Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.

Pracodawca

Szanowni Państwo, dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności. GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy . Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby. Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, pełnym szacunku i przyjemnym miejscem pracy. W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym opinie@wzl2.mil.pl Korzystając z okazji życzymy wszystkim pomyślności w Nowym Roku oraz wielu sukcesów zawodowych. ************************************************************************ Wyciąg z regulaminu portalu GoWork.pl § 4 pkt 3: Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. wraz z § 4 pkt 6: Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.​ Osoba łamiąca § 4 pkt 3 może narazić się na odpowiedzialność karną zgodnie z KK art.212: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Kulfon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 godzin.

Dobrze pisze ta pola raksa,jak można tworzyć nowe stanowiska,kierownicze,mistrzowskie bez jakiejkolwiek wiedzy o zakładzie i potrzebach?a no po ukladzikach,jak się wódkę pije z brygadzista,gdzie ten zostaje mistr,em, to szybko mozna awansowac,a kto zostaje brygadzista?ten co dobra bajere ma a wiedzy żadnej i tyle w temacie

Pola raksa Nowy wpis

Czytając te wszystkie wpisy dochodze do wniosku że czas najwyższy na zmiany,ileż to człowiek się nie dowiedział,na słuchał i widział to reszta nie ma pojęcia, jedni kradną i są chronieni przez przełożonych,Ci którzy nic nie robią i narzekają jeszcze im mało,a o przełożonych co mają swoich przydupasow, karierowiczów przy sobie nie warto wspominać,

Logistyk

No to mamy 6 prezesa w ciągu 10 miesięcy. Jak tak dalej pójdzie to ma odprawy i nowe auta dla nich nie starczy. No ale skoro ma doświadczenie w szyciu butów wojskowych to teraz tez pewnie nam zrobią taka restrukturyzację. Będziemy na hangarach cerowali wojskowe kalesony i szyki kierpce dla turystów nad morzem. Rozwiniemy się błyskawicznie i szybko trzeba będzie wszystkie działki w Warszawie oraz hotel w Bydgoszczy sprzedać na aukcji....

Franek Nowy wpis
@Logistyk

A co tam 6 czy 12 ...Ważne że rączka rączkę myje i po układzie z klubu p...s chłopcy się dorabiają .Niektórzy 27 koła na miesiąc rąbali za statystę .Ludzi na produkcji traktują jak zero . Jedna podwyżka na dwa lata 200 brutto ,Brak nagrody z zysku przez dwa lata ! Śmiech przy tej inflacji .Mechanik Lotniczy za 700 euro :) Pełny wyzysk .

Xyz Nowy wpis
@Franek

Ktoś dostał 200, ktoś dostał 1000. Wystarczy trzymać palec w wiadomym miejscu i będzie się zgadzało :)

DonPedroLaFigaro

Ja Wam obywatele współpracownicy mówię, L.W. nie ważne jaki był, ale prezesem naszym był. I jakby nie to, że go usunęli to byśmy funkcjonowali chociaż na takim poziomie co 3lata temu, czyli byłoby dobrze (choć nie rewelacyjnie), a teraz płaczecie, ze brak inflacyjnego. Mimo, że przekonania polityczne mialem inne niz prezes to stanąłem w jego obronie, bo dbal o nas ! W przeciwienstwie do pozostalych odbioropesjowcow co nie potrafia podjac decyzji siedzac na jego stolku. Szkoda mi Leszka wiec zaglosowalem na D.C. bo mam nadzieje, ze dawna hossa zakladu wroci.

Biurowy
@DonPedroLaFigaro

Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby promować twoją linię myślenia... Jakbym słuchał zwolenników obecnej partii. Zero znajomości ekonomii, zero ogarnięcia w sferze społecznej i prawa wyborcze to coś co ich cechuje. Odpowiadam więc. Nie, gdyby L.W. był dalej prezesem, to nie byłoby tak jak 3 lata temu. Spółka opiera się obecnie o plajtę i wyciąganie pieniędzy z szafy niewiele by zmieniło. Teraz po audytach wyszła prawdziwa skala nieprawidłowości i gdyby nie to, spółka prawdopodobnie już upadłaby z kretesem. Daleko mi do obrony poczynań nowych "mioteł", ale takie "pieprzenie" kocopołów po prostu powoduje u mnie opad rąk. Obecne wybory to wybór między cholerą a dżumą, ale mówienie, że wybiera się D.C. żeby było jak dawniej, to jak mówienie, że już się nakradł i więcej nie będzie. Ludzie, trochę logicznego myślenia. Sytuacja teraz jest diametralnie inna, a Wy chcecie żeby było jak dawniej. Nie będzie. Poza tym, "jak dawniej" doprowadziło prawie do plajty. Jak tego chcecie to dlaczego jeszcze w spółce pracujecie?

