszka". Chyba wszystkie te komentarze jacyś zawistni ludzie piszą. Przyszła ekipa z PGE, prezes wraz z pełnomocnikami i robią co chcą tylko nie wiadomo co. Skoro ich wszystkich wyrzucili stamtąd to chyba coś było nie tak. Za dobre wyniki i wspaniałe rządy ludzi się nie wprowadza za bramę. Może głowa boli jak myślisz?

Spokojnie
@Ciekawy

Jakie to dziwne że tak dużo wiesz na temat innej firmy a nie wiesz o swojej. Jesteś bardzo czytelny. Naczytałeś się bajek o wyprowadzaniu i marzy ci się. Najlepiej rób to co jest w twoich obowiązkach a zarządzanie pozostaw osobom do tego uprawnionym. Weź melisę i poczekaj to zobaczysz gdzie wyląduje Leszek i przyjaciele.

Prawda
@Hejter

Jak praca i szkolenia? Chyba dodatki dla siebie i kolesi. Żyją sobie na nasz koszt i nic nie robią. Śmieją się z nas. Posiedzą jeszcze trochę a potem znowu zmienia spółkę, wezmą odprawy i dalej będą się śmiać. Gdzieś mają pracowników i zakład. Obudź się człowieku!

Hejter
@Prawda

No jak się nie chce posłuchać Prezesa tylko pseudozwiązkowca to się ma w głowie pustki. Obudź się i przejrzyj na oczy kto doprowadził firmę do takiej sytuacji. Ale z tobą to jak z osłem. Życzę abyś nie dostał się na żadne szkolenia, nie zasługujesz. Tobie żeby d....złotem wysmarować to i tak będzie źle. A co tęsknisz za bliźniakami? Aaa rozumiem tam byliby sami swoi

@Prawda

Kłamałeś kłamiesz i będziesz kłamać. To ty żyjesz na koszt firmy i nie dajesz pomóc wyprowadzić na prostą. Żaden problem zmienić firmę, droga jest przez bramę. Acha zapomniałem wywieź się taczką.

On

Za to ty nie jesteś zabawny bo masz zaniki pamięci. Z jednej strony zbyt dobrze wiesz i pamiętasz ile zarabiają niektórzy (zapomniałeś dodać za ile godzin pracy dziennie), ale zapomniałeś o innych członkach zarządu, w tym wybranego przez słynnych związkowców. Zapomniałeś ich rozliczać za ich "bardzo owocną" pracę, zapomniałeś też ile tysięcy oni zarabiają i za czyją pracę tak się pasą. Ani słowem nie wspominasz że nie załatwiają zamówień itd. ale przecież to klika niektórych ZZ więc nie można przypominać że są dla firmy ciężką i kosztowną kulą u nogi.

Prawda
@On

Świetnie że poruszyłeś temat godzin pracy Panów pelnomocnikow. Ile pracują? Trzy dni w tygodniu? Właśnie tak. A związki mają Ci prace załatwiać? (usunięte przez administratora) Chyba nie masz pojęcia o funkcjonowaniu firmy. Półtora roku nie ma LW A Wy ciągle że jego wina A co inni zrobili po jego wyrzuceniu? (usunięte przez administratora)

@Renia

Tak, trole LW sieją ferment. Czas troli usunąć z zakładu :)

Tak, to prawda :)

BH

Każdy nowy Prezes będzie obstawiał się swoimi zaufanymi ludźmi. I to jest naturalne. Broniąc się przed Trolami poprzedniego układu. A jeśli dobiera ludzi wykształconych i po danym profilu np HR, czy Księgowości, to chwała mu za to. Czas zrobić porządek. :)

Bydgoski

Nie jestem kolesiem"prezesika" i nigdy nie byłem w układach. Skoro piszesz o braniu pod stołem to znaczy że wiesz jak to się robi. Wolno mi pisać co chce, W końcu jest wolność, nie muszę się zgadzać z głupotami które wypisujesz. A to że inaczej widzę i nie jestem uległy to jest moje prawo. Nie idę za ryżym jak Baran na rzeź.