@Biurowy

A skąd wiesz, że się (usunięte przez administratora)? Widziales zarzuty prokuratorskie czy widzialeś jak go ABW wyprowadza w kajdankach. Bo wierzenie w plotki i wypociny pseudodziennikarzy z Wyborczej to tak jak czytać horoskopy napisane przez "wróżkę" ...

Edek5
@Biurowy

Pokaz nam wyniki audytu, moze jakis link lub adres skan? Poza tym widocznie zyjesz za wiecej niz inni pracownicy ktorych wynagrodzenia stoja w miejscu od dlugiego czasu. Za malo by zyc za duzo by odejsc

@On

Lubię grać w gry ostatnio łupie w Help Will Come Tomorrow. Jak czytam Was tutaj to nie wierze! To co si dzieje w Spółce ostatnio to prosi o pomstę do Nieba i nie jest to wina ostatniego roku ale ostatnich kilku lat a winę za to ponosi zarzad nie tylko L ale Cały zarzad z Panem L na czele i ten którego teraz wybieracie również Pan D Chodzi po hangarach i obiecuje, skąd ja to znam a na koniec jak zwykle jego wierni dostana a my biede chłopcy od czarnej roboty figę z makiem. Ja już im nie wierze. Powinni zatrudnić całkowicie nowy zarzad z fachowcami od przyciągania roboty do firmy zebysmy mogli spokojnie ribic kaxdy swoje a nie tłuste wypasione koty co garuja tutaj po 6 lat i wmawiają ze będzie lepiej, im na pewno przez kolejna ciepła kadencje

prawdomowny
@GamePlayer

nie ma takich fachowcow, ktorzy znaja specyfike firmy. Mało ci bylo porządku p.o. jednego i drugiego? tak bedzie wygladala spolka po calkowitej zmianie. chyba jestes z solidarnosci skoro tak mowisz. wy jak ten "pan z rosji, ktorego nazwiska sie nie wypowada" po trupach do celu nie patrzac na dobro spolki! a co nam da ten z Wawy? fige z makiem, on nawet nie umie podjac decyzji czy powinien urzyc czarnego czy niebieskiego dlugopisu, czy na pieczatce powienien miec mgr inz czy tam nawet dokrot. jego najwiekszym zmartwieniem byl balagan po remoncie w biurowcu a nie strategiczne dla spolki decyzje! On i tak bedzie w spolce, bo nie jest tajemnica jakie ma plecy TAM WYSOKO. wiec spokojnie i tak bedzie w zarzadzie. Akurat D ma pojecie o wielu rzeczach i nie sa to puste slogany. trzeba oddac mu wiedze i doswiadczenie. a przypominam, ze balagan w spolce zarzal sie od kiedy jest osoba płcii zenskiej w rzadzadzie. Wy tego nie widzicie, bo siedzice w jej kieszeni.

@prawdomowny

Stary pocisnąłeś grubo. Jak widać nie jesteś z bandy Czarnej. A jeśli chodzi o Daniela to lepszy swój wróg niż obcy. Pamiętajcie o tym!

@prawdomowny

Pograj sobie w Call of duty zamiast pisać takie bzdury. Bałagan zaczął się kiedy dwóch takich co lubili się dobrze bawić w towarzystwie średniej jakości p.. ń zamiast pracować a nie przez nowych płci żeńskiej, fajnie jest zwalać winę na tych nowych, ale problemy zaczęły się wcześniej niż rok czy półtorej roku temu. Ci nowi przynajmniej pokazali jaki bajzel zgotowali nam L, (usunięte przez administratora) Pan D ma wiedzę i doświadczenie ( dobry żarcik) to zes mnie rozbawił tak samo dobrze bawię się przy fifa2022. To człowiek ze sloganami na ustach i z zerowa wiedza a doświadczenie ma chyba w rzucaniu pustych obietnic i szpanowaniu w volvo. Czy to nie on podpisał się za połączeniem i wieloma rzeczami które doprowadziły nas tutaj gdzie jesteśmy. Ten z Warszawy przynajmniej nie rzuca pustych słów na wiatr i może coś zmieni w tym zakladzie. Panu D już podziękujemy!!!!! W najbliższa środę!!! Czas na zmiany!!! Kto jest winien dzisiejszej sytuacji dobrze wiemy L,D, stara gwardia dzięki której mamy to co mamy! Zachęcam do Fallout - świetna gierka oddająca sytuacje