Nie Baska
@BH

To są wysokiej klasy specjaliści spółek skarbu państwa. Wywalą i h z jednej spółki ti kolesie załatwią im kolejną spó)kę. System karuzelowy i emeryturka będzie spoko. Basiu a za starej ekipy to chociaż robota była a nie wizje. Wizjami ludzi nie nakarmisz!!

@Nie Baska

Stara ekipa i kolesie to dopiero załatwiła. O włos prawie wszystkich. Teraz są wizje i konkrety za tym idą i to widać. Tego swoim pluciem nie przykryjesz. Teraz jest robota tylko leniom nie chce się pracować. Lenie tęsknią za bykejakością.

Produkcyjny cztery
@Nie Baska

Bajki to włóż między książki, nie chcecie pozwolić aby zakład coś znaczył bo okazałoby się że król jest nagi. Praca jest a ty żyjesz tylko wizją o powrocie do bylejakości. Gdyby za czasów bliźniaków było tak dobrze to dlaczego w przeciągu półtora roku zrobiło się tak źle.? Zamiast sprzątania to pod dywanem można będzie dużo znaleźć! Ciekawe jaką bajkę ?Niezły z ciebie BAJKOPISARZ

Rozsądny

Chcesz powiedzieć że pozostali członkowie zarządu mają mało? Myślę że więcej niż te osoby, których nazywasz znajomymi. To cię nie boli?

On

Słyszałem że znajomi związkowcy D.C. i jego kolegi - również członka zarządu mają niezłe zarobki. Niektórzy bardzo zdziwiliby się gdyby znali kwoty. Wiadomo dlaczego są tacy "aktywni".Nie za takie zarobki jak my mamy.

Krystyna

Panowie nie podlega dyskusji temat że za dużo mamy ludzi chodzących obok produkcji i to te osoby są najlepiej opłacane .Skąd biorą się nasze przychody ? Każdy wie .Pracownik produkcyjny jest nadal na szarym końcu jeżeli chodzi o płatności .To jest nie dopuszczalne że ludzie którzy są kołem napędowym zakładu zawsze są na szarym końcu !

@Krystyna

Nie do końca masz rację. Osoby produkcyjne nie są w stanie załatwić żadnej pracy dla zakładu tylko mogą ją wykonywać. Trzeba też wziąć pod uwagę wykształcenie i odpowiedzialność. Tylko ktoś kto nie ma o tym pojęcia może pisać że produkcyjni powinni zarabiać więcej od swojego pracodawcy. Inną sprawą jest że członkowie zarządu zamiast wspólnie pracować aby firma rosła w siłę, jątrzą z działaczami związkowymi i niszczą ją od wewnątrz.

Sowa
@Ciekawy

Ciekawy, nie daj się podpuszczać Krystynie, to są cały czas ci sami wichrzyciele którym władza powoli umyka z rąk. Oby na zawsze, im nie chodzi o firmę tylko o własne zasiedzenie i profity. Ktokolwiek nowy by przyszedł to zawsze będzie źle. Acha, bliźniaków przyjęliby z otwartymi ramionami i oby było tak jak było

@Sowa

Co Ty bredzisz człowieku ? Chodzi o to aby raz na zawsze zrobić pożądek Ile jest nie produktywnych stanowisk na które produkcja musi pracować ! Powiedz w którym zakładzie Stosunek produkcji do całości personelu wynosi 1 do 4 Pytam gdzie tak jest ??? Ten stary układ nas ciąży i nie wnosi nic tylko wynosi ! Przez to ciągle jesteśmy pod kreską ! Znam ludzi co siedzą w zakładzie od 5 do nawet 15 lat na emeryturach czy to jest normalne ? Takie osoby przejadają pracownikom zysk co prowadzi do słabej kondycji spółki .Czy tego nikt nie widzi czy nie chce widzieć ?

@Ciekawy

To ciekawa teoria czyli wszyscy poza produkcją to pracodawca ? Kto w tym zakładzie jest obciąźony największą odpowiedzialnością ? Podpowiem Ci pracownik produkcji oraz kontrola .Którzy są odpwiedzialni od demontażu po montaź za gotowy produkt .Nie chce być inaczej .

@Krystyna

Nie ma potrzeby z Tobą dyskutować bo nie rozumiesz kto ponosi odpowiedzialność. Tylko dyskutujesz aby dyskutować

Sokole oko
@Krystyna

Krystku powiedz sobie kto zatrudniał pracowników będących 5-15 lat na emeryturze? Co chcesz sprawdzać jak nie będziesz miał produkcji? Kto doprowadził do takiej kondycji firmę? Bo bredzisz cały czas i kręcisz się wokół swojego ogona, nic konstruktywnego tylko beczenie be be be

Ferdek
@Krystyna

Świetne pytania, tylko wiesz do kogo powinnaś skierować? Do Leszka. Kto jeśli nie on naprzyjmował tylu pożeraczy zysku? Gdzie byłaś wcześniej? Jakoś nie wiedziałem abyś bulwersowała się gdy firma zaczęła tonąć. Teraz jesteś oburzona? Wiesz co, wygląda to na nagonkę. Widać gołym okiem.

@Ferdek

To może warto ten temat poruszyć aby uszczelnić wyciek środków abyśmy mogli szybciej stanąć na nogi i rozwijać się ... Osobiście to bym dał szanse młodym a nie trzymał seniorów w nieskończoność i tyle .Żadna nagonka trzeżwe i obiektywne spojżenie na rzeczywistość .

@Krystyna

Fajnie że zmieniłeś płeć, co nie dziwi. Trzeba było uszczelniać za poprzedniej ekipy. Trochę późno chcesz poruszać temat, gdy ten co upłynniał nasz majątek został odwołany. Dwie macki zostały i pomocnicy, i razem próbujecie grać niewiniątka. Ile razy jeszcze powtórzysz swoją melodię. Zmień płytę bo zrobiło się smętnie i nudno. Myślisz że gdy powtórzysz ten tekst ileś razy to stanie się prawdą? A propo emerytów dobrze że chcą nadal pracować i dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Oby nie słuchali takich mądrych, którzy już od urodzenia wszystko wiedzą.

Kot Filemon
@Obserwator

O widzę że kolega wszystko wiedzący lepiej .Koluniu to nie teatr to praca a Ty piszesz jak byś miał rolę przydzieloną .Pytanie dla kogo grasz dla załogi żeby było lepiej czy dla siebie i świty kolesiów w biurowcu ? Co wam wiecznie mało $$$ przydzielają wam nagrody i premię kosztem ludzi z produkcji się dorabiacie a nie praciwitością .Gdzie są nasze 13 ??? Ile te mydlenie oczu będzie trwało te niby sprawdzenie czegoś co było dawno sprawdzone !

@Kot Filemon

I znowu ta sama melodia. Widocznie tobie ktoś wynagradza twoje dyżury redaktorskie. Marnujesz swój talent, byłbyś dobry do teatru. Pytanie dla kogo ty grasz. W zasadzie to pytanie retoryczne bo jesteś bardzo czytelny. Tylko nie mów że to co wypisujesz to troska o załogę. No może częściowo tak, dla niektórych członków zarządu i paru związkowych krzykaczy, którzy też udają że troszczą się o załogę. Przecież to właśnie wy korzystacie najwięcej. Gdzie 13-tki? Czy pytałeś już Leszka lub D.C. i jego kolegi oraz słynnych działaczy? To ty myślisz oczy uczciwie pracującym ludziom. Przecież to oni zostali skrzywdzeni przez poprzednią ekipę. A ty jesteś w tym towarzystwie i nie pasuje ci że nowy Prezes stawia ten zakład na nogi i to w dużym tempie.

@.....