@DonPedroLaFigaro

Lepiej napisz co takiego otrzymujesz od DC, że takie bajki piszesz? Przez ostatnie lata bardzo źle się działo, jak wiele osób z władz podczas spotkań ze związkami mówi wyniki były podkręcane. Zresztą skoro było niby tak dobrze to skąd te stare długi na 100 mln. kto to spłaci? I czyim kosztem? A co do raportów z audytów, to poza tym, że ktoś nielegalnie je przekazał pismakom to nasi członkowie rady nadzorczej to otrzymali. Dlaczego nie powiedzieli, kto odpowiada za te wszystkie przewały? Teraz tłumaczenie DC, że on nic wiedział i wszystko było poza nim, w sytuacji gdy każdy z nas wie jaką on ma wiedzę o tym co rzeczywiście dzieje się każdego dnia w zakładzie - jest dziecinne. To nawet obraża nas, bo sugeruje, że jesteśmy bandą gamoni, którym można takie bajki dla przedszkolaków opowiadać. A jeśli rzeczywiście nic nie wiedział to powinien następnego dnia podać się do dymisji jako nieudolny.

@Max

Sam jesteś nieudolny. Weź się za robotę a nie plotki rozsiewasz. Ten nasz Loczek nic nie załatwi. Nikt się nie będzie z nim liczył. Będzie tylko figurantem. Na tym Ci zależy? Brak słów. Zamiast dbać o firmę bedzie dbał o wlasny tylek bo układy partyjne niedlugosię skończą i boi się że dalej na plecach taty już nie ujedzie.

@On

A jak nazwać kogoś kto tyle lat jest w zarządzie i teraz mówi, że nic nie wiedział? To albo nas okłamuje albo rzeczywiście nie wiedział - czyli moim zdaniem jest kompletnie nieudolny i niekompetentny skoro o takich ważnych rzeczach nie wiedział. Nie zauważył, że mamy 80 milionów starych długów? Ponadto co nam załatwił DC? Ale może za pisanie takich bajek dostałeś jakąś podwyżkę jako wyjątkowo zasłużony albo jakiś ekspresowy awansik jak jeden nowy Nad-Kierownik dostałeś? Bo pozostali pracownicy dostali figę z makiem a nie podwyżki.

Mechnick
@Max

A skąd te 100 mln wyrwałeś. Widziałeś bilans. Także kółku jak nie masz nic mądrego do napisania to trzym ryj. Pajacu jedren

@Mechnick

Przecież o tych 100 milionach a czasem o 80 milionach to kilka razy mówiono na spotkaniach ze związkami, także geniuszu nie trzeba być księgowym aby orientować się, że jak firma ma tak ogromne długi to nie jest ciekawie. A o tym DC nie powiedział ci? To co on robi w tym zarządzie poza braniem pensji i wożeniem się niezłą furą?

Krzyś
@Max

Skąd posiadasz taką wiedzę, że mamy długi od 80 do 100 milionów skoro jeszcze nie znamy bilansu ? Kandydat z Warszawy też opowiadał takie głupoty o długach.

Mechnick
@Max

Teraz piszesz już 80 to w końcu ile tego jest 100 baniek czy 80 a może w ogóle nie ma. Pamiętaj że w zarządzie siedzi Czarna Małpa która tylko mąci Franca jedna

Biurowy
@On

Masz rację. Mylę się. Wyborcza też. Zakład mlekiem i miodem płynie. Sytuacja jest wspaniała. Świadczą o tym podwyżki, każdy o 10k na rękę. Zaraz będą kupować nowe samochody służbowe, podobno caddy wymienią na s-klasy. Każdy pracownik dostanie taką do domu. Na pewno tak jest, bo przecież nie mamy wglądu w audyt... A na poważnie. Nie napisałem, że kradł, tylko "to jakby powiedzieć że..." Rozumiesz, że to jest zastosowanie przykładowej analogii, a nie wypowiedzi bezpośredniej? Polski język, trudny język...