Hehehe no stawia a ma się bać…. Tego co wszyscy życzyli hahah

Obserwator

Słusznie zauważyłeś. Wygląda na to, że stare metody oddziaływania na pracowników tak działały i nadal mają tak właśnie działać. Tyle, że ktoś powinien się stuknąć w czoło, bo w oczywisty sposób jest to groźba i to pod czyim adresem ???? Nie trzeba dużej inteligencji aby domyśleć się kto ma się bać. Chyba kolegom z biura lekko półki pomyliły się.

Magazynier
@…

Nie bardzo rozumiem kto i czego życzył. Napisz jaśniej.

Kot Filemon
@.....

Wiesz co ja widzę ze Ty jesteś fanem Prezia .Już 7 miesiąc piastuje te stanowisko ... Ciągle powiela na swoich przemówieniach że jest firma i liczy liczy liczy i policzyć nie może , śmiech .I powiem Ci że za 2022 też się nie doliczy bo tak jest wygodnie nie wypłacać nagrody załodze .A Ty kolego widocznie lubisz być skubany bo ja nie ! Dla tego ten temat mnie i innych tak integruje .Jak zatrudniałem się do tego zakładu to otrzymałem 2,5 najniższej krajowej a teraz nie mam nawet 1,5 tak jest dobrze tak się płaci elicie ! Wiesz ile wynosi średnia krajowa na dzień dzisiejszy ??? Odpowiem Ci 7000 brutto .Takie Masz zmiany tak stajemy na nogi ! Ps nie jestem żadnym działaczem , związkowcem .Jestem zwykłym szarym pracownikiem który lekko mówiąc czuję się mocno upokożony oraz zawiedziony tą sytuacją .Kiwaniem prostych ludzi co przychodzą zarobić na chleb .

@Kot Filemon

Widać gołym okiem kim jesteś. Jesteś w kręgu poprzedniej ekipy rządzącej i znowu u ciebie leci ta sama treść. Dobrze wiesz że nie można doliczyć się po Leszku i wiesz dlaczego. Nie udawaj i nie pisz od nowa że to wina obecnego Prezesa. Przeszkadza ci że On ma sukcesy i ściaga do firmy pracę bo wasz plan był inny. A co do integracji to nazwij to po imieniu co integruje pracowników: obawa przed możliwościami złośliwości za niezależność i popieranie działalności obecnego Prezesa ze strony Do.C. i Sz.D. Mają do tej inwigilacji pomocników związkowych. Kto kiwa pracowników? Zastanów się jak nas wykuwał Leszek.

@Kot Filemon

Hi ho. Rozpoczął się nowy rok i rozpoczęło się na nowo nawijanie makaronu. Daj sobie spokój b nic nowego tu nie napisałeś. To samo plucie co w starym stylu. Ogarnij się. Skoro za Leszka było tak cudownie to masz grube oszczędności więc nie rozpaczaj że tak ci źle.

Miś kolargol
@Kot Filemon

Jak wiesz -doskonale- pensje są nie za bycie w firmie ale za wytwarzanie produktu aby był zarobek dla pracowników. Jak nie pracowałeś to nie masz, za obijanie się nikt nie płaci. Jak jest przegląd firmy to nie przez prezia, nie pisz głupot i Nie podburzaj. A może boisz się co znajdą w papierach???? KIWASZ TY, TYLKO UWAŻAJ BO SIĘ ZAKIWASZ Czy to jest piekarnia że od razu jest zysk?

Oburzony
@Kot Filemon

A ty znowu wylewasz pomyje. Na prawdę uważasz że twoja pensja jest niska? Wstydził byś się. Wiem ile do zasadniczej jest dodatków. Poprzewracalo ci się w głowie. Przestań buntować tylko zacznij uczciwie pracować, a nasze zarobki będą wyższe.

Myszka miki
@.....

Po co pracować jak dobrze tylko brać, brać, brać. podburzać, podburzać, podburzać. Kot filemon zapomniał o dodatkach które tworzą drugą pensję. Jak tak źle to do biedronki niedaleko, no ostatecznie lidl też czeka.

@Myszka miki

Masz rację. Tutaj wcale nie chodzi o zarobki tylko o to by szczuć ludzi na Prezesa. Ten osobnik wie, że ludzie przekonają się za jakiś czas jaka jest sytuacja i nikt jej nie ukryje.

Miś kolargol
@Mariusz

Oto chodzi, czasu coraz mniej na robienie zadym i pisań do wszystkich świętych. Tu nie chodzi o firmę, a nuż widelec będzie coś odkryte, wpływy odpłyną i....... różnie może być. Oby pracownicy zrozumieli że nie warto być listkiem figowym dla tak zwanych.......obrońców

Janek
@Miś kolargol

Trafiłeś w punkt. To po to by przeszkodzić w dokonaniu raporty te wszystkie kłamliwe pisma. To jest jak czepianie się tonącego brzytwy. Ludzie powinni obudzić się i samodzielnie ocenić kto ich podpuszcza.

Lis chytrusek
@Ciekawy

Za dobre wyniki i wspaniałe rządy ludzi się nie wprowadza za bramę.- to za co podziękowano Leszkowi?

Ktos
@On

Że niby jakie sukcesy on ma ? Odcina kupony w gadce od tego,na po praciwane było latami. Jeśli klamczuchem i mitomanem!

Smssik
@Lis chytrusek

Za to,że nie chciał sprzedać warszawskich gruntów za gorsze!

Malarz
@Lis chytrusek

To dobre pytanie (usunięte przez administratora)C., Sz.D i niektórych działaczy związkowych, którzy stali murem za Leszkiem.

Malarz
@Ktos

Obudź się bo bredzisz od rzeczy. Chyba jeszcze po nocy sylwestrowej nie wszystko wyrarowało ci. Latami była wypracowywana strata. A teraz czy nie widzisz kto odwiedza naszą spółkę i jakie zamówienia mamy?

@Smssik

Większej bredni nie słyszałem. Było dokładnie odwrotnie i to o włos.

Emil
@Smssik

Akurat nie chciał, chyba nie wiesz co piszesz. Dobrze że nie zdążył

@Malarz

To nie my mamy zamówienia a AAR a my tylko patrzymy jak sroka w gnat

@Renia

Co ty tu piszesz. Wszystko co na razie robimy to jeszcze LW załatwiał ten gamoń jedyne co załatwił to upadek firmy i pozbycie się dobrych fachowców. Cywilne lotnictwo całkiem rozwalił 5-8 wypowiedzeń dziennie to jest normalne jeśli twój tok myślenia jest taki sam co tego śmiesznego prezesika to gratuluję.

@Pracownik dnia

Chłopie wszystko pomyliło ci się. Upadek firmy to właśnie LW załatwiał. Dobrze, że nie zdążył. Widać, że mu w tym pomagałeś.

@Pracownik dnia

Czy Pan Ambasador i Pan Premier przybyli do nas na zaproszenie LW? Przeczytaj raz jeszcze co bredzisz. Obecny Prezes stawia na nogi naszą spółkę po nieudolnym zarządzaniu LW.

Krogulec
@Pracownik dnia

Acha nowy prezes wyzbywa się dobrych fachowców? To znaczy jak zostałeś jesteś byle jaki i nie znajdziesz pracy? Śmieszny to jesteś ty bo Leszek już dawno nie pracuje a ty ciągle robisz te jego prace ....(usunięte przez administratora)

Ktoś
@Pracownik dnia

Wiesz dobrze, że uciekają szczury LW, bo boją się odpowiedzialności za jego dobre interesy. Widać, że ty też boisz się dlatego toczysz taką pianę.

@Obserwator

Buhahaahaa dobre dobre. Pan Ambasador Pan Premier Pinokio. A po co oni przybyli do firmy. No słucham. Pinokio przyjechał see pogadać a ten drugi na otwarcie projektu slep który jest u nas dzięki LW .