@Mechnick

Oj zalazła Wam za skórę ta czarna!! I słusznie, bo to co działo się w tym zakladzie za czasów byłego Prezesa i jego nadwornego, co wiedział wszystko a teraz dostał amnezji. I dobrze ze ta czarna tutaj jest może posprząta ten bałagan którego m.in. narobił ten Wasz CZLONEK- elekt. Dlaczego nie odtajnia raportow? Dlaczego nie przedstawia ich pracowniko.? Każdy Każdy nas prawo wiedzieć jak było! Ale myślę że akcjonariusze na najbliższym ZWZ poproszą o ten dokument - mają prawo żądać tego! A spółka ma Obowiązek dostarczyć!! Będzie się dzialo, sam chyba o to wystapie na Zwyczajnym

Technik
@GamePlayer

No to chyba zepsułeś komuś majówkę. Ciekaw jestem dlaczego nikt z naszych przedstawicieli w Radzie Nadzorczej, która to dostała zapewne nie opowiedział nam co tam jest napisane.

DonPedroLaFigaro
@Max

DC ma pojecie o biznesie, jak slysze ze zaklad ma zaciagniete kredyty, dlugi itp ze jestesmy pod kreska to normalnie zal i tyle. Jedynie pieniadz ktorym obracasz przynosi zysk, to ze masz zaciagniete zobowiazania nie znaczy ze jest zle, wrecz przeciwnie w tym wypadku mowimy o aktywach. Tak jak D mowil na jednym spotkaniu, ze tu mamy zawarte umowy, to splate za etap roboty itp. pieniadze sa w obrocie wiec ich w bilansie nie ma, a w praktyce one zarabiaja. To tak jak bys odkladal wyplate w skarpete i nie wydawal pieniedzy, to Twoja skarpeta ktora byla warta 10lat temu 100000zl dzisiaj warta jest 50000zl czyli tracisz... Ludzie troche ekonomii a nie placz ze strony K i prostackie wytykanie pana (usunięte przez administratora)

@DonPedroLaFigaro

Ty kolego co tutaj za dyrdymały opowiadasz. Albo jeszcze po weekendzie cię trzyma bimberek albo tak ci sprała mózg ta blondyna-nowa szefowa błędnych analiz i dupokrytek. Generalnie jest czarna (usunięte przez administratora) z naszą firmą i to widać, jak masz takie długi przeterminowane to nie żaden obrót czy rozwój, tylko stagnacja i możliwy upadek.

@Max

Pisz człowieku jaśniej jaka blondyna? O kim mowa bo nic nie kumam? O bombową dziewczynę chodzi, czy jak?

Ali
@Ja

Ty nie bądź taki ciekawski bo kociej mordy dostaniesz

@Ali

Klakierek to już ma kocią mordę...

@Ja

A to nie znasz lotniczej blondyny co po pijaku od kawalera przez okno uciekała jak ją konkurentka chciała za kudły wytarmosić? A teraz za zdolności oralne idzie jak burza.........

Rekrutacja
Kandydat

Czy warto iść na laminaty? Widnieje ogłoszenie na stronie wzl2.

@Rekrutacja

Myślę że warto, nie narobisz się za dużo, czasami posiedzisz, tyle że musisz wytrzymac od 7-15, przy odrobinie chęci czegoś się nauczysz

Rocky

Czy wiadomo na jakich zasadach maja byc przyznawane podwyzki ?

@Rocky

Ten kto fika nie dostanie.

Nowy

No to się popisali....

Piotrek
@Nowy

Możesz rozjaśnić?

Ooo
@Rocky

Zatwierdzono 5% płacy zasadniczej pracownika, ale nie mniej niż 250zł i nie więcej niż 400zł.

GamePlayer

Kolego tutaj nie ma żadnej matematyki wybory to nie wybór pomiędzy Bydgoszcz i Warszawa a Panem D i Panem K. Nie dzieł firmy kolego na dwie części bo od razu widać kogo popierasz. I jak widać po wynikach Bydgoszcz również popiera normalność w postaci zmian a nie tkwienie w marazmie na równi pochyłej. To było swoiste wotum nieufności dla Pana D

Piotrek
@GamePlayer

Proponuję wrócić do wyników wyborów poprzednich kadencji. Przy ilości pracowników z Bydgoszczy tym razem zagłosowało mniej na zmianę o której mówisz. Wiec zdecydowanie SIE MYLISZ nieKolego!

Malarz
@GamePlayer

Dokładnie. To nie wybór pomiędzy dwoma lokalizacjami tylko przyszłością firmy i jej pracowników a drogą do katastrofy. Jeśli masz jakiś interes z rozpadu firmy to powiedz nam tutaj otwarcie, jeśli nie to zagłosuj za kontynuacją działania zakładu a nie sprzedażą wszystkiego i likwidacją naszego miejsca pracy. Zasiedziały księciunio w białym rumaku za blisko pół miliona już dosyć narozrabiał i powinien odejść.

ktoś
@GamePlayer

Kolego weź pograj w CyberPunk’a albo w inna swoja gierkę bo na tym się może znasz. Pan K. był członkiem zarządu w Warszawie i proszę jakie były jego osiągniecia? Odpowiadam - żadne! Czy w cokolwiek się angażował? Opowiadam - w nic! Jeżeli ktoś uważa że Bydgoszcz nie powinna mieć swojego przedstawiciela w Zarządzie to mu gratuluje dobrego samopoczucie.

@Piotrek

Nie kolego nie mylę się może wróćmy od razu do czasów kamienia? Ale skoro chcesz 3 lata temu był jeden kandydat i znacznie więcej głosów niż w tych wyborach- co się stało? Mamy jeden zakład który zatrudnia ok 1300 osób i ten Zaklad głosuję. Niestety jak napisała komisją wyborcza przesłanki do unieważnienia były i to nie tylko zwiazane z kwestią godzin głosowania, jest nawet wniosek o odwołanie czlonka komisji! Prezes wie jakie to są przesłanki- lud PGZ, RN na pewno obseruja co z tym zrobić?!@!, ludzie też wiedzą bo byli świadkami wielu zdarzeń . ZUS na pewno się dowie o przerwanych urlopach, urlopach macierzyńskich itd. Ale moze tym razem wybory będą świętem demokracji - miejmy nadzieje. Zobaczymy jak będzie! Bez odbioru Cyber Punk czeka

Biedroneczka
@Piotrek

Tak to już jest w pislandi nie wygrał nasz to ogłaszam reasumpcję. Biedne te spółki skarbu państwa i ich partyjni synowie..

Pracownik dnia
@Malarz

Co ty gadasz człowieku uczepiłes się biegów rumaka jakby nie wiadomo co to było. Pomyśl pajacu że WZL2 to bydgoszcz warszawa to kóla u nogi która nas ciągnie na dno. A teraz chcesz wybrać kolesia który nie ma pojęcia o naszej firmie. Głosuj na niego ale później nie miej pretensji że nic nie wiesz i nic nie można zrobić bo cały zarząd będzie z Warszawy. Fakt jest tylko taki że DC pogrążył się tym że uratował GK z malarni cywilnej i jeśli przegra to tylko będzie pokłosie tej sprawy. Bo te szopki co się dzieją na cywilnej to jest absurd . Także GK pogrzebał DC i tyle w temacie

Michasia
@ktoś

(usunięte przez administratora) a weź dopisz szczerze że najbardziej chodzi o to że jest ryzyko iż może się zerwać Wam w Bydgoszczy łańcuszek "poukładanych zależnych" którzy to surfują na Danielofali i są dzięki temu "nadpracownikami" .......

Barbarian
@Pracownik dnia

Czym jest Warszawa? Siedzisz w tej Bydgoszczy zabitej dechami i g.... wiesz . Żeby nie silniki z Warszawy to dawno by rolnicy zaorali wasz zakład w starych c330. Nie bez powodu poprzedni prezes ratował się połączeniem. W Warszawie po połączeniu wszystko się zmieniło i to niestety na gorsze a oszczędności milionowe się rozwiały

Tik
@Barbarian

W Warszawie to podobno jest zakaz podnoszenia głosu bo te wasze baraki by się rozpadły a komputer był tylko w sekretariacie

@Barbarian

Zmień lekarza bo ten Cię okłamuje. Albo bierz połowę tych leków i nie mieszaj z alko dobrze Ci radzę.

@Tik

A internet nosili w wiaderkach ze studni...

GamePlayer
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Słyszeliście o nowym dodatku do CyberPunk’a co ma wyjść w przyszłym roku? Nie moge się doczekać! A wy? Może będzie równie ciekawy jak WZLowska telenowela! Dziewczyny, afery, raporty, teczki, intrygi, dziwne wybory, obietnice bez pokrycia, a może i z pokryciem…. niektórych „pięknych” blond zdobyczy i mnóstwo mnóstwo statystów którzy lubią popatrzeć z boku i pokomentować, zamiast próbować coś zmienić na lepsze w Spółce żeby ukrócić te wszystkie trzymające w napięciu momenty, ach jak się rozmarzyłem. Panie D co teraz Pan nam wymyśli żebyśmy się nie nudzili. 13? , 14?, 15?, a może 20? I podwyżki po 20%? 30 %? a co tam kaszpirowski to pikus po 50%? Nic wracam do konsoli pochadzac po mieście przyszłości CyberPunk rządzi

Malarz pokojowy

Wczoraj były wybory do zarządu przedstawiciela załogi (20.04.2022), komisja ogłosiła oficjalne wyniki wysyłając e-mail o godz. 20.29. A użytkownik tego forum o nicku Prawda gratulował wygranej już o godz. 19.44 to podważa wiarygodność komisji wyborczej. Użytkownik Prawda jest zapewne obiektywnym członkiem tej komisji :D, możemy się domyślać kto tak mocno popierał zwycięzcę.