@.....

Jak na razie ta stara ekipa wygrywa wszystko w sądzie. I teraz magiczne pytanie kto zapłaci za błędy tego dupka prezesa . JK wygrał D? z magazynu wygrał teraz poszedł LW I też wygra . Kto zapłaci im odszkodowania. Pan prezes wywalil wszystkich bo tak sobie wymyślił dureń ale nie pomyślał o konsekwęcjach. W firmie nie ma pieniędzy a jedzie na galę MMA i przywozi fakturę na ponad 50 tys za weekend. To jest normalne. Także jak nie wiesz co się kręci w środku firmy zamknij pysk.

Też Pracownik

A kogo ty chcesz słuchać po co przyjechał Pan Premier. Przecież ty słuchasz tylko swojego idola LW no i jego kumpli którzy zostali szkodzić. Czemu Leszek nie zaprosił Pana Premiera skoro tak dużo niby załatwił. Jakoś po jego działaniach widać tylko ogromne dziury. Ale ty tego nie powiesz bo masz inne zadanie. Jak można tak kogoś obrażać. Dajesz tylko opinię o sobie. Nie możesz pogodzić się z tym że nowy Pan Prezes odnosi tak duże sukcesy. Zastanów się, przecież to wszystko jest dla nas. Ale ty nie chcesz aby nasza spółka miała światową klasę. Twój umysł nie potrafi tego ogarnąć.

@Pracownik dnia

Powiedz lepiej kto zapłaci za błędy LW, DC, SD i ich pomocników To właśnie przez nich firma nie ma pieniędzy. Ciekawe skąd masz takie dokładne informacje...... To jest czytelne kim jesteś. Dobrze wiesz jak wygląda promocja firmy aby liczono się z nią w świecie. A jakie były faktury Leszka za jego weekendowe wypady rozrywkowe? Gdzie, to dokładnie wiesz bo też nie jesteś święty. Jesteś wulgarny bo nic nie idzie po waszej myśli.

@Pracownik dnia

"Jak nie wiesz co się kręci w środku firmy zamknij pysk"- twoje wulgarne wypowiedzi tyczą się właśnie CIEBIE. Dobrze napisałeś. Ciekawe dlaczego takie wulgaryzmy są przepuszczane? Ciekawe skąd masz faktury? Z twoich wulgaryzmów można dużo wyczytać!

Hehe
@Prawy

Ten pracownik dnia nie przedstawił faktury prezesa za przelot F35. A to ci dopiero, prawda u niego mija się z kłamstwem. Czyżby niedoinformowany? (usunięte przez administratora)

@Hehe

Hehe, ale numer, to nasz prezes poleciał na MMA F35 ? Nooooo ale reklama. A gdzie było to MMA? W USA???

@Produkcyjny trzy

To był nie nasz tylko ich prezes. Takiego już mieć nie będą, hulaj póki możesz. Teraz trzeba wziąć się za pracę a i rozpusta skończyła się.

Taaaaa
@Pracownik dnia

A prezes powiedział załodze ze jest ugadany z Amerykanami i że sprzeda wzl2; i że nastąpi redukcja zatrudnienia do max 100 osób? Brzmi optymistycznie prawda?

@Taaaaa

A czy ty wiesz że to są pomówienia, które kwalifikują się do odpowiedzialności karnej?

@Taaaaa

Jeśli jesteś tak doinformowany to napisz który prezes chciał sprzedać wzl2?????????? Ja chodziłem na spotkania z obecnym prezesem i o niczym takim nie mówił. To są bezczelne pomówienia. Zastanów się co piszesz!!!!!!!!!!!!!

Robotnik
@Taaaaa

Czy to ci, którzy byli na spotkaniu grudniowym mają pozostać w pracy?

Produkcyjny cztery
@Taaaaa

Taaaa, nie pisz głupot, zakład nie jest prezesa, napisz pytanie do właściciela, czyli do PGZ, a może coś słyszałeś kiedyś, kiedyś kuluarowo o chęci dogadania się z innymi kierunkami?