Mickey
@Malarz pokojowy

Widać, że Panie z solidarności nie masz pojęcia co mówisz. Chwila ogłoszenia wyborów jest podpisanie protokołu i wywieszenie go choćby na drzwiach a nie wysłanie maila. W pierwszej kolejności to RN I prezes sie dowiaduje. Nie siej fermentu

Marzena
@Malarz pokojowy

Słyszałam, że auta śmigały po chcących zagłosować na jednego z kandydatów. Do tego ściągano chorych co jest naruszeniem prawa i ZUS powinien się tym zająć. Do tego wstrzymywanie ogłoszenia tragicznych danych finansowych, byleby budować bajkowy obraz firmy w dobrej kondycji finansowej. Także wybory prawie jak w Rosji...

do Marzenki od Marzenki
@Marzena

nikt z głosującyh nie przebywał na zwolnieniu lekarskim, ani na opiece ignorantko - "marzenko". Akurat tu jest sprawa jasna. jeszcze coś cię boli???? a wsztrzymanie ogloszenia danych finansowych to macha tego goscia, co zarabial krocie i nie był naszym pracownikem, Tego samego, który był pupilem WiadomoJakiejPani i w zasadzie między innymi dlatego, że ON skutecznie opóżniał pracę nad dokumentem finansowym już go nie ma w spółce. może teraz puzle się złożą, temu kto jest mądrzejszy... a Ty przestan bełkotać, bo z żalu i zgryzoty mówisz głosem WiadomoKogo ;)))))))))

Pracownik dnia
@Marzena

Naruszeniem prawa był twój poród który się kiedyś odbył. Jak nie wiesz co mądrego napisać to poczytaj W Pustyni i w Puszczy. Wybory się odbyły są wyniki i teraz trzeba poczekać na bilans. A na tą chwilę bilans jest taki że CZARNA razem z pachołkami z solidarności robi pod siebie bo nagadała głupot bo była pewna że Daniel nie wygra. A teraz jest w kropce bo niczego nie może utajnić. Co to ma być że jest maj A my nie znamy bilansu chyba jakieś jaja sobie robisz. Także CZARNA plus Solidarność mają już wyjazd na ogórki i szparagi na zachód Europy .

Słyszałem,
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

że w komisji była osoba, która była za usunięciem jednego z kandydatów, czy w tym przypadku jest ok? Czy to nie rzuca cienia na wynik głosowania. Piszę na poczet tego co napisała Pani Marzena. Hmm...

Majkel

Wstyd że tyle głosów było od nas na oddanie rządów do Warszawy. Panowie G. mam nadzieję że dosiegnie was sprawiedliwośc. Wasza 'formacja' ma tyle wspólnego z 'solidarnoscia' co (usunięte przez administratora) z prawem i sprawiedliwością...

MISZCZ

ALLELUJA I DO PRZODU !!! BRAWO DC

Brawo Daniel!!!

Pszczelarz

Pan Krzysio niczym pszczółka Maja, znany i lubiany, lata w dwóch lokalizacjach, tu i tam. Brak przy nim tylko Tekli i Gucia

TakiTam
@Pszczelarz

I jedyne co może zrobić to wygrzebać sobie miodek z uszu ;) taką ma moc sprawczą !

Pilot

Szkoda ze juz nie pracuje w WZL bo doszły mnie informacje o jakiejś (usunięte przez administratora) aferze z udziałem Gwiazdy SMS.

Pszczelarz

Me-nik

Witam. Ogólnie co tu się dzieje na tym zakładzie. No ale jak są tacy kierownicy to trudno się dziwić . Nikt nic nie potrafi załatwić każdy tylko siedzi z (usunięte przez administratora) i czeka na emeryturkę. U nas na dziale zwolniło sie z dziesięć osób nikt nawet nie próbował ich zatrzymać oczywiście chodziło o finanse . Malarnia wojskowa podobno też już się kończy także kolejne gratulacje dla kadry zarządzającej. Nie wspomnę o innych działach. Za pół roku to zostaną same gamonie którzy nie mają pojęcia o wykonywanej robocie i osoby które mają z pięć lat do emerytury.