Podobno pracując jako Referent można liczyć na 4000 na rękę. Czy to prawda?

SD

Raczej ciężko, na tyle może liczyć Technolog (nie referent techniczny, nie młodszy technolog) przy uwzględnieniu wszystkich dodatków takich jak premia motywacyjna.

@SD

Zgłoś się do ryżego. On wszystko powie. To co prawda, s to co nie jest prawdą mówi najczęściej. SD super chcesz go przykryć innym tematem. To już nie pomoże. Wszyscy już wiedzą że nie warto do niego przyznawać się.

Kaktus
@Mariusz

Oooo, to ten ryży to jak były nadprezes czy doradca? Nic dziwnego że pisma fruwają po całym kraju, że nie podobają się nowi prezesi. Ma o co walczyć, czyli o siebie!

Nikt
@Kaktus

Należałem do jego związku, wiem jak wykorzystuje związek do swoich interesów a ludziom nic o tym nie mówi, co pisze, gdzie wysyła. Nie chcę mieć więcej nic z nim wspólnego i wstyd mi przyznać się że tam byłem. Gdyby nie wsparcie DC to nie miałby już nikogo z nas. Na ludziach i zakładzie zależy mu najmniej.

On

A jako pełny nocnik to i ze 20 tys. Trzeba wiedzieć gdzie uderzyć...

@On

Najlepszy nocnik to chyba DC. Najlepiej tam uderzyć.

@Ciekawy

Ciekawy, masz rację, "On" powinien zwrócić się do DC. W końcu jest odpowiedzialny za coś i niech nie udaje że nie można , przecież został wybrany przez załogę. Można załatwiać nocniki nie tylko podnóżkom.

@Bydgoski

A swoją drogą ciekawe ile DC zarabia i co dla spółki do tej pory zrobił.

@Ciekawy

Ciekawy ja też jestem ciekawy, ale na pewno co miesiąc mało nie przytula. Nie trzymałby się za wszelką cenę, choćby z ramienia załogi. Jeszcze miesiąc, jeszcze dwa......

Produkcja

DC może opowiesz się za kim jesteś? Za prezesem i jego pełnomocnikami z którymi przytulacie ładną kasę czy może za załogą u której niedawno zbierałeś podpisy? Nie wstyd Ci tak chować się żeby tylko jak najdłużej pociągnąć bo każdy miesiąc to niezła kasa? Prawdą jest, że ryżemu załatwiłeś stanowisko bo chciał Cię odwołać?

@Produkcja

Obydwaj panowie wiedzą o sobie dużo.... DC musi więc teraz placić ryżemu dług wdzięczności. Nie ma wyboru, musi go awansować jeśli ryży życzy sobie lepszego stołka.

@Obserwator

Stołki, stołki i jeszcze raz stołki. Fakt że DC odpowiedzialny jest za awanse, więc awansuje swoje podnóżki. Szkoda

@Bydgoski

On nie może go nie awansować. Chociaż za ryżego i teraz kto inny jego pracę wykonywał. To są tylko ich wzajemne interesy.

Bobas

Wytłumacie mi szanowni pracownicy jak to jest że np.brygadzista , mistrz lub kierownik wykorzystywali swoich podwładnych do pracy nie zgodnie z ich umowa o pracę?dlaczego kierownik, mistrz ochraniają (usunięte przez administratora) brygadziscie który okradał notorycznie zakład i narażał go na straty? Mowa tu o dziale mechanicznym , ślusarze,spawacze,Czy systemem SMS działa?

Sylwestrowo
@Bobas

System SMS nie jest do donoszenia na pracowników. Na tak zwane (usunięte przez administratora) Odnośnie okradania to już inna kwestia.