Coś niecoś potrafię
@Me-nik

Jest to bardzo przykre, ale niestety prawdziwe. Wiele osób na stanowiskach kierowników, a tymbardziej mistrzów , nie ma tak naprawdę pojęcia, doświadczenia, ani wiedzy o rzeczach jakie są wykonywane na danym dziale(chodzi mi tu o technologie w jaki sposób i jak prawidłowo przeprowadzić remont, lub usprawnić dany agregat) . Fundamentem naszego zakładu są zwykli pracownicy fizyczni. To oni rozwiążą problem, z którym technolog (który bierze znacznie większe pieniążki) nie może sobie poradzić, to oni ogarną wszystko sami, aby dana rzecz została wykonana prawidłowo (pozdro dla kumatych, technologie z błędami, brak odpowiednich narzędzi), tylko po to aby nie zostać docenionym i nie usłyszeć ani jednego dobrego słowa.

Biurwa
@Coś niecoś potrafię

Hmm... Spróbujmy co nieco z tego co zostało napisane powyżej rozebrać na mniejsze cząstki. Brak kompetencji niektórych przełożonych jest bezdyskusyjny. Jeśli chodzi o technologów to polecam zapoznać się z taryfikatorem i widełkami poszczególnych grup. Może się okazać, że technolog wcale nie zarabia dużo więcej od mechanika. A to że technolodzy sobie nie radzą? Cóż... Może brak im wiedzy i doświadczenia? A skąd to mają mieć jeśli są zatrudniani z zewnątrz? Wydziały produkcyjne nie puszczą dobrego mechanika na dobrego technologa bo nie będzie miał kto pracować i w ten sposób kółko się zamyka. Odnoszę również wrażenie, że wszyscy pracownicy na samym dole twierdzą, że to dzięki ich pracy wszystko się jeszcze kula. I pewnie tak jest bo oprócz wykonywania obowiązków właściwych dla swojego stanowiska robią rzeczy, które powinien wykonać ich przełożony... Dobrego i spokojnego dnia!

Technolog
@Coś niecoś potrafię

Technologami sobie mordy nie wycieraj. Wy też nie macie pojęcia z czym się zmagamy, co nas ogranicza i że nie wszystko da się zrobić. Różnica jest taka, że my Was szanujemy, bo odwalacie kawał dobrej roboty, a w drugą stronę słyszymy, że należy nas powywalać. Wielu, którzy pluli na technologów, po zasmakowaniu jak to jest stwierdziło że jednak nie tak fajnie. Wy wiecie o 20% tego czym się zajmujemy. Może nawet mniej. Dużo większe pieniądze? Spójrz na siatkę i nie gadaj głupot. To my się pod wszystkim podpisujemy i to nam grozi prokurator i odsiadka (za podkładkę na ławie siedzi jakiś mechanik po fotelach? Bo nie wydaje mi się)... Trochę szacunku!

@Technolog

Zgoda i rqcja Panu

@Me-nik

Nic dodać nic ująć. Zgadzam sie z solidarnością! Kto jest temu winien? Odpowiedź prosta Zarząd, Zarząd, i jeszcze raz Zarząd z Naszym przedstawicielem na czele

Tylko on
@GamePlayer

Co Ty gadasz? Gdyby nie ten Zarząd to już dawno by nas zaorali Chyba nowy jesteś i nie pamiętasz jak poprzedni dyr handlowo-ekonomiczny stał za ludzmi murem i nikogo nue zwolnil. Obcięli godziny pracy i forsę ale wszystkim. I jaj była lepsza sytuacja to oddali co zamrozili! Oj oj opinie wydawać to ma czas a pracować jyż nie

@Tylko on

Dokładnie tak było i nie raz przez ostatnie 20 lat, ale zawsze pracownicy mieli wszystko oddane. Dzisiaj jest inaczej: Pan od finansów z 20 letnim doświadczeniem wszystko ozdrowi. Odpowiada za finanse Spółki ale nie jest jej etatowym pracownikiem, wystawia za swoje usługi fakturę a potem sam robi sobie przelew. To jest dopiero przejrzejrzystosc... A potem wysyła maile jak to inni działali nieprawidłowo. Szczyt cynizmu i bezszczelnosci...