@Sylwestrowo

Dokładnie, zgadza się. Wiadomo kto okradał i rozwalał spółkę i ile trudu potrzeba aby to odbudować

Totus
@Bobas

Jeśli piszesz o tym, to wiesz jakie ma plecy . Za takie występki przez kilkanaście lat , okradanie firmy z materiału jak środków ochrony osobistej . Nawet nie został zdegradowany już nie mówię o zwolnieniu z paragrafu, to nadal pełni te samą funkcję i nadal ma dostęp do materiałów.

Rogaty

Daniel swoich nie zdegraduje, musi mieć swoich przy sobie. Coś za coś.

Mechnick
@Bobas

System SMS działa i to jak buhahahaa . Głównie poza zakładem pracy na potajemnych spotkaniach. No i tyle w temacie bo w sprawach służbowych to już nie .

Sławek
@Rogaty

Słyszałem że ma awansować ryżego. Jeśli tak to musi być mocno zasłużony........

Wiedźmin
@Sławek

Uuuuu,ryży zasłużony jak mało kto. Zrobi wszystko co ma przykazane, a nawet więcej.

@Wiedźmin

Słyszałem, że ludzie mają już dość jego aktywności.......

Hahaha
@Bobas

No to grubo poszedłeś kolego. To już są oskarżenia na które są odpowiednie paragrafy. Mając taką wiedzę powinieneś sprawę zgłosić do odpowiednich organów. Chyba że są to pomówienia...

Hihihi
@Hahaha

Sądzę, że ty masz bardziej dogłębną wiedzę w tym temacie. Znowu próbujesz ściemniać. Zajmij się lepiej pracą.

Rozwiązanie zagadki
@Bobas

Rozwiązanie zagadki : autorem tych kłamstw i pomówień jest największy nieudacznik jakiego znam , człowiek którego wydział mechaniczny zna z takich zachowań . Najsłabszy ślusarz , którego nawet na herculesie nie chcieli . Sytuacja identyczna jak w kontroli jakości na wydziale mechanicznym ( nie zaznacie spokoju dopóki ta osoba będzie w waszych szeregach ) Mam nadzieje , ze mój wpis będzie pomocny pokrzywdzonym w pociągnięciu do odpowiedzialności autora ( w sieci nic nie ginie , organy ścigania są w stanie ustalić osobę odpowiedzialną )

Kolega
@Rozwiązanie zagadki

Jednak potwierdziło się to co wszyscy mówią po kątach …..

@Rozwiązanie zagadki

Dlaczego nie dziwi mnie , ze to akurat ta osoba ?

Artur
@.

Nie pałasz do niego sympatią? A jak z pozostałymi osobami w firmie, idzie się dogadać, czy poprosić o radę, zwłaszcza na początku zatrudnienia? Czy może zakład organizuje szkolenie wdrażające?

Ile można zarobić na stanowisku Mechanik w firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w miejscowości Warszawa?

Obcy

Ja jestem ciekawy dal czego Herkules dostal podwyżkę a reszta zakładu nie moze ktos mi na to odpowiedzieć

@Obcy

Jeszcze nie widziałem żeby w którymkolwiek zakładzie ktokolwiek dowiadywał się o jakieś podwyżki na forum dyskusyjnym. Jeśli czegoś nie dostałeś to zwróć się z zapytaniem do swojego przełożonego. Jeśli chodzi ci o podwyżkę. Nie jest prawdą co piszesz dlatego piszesz tutaj. Wiadomo o co chodzi....... Ryży lub DC odpowiedzą ci. Przecież piszesz tutaj dla nich......

Wolny
@Obcy

Jak jesteś taki ciekawy to idź do DC członka zarządu wybranego przez załogę to wytłumaczy, miał wpływ na podwyżki też ryży, niech nie udają że o niczym nie wiedzą! A tak naprawdę to nie rżnij (usunięte przez administratora) i nie podjudzaj

Obcy
@Rozsądny

To chyba jestes slabo poinformowany ciekawe co powiesz jutro jak przyjdziesz do pracy i dotrze do ciebie ta wiadomość

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.