Tamtara

Ciekawi mnie sytuacja w której osoba która nie jest pracownikiem zakładu została dopuszczona do kandydowania na reprezentanta załogi w zarządzie spółki .Jest to niezgodne z regulaminem wybór reprezentanta załogi. Ciekawa sprawa .

Tylko on
@Tamtara

A osoba która jest firmą doradczą podpisuje się dyrektor i pisze do wszystkich banialuki i ustawia ludzi po kątach? Czy to nie jest dziwne?

Prawda

Ten zaklad to polityczna (usunięte przez administratora) Zarządzaniem zajmują się same spadochrony z innych firm i urzędów z którymi nikt już nie chciał współpracować, patrz były prezes WK, członkini zarządu MB czy wielki fachowiec od finansów z "20 letnim diswuadczeniem" i 40 firmami w CV pan RM. Póki ktoś z doświadczeniem i kwalifikacjami nie weźmie się za tą firmę to będzie tylko gorzej. I nie łudźcie się ze zmiana DC na kogoś innego będzie dobra, pozostali kandydaci to partyjne pachołki i tylko dzięki politycznym układa tutaj pracują i domyślcie się gdzie Was mają szarych pracowników...

Młoda
@Prawda

Fachowiec od finansów z 20 letnim stażem i 40 firmami. Dobre. Ale wy tak serio czy to żarty bo prima aprillis już był.

@Prawda

Masz tyle racji co w tej pioswnce, jak to leciało "oooo mniej niż.... "jak ten Pan zostanie to będzie sie żyło lepiej a znowu tym kilku nielicznym i tylko dół dół dół

Młoda
@GamePlayer

Jak jest dół to do roboty! A nie tylko papierosek, bar Mig, wycieczka trzech chłopa do kadr żeby zanieść jeden wniosek urlopowy i dzień zleci. A o 14 zamówimy pizzę i posiedzimy w nadgodzinach... a potem gdzie moja premia, 13 może jeszcze 14 i barbórka a może dzień hutnika czy energetyka. Masakra z Wami. Dajcie coś od siebie a potem krytykujcie! Brrrr

KaczorDonald

kontakt@kprm.gov.pl Adres do Pana Premiera RP, nie zapomnijcie się podpisać. Pod tym adresem możecie napisać swoje skargi, które macie pod adresem zarządu spółki Ci z Warszawy i Bydgoszczy śmiało piszcie może ktoś was wysłucha. Jak nie macie odwagi to do roboty się weźcie.

Inny
@KaczorDonald

Znalazłem lepsze rozwiązanie i po prostu zmieniłem pracodawcę. Słaba sytuacja nie wynika z tego, że ludzie muszę się wziąć za robotę, bo pracownicy pracują normalnie i z dobrą wydajnością. Problem w tym, że ilość zleceń jest po prostu niewystarczająca, żeby zapewnić takiej ilości pracowników dobre zarobki. Całe te "wielkie obroty" wzl od kilku lat są tylko w planach i na ustach "góry", że będzie dużo roboty. Cały czas jej nie ma. Fakt, że napisałeś/łaś tak głupi komentarz sugeruje, że w wzl nie pracujesz, albo jesteś mało świadomy/ma bo nie masz pojęcia o czym piszesz

Ohah
@KaczorDonald

Znowu trollujesz ? Skończyły ci się inne metody?

@KaczorDonald

A co to strach napisać na tego maila ? Tylko taki ktoś ma gdzieś takie firmy

były pracownik

Niestety na tą firmę za duży wpływ ma polityka i układy zwiazkow zawodowych... z ramienia polityki postawiony koles, ktory nie ma pojęcia o niczym - robi co mu powiedzą, a mowią mu osoby ze zwiazkow zawodowcyh ktorzy ida na rozne uklady, nic nie robia, zwolinic ich nie mozna bo maja stanowisko w zwiazkach zawodowych i niestety tak to sie kreci. zamiast robic biznes i przynosic zyski dla spólki to każdy z nich patrzy tylko na siebie zeby dorobic sie cieplej posadki... koles wybrany z ramienia załogi to zarzadu tez jest oderwany od rzeczywistosci, bierze udzial w spotkaniach, pozniej sie tego wypiera, nic nie robi dla zalogi, nie podejmuje zadnych decyzji.... jednym słowem dno. ale tak to jest w spólkach skarbu państwa.... biznes nigdy nie idzie w parze z polityką tzn idzie ale nie dla spólki a tylko dla paru osób...

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 16 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.